Opinie o Nieuwegein POST NL TempoTeam w Nieuwegein

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Nieuwegein POST NL TempoTeam. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nieuwegein POST NL TempoTeam o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nieuwegein POST NL TempoTeam w Nieuwegein

Wrooclowe Nowy wpis

MASAKRA....!!!!! UKLADY UKLADZIKI RUMUNSKIE.. STANOWCZO ODRADZAM . MIALEM PARE PRAC W NL ALE TO CO JEST TUTAJ TJ ZART. TO TYLE W SKROCIE.......

Magdalena

Kiedyś odradzaliście prace tam ze brak organizacji to tamto, a jak wam się widzi ta praca w 2022? Polecilibyście aplikować czy darować sobie?

@Magdalena

Fakt faktem idzie się nawet dogadać z liderami i są nawet w porządku ale co do organizacji to jest sporo kwestii do poprawy

Łukasz
@Anna

Jak można się dogadać to już sukces. Bo atmosfera jest dla mnie ważna. Co myślisz o wypłatach? Są dobre czy mogłoby być lepiej?

@Łukasz

Zawsze może być lepiej.

Katarzyna Nowy wpis

Co jak co ale pewnie w każdej firmie można tak właśnie powiedzieć. Ale pytanie czy faktycznie dobre, zgodne ze stawkami rynkowymi czy jakoś inaczej?

Iwona Nowy wpis
@Anna

Coś więcej na temat tej pracy mogę wiedzieć ,jak godziny pracy i wyplaty

Magdalena Nowy wpis
@Iwona

A o jakie stanowisko chodzi? Ja tu weszłam, żeby się w ogóle dowiedzieć, czy szukają teraz pracowników, a jak wiesz, że jest jakaś oferta, to daj mi znać.

Wojciech

Jak sprawy sie maja teraz w firmie postnl w nieuwegein? Jak wygląda atmosfera pracy?

Piotrek

STANOWCZO ODRADZAM. Firma zarządzana przez ciapackiego psa sAIDA, oraz jego pryncypała holendra rOBA. Stanowczo odradzam to miejsce pracy. Firma pełna absurdów. Co dziennie inna pora rozpoczęcia pracy, sprawdzasz o 14:00 Tpoint masz na 18:00, sprawdzasz 15 min pozniej masz na 18:30, sprawdzasz o 15:00 masz do pracy na 16:00, jedziesz do roboty i na wejście dym od ciapackiego psa Saida czemu jesteś spoźniony do pracy... Zmiana zawsze trwała 11.45h, tak byleby nie przekroczyc maksymalnego czasu pracy i tak codziennie. Totalny brak organizacji zakładu. Jest to oddział który powstał pół roku temu i nic nie działa tam jak należy. Koordynatorzy robią pod górkę jak tylko mogą. Jak tylko poprosisz z jakiegoś powodu o zmiane stanowiska pracy to możesz być pewien że zostanie ono dopasowane do Ciebie tak aby było Ci jak najcieżej. Kiedyś chciałem się zamienić z kolegą z rozładunków na stanowiska, bo mnie od sortowania bolały nogi po całym dniu pracy a koledze było zimno i chcielismy się poprostu zamienić, oczywiście nie było takiej mozliwości, a potem przez miesiąc bylismy codziennie przydzielani do stanowisk z których chcielismy zrezygnować. Celowe dopierdalanie pracownikowi zadan ktore sa dla niego ciezkie. Z tego powodu zaczeli ludzie rezygnować z pracy i zamiast wyciągnąć z tego wnioski, i zatrudnic nowych ludzi to zaczeli na siłę rozciągać czas pracy do max. czasu 11.45h oczywiście nadal problem ze stanowskami byl bo tym śmieciom to chyba frajde sprawialo jak widzieli jak tyrasz i cie cos boli albo (usunięte przez administratora) stanowisko i chcialbys porobic cos innego. Teren poczty jest ogrodzony wysokim ogrodzeniem pod napięciem, a każde drzwi trzeba otwierac kartą magnetyczną których oczwywiście nie mieliśmy, dlatego koordynatorzy przed rozpoczęciem pracy otwierali nam drzwi. Przyjeżdzam do pracy pół godziny przed rozpoczęciem pracy, Said otwiera drzwi 5minut przed rozpoczeciem pracy, caly czas który chciales przeznaczyc na kawe i papierosa na kantynie przestalismy na dworze. I taka sytuacja miala miejsce bardzo czesto. A na dole przy drzwiach czytnik linii papilarnych, jak Ci braknie tych 5minut na przebranie butów i się, chociaż o 1 minute to firma ucina 15minut i liczy od 15 po. Kiedyś olałem saida i poszedlem zajarac, bo nie chicalem dobic 15minut za darmo, to powiedzial ze mam iść zaczac prace od równej a jak nie to won. Podczas pracy kontrole (przeszukanie), chodziło dwóch starszych panów którzy skanowali skanerem czy nic nie ukrales. Po pracy przy wychodzeniu to samo. Tylko ze po pracy tez do skanowania bylo tych dwóch panów, a ludzi w firmie 120 ... I nie dość ze stałes przed praca jak idiota przed zakladem 25min na deszczu, to teraz sobie jeszcze poczekasz kolejne pol godziny po pracy aż ostatnia z osob z Twojego auta przejdzie kontrole osobistą. Ogolnie to z góry bedzisz traktowany jak potencjalny (usunięte przez administratora) OMIJAC SZEROKIM ŁUKIEM. LEPIEJ NIE ROBIC NIGDZIE NIZ ROBIC W TYM OBOZIE!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Nieuwegein POST NL TempoTeam. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Nieuwegein POST NL TempoTeam - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Nieuwegein POST NL TempoTeam?

Zobacz opinie na temat firmy Nieuwegein POST NL TempoTeam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nieuwegein POST NL TempoTeam?

Nieuwegein POST NL TempoTeam

Nieuwegein POST NL TempoTeam