Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

pracownica

A co wy na tych patrolach robicie wielkiego o niczym pojecia nie macie jakbyscie choc troszke oleju mieli w glowie to wzielibyscie sie za robote za ktora wam zaplaca odpowiednio ale macie lewe raczki i tu jest problem a jak wam sie nie podoba to po co pracujecie w tej firmie idzcie do konkurencji za 5 zl.

PRACOWNICA JUWENTUS

WITAM TO CO CZYTAM TO TRAGEDIA, JESTEM TU NA FORUM PIERWSZY RAZ A WIDAĆ ŻE GRUPY PATROLOWE TO NAJWIĘKSI FERMENCIARZE TEJ FIRMY, ZA DUŻO MAJA CZASU I ZAJMUJĄ SIĘ GŁUPOTAMI. NAPISZĘ TAK JAK JA ODCZUWAM: FIRMA JUWENTUS SZUKA OSZCZĘDNOŚĆI ALE PRACA W NIEJ TO SAMA PRZYJEMNOŚĆ NO I WSPANIAŁY DYREKTOR SZCZYGIEŁ, KTÓRY JEST NAPRAWDĘ FAJNY I WSZYSCY ODE MNIE GO BARDZO LUBIĄ. M.Z

elfik@wp.pl
@PRACOWNICA JUWENTUS

ile razy trzeba zrobić loda dziennie żeby lalunia wypisywać takie bzdety my nie mamy co robić na patrolach to rusz dupę z za biureczka i pojedziemy w nocy na interwencję tylko weż pampersa a z tym swoim dyr. to się dalej lulaj to i może od stycznia podwyżkę dostaniesz tylko powiedz mężowi za co dostałaś

global
@elfik@wp.pl

myślę , że to nie jest tak wielki problem aby zauważyć , że wpis od @pracownica juwentus jest zwykłym trollowaniem i zachętą do kłótni na forum. Nie zostało to wykonane zbyt subtelnie ale jak widać mimo wszystko skutecznie. Także jak piszecie to włóżcie w to trochę wysiłku i pomyslcie czy ktoś pisze takie rzeczy na serio

kierowca

tak będą w biurze a dla chołoty niema nic tylko zleceniówka i najlepiej 300h w miesiącu żeby mieli z czego urwać koordynatorzy i to jest fakt

agent

Czy to prawda, że w tym roku będą talony na święta ? Mój zmiennik mówi, że co rok są.

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

ines

nie wiem czy mają specjalizację od padaczki ale zaczną po twojej wypowiedzi wozić kawtan bezpieczeństwa

karolincia

Jestem bardzo zadowolona z ochrony juwentus. Gdy mam napad u siebie w salonie sa od 3 do 5 minut i wszystko przebiega pomyslnie. Chlopaki sa super mozna z nimi pogadac chwile posmiac sie. Naprawde najlepsza ochrona jaka znam :)

Nio
@karolincia

Często masz napady w salonie? Z tego wynika że chłopaki w bonusie dokładają jeszcze jedną usługę :P

co to za ptak co pieje rano ?????? JUWENTUS

odwet

Niektórzy nigdy się nie nauczą........ Owiń swoją słonice firanką i się w końcu hajtnij może wydoroślejesz

szreder

Niedługo wszystko się zmieni gruby wieprz wyleci z rejonu i skończy się sianie fermentu

byku

Tez o tym pamietam , mowa oczywiście o J.P.

x
@byku

Super to gdzie w budowlance Cię przyjęli :) tam bielszy od zaprawy się zrobiłeś i z pewnością bykiem leżysz z bebechem do góry ???

czytajacy

Ja to bym chciał nie których z biura zobaczyć w akcji na patrolu, jak by szybko spierdzielali gdzie pieprz rośnie bo z za biurka to łatwo się mówi i wydaje polecenia, nie wiem czy wszyscy pamiętają lub wiedzą o tym jak jeden dostał po ryjku i uciekł za biurko bo się bał jeździć na patrolu

iydf;

Panie Pawelec zajmie sie pan w końcu pracą? A możę chce pan zostać dziennikarzem śledzczym?Podobno w panidomu są wolne wakaty.

smutny

A o czym tu pisać? Że firma zwraca za badania ale zastępca powiedział że i tak nam to potrącą ze zlecenia? A może że zapowiedział pomieszac nas na różne patrole a później pozwalniac?

erghedgerg

fakt ubaw mamy po pachy :)

@erghedgerg

nie warto pisać o tych z biura , bo szkoda na nich klawiatury , nasze biuro to jedna wielka żenada , a juwe to nie jest ogólnopolską firmą tylko kogucik , chyba już wszyscy się o tym przekonali , a patrolowcy to tylko pionki które odwalają czarną robotę

opamietajcie sie!!

ludzie co wy robicie!!!jestescie juz takimi debilami ze wypisujecie na siebie takie teksty!!myslicie ze biuro nie sledzi tego forum???sa na biezaco!!!i sie smieja z was debile i za debilow maja nas wszystkich!! A na patrolach są debile ale tez znajda sie normalni ludzie!!nawet nie trudno sie domyslec jakie rejony wpisy robia chcecie sobie popisac?to piszczie o tych sprawach co was bolą w firmie!!nie na siebie!!!w biurze nawet nazwiskami walą kto co napisał!!to byl moj pierwszy i ostatni wpis bo nie bede sie zblizał do waszego poziomu inteligencji.Ogarnijcie (usunięte przez administratora) i sie postawcie tym co maja was za idiotów!!robia a nami co chca straszą,zastraszają(MOBBING) a może tak do sądu wszyscy pójdziemy???nieeeee brak wam odwagi!!bawcie sie dalej i dostarczajcie dalej rozrywki tym na stołkach!!!

Guru

Popyskuj sobie jeszcze Adasiu tyle ci juz tylko zostało a glupka to poszukaj sobie na nowym rejonie :)

byku

Na nowym rejonie zaprzyjaźni sie na pewno z roge... , to ten sam poziom inteligencji

Pan Biały
@byku

Za to twój intelekt sięga zenitu z tego jak widać po twoich nędznych wpisach zatłuszczony niedowartościowany śmieciu

cichy

na psy to ty spadłeś głupku to że masz problemy ze swoją osobowością to nie znaczy ze możesz ubliżać innym i lepiej uważaj bo nie znasz dnia ani godziny wiesz o czym mowie???

Szczecin

Jak tam chłopaki sytuacja w Szczecinie ? OTO ICH OGŁOSZENIE : Agencja ochrony zatrudni: Emerytów, rencistów, osoby niepełnosprawne, studentów i uczniów zaocznych w charakterze Agentów ochrony w Szczecinie (prawobrzeże i centrum). wymagania : Niekaralność Prezencja Doświadczenie w ochronie Chęć do pracy Aż się boje co tam za ludzie pracują .... Jakie stawki?i obiekty ?Odpowie mi ktoś ?

to gdzie teraz?

no dobra to gdzie teraz będzie ta filia, bo chciałem tam zrobić wjazd żeby się dowiedziec czegoś o pracy. rozmowa kwalifikacyjna mam nadzieje że robiona jest od ręki, bo jeśli nie to szkoda. ale ja wole face to face, tylko napsizcie gdzie teraz będzie ta seidziba. wracam w styyczniu do polski i jestem zainteresowany pracą.

Monk

Właśnie się dowiedziałem że katowicka filia juwentusa zmienia w nowym roju siedzibę znowu!!! A podwyżek brak!! Paczek na święta znowu nie będzie bo przecież trzeba biura zaopatrzyć wódki się napić

on

Usunięto mój wpis widocznie byl zbym niegrzeczny wiec młody pilnuj kobiety i sam tez się tak nie ciesz

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus