Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

lubin

tacy ludzie prędzej czy później zostaną wyłapani i nie sądzę, aby jeszcze długo zagrzali miejsce w Juwentusie

jaro

DAWAJCIE SPRAWY DO SADU PRACY w ochronie nie mozna pracowac NA UMOWE ZLECENIE WYROK SN I PK 315/O7 Z DN 9.07.2008r PRACUJECIE w miejscu wskazanym przez pracodawce wv godzinach wyznaczonych pod jego nadzorem i za wynagrodzeniem jest to STOSUNEK PRACY. W sadzie uzyskacie zapłata za urlopy nadgodziny dodatki nocne za 3 LATA WSTECZ I UMOWE O PRACE nie potezeba swiadków NIE DAJCIEV SIE DYMAC

adi

Bardzo ciekway wpis gratuluje obiektywnego podejścia do tego zagadnienia Dodam tylko że jest jeszcze grupa ciepłych klusek jak wspomniany wczesniej człowiek jeżdżący po centrum ot przychodzi do pracy i po prostu w niej jest :)

OPINIE

OCHRONA OBIEKTÓW "W mojej firmie brama jeszcze jest :) a tak na serio, to na razie jestem zadowolony z ich ochrony. Patrole robią podjazdy regularnie, jak dzwonię do koordynatora to zawsze jest uprzejmy i zorientowany w moim temacie. Oby tak trzymali to będzie ok!" ~Sebek lista.e-sieci.pl "Poznałem tę firmę jakiś rok temu, kiedy ich handlowiec zgłosił się do mnie z ofertą ochrony mojej firmy. Po kilku rzeczowych! rozmowach dopasowałem ofertę, doradzono mi kilka fajnych rozwiązań i do dziś bardzo dobrze współpracuje mi się z nim!" ~Kamil e-sieci.pl "jak na razie wszystko działa jak powinno! Juwentus czuwa :) Raz pracownicy zapomnieli zamknąć okno i na szczęście załączył się alarm, patrol przyjechał i zgłosił problem. Całe szczęście, bo mogło w nocy dojść przecież do włamania. Firma bardzo rzetelna!" Jarek najlepsifachowcy.pl "Mam dobre wrażenia ze współpracy z Juwentusem. Dwa razy próbowano mi wynieść towar z terenu firmy i zawsze przyjechali na czas. Monitoring też się przydał, bo kamerki zarejestrowały co trzeba i dowód w sądzie, że tak powiem podany był na tacy. Koordynatorzy regularnie sprawdzają pracowników na obiektach, więc wewnętrznie też wszystko u nich gra. Dla mnie ok." buzz-astral kafeteria.pl "Monitoring mogę polecić z juwentusa, ochraniają nasze osiedle i do tej pory obsługa jest fachowa, instalacje cctv, które montowali ich instalatorzy działają bez zarzutów, namiary telefoniczne znajdziesz u nich na stronie." ~darek planowo.pl "Według mnie to całkiem dobry pomysł, żeby wiaty przystankowe powierzać firmom ochroniarskim. Zastrzeżeń nie mam, bo patrole widać dość często jak przejeżdżają a przystanki utrzymują się naprawdę w dobrym stanie. W każdym mieście powinni brać takie firmy do ochrony!" ~ Grzesiu forum.trojmiasto.pl "Działają szybko, mają wypasione centrum monitorowania, jakby co serwis jest całodobowy, a wiadomo, że na początku zawsze oferują ochroną w promocyjnych cenach, żeby klient mógł się przekonać, że dobrze wybrał. Domek mam jednorodzinny na osiedlu przy lesie, wiec ochrona się przydaje." ~ Ochrona się przydaje kafeteria.pl "Mieszkam pod miastem i też korzystam z usług firmy, w moim przypadku Juwentus. Wziąłem ich jak jeszcze trwała budowa, bo tyle się słyszy o kradzieży materiałów budowlanych, że wolałem spać spokojnie." ~fachowiec spytajfachowca.pl "Panowie z Juwentusu już od 2 lat pilnują mojego dobytku (firma i dom) i robią to bardzo dobrze. Ostatnio wprowadzili takie urządzenie przypominające trochę telefon, trochę pilota, które na bieżąco informują mnie o ich kontrolach. Wszystko kontroluje za pomocą strony. Bardzo sprytnie to wszystko rozegrane jest." ~Prostariposta kafeteria.pl "moim zdaniem kluczem do sukcesu jest dostęp do logów, jeżeli możesz monitorować swój system, kiedy jest uzbrojony, kiedy wysłał zawiadomienie o interwencji... itp wtedy rozmowy z agencją są znacznie prostsze i nie ma niedomówień. Generalnie nie powinno być z tym problemów, skoro juwentus, używa active guarda który jest podobnym uwierzytelnianiem ich pracy przed klientem to i tu nie powinno być problemu z dostępem :)" ~matosh ochrona.info.pl

