Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

pyra

Kasiu szkoda ze tak jest w calej Polsce ja mam tez dwie umowy i nic nie poradze na stale dostane jak gqgupe inwalidzka dostane tak mi powiedzieli ale porownac inne firmy to tak jest wszedzie

kasia

Zadnej motywacji obiecuja podwyzki z roku na rok a tu nas czekaja obnizki bo napewno ozusuja to z pensji pracownika przeciez i tak ludzie dalej beda pracowac

pyra

U nas to samo dwie umowy tylko tym bez kwalifikacji i z orzeczeniem daja umowy dyskryminacja

gosc

CHCialem dorobic dzwonilem jak glupi menedzer mial przyjechac i olewa to widac jak traktuja ludzi jak patrza zwlekac aby obnizyc kase jak komus zalezy

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Mis

Szykuja sie wszedzie bo trza ozusowac

lola

W calym Juwe szykuja sie obnizki

Jan Kowalski

Ludzie o czym wy tu piszecie, taką ORGANIZACJĘ JAK SECURITAS trzeba omijać, szerokim łukiem. W Securitasie jest tak samo jak w Juwentusie, od kiedy przyszedł dyrektor z Juwentusu to w Securitasie na patrolach jeżdżą bez Prawa jazdy, powodują wypadki po pijaku, pracodawca ( kierownik ) doskonale o tym wie i takich ludzi zatrudniają by nas chronili?, Kolesiostwo, układy rodzinne, itd…. porażka szkoda gadać do czego i jacy ludzie nas ochraniają to jest ochrana? ręce opadają.

anioł

POTEPIAM ! :)

Coś pięknego, poszukiwany jest wprost upośledzony ochroniarz: http://www.pracuj.pl/praca/pracownik-ochrony-poznan,oferta,3834902 Na wypadek gdyby zdjęli, skopiuje tutaj treść: Grupa Juwentus lider w branży security, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko: Pracownik Ochrony [preferowane osoby z niepełnosprawnością stopnia umiarkowanego lub znacznego: symbole: 01-U,02-P, 03-L, 04-O; 05-R; 06-E; 07-S; 08-T; 09-M, 10-N,11-I; 12- Miejsce pracy: Poznań Praca w ochronie a.. prace pomocnicze przy dozorze mienia Oferujemy: a.. umowę o pracę b.. możliwość zdobycia doświadczenia c.. różne systemy pracy: 12 tki w systemie zmianowym dzień noc, 24/48 zgodne z pozwoleniem od lekarza medycyny pracy

gal anonim

siemka pracowałem jedną noc sam na placu w tym pożal się boże JUWENTUSIE sorry po jednej nocy miałem być do 12 h oczywiście mi nie przekazał nikt że mam siedzieć na dupie do 8:00 od 18 szkolenie hmmmmm jakie szkolenie :o nie polecam szkoda nerwów pan pewny który mnie przyjął obiecał że załatwi mi coś innego do dzisiaj nie zadzwonił :D szkoda było podpisywać z nim umowę bo każdy ma o nim opinię na minus ja już też :D

zadowolony

zalosne to co napisales

zadowolony

wcale nie prawda pracowalem miesiac w firmie jako pracownik ochroniarz na osiedlu dostalem pensje na czas i jeszcze premie wiec nie wiem co wy ludzie marudzicie

Mija

Ja też zostałam oszukana przez tego koordynatora napisz do mnie Olen26@wp.pl we dwie zawsze coś możemy zdziałać a pewnie i tak nie jesteśmy same

grzes

witam własnie dostałem oferte z PUP , na pracownik ochrony stopien umiarkowany , licencjat ?? KAtowice

ZAINTERESOWANY

sIEMKA ostatnio na warszawe szukaja do ochrony hoteli stawka sie wydaje dobra bo po 8 zl robil ktos jakie warunki co trzeba robic itp prosze o blizsze info czy warto ?

aaa

tom, wcale nie ma takiego obowiązku. jest ulga podatkowa ale to inna sprawa. poza tym zapewne nie pracujesz na etacie wiec nie ma co się tak jarać

tom

Ej człowieki a wiecie że pracodawca ma obowiazek zwracać za dojazdy?? A tego nie robi ja dojezdzam 21km do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus