Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

sosna

Wódeczka wódeczką pić ją można a nawet czasami trzeba ale i pracować też trzeba a nie tylko narzekać, jak jest do wzięcia doróbka i zdrowie się ma! to bierze się co się da, a nie łyka bo łykać to możecie gluty z nosa jak się zestarzejecie a tacy co rade dają to się pomalutku kasy dorabiają ;)

aro

Nie tylko zięciu tam pracuje całą familie wkęcił do firmy a pazerny na kase jak nikt inny wszystko łyka jak leci :)

sebek

no tak zięciowi chce się załatwić utrzymanie na stanowisku to wódeczkę trzeba polewać i świniaka ubijać :)

sosna

Ktos zepsuł a dobijaja ją emeryci zapraszający przełożonych na grilla i wódeczke

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Ja Nio

Niestety firma schodzi na psy, szkoda ale widać taka jest tendencja w tej branży. Ktoś kiedyś zepsuł ten rynek.

krytyk

a ja wam powiem dlaczego tak kiepsko jest w juwentusie :) bo kierują nim wystraszeni nieudacznicy :) wolą obcinać wynagrodzenia,likwidowac rejony i etaty zamiast podnieść klientom opłaty powiedzmy o 10zł miesięcznie kolejna żanujaca sprawa kiepsko im idzie z wyegzekwowaniem płatności od niektórych klientów za dużo koordynatorów brak opłat za nieuzasadnione interwencje gdyby tak wprowadzić 50-100zł za taki alarm pieniadze płynęły by strumieniem ale szefostwo nie ma jaj wolą nam obcinac wynagrodzenie żałosne zarządzanie ograniczonych ludzi

alex

popatrzcie na tych nierobów z POZNANIA a odpowiecie sobie Sami na takie pytania jak tych przepoconych ludzi można nazwać OCHRONĄ pracują niby na patrolach po 48 h bo mają przyzwolenie (usunięte przez administratora)

tobic

Wiem o kogo chodzi :) ten dziadek jest nietykalny w firmie wszystkich zwolnią a ob zostanie ale to juz inna bardziej skomplikowana historia :)A co ciekawsze auta na nowsze też nie musi wymieniać

klient

Niedawno podlaczylem sie do tej firmy i mialem pierwszy kontakt z pracownikami patrze a tu jakiś dziadek przyjeżdża :):) no człopina po 60tce :):):) w starym golfie III :):) kumpel do dzisiaj sie ze mnie nabija że emeryci mnie chronią

ALEX

NIE POLECAM TEJ FIRMY.

papież

Bo to jest tak ludzie pracują tak jak im płacą zgodnie z powiedzeniem jaka płaca taka praca, oczywiście pracodawca może powiedzieć że zgodziłem się na takie warunki pracy i będzie miał rację tyle że zgodziłem się na nie ponieważ wszedzie sa takie same :) a tekst typu nie podoba się to zmień firmę jest akurat na poziomie pracodawcy i świadczy o jego raczej miernym IQ :)tak wiec nie spodziewajcie się że pracownicy będą się zbytnio przykładać do pracy po prostu zrobią co muszą po najmniejszej lini oporu

zulus

jestem ciekaw kiedy te firmy się obudzą że nie są ochraniani tylko (usunięte przez administratora)z pieniędzy przez te firmy jak JUWENTUS itd. a taka 1 czy 2 firma zatrudniła by 2 ludzi nawet z zusem to koszt około 4000 a firma płaci 8000 10000 tys JUWENTUSOWI i gdzie tu logika FIRMY OBUDZCIE SIĘ

misiek

Poszedłem na rozmowę do jednego z oddziałów tej firmy a facet się mnie pyta.Niepełnosprawność jest ? Ja odpowiadam NIE MA.Studiujesz ? Ja mówię NIE. Licencja jest? Odpowiadam że tak.A on mi mówi że mimo że mam licencję i wyglądam jak misiek (110 kg wagi i 190 cm wzrostu) to z roboty nic z tego bo oni szukają inwalidów,rencistów i studentów.Szkoda marnować czasu bo w Solidzie jest tak samo.

nie narzekajcie tylko poszukajcie sobie innej pracy a te wasze gadania wiecie gdzie mają jesteście zwykłymi parobkami (usunięte przez administratora) HA HA HA

totalna porażka

witam powiem tak stawki w tej firmie są żenujące bo pracować za od 4 do 6 zł na obiektach handlowych itp to porażka. Znajomy pracuje w tej firmie i wiecznie szukają pretekstu żeby tylko za coś kasę potrącić. za takie pieniądze niech sami (usunięte przez administratora) ruszą. A co do konwoju w Juve stawka 9 zł za narazanie życia to klapa i dno sam pracuje w drogerii w innej firmie:) i mam 9 na godzinę a nie ryzykuje niczym. (usunięte przez administratora)

antyl

najlepiej będzie jak będą zatrudniac niewidomych ludzie i prezesi firm obudzcie się komu dajecie obiekty pod ochronę juwe to wielka (usunięte przez administratora)i o tym też muszą wiedziec UBEZPIECZALNIE

szef

pod wawą jeżdżą Juwe/Konsalnet

Kolos
@szef

Prędzej juwe wciągnie odłamy Konsalnetu niż Konsalnet juwe jak widzicie to na początku jest Juwe tak i w przypadku Ery czołowe oklejenie Juwentusa firemka podrzędna jako druga stoi w kolejności może się skończy polska kontra firmy z kapitałem czyli zostanie Solid i Juwentus :)

kukurydza
@szef

po Żoliborzu też lol

głos

Juwentus jeździ z Erą razem widziałem auto oklejone po połowie JU/Era... masakra...

Juwe

Era i Impel to sobie moga kupic ale nie juwe ich kupuje konsalnet i tyle w temacie zreszta sami sie przekonacie

seba

Konsalnet nie przejmie Juwentusa jak juz to Era lub Impel :) zreszta w Juwe biada chłopcy Lanosami jeszcze jeżdżą :):) porażka normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus