Ochrona Juwentus

jano 63

solidna firma

nikt
@jano 63

Ile ci zapłacili że chwalisz to co nie powinno już dawno istnieć ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wykożysują ludzk.

kukułka

Firma chroni alkoholików na obiekcie podczas służby upija się ochroniarz obiekt zostaje bez dozoru , a ochroniarz zostaje zwolniony co ciekawe dostaje świadectwo pracy z wpisem za porozumieniem stron . TO JEST ŻAŁOSNE firma powinna takiego człowieka co szkodzi wizerunkowi firmy wyrzucić na zbity pysk a nie jeszcze go chronić . widać firmie nie zależy na dobrym wizerunku liczy się tylko zysk a inni ochroniarze na obiekcie zostają z piętnem pijaków ,takie jest moje zdanie o firmie zero poszanowania pracownika który wypełnia według regulaminu swoje obowiązki .

Mario

Generalny rogacz działu handlowego :) nagroda 2018 roku przyznan!

do zwolnienia

niestety firma żeruje na pracownikach zadnych premii podwyżek nic sie nie dostanie Moje sugestie dla Ochrona Juwentus: dajcie w koncu ludziom zarobic bo schodzicie na samo dno Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: ludzie są nerwowi bo mało zarabiają

@do zwolnienia

Powienien przerwać ten chory uklad

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

janusz2134

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: listy pochwalne

Malina
@janusz2134

Powinien ludzi szanować, W szczególności tych pracowitych i uczciwych, firma zenada

Ghost Rider

Obsada Juwentusu to sami emeryci, niepełnosprawni lub alkoholicy, przez co poziom świadczonych usług jest na bardzo niskim poziomie. Ta firma jest jak nowotwór w branży ochrony. Pozdrawiam i nie polecam

Janusz

Co Wy gadacie, toz to porządna firma ;)

Dyrektor działu Handlowego
@Janusz

Proszę pana jeśli była by porządna firma to by w terminie płaciła ludzia. A tak nie jest w oddziale w bydgoszcz co drugi pracownik odchodzi czym to jest związane ponieważ juwentus nie płaci ludzia w terminie taka sprawa dlaczego juwentus za tanie pieniądze bierze obiekty zatrudnia ludzi i wsio nie ma ich nawet nie interesują się czy ktoś jest na służbie czy nie ma. Ludzie nie dajcie się omotac bo to cwaniacy obiecują tylko. Na kujawsko pomorskie dużo tracą obiektów tym bardziej że obecny kierownik kantuje ludzi. Mówię co wiem i to są fakty

Przemek
@Janusz

Hehehe, Też mam mam na imię Janusz ;) dobre ! Dno

dodo

Juwentus przyjmuje ludzi na stanowiska koordynatorów ale ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o kierowaniu pracownikami są tępi i niedouczeni od siebie nic nie dają tylko żądają od pracowników aby robili im grafiki i podawali im gotowe godziny bo jaśnie panom nie chce się ruszyć czterech liter i przyjechać na obiekt . U nas jest od 2 miesięcy nowy koordynator ale na obiekcie nikt go jeszcze nie widział , tylko wymagania i kierowanie obiektem przez telefon to jest chore a dyrekcja to toleruje i za darmo płaci takim ludziom kupę kasy a pracownikom za godziny nocne nie mają pieniędzy

bombel

W Juwentusie jeśli chce się iść na urlop albo jak się ma chorobowe to trzeba sobie znalsć zastępstwo czy to jest problem pracownika czy zastępstwo powinien zorganizować koordynator ale oni mają to gdzieś ma być obstawiony obiekt za wszelką cenę a jak chłopaki pracują 24/24 to nie widzą problemu grunt to aby kasę wziąć a pracownik jest tolerowany jak śmieć i tania śiła robocza

Łukasz
@bombel

Bombel, w jaki sposób taki pracownik ma znaleźć zastępstwo, jeżeli obiekt jest często obstawiony przez pojedynczego pracownika lub dwóch? Co się dzieje w trakcie urlopu na żądanie, czy możliwe jest skorzystanie z takiego urlopu w wyjątkowych sytuacjach?

bombel
@Łukasz

Nic takiego niema jak urlop w wyjątkowych sytuacjach ja miałem pogrzeb w rodzinie i nie pojechałem bo tak zadecydował wielki pan koordynator a jeżeli chodzi o zastępstwo to w ogule ich to nie interesuje .

FELIZOS

Witam. Czy firma ma jakies obiekty w Warminsko-Mazurskim (najlepiej Olsztyn i okolice)? Czy chętnie przyjmuje na doróbki? Etat w innej firmie a druga praca jako dodatkowa. Pozdrawiam.

ochroniarz

Firma kombinuje z pracownikami jak tylko może. Najpierw zatrudnia na umowie zlecenie a następnie chce aby młody pracownik zaczął się uczyć bo inaczej rozwiązuje umowę. Osobę ucząca się zatrudnia na umowę o prace i ma z tego zysk. Ponad to na obiekcie mam jedna kurtkę na 2 osoby firma oszczędza na pracownikach jak tylko może. Nie polecam tej firmy jako pracodawcy lepiej szukać innej pracy niż siedzieć w tej pojeba*ej firmie Moje sugestie dla Ochrona Juwentus: zaczynicie szanować ludzi . Dajcie ludzią zarobic a nie za 240 godzin mam 2500 zł to jest kpina Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: koordynator ma ludzi w (usunięte przez administratora) nie pojawia się na obiekcie i jeszcze pretensja jak dzwoni się żeby podać liczbę godzin

Helena

@Lis, co masz na myśli pisząc upomnieć się o swoje. Czy w tym przypadku masz na myśli wypłatę, a może umowę? Czy wysokość wynagrodzenia, z którego nie jesteś zadowolony, była dokładnie opisana w twojej umowie? Może warto to jeszcze raz dokładnie sprawdzić.

Stefan

Firma ogólnie bardzo słaba , oszczędzają gdzie się da i robią z nas zwykłych pracowników dziadów , u mnie na obiekcje posiadamy 1 kurtkę na 3 osoby oraz pare gumiaków . Nie można doprosić się aby każdy pracownik miał swoją kurtkę pare butów , beznadziejna firma

@Stefan

PROSZE NIE OSZUKIWAC TYLKO ISC DO MAGAZYNU A DOSTANIESZ WSZYSTKO CO POTRZEBA A NI NARZEKAC.

stefan

mam 150 km jechać do magazynku kiedy koordynator nie potrafi mi tego zabrać

TO IDZ DO MAGAZYNU I SOBIE POBIERZ A NIE STEKARZ

Kudłaty
@anonymous

Przecież Stefan wyraźnie napisał 9 lipca że do magazynu ma 150 km!!! Naucz się czytać ze zrozumieniem,wyłącz tego caps locka a najlepiej to wróć do podstawówki bo robisz takie błędy że obciach a ludzi próbujesz pouczać.Żenada!

@anonymous

Tak,tak mądra głowo analfabeto z włączonym caps lockiem.150 km na piechotę do magazynu ma iść?

PROSZE NIE KLAMAC TYLKO ISC DO MAGAZYNU

@anonymous

IDZIE SIE PO PRACY A JAK JESTES DOBRYM PRACOWNIKIEM TO CI KOORDYNATOR PRZYWIEZIE NA OBIEKT. WIDOCZNIE JESTES LICHYM PRACOWNIKIE.CO TYLKO NARZEKA.MILEGO.

KPOF
@anonymous

Facet weź przestań się kompromitować ANALFABETO,lichy to jesteś ty w swoim głupowatym rozumowaniu...Po pracy ma iść 150 km do magazynu.Druga sprawa jak jest lichym pracownikiem to się go zwalnia...Jak tam pracują takie talenty jak ty to współczuję firmie....

@Stefan

jezeli powiesz kooordynatorowi to napewno kazdy dostanie. U mnie nie bylo problemu. Pozdrawiam.

@KPOF

Wez sie za prace a nie narzekaj. JA PRACUJE JUZ 25 LAT W FIRMIE. Pozdrowienia nieudaczniku.

@anonymous

Durniu kiedyś każdy pracownik miał swoją kurtkę. Teraz jest kurtka obiektowa Firma oszczędza. Buty są teraz na dwa lata iz pracownikiem robią co chcą pracuję w tej firmie prawie 20 lat

@anonymous

kretynie koordynator nigdy nie przywiezie ci ciuchów potrzebny jest twój podpis

BOBO
@anonymous

to on ma sam chodzic do magazynu-myslalem ze na poczatku pracy powinni dawac ubrania.Widze ze sam sie przyznales ze nie dajecie na poczatku pracy ha ha ha

booos
@anonymous

to emerytury sie nie doczekasz albo jesteś inwalido co z pefronu ciągnie a do do kurtki i odzieży to potwierdzam u nas to samo

Helena

@kukułka, może warto zwrócić się z tym pytaniem bezpośrednio do firmy Ochrona Juwentus? Podejrzewam, że jesteś zainteresowany pracą w tej firmie na stanowisku ochroniarza? Czy zapoznałeś się już komentarzami na forum GoWork.pl? Niektóre z nich zawierają wiele cennych informacji i warto się z nimi zapoznać.

kukułka

Mam pytanie czy Juwentus jest zakładem pracy chronionej/

Hoolo

Jest możliwość otrzymania zaliczki?

Wiecie coś na temat stawek od nowego roku na GI tylko netto a nie brutto ?

Helena

@Pracownik., czy możesz wyjaśnić co miałeś na myśli? Może chciałeś napisać coś na temat podwyżek wynagrodzenia w firmie Ochrona Juwentus? Dlaczego uważasz, że inne osoby mogą być z tego faktu niezadowolone? Dobra współpraca istnieje wtedy, kiedy jedna i druga strona stosuje się do ustalonych zasad i zależy jej na poprawie warunków pracy.

Pracownik.

14,7 zł brutto od 2019r. Będzie płacz w zarządzie?

Helena

@niki, czy masz na myśli pracę także na nocnych zmianach? Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Ochrona Juwentus i zapytać o stawkę? Czasami w bezpośrednim kontakcie można dowiedzieć się znacznie więcej niż podane jest w opiniach. Obecnie firmy starają się ujawniać zarobki jeszcze przed rekrutacją. Może warto zadzwonić i zapytać o interesujące Ciebie stanowisko?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus