Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

lolek

firma fajna tylko pracuja ludzie po 300 godz. iw solidzie jeszcze po100godz.. czuc odnichpotem i ludzie w solidzie nie chca z nimi jezdzic

rzetelny

Dobra to ja zacznę (usunięte przez administratora) z centrum w ogóle nie dba o sprzęt a jak ktoś inny dba to on na swojej zmianie i tak robi po swojemu,służbę przekazuje od niechcenia i patrzy żeby tylko wyrwać się do domu

juror

Chcialbym ogłosić konkurs na najbardziej lubianego i najbardziej znienawidzonego pracownika Nagrodą będzie taniec przyjaźni z magazynierem

wąs

Zgadzam się wąsy nie są niczym naturalnym tak jak to napisał zbych wąsy nie są naturalne :):)

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Zbych

I co w tym ciekawego. Wąsy nie są niczym naturalnym. A tak swoją drogą wszyscy powinni teraz wrócić do pracy, a nie w pracy kimać.

żebrak

Pani dejcie mi banana bo jo jest bidny ochroniarz Te schowej telewizor bo opieka społeczno przyjdzie

donosiciel

nie wiem czy to ważne ale kilku nosi w juwe wąsy

świat według ciecia

A jeżdzi dalej Pażdzioch po Śląsku? :D Ten to się nadaje.Dajcie mu telefon ale tylko z jednym numerem_ POLICJA. Zenujący kolo prawdopodobnie z problemami z dzieciństwa i z wczesnych lat młodzieńczych

Zbych

Zostawcie ludzi w spokoju, nie po to to forum jest, żeby tyłki obrabiać. Jaki by nie był daleki jestem od tego...

Pab Biały

Znam takiego jednego jeździł Nubirą hatchback po zabrzu ale nie pasuje on do twojego opisu ponieważ jest zabójczo przystojny,niesamowicie zabawny,bezwzględnie inteligentny prawdziwa oaza spokoju i świątynia dobroci a poza tym wszyscy go uwielbiają

szlachetny

Małe sprostowanie to był sedan i jeżdził na ŚLĄSKU.? Jak pracuje dalej to pozdrawiam przez kupę kamieni!!!! co za gość uważa się za jakieś guru a to zwykła kanalia.!!!!!

strzelec

jak to jest ze takie chlewy dalej pracują co robotę rodzince załatwiają za fanty lub z ucha strzelanie# żałosne niedorajdy#

sosna

Atmosfera jest kiepska jeden drugiemu robi pod górkę. (usunięte przez administratora)

strzelec

tak jeden z drugim ciśnie na innych (usunięte przez administratora)

elf

prawda! skamleć i siać na wszystkich jak najwięcej żeby oddalić od siebie podejrzenia. Mięczaki won:)kable:)

elf

to ty jeste (usunięte przez administratora) rumunem z podmokłych terenów i nigdy nie byłeś żołnierzem juwe tylko zwykła szują sprzedawczykiem!!!!!

Pan Biały

kiedyś w firmie nie było takich ludzi wiecznie skamlających mimo że firma nigdy przesadnie nas nie rozpieszczała to ludzie raczej trzymali się razem a teraz coraz więcej niepotrzebnej zawiści kilku j e b e n y c h frajerów wyrzuca swoje żale na forum skoro tak ci żle to w y p i e r d a l a j z firmy

żołnierz

Nie wiem co się porobiło w tej firmie jakieś rodzinne zjazdy wszystkie dobre doróbki poobstawiane przez rodzinne klany nie można się dopchac Do tego na rejonie różne rumuny sieją ferment opowiadają niestworzone historie że niby ktoś z biura im podał taką wiadomość a wszyscy wiedzą że to stary fermentowiec obrabiający wszystkim cztery litery a jesli mu zwrócić uwagę to strasznie się obraża. Rumunia normalnie ale przyjdzie czas że sam się pogrzebie w swoich plotkach

Pan Biały

Masz racje Krzysiu frustratow trzeba eliminowac bo takie wpisy w niczym nam nie pomagają

osikia

znaleźli sobie ciecie miejsce na personalne porachunki w du pe mać,co na tym Śląsku to same ci pki robią? nie potrafi jeden z drugim dać sobie po ryju? dla jasności debile TO JEST MIEJSCE NA OPINIE O FIRMIE! a nie o (usunięte przez administratora) marynie!

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus