Pytanie Nowy wpis

Jaki jest okres rozliczeniowy w ProPersonal? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Grzegorz Nowy wpis
@Pytanie

Ta firma juz nie istnieje

Henry

Ale kiedy firma została zlikwidowana? Nigdzie nie ma na ten temat żadnych informacji.

Grzegorz Nowy wpis
@Henry

Uciekli z dnia na dzien i przestali odbierac telefony i odpowiadac na maile. A wczesniej naprawde wzbudzali zaufanie.

Były Pracownik

Pracowałam niespełna rok w ostatnim roku funkcjonowania Propersonal. Pracownicy biurowi w tym czasie trzy razy odchodzili, zakładali własne firmy, przejmowali zlecenia. Teraz oczerniają tutaj swojego byłego pracodawcę. Nigdy wcześniej ani później nie spotkałam uczciwszych szefów. Ich jedyny błąd, to to, że nie zgłosili do prokuratury tego, że zostali okradzeni. Tak się w Polsce niszczy konkurencję! Pozdrawiam serdecznie swoich byłych szefów!

Iwona Nowy wpis
@Były Pracownik

Nie zapłacili mi za miesiąc pracy.Mojej zmienniczce za dwa.Telwfony milczały.(usunięte przez administratora)

Monika Czaplicka

Pracowałam jako pracownik biurowy w firmie Propersonal dokladnie 2 lata temu, zaszlam w ciążę (juz wtedy zaczęły się problemy) i poszłam na macierzyński, po powrocie z macierzyńskiego nie było juz do czego wracac, porozwiazywali obydwie spółki ProPersonal i Vivien work, oszukaliw kilkadziesiąt opiekunek które nie otrzymaly wynagrodzenia oraz pracowników biurowych! Okropne(usunięte przez administratora) podstawiaja (usunięte przez administratora)słupów, ktoś powinien sprawdzic czy ludzie ktorzy godzą się na bycie (usunięte przez administratora)(obce osoby) są wogole tego w pełni świadomi ( ostatni (usunięte przez administratora) jakiego pamiet wyladowal w psychiatryku). inspekcja pracy nie może przeprowadzic kontroli bo prezes jest niewiadomo gdzie a ludzie nie mogą odzyskac a pieniędzy. Zglaszam ich do prokuratury aby ktoś w końcu sprawdził czy te ich machlojstwo nie podpina się pod przestepstwa gospodarcze i wytaczam im proces. Jeśli ktoś również zostal pokrzywdzony i nie dostał swoich pieniędzy prosze o kontakt, zbieram ludzi do pozwu zbiorowego.

@Monika Czaplicka

Ja dobrze pamietam jak pani pracujac w tej firmie bronila I pisala jaka to wdpaniala firma I oceniala ja na 5 gwiazdek a teraz dopiero(usunięte przez administratora) podnosi glos.

@Opiekunka

A to jakieś nienormalne, że jak ktoś jest zadowolony to ocenia pozytywnie a jak został (usunięte przez administratora) to negatywnie? Bo nie wiem co ma ten komentarz wnieść.. jak chociaż umiem pod wszystkim się podpisać :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Teresa

Własnie szukałam informacji czy ta firma jeszcze istnieje.?Krętacze jak wiekszość agencji

Poldek

Mam nadzieję, że tak dobrze dzieje się w firmie, że zupełnie zapodzieliście o forum.

Opiekunka

Poszukuje osób poszkodowanych przez firme Vivien z Olsztyna. Kontakt na mail es.kotecka15@gmail.com

@Opiekunka

ja akurat poszkodowana z drugiej ich firmy, Propersonal, gdyby chciała Pani do mnie kontakt to zapraszam m-czaplicka@wp.pl

Zuza

Konkurencja zainspirowała do pisania na forum?

Lili
@Zuza

Żadna konkurencja tylko osoby które ciężko pracowały i zostały oszukana.czyt. brak wynagrodzenia

Lola
@Zuza

A ty co? Maczalas paluszki w tym?

@Zuza

Oszustwo zainspirowało do pisania. Bo jak inaczej nazwać brak uczciwie zarobionych pieniędzy i zostawienie pracowników i rodziny samym sobie.

Firma słup

ProPersonal to teraz Vivien Work ale też komfortowe busy, pan samochodzik, warmia-car i kto wie co jeszcze?

Jest i nowa!
@Firma słup

"Sooye Investments Sp. z o.o." tym razem W-wa

Lili

Dwa tygodnie przed zwinieciem żagli wysłali osoby do pracy na zlecenie.Czy to nie jest jawne oszukiwanie.Aszloki.

Opiekunka

Z przykroscia zawiadamiam iz strona Niemiecka jest po wizycie kontrolnej w Olsztynie. Agencja zwineła zagle razem z pieniedzmi , tak wiec niech nikt nie liczy na wypłate. Strona Niemiecka konsultuje sytuacje z prawnikami.

Opiekunka

W tej chwili wiele opiekunek firmy Vivien czeka na pensje z czerwca. Do firmy nie mozna sie dodzwonić.

Syn

Z maja tez!

malgorzata

firma vivien work godna polecenia posiadaja sprawdzone oferty pracy staly kontakt z firma wyplata na czas mily personel zawswze znajduje czas na rozmwe i sluzy pomoca polecam kto szuka pracy

Jeni
@malgorzata

Którego każdego miesiąca dostaje Pani wypłatę na konto? Tak jak wszyscy po20 każdego miesiąca czy później ?

Dawno nie było wypowiedzi na temat ProPersonal, a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Jeni
@Administrator

Pro Personal to teraz Work Vivien Olsztyn dadzą pracę ale o pieniądze to lepiej nie pytaj żadnej odpowiedzi wyplata następnego miesiąca 20? może dają, potem telefonu nie odbiorą .Musisz się prosić o własną kasę okropność nigdy nie polecę tej firmy nikomu nawet wrogowi

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w ProPersonal o opisanie aktualnej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Basia

Podpowiedzcie jak dobrze trzeba znać język żeby można wyjechać z nimi do pracy?

kissuGL

Byłem w Pracy raz z tej firmy. To co firma zapewnia ni jak sie ma do rzeczywistosci już na miejscu. Żona podopiecznego kazała myć mi okna, odmówiłem twierdzac ze zajmuje sie tylko i wyłącznie podopiecznym. Zdruzgotana zadzwoniła do pośredniczącej niemieckiej firmy i tam usłyszałem ze to nie nalezy do moich zajęć. Po 30 minutach żona pdp dzwoniła do firmy seniorita a tam usłyszałem w słuchawce ze moge a nie musze, ale dobrze byłoby gdybym pomógł. Pani Kłyszejko pewnie mnie nie pamięta, ale były to okolice Stuttagrtu.Co do PAni Kłyszejko nie mogę złego słowa powiedzieć, oprócz tego ze tylko ona pracuje dla swojej szefowej która ociaga sie z wypłatami. I teraz zadam pytanie, dlaczego negatywne posty dla firmy są usuwane? Pozdrawiam Panią Kłyszejkko Krzysztof C ;)

ewa

Ja osobiście chcę podziękować Pani Alicji Kłyszejko za okazaną pomoc to niesamowita osoba ,zawsze pomocna ,zawsze wysłucha , zawsze miła i uprzejma .Długo szukałam pracy i długo czekałam na oferty dopiero tutaj pracę dostałam w zasadzie natychmiast wszystko przebiegło bez najmniejszego problemu.Pozdrawiam serdecznie cały Personel i dziękuję.

Kamil piotr lys

Polecam Firme iviven work z olsztyn Miła i r zetelna obsługa telefoniczna oraz dobre miejsce do pracy Firma dobrze stojąca na rynku pracy polecam serdecznie bo jestem zadowolony

ale sie usmialam

z tych pozytywnych komentarzy !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ProPersonal - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ProPersonal