Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Opinie o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.

Ty

Zadzwoń do prezesa to ci powie.

Czyli to raczej firma na lata?

Red
@Michał

Na lata to na pewno. Zależy tylko do jakiego działu chcesz trafić i na jakie stanowisko....

Kindi

Co stało się z Osadą ?..Co stało się z wiernymi pracownikami którzy zawsze byli na czas ? Żal patrzeć... A Najważniejsze pytanie jak osoby baz jakichkolwiek doświadczeń mogą być kierownikami ? ...

@Kindi

Kindi jak będziesz dawała to zostaniesz kierownikiem, w tym kierunku nie trzeba mieć doświadczenie....... ????

dobre pytanie
@Kindi

Kto został kierownikiem bez doświadczenia ?

@dobre pytanie

Chyba każdy wie kto ..

Minki

W końcu ktoś prawe napisał. Jak się czyta opinie gości to aż przykro..

Pfff

Z tego co widać i tak sobie dyrekcja nic nie robi z negatywnych opinii. Po prostu mają wyrąbane bo ludzie i tak przyjadą z tego co widaca...

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Osada Śnieżka Operator rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kierownik Działu Aplikacji IT SAP?

Blue

O czym mówisz? "ja myślę że przez wszystko o wszystkim wie jl, nie bój się jakby było coś nie po jego myśli na pewno by szybko zareagował..

Blue

Przecież prezes o wszystkim wie

RED

A masz jakieś dowody na to? Bo rzucać słowa na wiatr każdy umie.

X3

Co tam ciekawego zaszło ?

zwolniona

Szanowny Panie Prezesie, Panie Dyrektorze - do zobaczenia w Sądzie Pracy. Wiele rozpraw przed Wami.

Myszka Fiszka
@zwolniona

@ Zwolniona, myślę, że nie masz co tu straszyć bo oni i tak mają to gdzieś. ale pamiętaj, że bardzo przydadzą Ci się grafiki, listy obecności - jeżeli zdążyłaś zdjęcia zrobić. Bo o ile powód zwolnienia Sąd może uznać za wystarczający, to za prace w godzinach nadliczbowych możesz starać się o wyrównanie. - a to nie są małe pieniądze. Może wtedy pracownicy zaczną się buntować na ich praktyki.

zwolniona
@Myszka Fiszka

Nikt nikogo nie straszy. To ,że szefostwo ma gdzieś pracowników- wszyscy wiedzą. W sądzie liczą się suche fakty i dowody na łamanie przepisów ( a ja takowe mam).

R
@zwolniona

I jak dziewczyny spotkaliście się w sądzie?. Jako był efekt końcowy?

Zapytanie

Cześć osada, co u was słychać w biurze? Na Jelonce jest ogłoszenie o pracę do marketingu, tylko wymagania na kilka etatów w jednym: seo, sem, contenet marketing, mice, revenue... Może jakiś aktualny lub ex pracownik podzieli się opiniami jak to wygląda w praktyce? :)

Jakie wartości są cenione w Osada Śnieżka Operator?

MdK

Nie ma żadnych wartości, i nic się nie ceni a zwłaszcza człowieka jako pracownika, tu panuje beduizm, tak są traktowani ludzie...

@MdK

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

@Wiewiót

Podstawą do takiego stwierdzenia jest ilość zatrudnionych osób, i czy jest coś robione w tym kierunku??? Ludzie psychicznie wysiadają, ogólne zmęczenie materiału a to nie jest pozytywnym nastawieniem do pracy, braki personalne bardzo źle wpływają na tą garstkę ludzi którzy jeszcze pozostali, (jeszcze)... Pytanie tylko jak długo....

@MdK

To trzeba iść tam gdzie będzie będzie lepiej

@Wiewiót

Na pewno nie omieszkają to zrobić w odpowiednim czasie i porze......

Sylwia

(usunięte przez administratora) na kółkach. A dobre opinie to chyba "pan" dyrektor sobie pisze.

Praktyka

Nie wiem. Szczerze Ci powiem - przemyśl czy chcesz zrobić praktykę w takim miejscu. W Osadzie nie ma czasu na praktykę, nikt nie pokaże Ci jak funkcjonuje hotel i jak pokazać Ci prawdziwe oblicze tej branży. Jeżeli chcesz się nauczyć i naprawdę poczuć ten klimat wybierz coś mniejszego :) powodzenia :)

Dominika
@Praktyka

Ja jade ze szkoły w legnicy na praktyke tam od 1 marca do 28 i po prostu chcialam wiedziec jak sa traktowani praktykanci

@Dominika

Pewnie już rozpoczęłaś praktykę, więc napisz jakie masz obowiązki i czy ten staż jest płatny? Interesuje mnie, czy po zakończeniu pracy masz w przyszłości szansę na stałe zatrudnienie w firmie. Liczę, że mi odpowiesz.

Praktykantka

Jak traktują ludzi ktorzy ida tam na praktyke?

Roczniak

Ja w Osadzie pracuje już ponad rok i bardzo dobrze mi tam, są naprawdę fajni ludzie i na swoją pracę też nie narzekam :) pieniądze dostaje na czas i rozliczane nadgodziny. Ja osobiście polecam

Nadgodziny
@Roczniak

Dostajesz nadgodziny dobrze rozliczone, ciekawe......

Jak się pracuje z ludźmi z Osada Śnieżka Operator?

Liki

Super same świetne osoby ,a osoby które narzekają to tylko te co nie mają życia prywatnego ! I za bardzo są skupieni na innych zamiast na pracy ????

@Liki

W końcu ktoś tutaj dobrze napisał!!!

Zosia

Czy atmosfera chociaż trochę się poprawiła? Ciekawi mnie też, czy firma organizuje jakieś wyjazdy integracyjne?

Git

W końcu Pan prezes otworzył oczy i pogonił tego nieustannie biegająego za nim i deptającego sobie po języku (usunięte przez administratora). Brawo. Szkoda że tak późno bo osada przez tą parówę straciła naprawdę wielu dobrych pracowników. No cóż lepiej późno niż wcale. Teraz chyba już wiesz że nie jesteś nietykalny i możesz robić sobie co chcesz. Karma zaczyna wracać. Lepiej sobie pucuj tacę bo z greena do skały już nie daleko jakoś się okopem do czołgasz żeby cię nie okopali bo wielu by się takich znalazło (usunięte przez administratora)

Moim zdaniem psują atmosferę 2 siostry które na każdym kroku donoszą kierownikom co się dzieje w pracy a tak praca ok

nie siostra
@Anonim

przykre opisywanie, tak osobowo i anonimowo......żadnych konkretów ....atmosferę psują właśnie takie wpisy i po co? jaki cel?

KASKA

Witam mam pytanie jak obecnie wygląda atmosfera w dziale HSK ,widziałam ofertę pracy a znajoma mówiła że jest dużo lepiej niż było czy to prawda ?

Lala
@KASKA

Porażka. Obecnie są zwolnienia w każdym dziale. Lepiej poszukać gdzieś indziej. Zdecydowanie :)

Moim zadaniem warto. W Greenie przy nowej GM, naprawdę chce się pracować. Wyraźnie docenia ludzi, którzy się angażują. Zdecydowanie polecam!

Hahah

Ciekawe , nowa GM takie cudo? Chyba żartujesz

Izabela
@Hahah

A powiedz, co Ty myślisz o pracy w Osada Śnieżka. Zależy mi na konkretnych opiniach. Przyjmują osoby bez doświadczenia?

Dominika

Pracownicy są zadowoleni bo pracodawca potrafi ich szanować i doceniać!

Olga

Moim skromnym zdaniem to wystarczy być dobrym pracownikiem, robić swoje a nikt nie będzie miał pretensji!!

Zostaw merytoryczną opinię o Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. - Łomnica

• Jak się pracuje w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osada Śnieżka Operator Sp. z o.o.