Opinie o Herznet24 Anna Piotrowska w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Herznet24 Anna Piotrowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Herznet24 Anna Piotrowska o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herznet24 Anna Piotrowska w Olsztyn

Jakie są warunki zatrudnienia w Herznet24 Anna Piotrowska?

Kowalski
@B K

Śmiechu warte wasze wynagrodzenie, jak przed wieloma laty!, koszty podróży, brak odpowiedniej na dzisiejsza inflacje premii za wyjazd letni, polecenie, swieta etc. Dopoki nie tego nie poprawicie, trudno wam będzie o dobrych pracownikow

Natalia /singerin/ Nowy wpis

Pracuje od niedawna Firma wypłacalna wynagrodzenie jest na czas, dobre miejsca pracy , polecam z całego serca szczególnie osobom zaczynającym pracę opiekuna

Onq38 Nowy wpis

Tak panie panie koordynatorki mile... Ale firma jest nie w porządku Nie dość że nie daje zleceń na najniższy poziom 1500 e netto... To umawia się z tobą pani na 1400 e przez wiadomość A okazuje się, że dostajesz to co na umowie 1350 e za MC a o premi nie wspomnę 50 e Gdzie inne firmy płacą normalne premie.. Przez takie podejście i wynagrodzenia tracą... Dobrego pracownika..

Jakie są warunki zatrudnienia w Herznet24 Anna Piotrowska?

Paulina

Składki od średniej krajowej, umowa zlecenie, wynagrodzenie zawsze na czas :)

Agata
@Paulina

I miesięcznie dużo tego wychodzi? Ile godzin dziennie się pracuje? Poza tym czy atmosferę też oceniasz na plus?

Paulina
@Agata

Dzięki temu mogę odkładać pewne pieniądze na emeryturę. Jest to najbezpieczniejszy wariant zatrudnienia. Każdy powienien wiedzieć, jakie obowiązki i prawa przysługują z tytułu umowy zlecenia. Zlecenia są opisywane zgodnie z prawdą, nigdy nie trafiłam na złe miejsce, a jeżdżę już z tą firmą 2 lata.

ciekawa
@Paulina

rozumiem, ze umowa ozusowana? a co z busem i do kiedy wplywa wyplata?

@Paulina

Zgadza się, jednak co do zleceń trzeba podchodzić zawsze ostrożnie, niemniej każdemu co innego odpowiada, co dla jednych jest standardem dla kogoś innego może się okazać nie do zaakceptowania. Najważniejsze aby mieć wsparcie firmy a wówczas wszystkie problemy można pozytywnie rozwiązać .

Kowalski Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Czy w firmie Herznet24 Anna Piotrowska można pracować zdalnie?

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Herznet24 Anna Piotrowska na stanowisko Opiekunka Osób Starszych? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier SUR
Albéa Poland Sp. z o.o.
Ela

Z firmą współpracuję od roku. Jestem bardzo zadowolona. Uczciwie i rzetelnie. Kontakt z koordynatorką zawsze jest. Otrzymuję duże wsparcie. Organizacja na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam firmę, bo naprawdę długo szukałam takiej współpracy, w której będę się czuła po prostu bezpiecznie i pewnie.

Bardzo dobra ,rzetelna firma,współpraca bardzo profesjonalna,firma godna polecenia.

Teresa

Polecam firmę Herznet 24. Solidna, kontakt bardzo dobry. Purniadze zawsze na czas.

@Teresa

Potwierdzam, nie trzeba się obawiać , firma rzetelna , godna polecenia. Nie wierzę w negatywne opinie. Pracuję od 4 lat i nigdy nie miałam złych doświadczeń czy braku wpływu pieniędzy za pracę na konto lub nawet opóźnienia w jej wypłacie.

@B K

A jak od przepracowanych tylu lat wyglądają sprawy podwyżek?

@Ewa

Uważam że każdy powinien negocjować wysokość swojego wynagrodzenia. Mam drugą podwyżkę wynagrodzenia, staram się rzetelnie podejść do tej kwestii. Nie rozumiem takich zarzutów że firma dużo zarabia na opiekunkach i my jesteśmy oszukiwane- NIE W TEJ FIRMIE!!!. Każdy zarabia a firma również ponosi koszty i to nie małe o czym chyba Panie nie wiedzą lub nie zdają dobie sprawy.

``````````````````````````````

tez tak slyszałam

Zuzanna

duze są te zaległosci czy tylko miesiac ?

Stefan
@``````````````````````````````

Od kogo słyszałaś? Od kogoś kto tu pracował i nie dostał kasy? Bo może to tylko plotki, co?

Beata

Polecam współpracę z tą firmą wszystko zgodnie z umową wypłata zawsze na czas komunikacja ok.Nie ma z niczym problemów pomocne koordynatorki.

Moni

Super firma, rzetelna obsługo. Panie koordynatorki działają w mik jak mróweczki. Wypłata na czas. Składki zawsze opłacone :) Polecam.

To dobrze
@Moni

a czy firma płaci za busa, czy każe samemu pokrywac koszty?

Polecam bardzo serdecznie firmę Herztnet24 jest naprawdę super,Jest zainteresowanie że strony firmy i wszystko się zgadza,wypłaty również są na czas. Pozdrawiam serdecznie Panie z firmy Herztnet24

Zostaw merytoryczną opinię o Herznet24 Anna Piotrowska - Olsztyn

• Jak się pracuje w Herznet24 Anna Piotrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Herznet24 Anna Piotrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herznet24 Anna Piotrowska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Herznet24 Anna Piotrowska
  • Michała Kajki 3 lok. 1