2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 3 16 5 1

Opinie o ProBetreuung

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 76 dni.

Ciężko jest w systemie 12/12 w ProBetreuung?

Alicja Nowy wpis

Nie polecam Zlecenia nie pokrywają się ze stanem faktycznym Nie wypłacają wynagrodzenia Gdy problem na zleceniu pracownicy są bezczelni

Pytanie Nowy wpis

Jak długo czekaliście na odzew z ProBetreuung? Oddzwaniają zawsze?

Maria Nowy wpis
Klient
@Pytanie

Tak oddzwaniaja, chociaz czasami trzeba troche poczekac.

Aga

@Obserwatorka a rozwiniesz swoją myśl? Bo w sumie nie wiadomo o co chodzi

Czy w ProBetreuung panuje luźna atmosfera?

Obserwatorka
@Pytanie

Klamczuchy z firmy probetreuung (celowo z malej litery) Sa jeszcze inne strony internetowe gdzie bedziemy pisac o was prawde !!!! Nie da sie skasowac opinii tam gdzie nie jestescie administratorem

Weronika

Jak tam atmosfera w firmie? Jak zarobki?

Zainteresowana

Tak dobrze się pracuje, że zupełnie przestaliście korzystać z forum?

@Zainteresowana

Jak najbardziej :)

Lidia

Jak obecnie rozwija się firma ProBetreuung, czy możecie napisać jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia? A może ten pracodawca właśnie prowadzi nowe rekrutacje? Zachęcam was do pozostawienia nowych wypowiedzi na tym forum, proszę was o rzetelne oraz kulturalne wypowiedzi! Najnowsze informacje dotyczące pracy w tej firmie będą bardzo pomocne dla innych!

Pan

Droga pani wlascicielko prosze zapoznac sie zprawem co to jest Mobing. A moze jest pani tak nie doksztalcona osoba ze nie wie wydzierajac sie w biurze na swoich pracownikow. Powodzenie w dalszych dzialaniach

Lidia

https://www.facebook.com/probetreuung.de/ --> to jest facebookow'a strona poświęcona pracy w ProBetruung. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć dla kogo według Was jest w szczególności dedykowana ta praca. Co trzeba potrafić by odnaleźć się w tej pracy. Jaka panuje tam ogólna atmosfera ?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w ProBetreuung?

Ja

Drogi Panie Danielu - Anonimie, skoro az tak źle sie pracowało i przeżywał Pan gehenne, to dlaczego nie zrezygnował Pan z pracy jak normalny człowek, przeciez nikt nikogo do niczego nie zmusza. Atmosfere i relację z zespolem sam Pan tworzyl i budował swoją pozycje, najwidoczniej mało umiejętnie. Skoro czas pracy spędzał Pan na Lunch'ach i godzinnych przerwach, to nic dziwnego ze nie nadążał Pan ze swoimi obowiazkami i pracą, nierzadko polegając na swoich kolezankach. Takie oczernianie do niczego dobrego nie prowadzi, a jedynie moze spowodowac że Firma złoży zawiadomienie do prokuratury o pomówienia i czyn nieuczciwej konkurencji. Radze Panu zaprzestać wypisywania tych bzdur i zając się szukaniem pracy na swoim poziomie.

pietrucha

Niepoważne podejście do kandydatów. Najpierw mówią Ci, że się odezwą bez względu na wynik rekrutacji, a na drugi dzień cisza.

Zostaw merytoryczną opinię o ProBetreuung - Olsztyn