Probetreuung Sp. z o.o

Opinie o Probetreuung Sp. z o.o

Doda

pracuje w firmie od 2017 roku, musze pochwalic szefostwo i kontakt z firma, czuje sie bezpieczna wyjezdzajac z nimi, mam kontakt ze wszystkimi, wyplata na czas , transport, tez, mozliwosc zaliczki, przede wszystkim firma do dogadania. Tak trzymac! pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Mariola

Witam w tym jakze swiatecznym nastroju:) chcialam podziekowac Firmie Probetrung za prace, mila atmosfere, pamiec i kontakt. Nie znam drugiej takiej firmy, w ktorej by sie tak interesowano pracwnikiem i z ktora wszystko mozna zalatwic, placa bardzo dobra, skladki, ubezpieczenie. moje kolezanki dolaczaja sie do moich pozdrowien, bo tez pracuja w firmie, i tak trzymac!!

MB

całkiem normalnie funkcjonuje :) zatrudnia dobrych pracowników i jest wypłacalna .

Aktualność
Witamy wszystkich Użytkowników serwisu GoWork.pl, poszukujących informacji o Probetreuung Proprofit Sp. z o.o. Sp. k.

Serdecznie dziękujemy za pozostawione opinie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wyjazd do pracy w innym kraju może budzić wiele wątpliwości. Właśnie dlatego postanowiliśmy zaznaczyć tutaj swoją obecność, by odpowiadać na nurtujące pytania. Naszym celem jest przedstawienie Państwu kompleksowego obrazu pracy oraz warunków zatrudnienia.

Ponadto, stawiamy na wysoką jakość usług świadczonych na rzecz osób starszych. Zapewniamy Opiekunkom z całej Polski podjęcie legalnej pracy w Niemczech, przy tym dbamy o ich bezpieczeństwo gwarantując opiekę koordynatora na terenie Niemiec.

Pragniemy wciąż się rozwijać, dlatego jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę z której możemy wyciągać wnioski. W sprawach wymagających wyjaśnienia zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@probetreuung.eu

Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Probetreuung Proprofit Sp. z o.o. Sp. k.
Aplikowałeś do firmy Probetreuung Sp. z o.o? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Natalia

Jak się współpracuje z agencją czy spokojnie można z nimi pracować?Czy pracy mają dużo?

eva z Torunia

To może ja, zatrudniona jako opiekunka. Moją rekrutacje wspominam bardzo miło, wszak w tej chwili płacę nie mam za wysoką, ale liczę, że awansuję na wyższą. To moja pierwsza praca i kontakt z w/w firmą. Wynagrodzenie otrzymuję na czas, opłaty inne również są zapłacone. Mam też dobry kontakt z osobą organizującą dla mnie przejazdy do pracy i powrotne, a także koordynatorka w Niemczech jest kompetentną osobą.

ewa
@eva z Torunia

Właśnie chyba przechwaliłam sie o tych podwyżkach, bo od zeszłego roku otrzymałam raptem 50 Euro tej podwyżki. Piszę tu mój żal, poniewaz kontakt z firma wyglada tak, ze jak firma ma do mnie interes to jest kontak, gorzej w drugą stronę : chodzi tu obecnie o kartę EKUZ i A1. Siedzę w pracy od 5 lipca i nie mam odpowiedzi pomimo moich telefonów do firmy. Obiecują zadzwonić i cisza, a moje koszty za telefon lecą. Może moja wypowiedź na tej stronce zobliguje firmę do gorliwszej pracy, bo widzę że pracownicy z biura to tu mają ,,klub wzajemnej adoracji''. Dziękuję.

róża

Ja też pracowałam w biurze, bardzo krótki okres i wiadomo dlaczego podzielam opinie Anonim i Były pracownik.. Praca zapowiadała się bardzo dobrze, kontakt z ludźmi, stałe godziny pracy i wolne weekendy, jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Pracownik nie mógł mieć życia osobistego.. wyjście równo o godzinie 17 - marzenie... jeżeli zlecenie w danym dniu nie zostało obsadzone to trzeba było siedzieć i szukać do skutku czyli owe nadgodziny i brak wynagrodzenia za to. Jeżeli było jakieś święto i był to dzień ustawowo wolny od pracy a dzień wcześniej przysłano nowe zlecenie trzeba było brać komputer ze sobą do domu i pracować od rana w dzień wolny, za który też nie było zapłacone. Stawki marne jak za nadgodziny, pracę w weekendy, dyżury czyli bycie pod telefonem w święta a często proszenie godzinami w weekend żeby opiekunka nie uciekała ze zlecenia. Stres i krzyki na porządku dziennym niestety.. zlecenia śmieciowe i na miejscu zawsze okazywało się jak jest naprawdę.

@róża

W SEDNO!!!

Proszę o usunięcie moich wpisów na temat firmy Probetreuung Proprofit Olsztyn ponieważ pieniądze otrzymałem

Artur

Dziedobry wszystkim odwiedzajacym te strone dodam tylko informacje ze podroz musza oni oplacic i nie wolno im robic potracen wobec tej zekomo super firmy toczy sie postepowanie . Ja dostalam juz informacje koszta ktore mi potracili musza zwrucic. Ludzie nie ma kar tak jak pisza umowe mozna rozwiazac w kazdej chwili bo to nie umowa o prace. Pozdrawiam i nie bojcie sie isc na nich sprawa i tak sie juz toczy. Pozatym wlascicielka stosuje mobing wobec pracownikow biura jak i opiekunek. Zycze wszystkim pracujacym w tej firmie aby pomalu szukali innej firmy ich czas sie konczy na rynku pracy.

@Artur

Jestem pracownikiem biura i nie ma tu żadnego mobbingu więc proszę nie wymyślać.

Dlaczego nie piszecie prawdy??? ja pracuje w tej firmie od kilku miesiecy . Wypłaty są zawsze na czas. Za zaangażowanie otrzymuje co miesiąc premie. Z wychodzeniem na obiad nie ma problemu. Jak chce urlop też nie ma problemu tylko musze miec ogarniete swoje sprawy żeby osobie , ktora mnie zastępuje nie zostawiać ogona. Praca od 9 do 17 i nie mam problemu z wyjsciem . Nadgodzin nie płacą ale można wolne odebrać. Sa wyjazdy weekendowe dodatkowo płatne. Stawki dla pracowników biurowych wcale nie sa niskie jak na warunki olsztyńskie, a stawki dla opiekunek tak jak wszędzie. Szefowe w porządku , co z tego że młode. Nastawione na skukces firmy, to chyba dobrze. Żadna z nich nie kazała mi przekłamywać zlecenia, wręcz przeciwnie, ale przecież to my pracownicy przedstawiamy zlecenia i od nas wychodzi info do opiekunki a nie od szefowych. Zlecenia dla opiekunek jak wszędzie raz cięższe , raz lżejsze .Piszecie, że atmosfera stresowa, ale na rozmowie panie informowały o tym , że praca w stresie i że trzeba być dyspozycyjnym , o zastraszaniu i darciu gęby nie ma mowy. Ta branża nie jest lekka i nie jest dla każdego , więc pewnie dlatego tyle osób się przewinęło bo nie każdy lubi taką pracę . Ci którzy lubią ciepłą i spokojną posadkę powinni aplikować do administracji publicznej. Panie "Anonim" , Pan to chyba ma na pieńku z firmą dlatego Pan takie bzdury pisze. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.

@pracownik

Wszyscy dobrze wiemy co za "pracownik" napisal pozytywna opinie????

Anka
@pracownik

Kobieto a moze wlascicieko stosowanie mobingu jest karalne a to robisz codziennie mozesz przyjsc do biura i drzec gebe na nas zostaniesz sama a kare poniesiesz nik nie stoi ponad prawem .

Marta B.

Szanowna Pani Renato, jeśli Pani oczernia mnie i moją firmę to niech ma Pani odwagę podać swoje prawdziwe dane. Sprawa już trafiła do organów ścigania i na pewno zostanie gruntownie wyjaśniona a Pani odpowie za swoje fałszywe oskarżenia.

anna
@Marta B.

jakie organy scigania?panstwo dzialacie nieoficjalnie,nie jestescie w krajowym zatrudnienia

@anna

Nie ma i nie musi być bo firma nie jest agencja zatrudnienia droga Pani .

Marta B.

Proszę Pani , jeśli Pani z nami nie współpracuje to proszę się nie wypowiadać na temat firmy. Wszystkich pracownikow zatrudniamy legalnie . Zgodnie z obowiazujacym prawem sa odprowadzane składki i podatki, co potwierdziły organy kontrolne, które już nas wizytowały.

Olsztynianka

Dzien Dobry wszystkim chcialam Tu na tej spronie podziekowac za bardzo sprawna pomoc pania z biura ktore nie patrzac ze to weekend majowy odebraly telefon i zorganizowaly wyjazd natychmiastowy ze stelli . Co do kordynatorki w niemczech to mam zastrzezenia ale to niech sama sobie odpowie co zle robi jak jest osoba choc troche myslaca. Wiedz drogie opiekunki i opiekunowie co dzialan Naszych pan z biura prosze nie oczerniac bo super dzialaja moze co do stell to pretesje powino sie miec do kordynatorki ona jest od sprawdzenia rodziny i warunkow. A rodziny zawsze klamia co do swoich bliskich zeby mniej placic pomyslcie troche tu prosze miec do rodziny podpiecznych pretensje oraz kordynatora . Olsztyn przedstawia to co im przesle rodzina i kordynator a ta nie chce sie spodkac z opiekunkami tylko meza wysyla . Warto troche pomyslec zanim glupoty piszecie na panie w biurze pozdrawiam opiekunka z olsztyna

Igor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Warto starać się?

Daniel

Pracowałem w firmie Probetreuung przez ostatnie pół rok jako szeroko rozumiana obsługa klienta. Mogę potwierdzić to, że praca nie jest najłatwiejsza ale trzeba po prostu się z tym liczyć ponieważ to taka branża. Nie rozumiem dlaczego anonim życzy firmie upadku bo przecież można zakończyć współpracę i iść w swoją stronę, ale widać anonim to bardzo zawistna osoba... Żal mi takich ludzi. Co do właścicielek... po prostu robią wszystko żeby ich firma jak najlepiej się rozwijała, czasami kosztem pracowników ale to przecież naturalne i i wszędzie tak jest. Osobiście życzę firmie wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów :)

róża

Myślę, że opinie obecnie pracujących tam osób nie są obiektywne a jedynie jest to próba wyjścia z twarzą - dobrze, że w końcu ktoś powiedział jak jest i miał odwagę a każdy wie jak taka opinia wpływa na ludzi szukających pracy. Żadne z nas nie wyssało sobie tego z palca tylko tego doświadczyło, informacja na pewno się przyda osobom, które szukają pracy i dostały zaproszenie na rozmowę, bo mnie na rozmowie nie poinformowano o nadgodzinach, dyżurach w weekend, 24h pod telefonem. Informacja jak najbardziej pomocna dla osób które pracę chcą zostawiać za jej drzwiami a nie zabierać do domu.

dora
@róża

A znasz takie powiedzenie "Złej baletnicy przeszkadza, rąbek u spódnicy"...

@dora

Znam takie, że prawda w oczy kole :)

dora

Ja też tam pracuje obecnie. Fakt, praca pod wpływem stresu i trzeba być pod telefonem non stop ale taka branża . Jak ktoś się decyduje na taką pracę to niech nie narzeka. Szefowe w porządku, nieprawda że zastraszają i krzyczą.

Byly pracownik

Tez tam pracowalam. Zgadzam sie z Toba w 100%!! Ciagly stres i darcie gęby! Oklamywanie opiekunek co do ofert. Wyjezdzaly i na miejscu dopiero dowiadywaly sie co faktycznie dolega podopiecznym. Zeby moc wyjsc z pracy po 8h trzeba bylo sie tłumaczyć dlaczego a zaznaczę ze nadgodzin nie placa owe panie. To byla moja najgorsza praca . Kto przychodził tam do pracy po chwili odchodził.

astro

a na takim stanowisku jak Specjalista ds.obsługi kontraktów to na jakim poziomie muszę znać język niemiecki?

Zostaw merytoryczną opinię o Probetreuung Sp. z o.o - Olsztyn

• Jak się pracuje w Probetreuung Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Probetreuung Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Probetreuung Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Probetreuung Sp. z o.o