Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

mario63

Witam, Wszystkim, którzy zamierzają zacząć przygodę w firmie Juwentus opiszę trochę sytuację w Warszawie... Nie każdy musi się zgodzić, podejrzewam, że na niektórych obiektach może być nieco inaczej, ale napiszę tak ogólnikowo, jak to były dobre złego początki.. :) Na wstępie idąc do biura w celu dowiedzenia się o ewentualne miejsca pracy i obiekty Panie w dziale rekrutacji bardzo miłe, zostałem przekierwowany do moich koordynatorów, do których również z początku nie miałem zastrzeżeń. Wszystko zaczęło się odkąd zobaczyłem warunki umowy tzn. stawkę oraz czas ile muszę czekać na pierwszą wypłatę (prawie 2 miesiące- kpina).. Ale ok, zgodziłem się, potrzebowałem na pilnie pracy... Godziny i dni pracy mi odpowiadały więc mówię OK. Po paru pierwszych, spokojnych dniach, koordynator zaczął przyjeżdzać i nachalnie namawiać mnie na zmianę obiektu dalej od mojego domu, na więcej godzin i gorszy grafik, tylko dlatego, że nie miał osoby do obstawienia. Odpowiedziałem, że się namyślę. W między czasie byłem ciągany po innych obiektach po Warszawie i okolicach, mimo iż bardzo nie chciałem to mi wręcz KAZANO. Ostatecznie pożegnałem się z firmą Juwentus w złej atmosferze a wszyscy, którzy byli z początku tacy mili okazali się zupełnie inni. Podsumowując : Minusy - Małe zarobki, długo się czeka na wypłatę, która i tak jest mała jak na tyle godzin, większość koordynatorów jest zapatrzona we własne ego i co to nie oni, tolerowanie pracowników, którzy spożywają alkohol, tylko dlatego, że są na wezwanie koordynatorów w każdej chwili, wykorzystywanie. PRACA NIE WARTA STRESU. Pozdrawiam, M.K

zainteresowany

dalej obstawiają Auchan w Lublinie? jeśli tak, to za jaką stawkę? 12 netto?

Mafo70

Witam Ciekawe opinie Juwentus prowadzi nabór pracowników - Jankowice szkoda tylko że nie bardzo się orientują jaki to ciężki obiekt i ile jest pracy a proponują umowe zlecenie prawdziwą jałmużnę brak słów nie polecam.

New

Czy wypłaty (umowy o pracę w centrali) są na czas? Czy firma przechodzi kryzys?

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

qwerty

Gdzie dostanę informację o tym abym poinformował wyżej przełożonego gdyż pracownik spożywa alkohol w miejscu pracy , nie reaguje na polecanie wydane przez dyrekcję obiektu oraz chodzi i sieje propagandę na innych pracownków , śpi całą noc ogląda na obiekcie telewizję chodź jest to zabronione i korzysta z firmowego komputera a gdy informuje się go o tym że powiadomi się koordynatora mówi że koordynator moze (usunięte przez administratora) bo on jest byym policjantem i że teraz cieciuje to może wszystko

koko
@qwerty

Masz w spisie na obiekcie numery telefonów jest tam też numer do Dyrektora Naczelnego zadzwoń do niego i przedstaw sytuację

marto

Od 1 stycznia czekam na nową umowę zlecenie i do tego czasu jeszcze jej nie dostałem to jest żenada jak ta niby firma ochrony traktuje pracowników wszyscy kłamią kadry kłamią koordynator kłamie nie wiem czy dyrekcja wie o tym co się w tej firmie wyprawia jadę jutro z dokumntami o natychmiastowe zwolnienie się i przekaże moje uwagi naczelnemu dyrektorowi.NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACODAWCY A TYM BARDZIEJ JAKO ZLECENIOBIORCY

@marto

Kadry i koordynatorzy kłamią, bo myślą, że zrobią z kogoś głupka. Myślę, że dyrekcja też w tym siedzi...

Malta

Czy to jest prawda????Czekać 1.5 - 2 miesiąca na wypłate??? Jadę w poniedziałek na spotkanie rekrutacyjne.....to oszunstwo i kłamstwo??? To do (usunięte przez administratora) taka praca????

@Malta

Niestety większość niepochlebnych wpisów na tej stronie na temat firmy juwentus jest prawdziwa. Na zleceniówce wypłata wpływa, co dwa miesiące w trzech częściach. Firma kombinuje i kantuje pracowników, jak się da. Jeśli masz możliwość, to odradzam podjęcia pracy w tej firmie. Rozmowa kwalifikacyjna? Jako kto chcesz się zatrudnić?

Malta
@Józef

Ochroniarz Topaz.

@Malta

Przyjmują każdego, bo ludzi nie mają. Na spotkaniu rekrutacyjnym są mili, jak będziesz już pracować, zapomnij, że masz jakie kokwiek prawa. Pilnuj swoich godzin, bo nikt za ciebie tego nie zrobi i czytaj dokładnie co dają Ci do podpisania.!

Józef

Firma przejmuje obiekt, po czym okazuje się, że nie mają ludzi, aby go obstawić. Koordynatorzy oraz panie z biura bardzo niesympatyczni ludzie niemający do końca pojęcia o tym, co robią. ODRADZAM współpracy z tą firmą!

Współpraca z tą firmą to jednostronna przygoda. Oni wiedzą wszystko Ty nic i masz się dostosować. Nigdy więcej!

seba

czekam cały czas na wypłate mija już półtora miesiąca i kasy dalej nie ma nie polecam firmy

@seba

MY też czekamy... WIEŚCI niosą, że jutro mają przelewy robić (pierwszą ratę za luty).

@Paweł

dzięki mam nadzieję bo to już jest przegięcie żeby człowiek musiał czekać ponad za miesiąc na kasę pozdrawiam

profesorka

zatrudniają z orzeczeniem i każą pracować po 12 h , zwykły pracownik który jest o dokładania grafiku i udaje szefa wszystkich potrafi osobie z orzeczeniem która tam robi kupę czasu i pierwszy raz w życiu ma l4 na 3 dni bo ledwo dyszy powiedzieć „ zastanowię się czy możesz iść „ jak może się zastanowić jak zwolnienie już jest wystawione i poszło do zusu. Dziwni za chwile i mówi „dobra możesz iść „ ze co ???? co to za firma ? nie maja pojęcia o podstawach , ktoś na umówię o prac zagłusza L4 i koniec kropka! Aż dziwne ze nikt ich nie zgłosił i nie poszedł do sądu o odszkodowanie , każdy ten z orzeczeniem co musi pracować 12 h miał by sprawę wygrana , zastraszanie ze nie można iść na l4 raz na rok to jakiś absurd .

Janusz
@profesorka

Nie daj się i walcz o swoje. Masz prawo do L4! Idziesz na chorobowe kiedy chcesz i żaden CIEĆ nie będzie Ci mówił, czy możesz iść! U mnie na obiekcie jest to samo. Zatrudniają osoby z grupami, biorą za nich siano i wykorzystuja na każdym kroku. U mnie również zwykły pracownik ustala grafik, ja się pytam - za co koordynator bierze pieniądze?

Jarek
@profesorka

Firma żenada, wypłaty co dwa miesiące, ZUS co dwa miesiace. Wszyscy na górze kombinują jak mogą by mieć więcej. Pracownik się w ogóle nie liczy. Jak można płacić im i wspierać to oszustwo. Kiecy PIP się za to weźmie. Najgorsza firma w której pracowałem. Od koordynatora usłyszałem że jestem zerem skoro pracuje jako agent, aż wracając do domu się poplakalem. Nigdy więcej w tej firmie!

kukułka
@profesorka

Nie Ty jedna jesteś w takiej sytuacji ale nie daj się masz prawo iść na L4 jeśli pracujesz na umowę o pracę i żaden niedouczony niby koordynator tego Ci nie zabroni ,ja miałem podobną sytuację ale wcale nie dyskutowałem z niby koordynatorem powiedziałem mu tylko że mam 7 dni zwolnienia i niech załatwi sobie za mnie zastępstwo

Janusz
@Jarek

Jakim ZEREM trzeba być, aby powiedzieć tak do czlowieka. Kim niby są Ci koordynatorzy? Zwykli naganiacze i nic poza tym.

seba

Nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) dają wypłaty co 2 miesiące czekam na kase już ponad półtora miesiąca . Ile można (usunięte przez administratora) czekać za wypłatą (usunięte przez administratora)

Mamy już 7 a kasy dalej nie ma w kulki sobie lecicie

swwa

dostaliscie wypłatę za luty mamy 7 i kasy dalej nie ma

Damian1987

Dzien dobry czy ktos z panstwa rowniez dostal wyplate za styczen w 3 ratach?

Pracownik firmy juwentus

Dzień dobry dostałem jeden przelew 19-go za styczeń a drugiej połowy nie ma . Czy też ktoś z was nie dostał wypłatę, jeżeli nie zapłacą to kieruje sprawę do sądu .

Czy ktoś nie dostał jeszcze wypłaty za styczeń. Mamy już 15 a kasy brak

@Ochroniarz juwentus

Spoko u mnie tak samo heh,czekam caly dzien i nic

Ale że ze zlecenia czy etat ? Bo etat mają czas do 10 a zlecenie do 21

@Paweł

Tylko ze wypłaty były zawsze przed czasem , teraz od Nowego roku coś się pozmienialo.

@Ochroniarz juwentus

No zobaczymy czy dzisiaj coś będzie. Oby.

@Maciek

Pieniedzy jak nie bylo tak nie ma,normalka

Arturo
@Ochroniarz juwentus

Pierwszą część dostałem 15-ego po południu a drugiej jak na razie nie ma a jest wieczór 18-tego. Zawsze było 13 i 17 a pod koniec miesiąca cała następna... Pożyjemy zobaczymy...

@Maciek

Dzisiaj był jeden przelew, ochrona juwentus bis. Ciekawe kiedy reszta .

Karol
@Ochroniarz juwentus

Jeżeli nie będzie pieniążków, idę do sądu

Damian
@Ochroniarz juwentus

Dzien dobry ja dostalem juz 2 raty jedna 13 nastepna 19 lutego czekam na jeszcze jeden przelew pozdrawiam

Pracownik juwentus

Dostał ktoś całą wypłatę za styczeń , bo coś lecą w kulki sobie .

Ochroniarz juwentus

Dostał ktoś drugi przelew, mamy 21 a kasy nie ma .

Orwell

Chcesz się zdecydować pracować jako zwykły ochroniarz to nie daj się oszukiwać! Notoryczne podpisywanie umów z datą wsteczną, albo umów z datą in blanco .Ogólnie rzecz biorąc to nie masz w ogóle pojęcia o tym że ci podsuną umowę firmy która jest pośrednikiem pracy niby nie związanej z firmą Juventus i innymi spółkami. Niejasna stawka godzinowa , wypłata co dwa miesiące .Pomniejszony ZUS co dwa miesiące.Przelewanie na twoje konto pieniędzy innych pracowników będących na rentach, żeby nie przekroczyli kwoty której mogą dorobić do renty , a potem pieniądze w gotówce dla koordynatora żeby przekazał renciście. To jest nielegalne lecz praktykowane przez firmę Juventus, tudzież koordynatorów. Oczywiście jest wiele innych rzeczy ,nieprawidłowości o których nie napisałem. Radzę dobrze się zastanowić przed podjęciem pracy w tej firmie. Pozdrawiam cycatą!

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus