Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Pracownik Lublin

Dostał ktoś już wypłatę za Styczeń zlecenie, Koordynator mówił ze po 15 Lutego maja być dwie wypłaty. nadal cisza a warszawa odsyła od jednej do drugiej osoby

Patrole interwencyjne Warszawa, Szczecin, Gdańsk, Wrocław - czy to prawda że jezdzicie firmowymi samochodami? Całkowicie zeszli z prywatnych?

Mirek

Ktos cos wie kiedy beda wypłaty za luty?

Maciek
@Mirek

To jest wypłata za styczeń.

Pracownik juwentus

Czy ktoś może wie co się dzieję z wypłatą za luty.

Mirek
@Pracownik juwentus

Raczej masz na myśli za styczen dzisaj była pierwsza czesc tzw najniższa krajowa 1675zł

Maciek
@Pracownik juwentus

To dziwne,ja jeszcze nie dostalem nawet pierwszej połowy,i nadal czekam...

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Jan Anderson

Mam pytanie, czy firma juwentus wypłaca pieniądze jak ktoś ma komornika , Czy mają swoje procedury. Czy wszyscy dostali już pieniądze za styczeń .

marto

Cz dostał już ktoś aneks do umowy zlecenie ,bo coś ta firma zwleka z tym jak do konca tygodnia nie będzie aneksu zgłaszam sprawę do PIP

marto

Mam pytanie czy dostał już ktoś z Was aneks do umowy zlecenie, bo cos ta firma kombinuje

Juraj

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy w Juwentusie. Pieniądze wypłacane są przed terminami zawartymi w umowach, kwoty się zgadzają. Stawki też obecnie nie są najniższe jak wcześniej. Panie w biurze miłe i pomocne, czułem się potrzebny w tej firmie od pierwszego dnia. Na moim obiekcie ludzie dobierani wedle pewnych kryteriów, szef ochrony to gość z doświadczeniem, na którego mogę liczyć. Koordynator wpada i się mądrzy ale od tego jest. Usiłuje złapać na spaniu ale pojawia się na obiekcie i znika... znika jak zły sen ;-) Polecam Juwentusa i daję 10 na 10.

Czy to prawda o autach służbowych w Warszawie i Wrocławiu i Szczecinie?

Tt
@Paweł

Jaki auta służbowe ?

Mam takie pytania: Czy firma Simley Service jest częścią firmy Juwenstus? I do którego dnia miesiąca są wypłaty na umowę zlecenie?

Hans

Wrocławska interwencja to tragiczny poziom pracownicy "pachną" jak gdyby nie wiedzieli o istnieniu mydła. Są chamscy w stosunku do klienta. Nie są nawet poprawnie umundurowani zero jakiego kolwiek loga nawet na polarze. Legitymacji nie chcą okazać pomimo że mają obowiazek zrobić to na wezwanie. Poziom gorszy nawet od solidu.

Łukasz
@Hans

Spotkała Cię nieprzyjemna sytuacja z pracownikami zatrudnionymi w firmie Ochrona Juwentus? Myślę, że tego typu zażalenie powinieneś skierować bezpośrednio do siedziby firmy, ponieważ na forum niekoniecznie pracodawca może przeczytać akurat to, co napisałeś na temat obsługi pracowników reprezentujących firmę. Ja natomiast odwiedzając ten wątek, chciałem dowiedzieć się, czy od nowego roku wprowadzono zmiany w warunkach zatrudnienia? Wiesz coś na ten temat?

MieszkoW
@Hans

Tak to prawda jest taki jeden z brodą pracownik, starszy gość siwiejacy. Ten to prysznica chyba nieodwiedzał od dziecka. Interwencja poziom tragiczny.

kandydat

nie jest to firma idealna, ale wypłaty zawsze w terminie- a o to nam wszystkim przeciez chodzi! Panie z kadr pomocne, dziewczyny z rekrutacji przesympatyczne, chętne do pomocy- nie spotkałem się z sytuacją kiedy odmówiłyby pomocy. Na moje oko wygląda to tak, że działy biurowe świetnie się dogadują. Byłem na wielu rozmowach rekrutacyjnych w ochronie, ale tylko w juwentusie nie bylem potraktowany jak zło konieczne. Zatrudniono mnie pracuje i mam sie swietnie, odchodzic nie mam zamiaru

seba
@kandydat

w terminie nie bądź śmieszny ja dostaje wypłatę co półtora miesiąca to jest chora firma

Łukasz
@kandydat

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia. Mógłbyś przybliżyć warunki pracy w firmie Ochrona Juwentus? Wcześniejsze komentarze nie były napisane w pochlebnym tonie. A jakie Ty widzisz plusy w zatrudnieniu? Czy umowa jest stabilna i długoterminowa, a grafik pracy elastyczny? Możliwość ułożenia go według potrzeb pracownika jest bardzo ważna, bo daje możliwość łączenia pracy z innymi obowiązkami.

Helena

@Stefcio, jeżeli informacje, które podajesz są prawdą, to są one na prawdę niepokojące. Pracodawca ma obowiązek zapewnić odpowiednie narzędzia pracy swoim pracownikom w tym odpowiedni zestaw odzieży. Czy poruszałeś temat dodatków nocnych z przełożonym? Czy na innych placówkach występuje również ten problem? Może należy poinformować o tym centralę firmy Ochrona Juwentus?

kukułka
@Helena

U mnie na obiekcie jest to samo zero odzieży i problem z wynagrodzeniem za godz nocne rozmawiałem z koordynatorem to mi powiedział jak chce dalej pracować to morda w kubeł

@Helena

PROSZE pisac prawde . Mundur lub garnitur jest przypisany do danej osoby.PRACUJE w Juwentusie dwadziescia lat i nigdy nie mialem problemow z wyplata i odzieza obiektowa. Pozdrawiam.

Stefcio
@Helena

Poruszałem temat dodatków nocnych u koordynatora to poinformował mnie ze mi nie przysługują oraz ze w firmie Juwentus się nie przyznaje dodatków nikomu . Jak chce pracować mam się o nie nie ubiegać nie pytać ani nie prosić . Każdy pisze ze posiada pełny mundur + kurtka ( u mnie 1 na 3-osoby + 1 para gumiaków na 3 osoby ) dobrze ze zakupiłem swoje białe gumiaki bo bym musiał chodzić po kimś Mam zeskanowane wszystkie grafiki oraz książkę służby od której godziny do której pracuje . Gdyż aby uniknąć płacenia dodatków nocnych pracodawca ustawia mi fikcyjny grafik systemem pracy 8-20 (12h) a fizycznie pracuje 7-7 (24h) Pracodawca kiepski jeśli chodzi o system płatności co 2 miesiące wypłata Ciagle rozglądam się z nową pracą i gdy pojawi się oferta atrakcyjnej pracy napewno z niej skorzystam i nie zostanę tu dłużej

Lis
@Stefcio

Przyjmują nie letnich dużo osób na czarno jak się upomniesz o swoje to zwalniają pracowałam co drugi dzień po 12 godzin i święta 24 godz 280 godzin za 1300 zł masakra

Arturo
@Lis

Nie bronie tej firmy lecz pracując co drugi dzień po 12godzin to wychodzi 180-192 godziny a pracując nawet w soboty lub niedziele po 24 zamiast 12 to dojdzie góra 60 godzin więc godzin nie da 280.Zgadzam się że jak za 1300 to oczywiście grosze. Za 240 godzin to minimum ok. 2500. Pozdrawiam.

olo
@Arturo

Cały miesiąc spędzić w robocie nawet za te 2500 zł to niewiele jak długo się tak da po jakimś czasie organizm na pewno będzie sam miał dość szczególnie tego stresu pracy cały m-c za 10 zł na godz.

ben
@Lis

Koordynatorzy trzesa portkami przed swoimi przelozonymi. Nic ci nie zalatwia oszukuja na godzinach nocnych.

@Helena

Wszyscy sa tacy sami prezes dyrektorzy koordynatorzy jak potrzebuja pomocy zeby isc na dodatki to malo w tylek ci nie wejda a jak ty potrzebujesz pomocy to mowia ze jestes roszczeniowy.D ZIADOSTWO

zdziwenie

Już się zaczeły ciche kontrole na obiektach kordynatorzy któży nigdy nie przyjedziaja w sobory na obiekt wpadaja i siedza sobie 20 minut nic ci nie mowia po co przyjechali trzesą portkami przed prawdziwa kontrola z ministerstwa spraw wenetrznych i admnistracji zaczeło się

były
@zdziwenie

Najwyższy czas aby kontrole zaczęły działać w tej pseudo firmie jaką jest Juventus okradają pracowników za pracę w godz. nocnych ,zmuszają pracownika do pracy poza grafikiem,pobierają opłatę za korzystanie ze służbowego telefonu na obiekcie nie dają żadnych odcinków za co i ile jest odbijane z wypłaty w danym miesiącu wszystko w tej firmie jest tajemnicą a pracownik jak chce pracować to niema się o nic dopominać bo inaczej zostanie zostanie zwolniony bez podania konkretnego powodu.NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACODAWCY TA FIRMA POWINNA BYĆ ZLIKWIDOWANA .Mam nadzieję że kontrole do tego doprowadzą albo firma zmieni swoje postępowanie wobec pracowników

FRANEK

PISZECIE PISZECIE I DALEJ W TYM (usunięte przez administratora) SIĘ OBRACACIE TA PSEUDO PRACA TO DLA NIEUDACZNIKÓW ŻYCIOWYCH TA PRACA TO DLA NIEROBÓW I BRUDASÓW KTÓRZY PO 24 H I WIĘCEJ PRZESIADUJĄ W SAMOCHODACH TAM ŚPIĄ SR,,Ą I BYLE CZAS MINĄŁ NIE NAZYWAJCIE SIĘ OCHRONĄ BO TO DZIADOSTWO DO UBEZPIECZALNI A NIE OCHRONA WY MYLICIE POJĘCIA ,,,,POPATRZCIE NA TYCH DZIADKÓW W MARKETACH CZY NA NIBY GRUPY INTERWENCYJNE LUDZIE TO CO REPREZENTUJECIE TO PORAŻKA I IE MA CO SIĘ DZIWIĆ FIRMOM BO NASZE KOCHANE PAŃSTWO TAK ZROBIŁO ŻE JAK NIE MASZ OCHRONY TO NIE MASZ UBEZPIECZENIA A JAK KTOŚ WIE COŚ WIĘCEJ TO PROSZĘ O KOMENTARZ ŻE TAK NIE JEST POZDRO I WSZYSTKIEGO DOBREGO W POSZUKIWANIU NORMALNEJ PRACY A ,,,CIECIEM,,,,ZAWSZE MOŻNA ZOSTAĆ TYLKO TROCHĘ SZACUNKU DO SIEBIE I AMBICJI

Seman
@FRANEK

Musisz to powiedzieć ludziom ode mnie z obiektu. Mają wszyscy stopnie oficerskie z wojska. Pracujemy po 24 h. Ja to robię bo mi tak wygodnie. Żona bardzo dobrze zarabia, wynajmujemy dwa mieszkania ludziom, a ja nie mam ochoty na styk z zawistnymi robolami i dorobienie się garba. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo za mało widać wiesz.

robol

Firma zrobi z pracownika dziada.Obiecuje stala umowe a proponuje prace agencji tymczasowej.Żenada

ben
@robol

Zmieniaja umowe o prace z innej agencji nie informujac pracownika. Koordynator przywozi umowe o prace po terminie nawet nie masz do kogo sie odwolac.DZIADOSTWO Z DUZEJ LITERY.

@robol

Prosze o nowe opinie a piszcie wkolko te same. Zenada

Endriu

Witam,jaike zarobki na patrolu ??,pozdrawiam

żenada

Powiem tak żenada i dno kordynator jak ludzi nie umie znaleść bo mu obiekt się posypał to niech sam stanie a nie człowiek po 24H SŁUZBIE i że mu bedzie kazał stawać na inny obiekt dlatego każdy kordynator powinien byc traktowany jak zwykły ochroniarz a nie jak jakis prezes ludzie zaczna odchodzic prosze tego nie kasowac niech dotrze to do góry w firmie ......

ANODA
@żenada

PODOBAJĄ MI SIĘ W POZNANIU CI PSEUDO OCHRONIARZE Z FIREMKI ,,,,,JUWENTUS,,,,AKCJA I W GACIACH NASRANE UWALĄ SIĘ W AUCIE I ŚPIĄ JAK SUSŁY 24 H W AUCIE TO WY NAZYWACIE OCHRONĄ CZY ,,,,,BRUDASAMI,,,,

ROman

Może mi ktoś napisać, ile w ochronie jest płacone netto za godzinę pracy przy umowie zlecenie z Juventus oraz przy umowie zlecenie z Simply? Przy wypłatach ciężko jest się doliczyć stawki godzinowej. Koordynator chyba sam do końca nie potrafi podać konkretnej stawki lub nie chce.

Remik

Może mi ktoś napisać, ile w ochronie jest płacone netto za godzinę pracy przy umowie zlecenie z Juventus oraz przy umowie zlecenie z Simply Service? Przy wypłatach ciężko jest się doliczyć stawki godzinowej. Koordynator chyba sam do końca nie potrafi podać konkretnej stawki lub nie chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus