Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

dziennikarz

Dzień dobry, jestem dziennikarzem. Jeśli ktoś z Państwa chciałby porozmawiać o pracy w firmie Juwentus, albo innych firmach ochroniarskich - proszę o kontakt: gazeta.praca@gazeta.pl

blabla

co wy ludzie opowiadacie za glupoty. jaka inspekcja pracy? juwentus dziala jak kazda inna agencja ochrony na rynku tj. na tyle na ile prawo pozwala. na wszystko jest papier ktory wy podpisujecie - nie chcecie? macie z tym problem? to do jasnej cho*** nie podpisujcie! tak strasznie nie pasuja wam umowy 'smieciowe'? nie wiecie o tym, ze w listopadzie zeszlego roku weszla ustawa o ozusowaniu zlecen do minimalnej krajowe? nie wiecie o tym, ze jak ona wejdzie w zycie od stycznia 2016 to bedziecie mieli jeszcze gorzej? na co wy liczycie? moze na to, ze nagle kliencie beda placic wiecej firmom a firmy wam? buahaha... bardzo smieszne. jakiekolwiek skladki trzeba bedzie za was zaplacic pojda z waszej pensji. teraz zarabiacie po 4 zl na reke to bedziecie mieli po 3 zl i na tym sie to skonczy. wieczne narzekania. nie podoba wam sie to wracac do szkoly i zmienic prace. taki rynek. na wasze miejscie i tak jest stu kolejnych chetnych. siedzcie w domu i zbijajcie baki. same narzekania

makak

makak tu byl i was obserwuje

Tadek

Zasrana branża , wyzysk i oszukiwanie ludzi - tak można uogólnić ( oczywiście są wyjątki ale to chyba 1% , nie więcej )

