3e Software House

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o 3e Software House

Iza

* dofinansowanie zajęć sportowych * prywatna opieka medyczna * dofinansowanie szkoleń i kursów * możliwość pracy zdalnej * elastyczny czas pracy * owoce * spotkania integracyjne

Do teraz tak jest, że raczej większość osób preferuje pracę z domu niż w jednym z biur? A jak to się zwraca pracownikom w kosztach? Kiedyś cos tu pisali o dofinansowaniu do kursów czy tez karty sportowej. A co ze zwrotką za energię?

Szanowni Państwo, czy istnieje możliwość pracy całkowicie zdalnej? Ewentualnie w systemie hybrydowym (dojazdy na spotkania)?

@Kandydat

Tak, jak najbardziej, oferujemy pracę 100% zdalną.

@Kandydat

Istnieje możliwość pracy całkowicie zdalnej.

Tak. :)

Iza Nowy wpis
@Kandydat

Tak, dajemy możliwość pracy 100% zdalnej.

@Iza

Od początku rozpoczęcia współpracy, czy okres wdrożenia należy odbyć stacjonarnie?:) Jestem w stanie zrozumieć, że taki system odpowiada wielu osobom, ale jest możliwość pracy również z biura, tak? Wiele pracowników z niej korzysta? W przyszłości chciałabym zaaplikować do firmy, ale open space to jest to, co najbardziej mi odpowiada. Pozdrawiam :)

Iza Nowy wpis

Mamy 2 biura (Warszawa, Łódź). Każdy pracownik ma możliwość pracy stacjonarnej. Czy dużo osób korzysta z tej opcji? Zdecydowana większość wybiera pracę w pełni zdalną. :)

Sporo etapów rekrutacji, ale wszystko wygląda profesjonalnie.

Inia
@Kandydat

A jak teraz wygląda u nich rekrutacja? Podobno dają zadania do wykonania, które są dość czasochłonne, więc chętnie dowiem się o szczegółach. Może wiesz co to za zadania przykładowo? Bo tej informacji mi zabrakło. I sporo etapów tzn. ile? Zadają jakieś podchwytliwe pytania czy raczej standardowa rozmowa?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w 3e Software House?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 3e Software House? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w 3e Software House?

Iza

Zgodnie z tym co napisaliśmy na naszej stronie www.3e.pl. W 3e panuje przyjacielska atmosfera - ponieważ jako studenci zaczynaliśmy w prawdziwym garażu, daleko nam do korporacyjnych konwenansów. Nie mówimy sobie per „Pan” i nie wymagamy garnituru. Zamiast tego wzajemnie się szanujemy i słuchamy tego, co każdy ma do powiedzenia. To nie wszystko - Każdego roku robimy co najmniej jedną imprezę integracyjną (mamy na koncie już 3 wypady w góry i zmagania w escape roomie). Dbamy też o bardziej prozaiczne rzeczy: dobrą kawę z ekspresu, regularne dostawy świeżych owoców oraz narzędzia pracy i wygodne krzesła. :)

Jak się pracuje z ludźmi z 3e Software House?

Iza

Z doświadczenia mogę powiedzieć, że zespół jest przyjazny. :)

Kamila
@Iza

No to super, bo atmosfera jest ważna. Jak podchodzisz do tematu zarobków? Są dla Ciebie zadowalające?

@Kamila

Tak, jestem zadowolona. :) Oczywiście wszystko zależy od umiejętności. Do wynagrodzenia dochodzą również premie. Tutaj znajdziesz aktualne oferty 3e. https://www.3e.pl/praca/aktualne-oferty-pracy

Czym w 3e Software House zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

...
@Iza

Potwierdzam, że tak jest.

Kamila

Nie polecam rekrutować się do tej firmy, bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Wykonałam zadanie rekrutacyjne, które zajęło mi dużo czasu i nie dostałam żadnego feedbacku od firmy, pomimo prośby.

PiEm
@Kamila

Dlatego nigdy nie rob zadania, ktore wyceniasz na wiecej niz 4-6h. Zadanie rekrutacyjne to krótkie sprawdzenie kompetencji, a nie prowadzenie projektu / robienie tasków za friko dla januszsoftu :]

Robert
@PiEm

Zadania rekrutacyjne w 3e były bardzo proste. Jeżeli zajęło ci to tak dużo czasu to znaczy, że pewnie jeszcze musisz zdobyć więcej doświadczenia. Jeżeli zadanie było zrobione zupełnie źle, to rekrutujący mógł pomyśleć, że ktoś sobie robi jakieś nie poważne żarty i dlatego brak feedbacku. Trudno dać feedback który w praktyce byłby szkoleniem ¯\\\_(ツ)\_/¯

Tom

Luźna atmosfera, faktycznie nie ma napinki korpo, tak jak piszą na stronie. Dużo fajnych ludzi. Dzięki za współprace chłopaki.

Czy po pierwszym etapie rekrutacji, w przypadku odrzucenia kandydata, 3e wysyła feedback?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w 3E Software House?

Zdecydowanie dążymy do utrzymania przyjacielskiej atmosfera, daleko nam do korporacyjnych konwenansów. Nie mówimy sobie per „Pan” i nie wymagamy garnituru. Zamiast tego wzajemnie się szanujemy i słuchamy tego, co każdy ma do powiedzenia. Każdego roku robimy co najmniej jedną imprezę integracyjną. :)

Staramy się utrzymać przyjacielską atmosferę. :)

No i aspekt finansowy też jest istotny: atrakcyjne wynagrodzenie i premie. :)

Alfaomega
@3e Software House

A jak wygląda kwestia urlopów? W większości firm pomimo umów b2b urlopy są tak jak przy UoP, jak jest w 3e Software House?

Marryjan

Podłączam się pod pytanie. W wiekszości firm z B2B, są urlopy jak w przypadku UoP, myślę nad aplikacją do firmy, ale nigdzie nie ma na ten temat informacji.

@Alfaomega

W przypadku umów b2b oferujemy płatne urlopy. :)

@Marryjan

W przypadku umów b2b oferujemy płatne urlopy. :)

Alfaomega

A w jakim wymiarze?

TomTom

A ile dni?

@TomTom

20 dni.

me

Nie ma korporacyjnej napinki, pomimo, że to spory software house.

Dołączyłem niedawno, póki co mi się podoba.

Rozmowa rekrutacyjna była na dobrym poziomie. Niestety mimo zapewnień i podania terminu ostatecznego odpowiedzi, brak feedbacku. Szanujmy swój czas.

@.

Też tak miałem! Brak szacunku dla kandydatów.

Nikt

Rozmowa kwalifikacyjna na pełnym luzie. Dostałem zadanie i powiem wam że trzy razy się zastanawiałem czy aby na pewno programista powinien modelować wygląd bazy danych. Dziwne tam mają zadania plus brak feedbacku mimo zapewnień.

@Nikt

Jeśli nie otrzymał Pan odpowiedzi to przepraszamy. Zależy nam na tym, żeby każdy kandydat otrzymał informację zwrotną. Za zaistniała sytuacje przepraszamy.

Jakub

Czy ktoś wie o aktualnych rekrutacjach w firmie? Trudno dostać się do was?

@Jakub

Minęło sporo czasu od Pana zapytania. Utworzyliśmy zakładkę z aktualnymi ofertami: https://www.gowork.pl/praca/3e-software-house;pr

Czy jest możliwość pracy w 3E Software House na część etatu?

Jest to sprawą indywidualna. Każda rekrutacja jest inna. Przeważnie poszukujemy osób na pełen etat.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie 3E Software House?

Chcielibyśmy prosić o doprecyzowanie pytania. Zapraszamy do kontaktu pod nr 725 935 000, odpowiemy na wszelkie Pana pytania.

Partyk

Hej, jak wygląda u Was proces rekrutacji? Ile jest etapów?

@Partyk

Cześć, informację na ten temat znajdziesz w zakładce: Proces rekrutacji https://www.gowork.pl/3e-software-house,1035452/rekrutacji

Macie problem z nadgodzinami?

@Michał

Panie Michale, wiemy, że zmęczenie nie pozwala na tworzenie efektywnego kodu. Wiemy, że wdrożenie w piątek o 21 jest co najmniej „ryzykowne”. Wiemy też, że praca o 3 rano to bzdura. Dlatego unikamy ślęczenia w pracy po godzinach. Zaczynamy pracę między 8 a 9:30 - tak, aby każdy mógł spokojnie dojechać do biura. Rozumiemy też, jeśli co jakiś czas musisz wyjść wcześniej, albo wyskoczyć i coś załatwić.

Zostaw merytoryczną opinię o 3e Software House - Warszawa

• Jak się pracuje w 3e Software House?

Zobacz opinie na temat firmy 3e Software House tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 3e Software House?

3e Software House