Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Widziałem ogłoszenie na Zastępcę dyrektora handlowego w Warszawie ktoś coś Ma do powiedzenia? Z góry dziękuję

pracuję w firmie pół roku jako ochrona obiektu, zmiany po 24h. są dwie umowy zlecenie, z wypłatami tylko raz miałam problem: czekałam dwa miesiące na pierwsza ratę (całość jest podzielona na dwie raty + drugi miesiąc w całości w ostatnie dni poprzedniego) po czym powiedzieli, ze moja kolej jest dopiero za miesiąc, trochę pomarudzilam, ze jak tak można robić i o co tutaj chodzi i raczej tak tego nie zostawię i następnego dnia miałam już polowe wypłaty :) oprócz tego nie mam na co narzekać, wolne ustalamy pomiędzy sobą i wymieniamy się zmianami lub zmianami na kilka godzin jeśli wypada np lekarz. nie ma na co narzekać, jedynie nigdy nie wiadomo czy dostanie się wypłatę 11 czy 17 bo to nie jest zależne od koordynatora tylko oddziału głównego w wwa, wiec trzeba cierpliwie czekać. pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

ROBOL

Firma jest nie solidna . jezeli pracujesz na obiekci 16 godzin a chcesz wziac urlop to licza ci dwa dni urlopu, a na dodatek zmieniaja ci co miesiac umowe i pracujesz w innej spolce.JEDNYM SLOWEM DZIADOSTWO.

jamar
@ROBOL

Niech Ci dadzą uzasadnienie na piśmie a Ty z tym pismem idź do PIP.

tajemniczy klient Kraków

czekałem na koordynatora 20 min. zeby odbyc rozmowę w Krakowie przy ul.Conrada,w tym czasie naliczyłem 57 przekleństw pracowników biura--(usunięte przez administratora)

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

arni87

Zaczynam pracę w Juventusie, mam pytanie jaki system płacenia mają? Bo wcześniej robiłem w konsalnecie to miałem zawsze 10-tego następnego miesiąca

hahahahaha
@arni87

to skoro zaczynasz to nikt ci nie powiedział? albo sam nie zapytałeś? liczysz że ktoś będzie się pytał za ciebie? :D boże masakra :D

aaaa
@arni87

co dwa miesiace pensja ....

BBBB
@arni87

1. Zatrudnij się w firmie 2. Nie czytaj umowy, którą podpisujesz 3. Narzekaj jaki to pracodawca niedobry :)

Stefan
@arni87

Jeśli zaczynasz w Juventusie z literą "v" to bardzo dobrze płacą. A jeśli chodzi o ten polski wynalazek zwany ochroną juwentus z literą ''w'' to tylko ''pogratulować'' że przeszedłeś z miernot do mega miernot.(usunięte przez administratora)

były
@arni87

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE PRACOWAŁEM TAM I WIEM JAK TO DZIAŁA ZERO POSZANOWANIA LUDZI

Khk

Panowie a powiecie coś na temat Przedstawiciel Handlowy - systemy zabezpieczeń? Warto wysyłać CV?

Kinga
@Khk

Nie warto! Nie, nie, nie!

Pan Jarosław
@Khk

Jak to mówią, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tutaj raczej naczytasz sie negatywnych wypowiedzi bych pracowników albo konkurencji. Prawda jest taka, że jest jak wszędzie. Lekko nie jest, ale jak jesteś ogarnięty i pracyjesz to masz :)

Ynek
@Pan Jarosław

Jasne, ja akurat pracuje aktualnie już od kilku dobrych lat. I takiego gowna jak teraz dawno nie było. Zmiany, zmiany, zmiany. Na pewno nie na dovre dla pracownika. Proszę spojrzeć na pensje. Pracujący wiedza o co chodzi. Pozdrawiam wiecznie zachwalajacych przydupasow ...

ROBOL
@Ynek

PRAWDA

@Pan Jarosław

Proszę nie drukować na okrągło starych opinii.Zenada

Krzychu

Czy już ktoś dostał przelew za czerwiec ten na koniec miesiąca.

Wp

Podarujcie sobie pracę w tej spółce. Dodatkowo zwróćcie uwagę, że spółka Simply Serwice to też Juwentus. Po za tym jeśli macie niepełnosprawniść to wszędzie dostaniecie jakieś profity poza Juwentusem. Tu tylko ZUS co dwa miesiące na umiwę zlecenie i brak szacunku od przełożonych.

marto

FIRMA MA PRACOWNIKA DALEKO W (usunięte przez administratora) TAKIE UPAŁY A AGENCI SĄ POZOSTAWIENI BEZ WODY WODĘ MUSIMY SOBIE KUPOWAĆ SAMI.W POMIESZCZENIU OCHRONY NIE MA ŻADNEJ KLIMATYZACJI ZOSTAJĄ NAM TYLKO WENTYLATORY KTÓRE MUSIELIŚMY KUPIĆ ZA WŁASNE PIEŃIĄDZE CHYBA PAN DYREKTOR I JEGO KLIKA NIE ZNAJĄ KODEKSU PRACY ALE JEST NA TO RADA ZGŁASZAM SPRAWĘ DO PIP ORAZ WYPOWIADAM FIRMIE UMOWĘ W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM BO NIE POZWOLĘ SIĘ WYKORZYSTYWAĆ NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRMY JAKO PRACODAWCY.

Janusz

Nie można się dodzwonić do działu rozliczeń agenta ochrony. Na razie brak wypłaty za luty. Firma kantuje i wykorzystuje pracowników na każdym kroku. Zatrudniają na dwie umowy zlecenie, to co jest zawarte w tych umowach, jest CHORE. Pomniejszony ZUS odciągany, co dwa miesiące. Wiele, rzeczy potrzebnych do pracy, trzeba kupować na własny rachunek. Wypłaty płacone w trzech ratach, stawka godzinowa zmienna i niejasna. Tolerowanie pijanych pracowników w pracy, byle ktoś był na obiekcie. Oszczędzanie na każdym kroku.

Noła
@Janusz

Panienki w Agencji zatrudnienia nie potrafią powiedzieć jak liczą zwolnienie na zleceniu. One liczą je tak jakby człowiek pracował na umowę o pracę. Żenada.Płacą najniższą jak na umowie o pracę a przecież na zleceniu powinna być stawka godzinowa- a tu proszę pensja na umowie zleceniu jak najniższa krajowa a przecież na zleceniu powinna być stawka godzinowa 14,70 brutto czyli 10,54 netto. Umowy śmieciowe miały być zlikwidowane a jak narazie firmy mają pole do popisu żeby jeszcze lepiej oszukiwać nas i państwo. Dziwię się,że nikt tego nie widzi i jest na takie coś odgórne przyzwolenie....

nv1

witam czy ktos wie kiedy bedzie wyplata zaq maj ?

jamar
@nv1

Jak się dwie niedziele zejdą do kupy

Arturo
@nv1

Też chciałbym wiedzieć. Myślałem że dzisiaj...

Noła
@nv1

Za Maj płaci Agencja pośrednictwa pracy do 20 czerwca maja czas . W tym miesiącu wyjątkowo długo nie ma kasy.Agencja płaci do 20 podstawę a resztę ponad normę płaci juventus do 20 z reguły kasa jest ok 18. A pod koniec m-ca juventus płaci za cały czerwiec. Oczywiście mowa tu o zatrudnionych na zlecenie

Xxxxx

Praca w windykacji Warszawie. Warto czy nie warto? Ktoś tam pracował/pracuje? Jaka stawka?

Waldi wr

Jestem emerytem od roku i chciałbym dorobić, pracowałem wcześniej w zakładach mechanicznych, kolega pracuje w innej agencji jako emeryt i ma wykazywana tylko 1/4.godzin, reszta pod stołem. Mi to obojętne ale myślę czy warto im zasugerować że się zgodzę na takie coś to łatwiej mnie przyjmą A wiem że za młodego i emeryta to takie same koszty mają.

K2R

Nigdy jeszcze w życiu nie spotkałem się z tak niekompetentną i nieodpowiedzialną firmą jak Juwentus. Traktuja pracownika jak śmiecia za marne grosze każą zostawać po nawet po 48 h bo nie mają pracowników wyzysk NIE POLECAM

Ktoś już pracował w Juwentusie na obiekcie Centrum medyczne Lim przy Mariocie?

Tom
@Adam

Pracowałem, ogólnie ciężko tam jest.

@Adam

Pracowałem, to katownia, bardzo ciężki obiekt.

Mirek

Miałem 5 służb na Wtt axa na chłodniej 51 i o 2 w nocy przyjechał tzw.koordynator i powiedział mi że już tu nie pracuję ale nie powiedział dlaczego i że jestem nadal zatrudniony A to było tydzień temu. Dziś zadzwoniłem do drugiego koordynatora i powiedział mi że dla mnie jest biale A dla niego czarne. Nie podam nawet w skrócie ich danych bo nie warto . A że swojej strony mogę tylko napisać żeby unikać tej firmy.

Heheł
@Mirek

Oni sami nie wiedza do czego sa ... poczekaj do wyplaty jak bez powodu zwolnili na bank po cichu potraca jak ja na odchodzilem to tak potracili ze szkoda slow.... nawet mi nic nie mowili. W sumie na zleceniu tak jest ze moga ci w kazdej chwili powiedziec ze juz nie pracujesz

Damian1987

Dzien dobry czy tylko ja dostane wyplate za styczen w 3 ratach

ohroniash
@Damian1987

Dzisiaj 1 marca a ja dostalem TYLKO podstawe za styczen tj. 1675 zl... z PERSONALNA AGENCJA ZATRUDNIENIA. Brak wyrówniania za styczeń (mialem prawie 250h) nie wspominając, że za luty też pieniedzy nie ma. Komornikow, dlugow zadnych nie mam aby mieli przelewac do kogos... lacznie niezaplacono za ponad 250h... Niewytlumaczalne...

Ambroży
@ohroniash

A z ciekawosci, co na ta sytuacje powiedzial ci koordynator??

seba
@Damian1987

Nie nowośc ja ciągle mam płacone w 2 lub 3 ratach

Damian1987
@Ambroży

Witam odpowiedzial ze skoro bylem na 3 posterunkach to bedza 3 wyplaty

@ohroniash

Trzeba jechać do biura i zgłosić się do dyrektora rejonu

Mirek

Czy będąc zatrudnionym i po przepracowaniu 5 służb przyjeżdża tzw. Koordynator i mówi że już tu nie pracuję bez podania przyczyny A co jest wręcz zabawne to ma pretensje że nie posiadam samochodu!!!! Ale ponoć pracuje nadal tylko nie wiem gdzie. Brawo bo pracowałem na Wtt Warszawa.

Ktoś Ciekawy

Masakra czytając te opinie. W życiu nie widziałem tyle negatywnych opinii o firmie ochroniarskiej na Polskim rynku co o tej. Serio płaca wypłatę w jakiś 2-3 ratach? w 2019 roku w Polsce? Szok jak to się czyta. A niech mi ktoś powie jak wygląda sytuacja na rynku w Świętokrzyskim ( Kielce i okolice) Widzę,że przejmują obiekty w Kielcach po Solidzie. Tu tez taka bryndza?

Gerad
@Ktoś Ciekawy

Są gorsze firmy ochroniarskie. Najgorsza to grupa DSF z Panem Duba na czele.

@Ktoś Ciekawy

Tak niestety z tymi wyplatami to jest tragedia

@Gość

Hej a mam pytanie bo jestem nowy miałem 2 służby w kwietniu mam umowę zlecenie kiedy mogę się spodziewać wypłaty

To iiii

Dostał już ktoś wypłatę za kwiecień ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus