Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Ktoś już pracował w Juwentusie na obiekcie Centrum medyczne Lim przy Mariocie?

Tom
@Adam

Pracowałem, ogólnie ciężko tam jest.

@Adam

Pracowałem, to katownia, bardzo ciężki obiekt.

Mirek

Miałem 5 służb na Wtt axa na chłodniej 51 i o 2 w nocy przyjechał tzw.koordynator i powiedział mi że już tu nie pracuję ale nie powiedział dlaczego i że jestem nadal zatrudniony A to było tydzień temu. Dziś zadzwoniłem do drugiego koordynatora i powiedział mi że dla mnie jest biale A dla niego czarne. Nie podam nawet w skrócie ich danych bo nie warto . A że swojej strony mogę tylko napisać żeby unikać tej firmy.

Heheł
@Mirek

Oni sami nie wiedza do czego sa ... poczekaj do wyplaty jak bez powodu zwolnili na bank po cichu potraca jak ja na odchodzilem to tak potracili ze szkoda slow.... nawet mi nic nie mowili. W sumie na zleceniu tak jest ze moga ci w kazdej chwili powiedziec ze juz nie pracujesz

Damian1987

Dzien dobry czy tylko ja dostane wyplate za styczen w 3 ratach

ohroniash
@Damian1987

Dzisiaj 1 marca a ja dostalem TYLKO podstawe za styczen tj. 1675 zl... z PERSONALNA AGENCJA ZATRUDNIENIA. Brak wyrówniania za styczeń (mialem prawie 250h) nie wspominając, że za luty też pieniedzy nie ma. Komornikow, dlugow zadnych nie mam aby mieli przelewac do kogos... lacznie niezaplacono za ponad 250h... Niewytlumaczalne...

Ambroży
@ohroniash

A z ciekawosci, co na ta sytuacje powiedzial ci koordynator??

@Damian1987

Nie nowośc ja ciągle mam płacone w 2 lub 3 ratach

Damian1987
@Ambroży

Witam odpowiedzial ze skoro bylem na 3 posterunkach to bedza 3 wyplaty

@ohroniash

Trzeba jechać do biura i zgłosić się do dyrektora rejonu

Mirek

Czy będąc zatrudnionym i po przepracowaniu 5 służb przyjeżdża tzw. Koordynator i mówi że już tu nie pracuję bez podania przyczyny A co jest wręcz zabawne to ma pretensje że nie posiadam samochodu!!!! Ale ponoć pracuje nadal tylko nie wiem gdzie. Brawo bo pracowałem na Wtt Warszawa.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Ktoś Ciekawy

Masakra czytając te opinie. W życiu nie widziałem tyle negatywnych opinii o firmie ochroniarskiej na Polskim rynku co o tej. Serio płaca wypłatę w jakiś 2-3 ratach? w 2019 roku w Polsce? Szok jak to się czyta. A niech mi ktoś powie jak wygląda sytuacja na rynku w Świętokrzyskim ( Kielce i okolice) Widzę,że przejmują obiekty w Kielcach po Solidzie. Tu tez taka bryndza?

Gerad
@Ktoś Ciekawy

Są gorsze firmy ochroniarskie. Najgorsza to grupa DSF z Panem Duba na czele.

@Ktoś Ciekawy

Tak niestety z tymi wyplatami to jest tragedia

@Gość

Hej a mam pytanie bo jestem nowy miałem 2 służby w kwietniu mam umowę zlecenie kiedy mogę się spodziewać wypłaty

To iiii

Dostał już ktoś wypłatę za kwiecień ?

seba

Ktoś wie kiedy będzie wypłata za kwiecień na umowie zlecenie ?

Michu93
@seba

Ludzie jak wy możecie się zgadzać na wypłatę co drugi mies? Czyli płacą ZUS w skali roku za pół roku tylko ..

marcus

po 15tym

Kieł
@Michu93

I tak właśnie wygrywają przetargi...

Kiedy będą przelewy?

Polo
@Gosc

Witam jestem nowym pracownikiem I tez podlanczam sie pod pytaniem

Harnaś

Ktoś wie, kiedy pierwszy przelew za kwiecień będzie?

@Harnaś

10 maja najwcześniej ☹????

10 maja najmarniej

Harnaś
@Gosc

Ostatnim razem przelewy były daleko za 10......

marcus

Kolo 15ego

Yes

(usunięte przez administratora) Na umowach oszukują, na warunkach oszukują. A w firmie panuje rodzinno wlazaca sobie w d.upe kasta. Obgaduja się wzajemnie i poklepuja po plecach. Pierwszy raz takie coś widzę. Szok

marto

TAK FIRMA DBA O PRACOWNIKÓW NA OBIEKCIE AGENT OCHRONY TRAFIA DO SZPITALA Z CHOROBĄ ZAKAŻNĄ KOORDYNATOR NAS NIE INFORMUJE O TYM DOWIADUJEMY SIĘ OD SAMEGO CHOREGO NA JAKĄ CHOROBĘ CHORUJE OKAZUJE SIĘ ŻE JEST TO RÓŻYCZKA. OBOWIĄZKIEM KOORDYNATORA BYŁO POWIADOMIĆ SANEPID O TYM ZDARZENIU ABY INNI AGENCI KTÓRZY MIELI KONTAKT Z CHORYM MOGLI BYĆ JAKOŚ ZABEZPIECZENI PRZED ZAKAŻENIEM SIĘ.PAN KOORDYNATOR ZAMIATA TĄ SPRAWĘ POD DYWAN, CO CIEKAWE PO 2 TYGODNIACH POBYTU W SZPITALU CHORY AGENT WRACA DO PRACY BEZ PROBLEMU ORAZ BEZ ŻADNEGO ZAŚWIADCZENIA ŻE MORZE PRACOWAĆ W GRUPIE Z INNYMI AGENTAMI. WSZYSCY MAMY RODZINY I BOIMY SIĘ O ICH I SWOJE ZDROWIE A PAN KOORDYNATOR TO IGNORUJE .

Tygrys

Witam czy polecacie pracę jako koordynator jakie obowiązki itd wszelkie informacje pozdr

Tt
@Tygrys

Dużo pracy, ale przedewszystkim wszystko zależy na jaki rejon trafisz. A w jakim mieście aplikujesz ?

Tygrys

Witam czy warto zostać koordynatorem firmy juwe co myślicie jakie zarobki benefity. Jak z umowa jakie obowiazki

Siłacz

Dają w tej firmie karty multisport lub podobne.? Korzystanie z siłowni itd

Szamanek

Czy ktoś dostał wypłatę za marzec?

Ksiaze
@Szamanek

Byly juz ale na przyklad ja dostalem tylko czesc.brak reszty naleznej kasy.

Szamanek
@Ksiaze

A którego dostałeś ??

romek
@Szamanek

wypłata będzie w kwietniu co nie wiesz, że za przepracowany miesiąc dopiero w następnym wypłacają

Kieł
@Szamanek

(usunięte przez administratora)co Wy ludzie jeszcze tam robicie oprócz czekania na spóznioną wypłatę??

Gall Anonim

Wszystkim aplikującym na jakiekolwiek stanowiska w siedzibie na Poloneza 91 stanowczo odradzam! W ogłoszeniu o pracę w sekcji "rodzaj umowy" widniało jasno "umowa o pracę na pełny etat". Po 2 godzinach rozmowy kwalifikacyjnej dowiedziałem się że firma mnie chętnie zatrudni, z tym że na pół etatu z minimalną płacą w jednej spółce, a resztę kwoty netto wynagrodzenia na którą się umawiamy będą wypłacać w ramach umowy zlecenie pomiędzy mną a inną spółką. I oczywiście jak zachoruję albo będę chciał wziąć urlop to świadczenia wypłacą od całej kwoty z obu umów... Oczywiście kwoty są tak przeliczone żeby z tytułu umowy zlecenia nie musieli płacić żadnych składek... W taki sposób w naszych czasach Janusze dorabiają się "milionów" na ludziach chcących normalnie zarabiać. Żal...

@Gall Anonim

To prawda tak wlasnie jest ...agencje ochrony to jedna wielka patologia ...firmy sprzątające również ...cieżko doliczyć sie stawki za godzine jak dostajesz pensje

Nju
@Gall Anonim

firma dno! Na nic nie ma pieniędzy, chodzi o pracowników A na nową stronę A jak. Żenada! nie polecam nikomu. Zero profesjonalizmu w biznesie. Dno!!!

XYZ

Rzetelna i fachowa pomoc, przyjazna atmosfera, dobre warunki. Polecam zwłaszcza osobą młodym które chcą rozpocząć swoją przygodę na rynku pracy.

Xxx

Zgadzam się. Żenada. Umowa o pracę i zlecenie za tą samą pracę. GDZIE JEST (usunięte przez administratora) PIP????

On
@Xxx

Dziś rozliczalem PIT. Umowa o pracę i trzy zlecenia. ŻENADA. emerytura dno. Co ja tu (usunięte przez administratora) robie!

seba

ktoś wie kiedy będzie 2 rata wypłaty za luty? To jest kpina żeby dostać 900 zł raty a powinienem mieć k..... 2300 zł całej wypłaty

Seba

Ujazd właśnie dziś też miałem doastc wiele więcej a dostałem 700 zł co robić

były
@seba

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) wszyscy w tej firmie (usunięte przez administratora)zwykłego pracownika,wszystko w tej niby firmie jest tajemnicą niczego nie można się dowiedzieć np. ile mi za co odbijają bo pracuję na umowę o pracę gdy pytałem koordynatora o to to dostałem odpowiedz że jak chcę dalej pracować to mam o nic się nie dopominać bo wylecę na zbity pysk więc sam się zwolniłem NIKOMU NIE POLECAM TEJ NIBY FIRMY JAKO PRACODAWCY.

Darek
@były

nie boj sie koordynatorow ,oni tez wylatuja na zbity pysk,jeden taki nie umial podliczyc godzin na Auchan i wylecial jak z procy,a taki byl cwany...

RONIN
@seba

JAKA DRUGA RATA... LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ WALIĆ W ROGI... JEST STRONA INTERNETOWA NA KTÓREJ MOŻNA ZGŁOSIĆ ANONIMOWO NADUŻYCIE FIRMY...

Ksiaze
@seba

niektorzy za luty tez nie dostali calosci,a koordynatorek odpowiada,ze nie odbiera telefonow po 17ej,pewnie go wywala bo nie umie godzin obliczyc.

Romanowski

Zastanawiam się jak to możliwe że firma juwentus taka duża firma i ma kłopoty finansowe to wszystko przez to drodzy pracownicy że obiekty bierze się za 13,50zl netto na konto wplywy są ale części pieniędzy idzie dla nich ja na państwa miejscu napisał bym pismo do ministerstwa spraw wewnętrznych o przeprowadzenie kontroli oraz zgłoszenie sprawy do pefronu beda obsrani. Mój kolega u nich się zatrudnił na umowę zlecenie i dał mi ta umowę do przeczytania i szczerze mówie że podpisujecie na siebie wyrok. A znam się na tym ponieważ jestem dyrektorem działu Handlowego z jednej z warszawskich firm. Również możecie rządac od księgowości potwierdzenie czy był zrobiony przelew na wasze konto.

lusi
@Romanowski

To ciekawe, że dyrektor robi tyle błędów ortograficznych

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus