Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Tobiasz

@Fajnie Akurat ten wątek dotyczy firmy w Warszawie a nie w Szczecinie. Tu jest spoko więc polecam!

jdm

Ciekawe jak wzrosną stawki od 2020 r . Niby ma być 17 brutto wg najniższej ustawowej .

Czy tylko ja dostałem mundur na ochronę magazynu Garnitur i pantofle ... Przecież to są ciuchy jak w sklepie pracujesz... A i jeszcze ktoś dostał wypłatę za marzec?

Młody
@Marcin

Tak, pracuje w Juwentusie i też dali garnitur, krawat, 2 koszule białe i pantofle jak bym pracował jako prezes banku albo kierownik Salonu... a my jesteśmy zwykłymi cieciami.

No i co

Głupi obiekt robię robotę co powinni robić pracownicy firmy z obiektu a nie ja a głupi Koordynator, na każdą rzecz się zgadza ja dziękuje za taką pracę

No i co
@No i co

jakby co chodzi o oddział w Szczecinie

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Jo emeryt

Czytam te Wasze wypociny to płakać mi się chce. Po co narzekać. Nie pasuje to idą do innej roboty. Nawet nie wiecie czemu płacą co 2 miesiące to jow powiem tak rusz głową. Proponuję zapoznać się z przepisami które to normuja. Ja jestem zadowolony bo dzięki temu mamy wyższa stawkę. Narzekać będziemy po nowym roku. Najbardziej mnie boli pisanie głupot tak jakby w innych był luksus. Ja zadowolony i myślę że będę pracować w 2020 nawet gdyby płacili co 2 miesiące. Jak chcecie dodatki czy premie to nie wiem jaka firma to płaci. Na pewno nie ma takich dodatków w ochronie. Reasumując kto ma szkoły ten ma lżej. Wtedy etat kasa i ciekawe dodatki. Pozdrawiam

janar
@Jo emeryt

Emeryt Tobie to powinni płacić co 6 miesięcy. Zapewne wtedy byłbyś bardziej zadowolony. Płakać się chce jak się czyta wypociny takiego niewolnika.

ochrona

nie polecam - praca w Rumi...z góry podpisane 2 umowy zlecenia, jak się dopatrzyłem z innymi firmami- dwa odlamy Juwentus…..,chyba po to,żeby można było łamać prawo pracy- nocki po 12godzin, klika z rzędu, za nocki w święta 0 dodatku- stawka za godzinę-wstyd podać, wypłacają pierwszą wypłatę po 2 miesiącach, oczywiście bez tej drugiej -czyli 1 wypłata wisi nie wypłacona, tak jakbys miesiąc pracował za darmo

Piotrek

Mam pytanie czy firma juwentus też zatrudnia na umowę o dzieło.

@Piotrek

Tylko umowy zlecenia no chyba że masz grupę inwalidzką to etat. Ale ogólnie to radzę Ci dać sobie spokój bo naprawdę szkoda czasu.

Ewelina

Czy to prawda że wynagrodzenia w Juwentusie wypłacane są co drugi miesiąc? Czy pracownicy mogą to potwierdzić? Dzięki i czekam.

Gosc
@Ewelina

Tak to prawda.W jednym miesiącu masz dwie wypłaty w kolejnym nic.Nie wiem jak to jest że to jest zgodne z prawem...

Ona

@Gosc

Dwie wyplaty? A może jedna ale w 2 ratach

Giść
@Ewelina

Tak to prawda. Unikajcie tej agencji bo to najwięksi (usunięte przez administratora) na rynku. Co z tego że płacą jak (usunięte przez administratora)na każdym kroku - ciekawe kiedy PIP się tym zajmie. Ogólnie nie polecam lepiej Solid czy konsalnet z dużych ale napewno nie juwentus.

Pracakrk

Jestem umówiona na rozmowę kwalifikacyjna do Juwentusa w Krakowie na stanowisko pracownika biurowego- recepcja. Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat tego stanowiska w tej firmie ? Ile płaca i jak traktują pracownika?

Damian1987

Witam wszystkich ktos wie cos na temat stawek od nowego roku? Bo slyszalem ze ma byc 17brutto/13.50 netto a teraz mam 14.70/11.20.pozdrawiam

zfrustrowana

juwentus zle traktuje zwlaszcza pracowników w oddzialach nic nie ma socjalu premii zero nawet jak dobrze pracujesz kilka lat nic ci nie dadzą a ze zlecenia zabierają jak podwyzsza sie najnizszą krajową bo takie są umowy najnizsza krajowa i zlecenie smieciowe ok 600 zl niedlugo nie bedą mieli z czego zabierac a co najsmieszniejsze jest oddzial gdzie do wigili sie doplaca

Beata
@zfrustrowana

Też słyszałam o dopłacaniu do wigilii firmowej, znajomy tak miał...żałosne... i jeszcze składali niemałe pieniądze na prezent dla 'szefffa', bo urodziny/imieniny/dzień chłopaka/święta żeby się nie obraził na nich... Ci biedni ludzie, którzy za marne grosze tam pracują. Nie wiem czy głupi czy zastraszeni?

Listopad
@zfrustrowana

"ze zlecenia zabierają jak podwyzsza sie najnizszą krajową" - w jaki sposób zabierają ze zlecenia? Nie wiem, jak to rozumieć?

Maro

Prawda cwaniak z zza buta i to bez szkoły

Yokoo

Pracowałem. Uważam, że praca nie jest najgorsza, nie masz czyis oczu dookoła głowy nikt Cie nie kontroluje, pracujesz dobrze to nikt się nie czepia bezpodstawnie. Ciężki kontakt z szefostwem, gdyż są ciągle zajeci. Jak się już odezwa są mili, bywa że pomocni. Minusem są dwie umowy często zlecenie, i wypłaty na dwie raty. Reszta w miare

Aleksander
@Yokoo

Mógłbyś wyjaśnić sprawę wypłaty na raty? Czy jest płacona w formie tygodniówki, czy po prostu oddzielnie dla każdej z umów? To dość niecodzienna sytuacja.

Garbi
@Yokoo

Pracowałem w tej Firmie 3 miesiące na pewnym osiedlu. Dowódca zmiany traktował mnie nie zbyt przychylnie. Gdy zachorowałem, potraktowali mnie jak zbędny śmieć. Wpierw obiecując mi powrót na dany obiekt. Po czym wypowiedzieli mi umowę zlecenie. Nie polecam tej firmy, oszukują na każdym kroku, z godzinami pracy też tak jest

@Aleksander

umowa zlecenie a raczej dwie umowy: pierwsza czesc wypłaty około 10-15 w moim przypadku przez jakaś inna firmę wypłacana, druga czesc 16-19 przez juwentus czyli podstawa jedna firma a juwnetus nadgodziny czyli od 168 w górę

zfrustrowany

nie ma nic nic ci nie dadzą ani premii za dobrą prace ani dodatku na swięta a do wigilii trzeba doplacać a ze zlecenia zabierają jak podnoszą najniższa krajową

marto

(usunięte przez administratora) Niczego nie można się doprosić o potrzebne materiały jakie są niezbędne na obiekcie trzeba wydzwaniać tygodniami .Nikomu nie polecam tej firmy jako pracodawcy zwinąłem manele i już jestem wolny bo nie dam się nikomu wykorzystywać .A DYREKCJA NIECH SIĘ ZASTANOWI CO TRZEBA ZMIENIĆ W FIRMIE JEŻELI NADAL CHCE PROSPEROWAĆ NA RYNKU W PRZECIWNYM RAZIE CZEKA ICH BANKRUCTWO BO NIKT O ZDROWYCH ZMYSŁACH NIE PODPISZE Z TAKĄ FIRMĄ .UMOWY

olek

witam pracowałem w juwentusie pół roku pewnego dnia zadzwonił (pan) koordynator powiedział mi że jestem zwolniony gdy spytałem dlaczego powiedział że podjął taką decyzje i koniec , profesjonalne podejście do pracownika co ? jak dalej juwentus będzie zatrudniał takich koordynatorów to pójdzie z torbami woj.mazowieckie

Seba

Mieliście już wypłatę za ten miesiąc może ktoś wie czy jutro będzie czy w poniedziałek

Jacekplacek

Czytam i nie wierzę. Jak można być takim nieczulym? Dajcie już spokój Panu Sebie. Nie zasłużył sobie na publiczne szykany. Wstydcie sie

Xxxxxx

Powie tak nie polecam ponieważ juwentus w oddziale Bydgoszcz wynagrodzenie płaci nie na czas i co drugi miesiąc w trzech ratach

seba
@Xxxxxx

normalka ja tak samo mam w 3 ratach co 2 miesiące

Klient
@Xxxxxx

Juwentus walczy stawka nie jakością, a skąd niższa stawka niż konkurencja? Kosztem pracowników. Nie polecam. Za to polecam każdemu kto wybiera pseudo firmę zastanowić się że może kiedyś twój ojciec będzie tam musiał pracować i mieć placony zus Co dwa miesiące i pensje w trzech ratach. Bo przecież biuro musi się utrzymać. Zróbmy protest i nie wybierajmy wyzyskiwaczy.

Anonimus

Praepracowalem tam rok i był to rok zmarnowany. Umowa o pracę na najniższa krajowa reszta to umowa zlecenie czyli nic nie odprowadzane na emeryturę. Zero pakietu socjalnego. Co do wypłaty na kasie w biedrace zarobisz więcej i masz do tego jeszcze socjalu opiekę medyczną bony na święta itp... Wymagają pracy za trzech a kasy z tego nie ma wcale.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 330.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 268, z czego 30 to opinie pozytywne, 87 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus