3e Software House

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 3e Software House

Wiktoria

@kamila a zrobiłaś je online ?

AB

Polecam pracę w 3e. Elastyczny czas pracy, fajni ludzie, ciekawe projekty, najnowsze technologie. Czyli można się wiele nauczyć, zdobyć doświadczenie, a jednocześnie atmosfera jest bardzo przyjazna. Oba biura w Warszawie (Żoliborz i Mokotów) są blisko metra, więc dojazd bez korków. Wynagrodzenie OK (mniej więcej średnia na rynku), a do tego premie kwartalne. Dla mnie ważna jest też bezpłatna prywatna opieka medyczna i dofinansowany multisport. Możliwe są też szkolenia zawodowe lub angielski.

Czesław
@AB

Skoro pracownik zatrudniony w firmie 3E Software House ma możliwość udziału w ciekawych projektach oraz dostępu do najnowszych technologii to chciałbym dowiedzieć się, czy nie mając doświadczenia zawodowego, również można z powodzeniem aplikować?

Programista

Atmosfera w firmie bardzo luźna i przyjacielska Ciekawe projekty. Nastawienie na rozwój pracowników. Indywidualne traktowanie pracownika jest tu na porządku dziennym. W nowych projektach wykorzystywane są najnowsze technologie. Zespoły chętnie dzielą się wiedzą, możliwość migracji między projektami. O code review, testach, continous integration i innych dobrych praktykach nie wspomnę :) Z czystym sumieniem polecam pracę w 3e. Z minusów Mógłby być lepszy hardware dla programistów.

anonimowy

Zalety: przyjazna atmosfera, elastyczny czas pracy dostosowany do pracownika, w nowych projektach stawianie na najnowsze technologie, dobre praktyki programistyczne. Wady: przeciętny sprzęt jak na firmę programistyczną.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 3e Software House? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
A

Pracuję od niedawna ale na dzisiaj wszystko OK. Obecnie realizują duży i ciekawy projekt. Można polecić :)

mordor warior

Miła atmosfera, ludzie koleżeńscy, weseli i na poziomie. Pressing na rozsądnym poziomie. Sporo wspólnych wyjść imprez, czasem wyjazdy. Projekty - tutaj zależy od tego co kto lubi. Raczej duże, wieloletnie projekty infrastrukturalne, niż np. modne aplikacje mobilne. Dojazdy w Warszawie rewelacyjne, obydwa oddziały przy metrze, w Łodzi też znośnie. Ogólnie bardzo na plus. P.S. W jednej z siedzib jest sauna i bywa, że jest używana po godzinach :).

Mariusz

@Kamyk To świetnie. Zdrowa atmosfera to chyba jeden z najważniejszych czynników sprzyjających efektywnej pracy. Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś pracownikiem w firmie 3e software house. Na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Co możesz nam jeszcze powiedzieć o warunkach pracy tam?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w 3e software house? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Kamyk

Atmosfera jest super, przyjacielska. Jesli jest problem, zawsze znajdzie sie ktos kto pomoze.

Jerzy

To bardzo dobra firma i nie dziwię się, że taka cisza na forum!

Czy wiecie ile zarabia Junior Tester? Najlepiej w Łodzi. ale warszawska stawka tez mi się przyda.

Łuk

Pracuje od 2 tygodni Firma wydaje się bardzo ok, warunki wporządku, kasa satysfakcjonująca. Fajne jest to, że każdy się zna i wie za co odpowiada, jest dużo komunikacji w firmie takiej "na żywo" a nie tylko maile. Jestem pod wrażeniem wdrażania w prace, każdy jest pomocny i nawet jak trzeba zostać trochę dłużej by mi w czymś pomóc/coś wytłumaczyć to nie ma problemu. Na razie same pozytywy, zatem polecam.

Witam Nie wiem z czego wynika powyższa, bezsensowna konwersacja. Nie dawno brałam udział w procesie rekrutacyjnym w firmie 3e Software house w Warszawie i z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę,. W moim przypadku wrażenia są bardzo pozytywne. po wstępnej rozmowie otrzymałam mail z daniami do rozwiązania zdalne (z domu), test rozwiązałam w godzinę i odesłałam. Już następnego dnia zadzwoniono do mnie, poinformowano mnie o błędach które popełniłam oraz o lepszych sposobach na podejście do danego zagadnienia. Powiem od razu że byłam zaskoczona, spodziewałam się tylko informacji czy przeszłam na kolejny etap czy nie. Miałam kontakt z dwiema osobami, ich podejście oceniam bardzo fair, wiele wyniosłam z tego procesu rekrutacyjnego. Niestety, szukam dalej....

Wojtek

Napisała: "Po tygodniu, po wykryciu dziwnej sytuacji (zmiana zeznań) postanowiłam oddzwonić z ukrytego numeru. Ten sam Pan się przedstawił, jednak na zadane pytanie zareagował ciszą, było słychać tylko dźwięki z otoczenia. Powtórzyłam pytanie po kilkunastu sekundach ciszy, potem po 2 minutach i jeszcze po kolejnych. Jedyne na co mnie firma naciągnęła to na 5 minut połączenia nie w abonamencie + ponad 5 minut poprzednim razem," Takiego zachowania ciężko nie nazwać naciągnięciem na koszty telefoniczne. Przez poszanowanie powinno się odpowiedzieć,że oferta jest nieaktualna na przykład mówiąc, że został przyjęty ktoś inny.

Wojtek

Przecież kandydatka wszystko napisała. Jak wół stoi, że odebrali poczym się odezwali, potem pewnie mówiła, a druga osoba przestała słuchać i położyła telefon na biórku albo włożyła do kieszeni nie rozłączając. Pierwsza opinia dużo wcześniejsza ją tylko potwierdza. Firma niepoważna.

kandydatka

"Droga Pani (...nazwisko do usunięcia...), Proces rekrutacyjny wyglądał jak wyglądał, ze względu na Pani zaniedbania" 1. Jeżeli była jakakolwiek awaria/zaniedbania, to po państwa stronie. Odpowiedzi Państwa serwera na wszystkie maile są prawidłowe stwierdzające, że serwer poprawnie odebrał wiadomość. Logi są rzetelne i zabezpieczone do ewentualnych celów dowodowych. 2. Nie dostał Pan zgody na ujawnianie mojego nazwiska. 3. Telefon też szwankował? Proszę pamiętać, że rozmowy mogły być nagrywane do celów dowodowych oraz dla mojego bezpieczeństwa (jako osoba prywatna, gdy korespondencja jest skierowana do mnie, nie muszę o tym informować w przeciwieństwie do pracowników firm). Czy @użytkownik M.K. byłby zadowolony, gdyby tu zostawiono jego imię i nazwisko? Tego wszystkiego dowiaduję się od koleżanki, że firma nie dba o dane osobowe. Czy znane są Państwu konsekwencje łamania Ustawy o Ochronie Danych Osobowych? Formułki zawarte w CV są niezrozumiałe? PS. Od prowadzenia korespondencji (co sugeruje początek posta) jest poczta, nie zaś strony trzecie. Zgoda tej firmie została cofnięta.

Beata

Publikacja nazwisk kandydatów już sama w sobie świadczy o praworządności tej firmy. Przydałaby się wizyta odpowiedniego urzędu w tej firmie. Ciekawe czy kandydatka wyraziła zgodę na publikację jej danych na gowork, czy tylko do celu zatrudnienia.

Kandydatka

Niestety po odbytym przewodzie rekrutacyjnym jestem rozczarowana brakiem profesjonalizmu i podstawowych manier. Firma 3e software house (Warszawa) przysłała pytania w odpowiedzi na CV, na które odpowiedziałam zgodnie z prawdą i zadałam pytanie o doprecyzowanie ostatniego, ponieważ nie było jasne, przysłanie czego firma wymagała. Po telefonie twierdzili, że mój mail nie doszedł, że Pan, do którego dzwoniłam już tam nie pracuje. Po przeszukiwaniu maili potem stwierdził nagle, że pracuje, ale już nie przy rekrutacji. Chciał by oddzwonić za tydzień. Po tygodniu, po wykryciu dziwnej sytuacji (zmiana zeznań) postanowiłam oddzwonić z ukrytego numeru. Ten sam Pan się przedstawił, jednak na zadane pytanie zareagował ciszą, było słychać tylko dźwięki z otoczenia. Powtórzyłam pytanie po kilkunastu sekundach ciszy, potem po 2 minutach i jeszcze po kolejnych. Jedyne na co mnie firma naciągnęła to na 5 minut połączenia nie w abonamencie + ponad 5 minut poprzednim razem, bez udzielenia chociażby prostego zdania: "Podjęliśmy decyzję o odrzuceniu Pani kandydatury". Tyle by wystarczyło, już nie wnikając o co poszło, raczej nie o pieniądze, bo kwota mieściła się w deklarowanych widełkach brutto podanych w ogłoszeniu. Dlaczego opinie tutaj znikają? Zdaje mi się, że już dodawałam ją.

J.
@Kandydatka

"Jedyne na co mnie firma naciągnęła to na 5 minut połączenia nie w abonamencie + ponad 5 minut poprzednim razem" Nie rozumiem jak można naciągnąć kogoś na rozmowę telefoniczną w momencie kiedy dzwoni się z własnej, nieprzymuszonej woli. Rozumiem, że niepowodzenia bywają czasami ciężkie do zniesienia lecz nie jest to powodem do obrzucania innych błotem. Pozdrawiam

Rozczarowana

Witam. Niestety muszę powiedzieć, że jestem rozczarowana procesem rekrutacyjnym przeprowadzanym przez tą firmę. Od znajomych ze świata IT słyszałam o niej kilka, różnych, opinii. Firma chwali się kilkoma "projektami" m.in. appką mobilną dla ... zresztą zajrzyjcie na www. Szał po prostu;) Mimo tego zdecydowałam się złożyć swoją aplikację. No i niestety...przeżyłam rozczarowanie. Standardowo złożyłam CV, odbyliśmy rozmowę tel. Standardowo dostałam pytanie o stawkę i standardowo żadnej odp. zwrotnej. Za proces odpowiedzialna była Pani Urszula K. Powiem tak. To czy posiadam kompetencje na stanowisko, na które startowałam to jedno, zaproponowana przeze mnie stawka to drugie. Natomiast uważam, że informacja na starcie typu: proces rekrutacyjny potrwa tyle a tyle, lub info, że nie zakwalifikowała się Pani w ogóle do procesu rek. i na złożeniu CV na ten moment nasza współpraca się zakończy, myślę że taka informacja świadczyła by zarówno o profesjonalizmie firmy, jak i szacunku do potencjalnego pracownika. Jasne i klarowne zasady, albo jesteśmy tobą zainteresowani albo odpadasz:) Tymczasem po raz kolejny to ja musiałam pisać z pytaniem jak się sprawy mają i czy dostanę jakiekolwiek info. Otrzymałam odpowiedź w miłym tonie, nie powiem, natomiast tekst o rozwiązaniu zadań??? których nie miałam de facto okazji rozwiązać, świadczy jak dla mnie o tym, że ktoś tu jest najwyraźniej niepoważny. Także reasumując cieszę się, że finalnie do nich nie trafiłam bo już czuję jakby ta współpraca wyglądała. Pozdrawiam:)

Zostaw merytoryczną opinię o 3e Software House - Warszawa

• Jak się pracuje w 3e Software House?

Zobacz opinie na temat firmy 3e Software House tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3e Software House?

3e Software House