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

fff

pan makymilian z bez prawnie robi rewizje plecaków przy wejściu do pracy

ciec

Siła mięśni, dobre zdrowie, umiejętności i szybkość - może nam się wydawać, że to cechy, które opisują dobrego ochroniarza. Niestety, z trójmiejskich ogłoszeń o pracę wynika coś zupełnie innego. Dobry ochroniarz ma... grupę inwalidzką i oczekiwania nie wyższe niż 7,50 zł na godzinę. Czy twoim zdaniem praca w ochronie powinna być lepiej wynagradzana? tak, obecne stawki są śmieszne 45% tak, ale powinno być też większe zróżnicowanie stawek między faktycznym ochroniarzem a stróżem 39% tak, ale tylko stawki dla pracowników, których praca jest niebezpieczna 8% nie, obecne stawki są adekwatne do obowiązków 8% ZAKOŃCZONA łącznie głosów: 723 Wymagana niekaralność i orzeczenie o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności... - tak zaczyna się ogłoszenie o pracę na stanowisko ochroniarza z licencją, którego zadaniem będzie ochrona osób i mienia. I nie jest to odosobniony przypadek, a raczej, coraz częściej standard w tej branży. Chcieliśmy zapytać owych ogłoszeniodawców o to, jak można połączyć licencję pracownika ochrony i znaczny stopień niepełnosprawności, i który z tych wymogów ma wyższy priorytet. Niestety, agencje ochrony, które mają takie wymagania, mają również dużą niechęć dzielenia się swoimi przemyśleniami z dziennikarzami. Ale zastanówmy się. Dlaczego firmy posuwają się do umieszczania ogłoszeń, które tak właściwie dyskryminują zdrowych pracowników? Ta branża jest zdominowana przez zakłady pracy chronionej, w których za zatrudnianie pracowników niepełnosprawnych pracodawca otrzymuje spore udogodnienia, między innymi dofinansowanie do pensji pracowników niepełnosprawnych w wysokości 75 proc. najniższego wynagrodzenia. To już wystarczający argument, żeby na stanowisko potencjalnie niebezpieczne i wymagające sprawności fizycznej szukać głównie pracowników niepełnosprawnych. - Niekiedy jedna sprawa wyklucza drugą. Stan zdrowia rencisty z orzeczeniem o niepełnosprawności często nie pozwala na wykonywanie obowiązków agenta ochrony - mówi Andrzej Oleśkiewicz z Agencji Ochrony Juwentus. Ochroniarzy możemy podzielić na dwie grupy: tych z licencją I lub II stopnia i tych, do których trafniej pasuje nazwa stróża. Co ciekawe, zarobki jednych i drugich nie różnią się znacznie od siebie. - Generalnie stawki dla ochroniarzy są niewielkie. Mieszczą się w granicach 5-6 złotych za godzinę, lepsze są dla pracowników z licencją, tu zaczynają się od ok. 7,50 zł na godzinę - informuje nas Andrzej Oleśkiewicz. Na nasze pytanie, czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy, Oleśkiewicz stwierdza krótko: - Myślę, że nie. Ale sytuacja nas do tego zmusza, bo kontrakty, jakie firma podpisuje mają przełożenie na zarobki pracowników, także tych z licencją - dodaje. Pracownicy ochrony bardzo często zatrudniani są na podstawie umów cywilnoprawnych lub umów o pracę za najniższą krajową. Taka sytuacja irytuje przede wszystkim doświadczonych agentów ochrony. - Posiadam pozwolenie na broń, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje przez różnego rodzaju kursy strzeleckie, samoobrony, technik interwencyjnych oraz szkolenia w zakresie zabezpieczenia technicznego budynków i obiektów - pisze nasz czytelnik. - Propozycja pracy za 50 złotych dziennie mnie poniża. Coś tu jest nie tak. - Licencja pracownika ochrony się w ogóle nie liczy, tylko grupa inwalidzka albo stopień niepełnosprawności - pisze na naszym forum max w wątku Parodia ochroniarska. To wszystko sprawia, że do ochrony trafiają często przypadkowe osoby (szczególnie, gdy licencja nie jest wymagana), które w sytuacjach kryzysowych nie potrafią odpowiednio zareagować. - Nie trzeba wielkiej wyobraźni, aby dostrzec, że taki sposób funkcjonowania agencji ochrony nie zapewnia bezpieczeństwa chronionych osób np. podczas imprez masowych - mówi Marek Lewandowski, rzecznik Komisji Krajowej Solidarność. - Ale problem jest także ze źle skonstruowaną ustawą o zamówieniach publicznych. Wykorzystywanie przede wszystkim kryterium ceny sprawia, że firmy schodzą ze stawek, na czym tracą pracownicy. Zobacz wszystkie agencje ochrony w Trójmieście Czytaj więcej na: http://praca.trojmiasto.pl/Praca-w-ochronie-Niskie-stawki-i-dyskryminacja-zdrowych-kandydatow-n64857.html#tri

pusi

My posiadamy Juwentusa GPS, to nie tylko monitoring ale i ochrona pojazdów poniewaz jest to to firma typowo ochroniarska. to co udało mi sie zaueważyc prze sokres 3 miesiecy to: Pierwszy przypadek: Nadajnik stracił łacznośc z bazą (sam odłaczyłem akumulatory specjalnie aby sprawdzic) - po nie całych 45 minutach musiałem ostro sie tłumaczyc co sie stało z samochodem, gdzie jest kto prowadzi itp.... ochroniarzowi dyzurnemu. Przypadek drugi Po kilku dniach specjalnie naciakaem pływak w zbiorniku aby sprawdzic czy zeczywiscie ochrona działa - po nie spełna 20 minutach dzwoni do mnie ochroniacrz i pyta czy wyrazam zgode na to abym wezwac policje pod samochod bo najprawdopodobniej ktos kradnie paliwo." ~FHU Chudzik forum.trans.org "W sumie nie wiem jak z ich ochroną, ale współpracuje z nimi poprzez monitoring gps. Cały system zdaje egzamin!" ~momiN kafeteria.pl "korzystam z usługi lokalizacji firmy Juwenus, urządzenia zostały zamontowane należycie, instalatorzy bardzo w porządku, chętni do pomocy. Raporty z monitoringu są czytelne. Uczciwa firma, dla mnie ok " ~Robert e-sieci.pl "polecałbym ci Juwentusa, kolega ma z nimi podpisaną umowę i opłaciło mu się, bo tylko dzięki lokalizatorowi gps odnaleziono na Śląsku jego skradzione auto!" Daniel motoSOS.pl „Ostatnio znajomemu z pracy auto sprzed bloku nad ranem ukradli, ale ci z centrum monitorowania zauważyli i powiadomili go, wysłali patrol i wezwali policję. Samochodzik odzyskany :D” ~Gość motosos.pl „Jak jeszcze się nie zdecydowałeś, to bierz juwentusa! sprawdzona firma :) Sam zakładałem u nich lokalizatory gps, ale w większej ilości aut, no i do tego służbowych.” ~subway motosos.pl "Korzystam w juwentusie z usługi lokalizacji gps. Urządzenie mam w 14 samochodach firmowych, którymi dysponują handlowcy. Koszt montażu już się zwrócił :) Polecam firmom, bo to fajne rozwiązanie, można handlowcom zaplanować trasy, wiedzieć gdzie w danej chwili są i np. gdzie mogliby jeszcze po drodze wjechać." ~klient juwentusa pstro.pl "Jak jeszcze się nie zdecydowałeś, to bierz juwentusa! sprawdzona firma :) Sam zakładałem u nich lokalizatory gps, ale w większej ilości aut, no i do tego służbowych. Dużym atutem jest to, że mają całodobowe centrum monitorowania!" ~subway motosos.pl "Mam firmę dostawczą i zakładałem monitoring w firmie Juwentus. Polecam wszystkim. Solidna robota i dogodne warunki." ~ Karolus expert.pl "Ja tam sobie chwalę ten system. Wiem przynajmniej za co płacę i mogę wszystko sobie rozegrać, który kierowca gdzie ma po ładunek jechać. Monitoring pojazdów mamy z juwentusa. spoko firma, swój serwis mają, jest ok." ~ Audiczka expert.pl „Witam, ja podobnie jak kolega dostałem zniżkę w pzu po założeniu monitoringu w Juwentusie. Urządzonko zamontowali bardzo szybko i starannie” ~caro forumleasing.pl "Współpracuję z nimi poprzez monitoring gps. Cały system zdaje egzamin!" ~MomiN kafeteria.pl "Ja ze swojego doświadczenia polecam monitoring gps od juwentusa. Duży plus za zarządzanie/planowanie tras i dobrze rozwiązany system raportowania działań." ~Leo transport.pl

