Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Opinie o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

pytanieosada01

Cześć. Jak obecnie wygląda sytuacja w Osadzie Śnieżka ? Widzę, że są dostępne oferty pracy w różnych serwisach. Czy warto aplikować? Jakim pracodawcą jest Osada ? Bo obiekt wygląda świetnie i na pewno można się tam w jakiś sposób realizować zawodowo. Czy atmosfera w pracy jest dobra ? Widzę, że gowork zalała fala hejtu ale tak naprawdę nie ma tutaj żadnych konkretów, ani o wynagrodzeniu ani o podejściu do pracownika. Opinie są bardziej personalne a wiadomo, że nie każdy się lubi. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Worker90
@pytanieosada01

Cześć, Ja jestem zatrudniona przez Osadę Śnieżka Operator od niecałych 3 miesięcy, muszę przyznać że nie rozumiem większości opinii. Ogólnie pracuje się fajnie, nie jest jakoś ciężko, no chyba że jest pełen hotel ludzi na weekend to wiadomo zajęcia nie brakuje. Kasa się zgadza, godziny miałam rozliczone normalnie, ludzie też są w porządku. Ja tam polecam, z resztą aplikować i iść na rozmowę zobaczyć samemu zawsze można ;)

Wiewórka
@pytanieosada01

W tej firmie człowiek się nie liczy. Więcej kierowników niż pracowników. Na kazdym kroku próbuje się każdemu podstawić nogę. Zarząd nie jest zainteresowany załogą a jedynie zyskiem / oszczędnosciami. Kadry nie wyrabiają. Z tąd się teraz raczej ucieka. Budują coraz to nowe obiekty, a w istniejących nie panują nad sytuacją pracowników. Nie polecam.

pikobello
@pytanieosada01

w odpowiedzi na pytanie chciala bym opowiedziec swoja historie . Nikogo nie zrazajac ani nie zachecajac do pracy w tym miejscu to sa moje i tylko moje odczucia i przezyte chwile .Zaczne od tego ze jesli czlowiek chce pracowac szuka tego co daje mu radosc chec pracowac i wywiazywac sie ze swojej umowy o prace to i tak zawsze dla kierownikow dzialu jest zly bo nawet gdy jest grafik a nie jestes na kazde ich skinienie to juz je ale szzstes zlym pracownikiem choc pracujesz za siebie iswojego kierownika bo jestes pierwszy w pracy i sam musisz wiedziec co masz robic bo pani kierownik jak jest to i tak mniej wie co sie dzieje niz zwykly pracownik ktoremu zalezy aby wszystko bylo okej i nie bylo zadnej wpadki my robilysmy sumiennie i bynajmniej mi bo mowie o swojej osobie zalezalo aby wszystko bylo jak powinno byc a i tak jesli cos sie przez pomylke albo nie dopatrzenie pani kierownik bylo ni tak to wszystko tak przekrecila ze bylo na pracownika .zrezygnowalam z umowy o prace na stale i przeszlam do osady bo bylam pewna ze super firma wyplacalni super ekipa whsk medical ale gdy tylko sie stwozyla jakas ekipa to po hwili albo kogos zwolnili albo sami sie zwalniali bo nie kazdy potrafi psychicznie tam wytrzymac.To jest opis w skrucie pracy w tym miejscu ja w podziekowaniu za prace w dniu gdy pracowalam po tajniacku zwabiona do biora dyrektora 20 minut pred koncem pracy dostalam wypowiedzenie umowy o prace . Gdy zapytalam pana dyrektora dlaczego bo nie rozumiem stwierdzil ze nie musi mi podac powodu pytalam dwa razy i tak nie otrzymalam odpowiedzi tak traktuje sie ludzi ktuzy poswiecaja sie i daza aby wszystko bylo ok pomimo wszystko konczy sie sezon oszczednosci i wypad jak smiec do kosza .Tak powinni zrobic z tymi co tak traktuja tam ludzi wiecej Ukrainy a jeszcze chwila i nie bedzie poco tam przyjezdrzac zycze powodzenia ekipie zadzacej bo jak dalej tak beda traktowac oddanym ludzia to sami sobie beda sprzatac .pozdrawiam Zarzad Osady Sniezka

pikobello
@pytanieosada01

balagan zwolnienia bez przyczyny obciazanie jednej osoby trzema etatami bo mysla ze ktos bedzie robil za trzech taka oszczednosc wykozystac do cna pracownika aby zaoszczedzic a ten pracownik jest traktowany jak robot zwalniaja a puzniej szukaja ludzi niech sami sobie pracuja sezonowo tylko zeby mieli czas na nazbieranie szczawiu powodzenia z takim mysleniem zenada

Były pracownik HSK

Nikt nic nie pisze bo ręce opadają co się dzieje w nie których działach.! Pełno kierowników którzy o niczym nie mają pojęcia przez co coraz mniej pracowników którzy na prawdę by chcą pracować , a nie (trzepać) godziny

Grażyna

Wystarczy spojrzeć jak rzadko piszecie a od razu można wywnioskować, że fajnie sie pracuje i nie ma parcia na pisanie!!

Izabela

@Myszka Fiszka Nie, nie jestem nikim "z góry". Jestem moderatorem forum GoWork.pl i właśnie prowadzenie takich dyskusji z innymi użytkownikami jest moim zadaniem. Jednak z tego, co widzę, to osobiście miałaś okazję współpracować z firmą Osada Śnieżka Operator, więc może po prostu napiszesz jak ona przebiegała? Uwierz mi na słowo, ale będzie to bardziej rzeczowa wypowiedź.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Osada Śnieżka Operator rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Aplikacji IT SAP?
Ta co nie zazdrości ;)

Malutka121 Nie bed Ci ubliżać bo to nie przedszkole ;* ale w lustro możesz zerknąć no o ile Cię zmieści ;* =Ja osobiście zazdroszczę włosów! !

Malutka 121

Jedna z siostr zamiast zajmować się praca zajmuje się swoim wyglądem wszędzie włosy zostawia Ala udaje ze sprząta najlepiej no cóż za duże uszy ma żeby je związać ;) żal została elita

(Elita)

Dziewczyny jeżeli te złośliwe komentarze miały nam sprawić przykrość i zniechęcić do pracy to udało się !Nie rozumiem jak może wam sprawiać przyjemność to że nam ubliżacie tak zwane pupile Życzą Wam powodzenia! A jeżeli macie ochotę nas obrażać To Zapraszamy . Lepiej powiedzieć sobie w oczy a nie tutaj Pozdrawiamy

Mila

Szkoda mi ogromnie Pań pokojowych! !! Nie sądziłem że Pan Dyrektor tak zakończy z Wami współpracę. Ale wiem też że wśród zwolnionych osób były Panie które odmawiały pracy gdy było więcej pokoi mówiły poprostu że nie zrobią .Więc mało kto chce takich pracowników co krzyczą głośno że pracują w (usunięte przez administratora) ,

@Mila

Rozumiem, że jesteś akurat jedną z tych, która nigdy nikomu niczego nie odmawia- a zwłaszcza szefowej. Jasno pokazałaś za co ceni się na Osadzie pracowników - za włażenie w d...ę!!!!! Robisz więcej pokoi??- tylko kto je za Ciebie teraz poprawi, żeby nadawały się dla gości???- bo akurat na dziewczyny , które zostały zwolnione skarg było najmniej!!.

Ha ha ha.....

Mila
@ktoś

Właśnie na te co odeszły było najwięcej skarg. Nie ma co się sprzeczać bo to udowodniono! na kopa w tyłek też trzeba zasłużyć

Meri
@ktoś

@ktoś Widziałaś żeby pracownik mówił kierownikowi że czegoś nie zrobił bo ja widziałem na zebraniach takie fakty !!!

@Mila

Co udowodniono?? i komu?? Nie kompromituj się. Wszyscy wiedzą, że to kierowniczka wytypowała osoby do zwolnienia i zostawiła tylko te, które bez mydła włażą Jej w pewną część ciała. Gdyby brała pod uwagę to, jak ktoś pracuje z pewnością byłabyś jedną z pierwszych do odstrzału. Trochę pokory, bo mimo tego, iż jesteś jedną z pupilek szefowej, też możesz stracić pracę.

@Meri

Może ten pracownik uważał, że lepiej mówić prawdę i być szczerym niż być hipokrytą?

@Mila

Widzę że została super ekipa p. Eli siostry co widzą przez zamknięte oczy i przyjaciół Ka Bożena która więcej na chorobowym jak w pracy Brawo Wy Pani Ela lubi takie. (usunięte przez administratora)

@Pokojowa

Może jak jesteś taka mądra ujawnij się ?

Pracuś

Brawo. Zgadzam się z Tobą w 200%

X
@Maria

Co, zabolało.? Prawda czasem boli.

@X

Pokojowa zapomniałaś wspomnieć o sztucznej lalce manuelce i wiecznie zmęczonej jej koleżance ????????

@Maria

Leć do pani. Eli. Na skargę i już macie o czym gadać cały dzień. A jak braknie Ci dnia przyjedzesz. Wieczorem jak robilas do tej pory

@Pokojowa

Ok tak trzeba zrobić bo waszych kierowniczek nez doświadczenia juz nie ma ...

Karo
@Maria

Ha ha co tu sie dzieje...

@Karo

Ja też nie wierzę w to co one tu piszą..po co sie kłócić na forum spotkajcie sie i juz ...

Karo
@Maria

Może były bez doświadczenia ale... Ja do dziewczyn osobiście nic noe mam

@Kolo

Ha ha została widzę elita...

@Kolo

A co ma sztucznosc do wykonywanej pracy? I dziwi mnie fakt,ze wszyscy w wypowiedziach rzucaja imionami,a sami chowaja sie pod nickiem

Maria

No właśnie.. Dziewczynki ogarnijcie soe noe jesteście tutaj całkiem anoninowe..

Lola

Przecież wiemy kto to pisze .....karma wróciła za te lata do nich tylko nie mogą tego pojąć ....

@Lola

No właśnie, a żałosne jest to, ze zamiast pojść coś z tym zrobić i powiedzieć każdemu co sie na ich temat mysli (tak jak odbywa sie tu teraz ) to wygodniej i BEZPIECZNIEJ jest napisac anonimowo. Ale czemu? Bo nie stac kogos na odwage,zeby powiedzieć o tym glosno ? Fajnie i łatwo jest tak wylewać gorzkie żale.... niech te osoby moze pomyślą czy aby na pewno byly w 100% w porzadku wobec szefa i wobec wszystkich innych... nie sadze,zeby kazdy byl nieskazitelny i zapewne byl jakis glebszy powod tych wszystkich zwolnien... przytyki typu: wiecznie zmeczona, niezadowolona itd sa chyba nie na miejscu, bo jak ktos nie mogl tego zniesc to mogl po prostu zmienic prace, bo po co codziennie "mial sie meczyc widokiem takich osob" . Kazdy jest panem swojego losu i jak mu cos nie pasi to to zmienia ,a nie tkwi w tym samym miejscu jak w jakims gów** i potrafi sie tylko żalić i ubliżać ludziom...

Lola

Boli ze ładna , boli ze sztuczna ,szczupła to nie ten portal ...

Frezj@
@Lola

Dorosłe kobiety potrafią powiedzieć sobie wszystko wprost, opierając się na argumentach. A tego wam beakuje . Zostały młode dziewczyny ok rozumiem że zazdrość przez Was przemawia,pracowałyście tyle razem czasu ze względu na to zatrzymajcie tą lawinę jadu ,która przez was przemawia !!!!!,Zapomniałyscie do czego służy ta strona. Jeżeli macie nadal drwić z dziewczyn,które pracują nadal , wymieniać je imiennie podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem. Bo każdy chętnie sie dowie co kto o nim myśli..

xyz
@Frezj@

To , że została ładna czy młoda , czy też brzydka i stara nie ma nic do rzeczy. To głupota pisać takie bzdury. Faktem natomiast jest to , że została tylko ekipa pupilek Pani kierowniczki - ciekawe dlaczego? Szefowa jest protegowaną Dyrektora, Panie, które zostały - ulubienicami szefowej i kółko się zamyka!!- jedna, wielka kochająca się rodzina.

x
@Maria

Za to została Twoja kierowniczka - z doświadczeniem!!!- ha, ha, ha - nie rozśmieszaj mnie. No tak, tamte kierowniczki nie załatwiły Ci umowy na czas nieokreślony tuż przed zwolnieniami , a Twoja, żeby Cię chronić - Tak. Czasem warto lizać czyjąś d...ę., tylko pozycja na kolanach na dłuższą metę bywa niewygodna.

Kinga
@xyz

Rodziny już nie ma ;)

@Kinga

A siostry?.... No tak one się nie widzą

Ggggg
@x

Ha ha!!!!!! W czym ma doświadczenie Twoja kierowniczka ? Wzdycha.... To dobrze Jej idzie Napewno

@Ggggg

Aż tak was to wszystko denerwuje? .Szukajcie pracy dziewczyny jest tyle pracy na osadzie świat się nie kończy???? po co to wszystko ?

Wi
@Maria

Tez dostałam wypowiedzenie.a nic to dziewczyn które zostały nie mam wręcz przeciwnie życzę im powodzenia.pozdrawiam HSK

Koli

Jestem obecnym pracownikim osady,na Pana dyrektora nie mogę powiedzieć złego słowa kiedy jest jakiś problem w naszym zespole zawsze stara sie pomóc , rozmawia z nami . Kierownictwo super . zarobki też ok .

konczita
@Koli

xD

Pracuś
@Koli

Na pomoc dyrektora można zawsze liczyć, to prawda,. Zwolni Cię, kiedy się tego najmniej spodziewasz. Człowieku jesteś hipokrytą. Nie wiedziałam, że za włażenie w tyłek dają jakieś profity.

Kolo

Niektórzy z was są żałośni , czepiacie sie wszystkich ,każdy ma to na co zasłużył. Odejście z honorem to dla was za dużo lepiej ściągać sie po sądach....żenada

@Kolo

Rozumiem , że należysz do grona przydupasów szefostwa . Jak popracujesz tam ze 4 lata i wywalą Cię bez słowa to też przyznasz, że masz to na co zasłużyłeś?? ???Włażenie w d...ę nie zawsze popłaca- z Ciebie też zrezygnują. Powinieneś swoją opinię podpisać imieniem i nazwiskiem - może dostałbyś premię od dyrekcji za lizanie tyłka!!!

@ja

Pracuje tam 5 lat

Fred
@Kolo

Właśnie najstarsi stażem tam, mają dyrekcję za nic za to co robią jak szanują pracowników A Ty jak 5 lat tam robisz i piszesz takie rzeczy to jesteś kłamcą i właśnie dupolizem

koleżanka
@Kolo

Żenadą jest to co Ty wypisujesz. Jeżeli pracodawca nie ma szacunku do podwładnych i traktuje ich jak śmieci , to pracownik ma pełne prawo traktować go w ten sam sposób. Dziewczyny , walczcie o swoje!! Większość tych, którzy jeszcze pracują na Osadzie trzyma za Was kciuki!!!!!!! Powodzenia!!!

max
@Kolo

5 lat??? Chyba kopałeś fundamenty??? Apartamentów nie było, gastronomia nie działała- a Ty już pracowałeś!? Może należysz do zarządu?

Dziewczyny- nie martwcie się!!! Już niedługo w Marczycach otwiera się nowy obiekt ( nad zalewem). Będą potrzebowali całej ekipy. P.......... Osadę!!!! -

@ja

Na to wygląda bo juz nawet kasy nie mają na wypłatę dla pracowników. Niech sobie prezes sam robi za 15oo.

@Bolo

Nigdy u mnie nie było na wypłatę 1500 ..

Pani Elu Karma Wraca

Ela

Dziękuję......

Zalamany

Tzn ze jesli mam kupe nadgodzin i placa mi za nie jak za zwykla godzine to idac do sadu pracy mam szanse na to ze beda musieli mi wyrownac? Zlóżmy pozew zbiorowy, bo mysle ze takich jak ja jest wiele.

Izabela

@Grazynka Dziękuję za Twoją opinię i za przekazane informacje. Wspomniałaś o ciągłych cięciach kosztów w firmie Śnieżka Operator. Cięcia te są kierowane w pracowników, czy dotyczą innej sfery? Będę Ci bardzo wdzięczna za rozjaśnienie sytuacji dotyczącej cięć. @pokojówka Jaki został podany powód zwolnienia tych osób? Podziel się tą informacją jeżeli wiesz.

pokojówka
@Izabela

Zwolniono je bez podania przyczyny. Na wypowiedzeniach nie ma ani jednego słowa z jakiego powodu otrzymują rozwiązanie umów o pracę.

Myszka Fiszka
@Izabela

@Izabela tu raczej są opinie o pracodawcy względem pracownika i chyba nie powinno Cię interesować co się dzieje poza tą sferą. Myśle, że @Grażynka merytorycznie Ci odpowiedziała, tak jak chciałaś. (No chyba, że jesteś "z góry" i chcesz się dowiedzieć co pracownicy o Was wiedzą.)

pokojówka

To co się dzieje na Osadzie trudno skomentować.. Po prostu brak słów. Wywala się" na pysk" pracowników z najdłuższym stażem żeby na ich miejsce przyjąć grupę Ukrainek. Hipokryzja szefostwa sięgnęła dna...Szanowny Panie Prezesie jak to się ma do Pana słów?!-..." cieszę się , że od wielu lat spotykam te same twarze- to znak , że tworzymy zgraną ekipę..." Nie sądzi Pan , że tej " cenionej" przez Pana grupie zwolnionych z dnia na dzień dziewczyn należy się chociaż jedno słowo wyjaśnienia? ??? Osada Śnieżka , pomalutku zsuwa się po równi pochyłej- a na końcu jest co? - DNO!!!

Praca w tym miejscu to nieporozumienie. Za nic mają pracowników. Od samego początku obecny Dyrektor miał tylko jeden argument: " jak się nie podoba- druki wypowiedzeń są gotowe".. W ubiegłym tygodniu przeszedł samego siebie, owe wypowiedzenia wręczył siedmiu pokojówkom bez jednego słowa ( i jak to sam powiedział- to dopiero początek)- dno i tona mułu!!!! Oczywiście goście Osady nie muszą się martwić że wywalono 50% pokojówek- jedzie wsparcie z Ukrainy!!!!- tak się tutaj ceni dobrych pracowników! Na pewno niedługo pojawi się ogłoszenie: " Osada Śnieżka zatrudni tłumacza języka ukraińskiego". Omijajcie ten przybytek z daleka!!!!!!!!!!

Izabela

@Rosaline Nie możesz obrażać innych pracowników firmy Śnieżka Operator. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie.Chciałabym jednak Cię prosić o merytoryczną opinię, bez zbędnych epitetów. Wypunktuj proszę pozytywne oraz negatywne aspekty pracy tutaj. Na pewno będzie to bardzo merytoryczna opinia.

Grazynka
@Izabela

Izabel, chcesz mieć merytoryczną opinie? Proszę bardzo – suche fakty bez oczerniania innych: Pracujesz w godzinach nadliczbowych? Dostajesz za to wypłatę, ale liczą Ci jak za prace w zwykłych godzinach, z kodeksem pracy nie ma to nic wspólnego. - spróbuj się odezwać to raczej nie popracujesz za długo, bo wyznają zasadę (jak już wcześniej było mówione), że zastąpią Cie pracownikami z Ukrainy. Wymagają od Ciebie dyspozycyjności cały czas, bo jak coś wyjdzie, to ściągają Cię do pracy, ale profitów żadnych za to nie ma. - Przepraszam, na święta dostajesz paczkę żywnościową wartości może 100 zł, (chociaż ZFŚS jest nieporównywalnie wyższy). Dyrektor wyznaje zasadę, że powinnaś być mu wdzięczna za to, że w ogóle masz wypłatę i, że możesz u nich pracować. Ciągłe cięcia kosztów co przekłada się na liczbę pracowników - pracy przybywa a wypłaty tego nie odzwierciedlają.

Rosaline

Pracownik w osadzie śnieżka nie może liczyć na nic. Jedynie na zwolnienie, kiedy Pan prezes ma większe wydatki. Dyrektorek zwalnia sobie wybrane osoby. W zamian za ekipę z Ukrainy. Których niedługo zacznie przyjmować nawet na recepcję. Gratulacje. Praca na osadzie kiedyś była super. A teraz kto może niech sie trzyma z daleka. A te dobre opinie to chyba piszą przydup... tych supee kierownikow. Jednym słowem BAŁAGAN. Mnóstwo buraków którzy myślą że rządzą i dobrze im to idzie. A żeby sami zostali zastąpienie Ukraina ????.

Izabela

@Anioł Możesz jeszcze napisać coś na temat samych warunków zatrudnienia oraz benefitów, na które pracownik w firmie Śnieżka Operator może liczyć? @Koli A jaka aktualnie panuje atmosfera w firmie? Jakbyś ją oceniła? Jest to bardzo ważna informacja.

Anioł

A i jeszcze jedno mogę dodać czytając wcześniejsze wpisy na temat dyrekcji: Krytce nie podlega tylko ten, kto nic nie mówi, nic nie robi i jest nikim......

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.