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

KARK

W naszym społeczeństwie nadal panuje nagatywny stereotyp do człowieka muskularnego i silnego,kluczem do takiej interpretacji są nienaturalność oraz względna nieestetyczność wyglądu ,o tym ostatnim mówimy potocznie „wątrobiarz” nie ma on nic wspólnego z kulturystami, którzy poprzez ciężką pracę pracują nad swym ciałem.Pracownik ochrony ,to w wiekszości emeryt i rencista, w minimalnym stopniu pasjonat zawodu,trochę resortowców i w dużej większości tzw. „Mięso różnej maści”.Pracownika ochrony widzimy na co dzień praktycznie wszędzie,zakład pracy,sklepy,osiedla,imprezy masowe,budowy,konwojenci,grupy interwencyjne itp.itd. każdy prędzej czy puźniej miał lub będzie miał z nim doczynienia.Zawód ten, nigdy nie cieszył się szacunkiem w naszym społeczeństwie,zaszłości z poprzedniej epoki o „cieciu”,nierobie,czrnuchu pozostawiły piętno i nie należy się spodziwać ,by w najblizszym czasie to mogło się zmienić na ich korzyść. By wykonywać zawód ochroniarza nie trzeba mieć jakichś specjalnych predyspozycji ,warunek to niekaralność i zgoda na płacę poniżej najniższej krajowej.Szacuje się ,że w tym zawodzie pracuje od 300 do 400 tyś ochroniarzy w całym kraju.Należy też dodać ,że ochroniarz dzieli się na pracownika kwalifikowanego i niekwalifikowanego,ten pierwszy posiada uprawnienia do używania ŚPB,broni palnej,może nas wylegitymować ,ten drugi to w zasadzie pracownik bez uprawnień i może jedynie prosić lub posiłkować się wezwaniem Policji lub GI o ile takowe posiada.Płaca w tym zawodzie jak już wspomniałem nie należy do wysokich ,szeregowy stójkowy zarabia średnio 3 zł za godż.max 10 o ile posiada kwalifikacje i pracuje w konwoju lub na obiekcie obowiązkowej ochrony oraz GI i wracamy do osławionej formacji Grup Interwencyjnych. Praca w tej formacji nacechowana jest dużą odpowiedzialnością ,pracownicy w tej grupie są wyselekcjonowani poprzez szereg testów np.: sprawnościowych,strzeleckich,samoobrony,technik obezwładniających,z wiedzy ogólnej ,psychologii,socjologii oraz prawa.Ta ,wyrózniona grupa ochroniarzy jest wyposażona w najlepsze środki ochrony,łączności oraz transportu.Ta selekcja nie wzięła się znikąd , praca w GI nie należy do najłatwiejszych w tym zawodzie , są to mobilne grupy reagujące na wezwanie kontrahęta, a są nimi właściciele różnego chronionego mienia od domów poprzez banki do pubów. Muszą wykazywać się dużą odpornościa na stres ,działać i podejmować decyzje zgodnie z prawem i regulaminem ,cechować profesjonalizmem, wzbudzać zaufanie, bo od nich zależy bezpośrednio los naszego majątku a nie rzadko i życie.W większości są to panowie z min średnim wykształceniem,doświadczeni zawodowo,dbający o swoją kondycję fizyczną jak i psychiczną.Z uwagi na to ,że większośc pracowników ochrony to pasjonaci zawodowi jak i pracoholicy spędzający w pracy od 240 do nawet 500 godź miesięcznie, nie zawsze mogą dbać o prawidłowy przyrost mięśni i tu mamy największą grupę tzw „wątrobiarzy” czasem również zwanych potocznym językiem :mięśniak,neandertalczyk,jaskiniowiec,fizol,brutal,kawał mięsa ,sztywniak,pozer,bydlak,goryl,zakapior,byk,chłopisko,drągal,dryblas,kloc,osiłek,kłoda,czołg,misiu,szafa,młotek,bamber,pniak,kołek i KARK. Grupa ta tzw karków ,nafaszerowanych chemicznymi stymulatorami mięśni nie jest jednoznacznym potwierdzeniem faktu ,że to intelektualni dewianci,pozerzy oraz idioci .