graba

"W mojej firmie brama jeszcze jest :) a tak na serio, to na razie jestem zadowolony z ich ochrony. Patrole robią podjazdy regularnie, jak dzwonię do koordynatora to zawsze jest uprzejmy i zorientowany w moim temacie. Oby tak trzymali to będzie ok!" ~Sebek lista.e-sieci.pl "Poznałem tę firmę jakiś rok temu, kiedy ich handlowiec zgłosił się do mnie z ofertą ochrony mojej firmy. Po kilku rzeczowych! rozmowach dopasowałem ofertę, doradzono mi kilka fajnych rozwiązań i do dziś bardzo dobrze współpracuje mi się z nim!" ~Kamil e-sieci.pl "jak na razie wszystko działa jak powinno! Juwentus czuwa :) Raz pracownicy zapomnieli zamknąć okno i na szczęście załączył się alarm, patrol przyjechał i zgłosił problem. Całe szczęście, bo mogło w nocy dojść przecież do włamania. Firma bardzo rzetelna!" Jarek najlepsifachowcy.pl "Mam dobre wrażenia ze współpracy z Juwentusem. Dwa razy próbowano mi wynieść towar z terenu firmy i zawsze przyjechali na czas. Monitoring też się przydał, bo kamerki zarejestrowały co trzeba i dowód w sądzie, że tak powiem podany był na tacy. Koordynatorzy regularnie sprawdzają pracowników na obiektach, więc wewnętrznie też wszystko u nich gra. Dla mnie ok." buzz-astral kafeteria.pl "Monitoring mogę polecić z juwentusa, ochraniają nasze osiedle i do tej pory obsługa jest fachowa, instalacje cctv, które montowali ich instalatorzy działają bez zarzutów, namiary telefoniczne znajdziesz u nich na stronie." ~darek planowo.pl "Według mnie to całkiem dobry pomysł, żeby wiaty przystankowe powierzać firmom ochroniarskim. Zastrzeżeń nie mam, bo patrole widać dość często jak przejeżdżają a przystanki utrzymują się naprawdę w dobrym stanie. W każdym mieście powinni brać takie firmy do ochrony!" ~ Grzesiu forum.trojmiasto.pl "Działają szybko, mają wypasione centrum monitorowania, jakby co serwis jest całodobowy, a wiadomo, że na początku zawsze oferują ochroną w promocyjnych cenach, żeby klient mógł się przekonać, że dobrze wybrał. Domek mam jednorodzinny na osiedlu przy lesie, wiec ochrona się przydaje." ~ Ochrona się przydaje kafeteria.pl "Mieszkam pod miastem i też korzystam z usług firmy, w moim przypadku Juwentus. Wziąłem ich jak jeszcze trwała budowa, bo tyle się słyszy o kradzieży materiałów budowlanych, że wolałem spać spokojnie." ~fachowiec spytajfachowca.pl "Panowie z Juwentusu już od 2 lat pilnują mojego dobytku (firma i dom) i robią to bardzo dobrze. Ostatnio wprowadzili takie urządzenie przypominające trochę telefon, trochę pilota, które na bieżąco informują mnie o ich kontrolach. Wszystko kontroluje za pomocą strony. Bardzo sprytnie to wszystko rozegrane jest." ~Prostariposta kafeteria.pl "moim zdaniem kluczem do sukcesu jest dostęp do logów, jeżeli możesz monitorować swój system, kiedy jest uzbrojony, kiedy wysłał zawiadomienie o interwencji... itp wtedy rozmowy z agencją są znacznie prostsze i nie ma niedomówień. Generalnie nie powinno być z tym problemów, skoro juwentus, używa active guarda który jest podobnym uwierzytelnianiem ich pracy przed klientem to i tu nie powinno być problemu z dostępem :)" ~matosh ochrona.info.pl

pawlo
@graba

5,5 na godz takie sa realia na dz disiejszy

misio

jestem w głębokim szoku ,czytając te wpisy !Pracuję w tej firmie od dobrych kilku lat zaczołem od pracy na obiekcie ze stawką 7,90 brutto do moich obowiązków należało obejrzeć kilka filmów,napić się wódki czasem wina i zdac służbę ,koordynator to swój chłop ,czasem napił się ze mną.zrobiłem kurs ochroniarza i za 7 razem zdałem egzamin, mojemu szczęściu nie było końca moja kariera zawodowa nabrała rozpędu ,po rozmowie z szefem szefów czyli dyrektorem ochrony ,przekonałem go ,że nadaję się do GI,to nic ,że jestem mizernej postury najważniejsze ,że mam serce do tej pracy.trafiłem do radiowozu prawdziwego ochroniarza: 2 m ,100kg brzuch na kolanach ,śmierdział,pocił się i puszczał bąki byłem w 7 niebie.od 7 do 7 stalismy w gotowości bojowej czekając na alarm ,czekałem i czekałem ,kierowca żarł ,spał i puszczał bąki,doczekałem się !z predkością 40 /h pedziliśmy na alarm włamaniowy,po 22 min dojechaliśmy na miejsce ,wyskoczyłem z radiowozu przeskoczyłem bramę obleciałem dom nie było złodzei ,był za to pies ,duży i warczący ... 12 szwów na (usunięte przez administratora) po tym zdarzeniu zrozumiałem ,że praca w GI nie jest dla mnie uwierzyłem w siebie i ponownie uderzyłem do dyrektora by awansował mnie na koordynatora,wiedziałem ,że w tej roli sprawdzę się najlepiej i tak się stało jestem już nim 2 lata .jestem zadowolony z mej pracy ,szef może mniej ale to jego problem moje aspiracje nie kończą sie na koordynowaniu zamierzam zostać SZEFEM bo jednak szef to szef ,tylko kaj te kwity ..... .

butan

Hej koles z mazdy kablu jeden kto polecial z filmem do biura ico ty nie jests kablem

PRACOWNIK OCHRONY JUWNTUS

SIEMKA PRACUJE W FIRMIE JUWENTUS I NE JEST TAK JAK WSZYSCY PISZĄ PRAUJE SIE W ŚWIĘTA TAK JAK W KAŻDEJ FIRMIE OCHRANIARSKIEJ,ALE JAK KTOS ZAMIAST WZIĄSC SIĘ DO PRACY SIEDZI W NECIE I TYKO WYPISUJE SAME BZDURY TO JUZ JEGO PROBLEM A KOORDYNATORZY FIRMY NA SAMYM POCZĄTKU JAK JEST SIĘ NA ROZMOWIE O PRACE TO WYJASNIĄ JAK PRACA MAWYGLADAC I NACZYM POLEGA PRZECHODZI SIĘ SZKOLENIE I DOPIERO PO SKOLENIU PRCOWNIK JEST PRZYJĘTY DO PRACY NADANY OBIEKT LUB OBSZAR POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!

stary

O co ty pytosz kaj w ochronie płacą więcej za święta kaj ty żyjesz

Jac
@stary

O co Ci chodzi Żaba , bo trudno zrozumieć ? Pisz jakoś po polsku ! Dostalaj już mundurek a potem zrezygnowali z Ciebie , bo nie rozumiem ???? !

Żaba

W moim przypadku bylo zajebiscie. Zadzwonilam w spr. pracy, zaoferowali fajny obiekt i kazali przyjechac do biura, pojechalam do biura potem na obiekt, nastepnego dnia zawiozlam niekaralnośc i podpisalam umowe i dostalam nowa garsonke, inspektor który wydawal się normalny mlody facet, mial oddzwonic na drugi dzień kiedy mam zaczac, dzwonilam doniego co 2 dzien i piepszyl to samo, to po huj pisza ze ludzi szukaja, od tego czasu minelo juz 3 tyg.i nadal cisza.debile.czy ktos byl tak samo zalatwiony?

Żaba

ochtenerwy

Witam czy ktos pracowal w ochronie Juwentus? Jak wygląda sprawa z zarobkami? W święta jest tyle samo placone co za zwykły dzień czy więcej? Moze ktos pracowal to wie

stary pracownik

Kary za wszystko ???? proszę nie wierzyć w to !!! Koordynatorzy podkreślam nie wszyscy ale nawet dowożą pracowników na obiekt, pomagają a stawki cóż różne 5 do 9 zł netto.Koordynator to też człowiek zależy mu na dobrej współpracy. Jak nie ma człowieka ma problem więc gdzie tu niewolnicy nikt nikogo do pracy nie zmusza ... a ludzi idealnych ani po jednej ani po drugiej stronie nie ma ... choleryków czy pijaczków do pierwszego razu nie brakuje. Pracuje w Juwentusie kilka lat i przewinąłem się przez kilku koordynatorów ale za to nie narzekam mam młodego szefa i to mądrego

ochtenerwy

tatko

Olo3000 na taryfie za 160h

kurier

powiem ci bo widzę że jesteś za bardzo a tym syfem zżyty i bez szkoły to nie budowlanka a taksówka i gwarantuję ci że pracuję nie 300 h a normę 160 i na luziku mam 3000 po odciągnięciu kosztów i nie błaznię się tak jak zapewne ty to robisz bo jak byś miał troszkę oleju w głowie to już by cię tam nie było i byś pracował jak człowiek a nie parobek

j

po co te przepychanki wszyscy jesteśmy pracownikami w tej firmie i trzeba się wzajemnie szanować. A taka prawda firma w miarę dobra patrząc na inne firmy tej branży. Zacznijmy się wzajemnie szanować a będzie nam naprawdę lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus