BHP Protect System Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

M.

pracuję od niedawna w tej firmie na obiekcie i niestety nie jestem zadowolona. pracuję z donosicielami a o reszcie nie mówię.. nie warto. ciesze się tylko że są osoby które nie tylko chwalą ale także powiedzą prawdę.. teraz rozumiem dlaczego ludzie się zwalniają. sama mam to w planie.

Ewelindusia
@M.

To się zwolnij , na pewno brygadzistka / ta będzie zadowolony. Nie strasz tylko pisz podanie

Ilona
@Ewelindusia

Ty byś była co? :) zapomnij. szkoda słów

@M.

Tak, wszyscy dookoła donoszą właśnie na ciebie. A co dajesz im do tego powód, skoro tak jest? Zacznij krytykę od siebie samej. Zastanów się mad sobą a potem oceniaj innych. A na jakim obiekcie pracujesz? Napisz jak masz odwagę.

@M.

Ja też pracuję od niedawna i jestem zadowolona, wszystko ok. Pracownicy biura są bardzo w porządku.

@Ania

Zgadza się.

Jaka jest kultura pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

JOLA

Nijaka nie masz co się spodziewać poza pozornie genialnym przyjęciem.. A potem sam/sama zobaczysz

majka
@JOLA

taka sama jak wszedzie. nic specjalnego

Izka
@majka

Dla kogo miła to miła. Nie ma co zachwalać.

Ola

Do (usunięte przez administratora) nie polecam

Halina

To bardzo niepokojące informacje. Skoro jesteście tam wyzywane, i to jeszcze w taki sposób, to należałoby nie zwlekać z tym i po prostu zgłosić to bezpośrednio samemu Dyrektorowi BHP Protect System. Co o tym myślisz?

Izuniaa
@Izka

Jak to się powiada. pic na wodę fotomontaż. Odradzam pracy w BHP. Mają nas za nic.

Izuniaa
@Izka

oj nie ma. ;(

@JOLA

Zobaczysz co? Że trzeba pracować? Straszne...

@JOLA

Według mnie przyjęcie jest bardzo w porządku.

@Halina

Coś mi się nie wydaje, żeby kogokolwiek wyzywano. Jedyne wyzwiska to te, które zamieszczają rzekomo niezadowoleni pracownicy. Ja osobiście polecam firmę i jestem zadowolona z warunków pracy.

Wszystko okej, dlatego pracuję nadal

@Marek

Ja również. :)

Kalla

Tu na forum to pikuś te opinie.. w rzeczywistości to 2 razy gorzej wygląda. Jak by sie napisało właściwie to zaraz administrator by usunął. taki fakt. to samo w Katowicach a nie tylko w Mikołowie!

Aśka2

święta prawda

AB
@Kalla

masz rację ja też słyszę jak inni gadają że mają przerąbane i narzekają na kadry itp itd.. zarządzającą a Ci co donoszą to zawsze ich wychwalają. to już jest w tej firmie codziennością. A przeważnie wychwalają kadry i dyrekcja żeby podnieść sobie prestiż.

zazzz
@AB

tak właśnie jest!

@Kalla

To po co pracujesz w firmie skoro ci tak źle?

@AB

Bo już nikt nie może być zadowolony? Dziwne podejście.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BHP Protect System Sp. z o.o. na stanowisko Pilne !!!!! Sprzątaczka z orzeczeniem -Skrzyszów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Leosia

Niepełnosprawni też pracują, to normalne. A że pracują na zysk firmy to chyba też nic dziwnego. Jak w każdej firmie. Dla niektórych gdzie by nie pracowali jest tylko wyzysk. Gdzie tu sens i logika.

Zakład pracy zatrudnia przecież prawie zawsze niepełnosprawnych... Grupa nie zwalnia z wykonywania porządnie swojej pracy

Zara

szef może i jest chętny ale nie do rozmowy. Dajcie spokój nie polecam i przestrzegam

@Zara

To idź do biura i się przekonaj, a nie pisz bzdur.

@Leosia

Dokładnie tak, masz rację.

Julia

zgadzam się z Tobą

Leosia

Jeżeli to prawda według Ciebie, to napisz maila i umów się na spotkanie w biurze. Tak, firma musi zarabiać kasę, by było na twoje wynagrodzenie.

Bhp

ODRADZAM..

@Bhp

Ja wręcz przeciwnie, polecam.

Racja. Wszędzie ten sam cyrk..

Loli
@@×

Masakra dajcie spokój ;( coraz to gorzej

joanna
@Loli

tak

Madzia

firma jak firma. nie ma czego polecać. Myślę jednak że te pozytywne opinie wśród tych negatywnych są przesadzone bo nie ma uczciwej firmy i do tego długoletniej. A o tej się sporo nieciekawych nasłuchałam od ludzi...

Asik

W firmie pracuję już 4 lata wszystko na czas i, z każdym można się dogadać jeśli coś się komuś nie podoba lub nie pasuje zawsze można porozmawiać z szefem a on zawsze jest chętny do pomocy, więc nie rozumiem tych hejtow.

Izka
@Asik

proponuję idź do szkoły otwórz książkę i przeczytaj co to jest hejt a co oznacza zdanie(wypowiedź). Lepiej zwalić na hejt niż przyjąć fakt. Ludzie przyjmują (nie)prawdę a nie prawdę.

Sandruś

Jedna klika i brud

pracownica

Dokładnie tak. Nie polecam.

NIna

w końcu.

Violetta

Z doświadczenia wiem że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. I tu też nie warto... Pozdrawiam

Rysiu
@Violetta

tak właśnie jest

Rysiu

Tak samo jak w innych miejscach. Nigdzie nie ma sprawiedliwości.

@Rysiu

Jest jedna jedyna sprawiedliwość na świecie i nikt jej nie uniknie. Myślę że wiadomo o co chodzi :) i nie st to BHP PROTECT SYSTEM

@Rysiu

Jest jedna jedyna sprawiedliwość na świecie i nikt jej nie uniknie. Myślę że wiadomo o co chodzi :) i nie jest to BHP PROTECT SYSTEM.

XXXX
@Kasia

Dokładnie tak

Ewelindusia

Pracuję w tej firmie ponad 4 lata i szczerze ?? nie narzekam. Miła atmosfera , pobory na czas tylko trzeba chcieć pracować, bo wiele osobom wydaje się ,że jak przyjdą do pracy na 7 - ą to już sukces i już nic nie muszą robić. Pracę wykonują byle jak , ale roszczenia nie są byle jakie. PPotrafią tylko krytykować paląc kolejnego papieroska. Firma zwraca za leki oraz sprzęt rehabilitacyjny również, ale im to jest mało..!! No bo przecież taka osoba , która zakończyła edukację na poziomie szkoły podstawowej powinna zarabiać strasznie duże pieniądze. Jestem n pewna ,że wszystkie te negatywne opinie piszą obecni pracownicy tej firmy , noo.... pracownicy " lenie".

Maria

Zanim przyjmiecie się do firmy to dobrze premyślcie ponieważ nie jest tak dobrze jak obiecują przy przyjęciu. Jeżeli ktoś jest w porządku i chce uczciwie pracować to niestety musi się zmierzyć z incydentami donosicielstwa i pozoranctwa.. resztę zobaczycie sami w praniu.

Praca

Odradzam pracy w tym bałaganie. Kiedyś to było inaczej a teza to już nie to.

Misia

Witam pracuje w tej firmie już długo więc moje zdanie jest podzielone i mogę się wypowiedzieć ja jestem zadowolona mój zespół w pracy jest bardzo miły jeden drugiemu pomaga zawsze można liczyć jeden na drugiego nie znam słowa nie mogę zaraz zawsze jest współpraca.Nasz zespół jest rewelacyjny ja za nic w świecie bym nie zmieniła pracy że względu na fajne pomocne osoby.A druga sprawa zawsze mam wynagrodzenenie na czas i jeżeli chodzi o godz pracy zawsze można zmienić i nikt nie robi z tego problemu jeżeli np wypadnie jakaś wizyta u lekarza zawsze można wszystko załatwić nie ma narzekania że strony Katowic jak i koordynatorów więc polecam firmę oraz pracę jeśli sam się nie przekonasz to wypowiedzi innych są zbędne.

karol

Firma taka sama jak inne nic specjalnego w niej nie ma... (usunięte przez administratora) nie ma co tak wychwalać.

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

BHP Protect System Sp. z o.o.