gabi

nie wiem czy się orientujesz, ale do takiej ochrony jak w Juventusie nie przyjmują niestety samych "karków"

maro

Sorka :) ciepła klucha tez po centrum.jezdzi wlasnie sie okazało

maro

Zgadzam się z przedmówcą nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego worka np po sosnowcu jezdzi taka smieszna ciepła klucha skodzinką no jak można taką ciape porównać np do pewnego karka z centrum :):):)

IXI

daj namiary ariel na firmy ,które dają 10 zł /h ( aby była jasność netto) dają umowy o pracę,nie działują ,nie zawracają dupy pierdołami,robisz swoje masz spokój , fakt niektóre wypowiedzi są prawdziwe ale firma to ludzie a ludzie są różni tak i różne będą opinie ale to nie upoważnia wszystkich wsadzać do jednego wora!

ariel

wszyscy którzy pracują dla juwe za stawkę poniżej 10 zł powinni się zbadać i tyle mam wam do powiedzenia bo to co opisujecie to jest żenada normalni ludzie to w takiej firmie nie pracują trzeba tylko spojrzeć na recenzje tej firmy i macie odpowiedz

leśniczy

Rom....znaczy sosna po co wpisujesz to samo co gadasz na łączeniu :) juz ty nie bądź taki belmondo sprytny

gajowy

znam się trochę na drzewostanie tu raczej jest zagrzybienie ,które szefostwo odgrzybiło poprzez ostre cięcia pasożytów,obecnie nieudolnie próbują jeszcze zarażać i siać smrodliwe zarodki Tyskie ponad wszystkie :)

choinka

sporo tu drzew jak mniemam to Tyskie i Piotrowickie kolonie są :)

osika

Pachnie tu trochę zdechłym psem który w agoni obszczekuje PANA!

Do Pana

A to dobre Panie Biały może by skamlać przestali a większość by się w portki sfajdało ;0 ze strach przed wydaleniem i na obiekt przeznaczeniem :)

Pan Biały

A może byśmy stworzyli "Rade Starszych" złożoną powiedzmy z 5 pracowników i sami będziemy decydować kto się nadaje na grupe a kto na obiekt(usunięte przez administratora)

piotrek

Dlaczego koordynator na te straszne warunki nic nie robi w tym kierunku? Rozumiem ze takie niskie stawki ale jakies podstawowe warunki powinny być . Naprzykład butka ochroniarska i normalny szlaban!

kukurydza

budka miesięcznie 250 netto, wywóz/przywóz po 300, nie zrobi nic bo go(usunięte przez administratora) za brak rentowności na obiekcie, ale spokojnie już niedługo schodzicie z obiektu - myślę ze do końca roku

elf

to jest fakt firma sie konczy daje jej 3-lata na śląsku

scherman

dowiedziałem się od zaufanej osoby z biura że mają być cięcia kilometrów i coś..........a zresztą zobaczycie taki ciekawy MYK ze stawkami :):):) ma to wejść od czerwca lub przy odrobinie szczęścia od września

scherman

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus