Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Remik

Może mi ktoś napisać, ile w ochronie jest płacone netto za godzinę pracy przy umowie zlecenie z Juventus oraz przy umowie zlecenie z Simply Service? Przy wypłatach ciężko jest się doliczyć stawki godzinowej. Koordynator chyba sam do końca nie potrafi podać konkretnej stawki lub nie chce.

Rafon

Ile płacą na rękę za godzinę pracy w ochronie, na umowie zlecenie?

Tak
@Rafon

Najniższa średnia krajowa.

Koko
@Rafon

11,50mam

Stefan

Witam Czy wie ktoś może jakie dostaniemy umowy od nowego roku i ile wyjdzie podwyżka za godziny ?

MARTO

Przyjmując się do Juventusu myślałem że to jakaś normalna firma ale się pomyliłem w tej firmie panuje totalny chaos .Pracownicy są zmuszani do pracy poza grafikiem ,jest tolerowane picie alkoholu na obiekcie koordynatorzy niedouczeni nie mają zielonego pojęcia o kierowaniu pracownikami ,ludzie z kompletnego obiektu są przenoszeni na inny obiekt .Kierownictwo firmy chciałoby aby pracownik był na obiekcie 24/24 a oni by tylko zgarniali kasę .Przyjmują ludzi z orzeczeniami oniepełnosprawnosci biorą kupę kasy z PEFRONU a firmy tych ludzi tylko wyzyskuje i upokarza .takie jest moje zdanie na temat tej firmy .Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy,postanowiłem w trybie natychmiastowym zerwać umowę z tą firmą a pracuję na umowę o pracę.NIECH SIĘ DYREKCJA FIRMY ZASTANOWI JAK CHCE MIEĆ PRACOWNIKÓW CO W FIRMIE TRZEBA ZMIENIĆ JEŚLI TEGO NIE ZROBIĄ TO CZEKA ICH UPADŁOŚĆ BO ŻADEN NORMALNY PRACOWNIK NIE PODPISZE UMOWY Z TAK NIERZETELNĄ FIRMĄ.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

coś

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: szanować pracowników

nikt
@coś

Zlikwidować to coś co się nazywa Juventus .Takie jest moje zdanie o firmie krycie pijaków i zero poszanowania pracowników postępujących zgodnie z regulaminem

Olaf

Nie zgadzam się, wreszcie ktoś kto potrafi byś stanowczy w kulturalny sposób. Jedyne co to mógłby rzadziej palić :) A pan Adam był lepszy? Nie wydaje mnie się;) jest jeszcze parę działow w którym by się przydały roszady. W jednym dziale piją w innym się bzykaja A w jeszcze innym odchodzi handel klientami. Pozdr dla of :)

Mela

A jakie zarobki w biurze obsługi klienta w Warszawie w centrali? jaką umowę dają i kto tam pracuje, młodsi czy starsi?

Mela
@Mela

Ktoś wie jak jest w biurze obsługi klienta?

Greg

A prawda to że cycata i koszykarz:)? Czy tylko mury plotki niosą?

ALA

Obecnie na pracuj.pl pojawiła się oferta pracy na Młodszą Księgową , czy ktoś może udzielić informacji jak wygląda atmosfera i praca?

Ksiwgowa
@ALA

Ja pracuje jako księgowa i cały czas szukam innej pracy. Znajomi mi odradzali ale nie wierzyłam i chciałam spróbować. Żałuję!!! Strasznie żałuję. Że pierwszy raz zobaczyłam tego małego wyzyskiwacza, że zobaczyłam obie przełożone. Tu wszystko jest po układzie i po znajomości. Wlazisz w (usunięte przez administratora) jesteś z rodziny jedziesz dalej. Nie i jeszcze raz nie. Niech Ci Pan Bóg chroni przed małym jego szwagrem i całym tym burdelem :) pozdr

wiJago

Czy jest szansa na uzyskanie zaliczki? Pracuję tu kilka miesięcy i jeszcze nie miałem potrzeby

@wiJago

Zadnych zaliczek.

nowy pracownik

witam. mam pytanie jak oceniacie firmę Juventus ? jakie sa zarobki i zatrudniają tez z orzeczeniem ??

nikt
@nowy pracownik

Mniej niż zero szkoda się tam zatrudniać ta firma nie powinna istnieć i zatrudniać niepełnosprawnych bo ich tylko wyzyskują i upokarzają .Takie jest moje zdanie o firmie Juventus pracowałem tam .

@nikt

Koordynatorz to zenada a dyrektorzy rejonu wogole nie maja pojecia o specyfice firmy.

@nowy pracownik

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora)

@nowy pracownik

(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy.

@nikt

Masz racje

ALA

Obecnie na pracuj.pl jest prowadzona rekrutacja na stanowisko Młodsza Księgowa , czy może ktoś napisać jaka panuje atmosfera w dziale finansowym i czy warto ?

Aja

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam dwa lata w Warszawie i o dwa za długo. Dno! Rozstanie jeszcze gorsze. Żenada! Sto razy się zastanów zanim tam pójdziesz. Kadra zarządzająca z przypadku, bez wykształcenia i bez kompetencji. Dyrektor bez studiów, szok!!

Xxx
@Aja

Mówisz o łysym? ;) Hihihi. podnozek rogacza. Jeden płacze po zdradzie A łysy mu łzy wyciera. Ostatnio siedział jeden z drugim i się zalil ;)

keno

Przekopałem cały int. odnosnie stawki netto ochraniarza na emeryturze i nigdzie na żadnym forum nie piszą ile ma taki ochroniarz netto do 154 gdz i za ponad 154 gdz -dziwne . Koordynatorzy tez nie wiedzą dokładnie ile taki pracownik netto zarobi przy stawce 13.70 ...może ktos z was wie jakie są stawki netto

tak

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wiecej kontroli nad koordynatorami

Popieram
@tak

Uważaja że robią Bóg wie jaka karierę w juwentusie... Śmiechu warte. A traktowanie pracownika przez liderów obiektów to porażka, traktowanie innych jak psy, cały czas zwracanie uwagi za nic mimo że sam koordynator nic nie robi albo i sam popełnia tyle błędów a musi zwalac na pracowników... Żałosne. Byłaby przyjemna praca ale przez atmosferę odechciewa się pracować.

Koordynator

-------------------------------------------------UWAGA--------------------------------------------------------------------------- Prosze pamietać że w listopadzie powinno być wypłacone za 8 godzin wiecej poniewaz 12 listopada był dniem wolnym gdy komuś naliczą mniej prosze dać znać do kadr lub koordynatorowi że za mało godzin podano do wyliczenia pensji miało być Listopad - 168 a jest 160 pamietajcie o tym i sprawdzcie swoje wypłaty za listopad bo moga sie zdarzyc pomyłki jak nie zakomunikujecie to możecie stracić pieniazki za dodadtkowe 8 godzin

Ola

Dno, słoma z butów wystaje w biurze Warszawskim. Pozdrowienia dla rogacza :)

tak

Firma super tylko koordynatorzy nie ogarniaja tematu obiektowwego.NIE WIDZA CO DZIEJE SIE NA OBIEKCIE.

Nie polecam firmy juwentus, zero poszanowania do porządnych pracowników, natomiast poblazanie alkoholikom. Lider obiektu nieogarniety, nie umie nawet zrobić porządnie grafiku, dostosować do potrzeb pracowników, ciągle krzyczy oraz ubliza innym pracownikom. Ciągle są tworzone nowe plotki, a ochroniarz który za każdym razem przychodzi na kacu jest lepiej traktowany od reszty pracowników. Juwentus, niby wielka firma, a tak na prawdę za grosz poszanowania pracowników oraz brak normalnych umów, nie wspominając o pomijanym zusie płaconym co 2 miesiące... Stawki pracowników wszystkich są równe, nie zależnie od obowiązków pracowników... Stanowczo odradzam pracę w firmie juwentus.

Mloddy

Jak ominąć komornika z wynagtodzenia umowy zlecenia . Są na to sposoby

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus