BHP Protect System Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Dekielka50 Nowy wpis

Kluczbork.Wiem jedno, że jeżeli ktoś pracuje i się stara to Firma BHP Proteck System -Mikołów umie to docenić.Nie ma dyskryminacji, że ktoś ma np.symbol choroby psychicznej..... Jest w tej firmie kobieta -koordynator .Nie wiem czy jedna czy jest ich więcej....ale ta o której piszę -umie zrozumieć i pomóc a nie ciągnąć w dół..... Dziękuję jej za empatię i wyrozumiałość. I nie odbierać proszę, że chcę przyplusować tej Pani czy Firmie.....na pewno nie. Jeśli komuś zależy na pracy to na pewno odnajdzie się w tej Firmie. Kobieta, która umie zrozumieć, pomóc i podać rękę w potrzebie i dziękuję jej bardzo za to

Czy urlop w BHP Protect System Sp. z o.o. jest płatny 100%?

Dorcia kandydat Nowy wpis

Mnie Firma pomogła choć byłam tylko kandydatką do pracy.Jesli ktoś ma trochę zdrowia i pracuje to z pewnością dostanie pracę nawet ze stopniem niepełnosprawności.

Nadia

Szkoda czasu na iluzję. Robią ludzi w bambuko. Co z tego że mam orzeczenie o niepełnosprawności? Jak się dowiedzieli o chorobie to od razu skreślili mnie z listy. A jest to choroba ukryta jestem całkowicie sprawna fizycznie. Przecież to choroba wybrała mnie a nie ja chorobę. I dlatego mam wegetować na rencie bo firmy boją się inwalidów?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BHP Protect System Sp. z o.o. na stanowisko Pilne !!!!! Sprzątaczka z orzeczeniem -Skrzyszów? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kinga Gruszka

Poszukuje Pracy . Jestem osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim 10 N oraz 02 P . Pracowałam w Express Kuchnia Marche oraz w Pizza Hut Pracownik Kuchni oraz Pracownik Porządkowy . Odbywałam Staż w Restauracji Dobra Karma w Katowicach oraz Praktyki w Klubokawiarni Drzwi Zwane Koniem w Katowicach . Interesuje mnie muzyka oraz Gastronomia .

@Kinga Gruszka

Dzień dobry Pani Kingo, Jeśli chce się Pani skontaktować z nami w sprawie pracy, zapraszamy do kontaktu z działem rekrutacji pod numerami telefonów: 692-418-425 734-475-479 739-266-566 Pozdrawiamy

Kinga Gruszka
@Pracodawca

Nie mam jak się z pństwem skontaktować

Pracujesz na sprzątanie w firmie BHP Protect System Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Nie dostałam się ,tylko straciłam czas.

Ewelina
@Anna

A znana jest przyczyna dlaczego nie? Było więcej kandydatów i niestety czy czegoś zabrakło? Chociaż nie wiem za bardzo czy byłoby czego. Ale dali chociaż feedback skoro wiesz? w jaki sposób?

Ona

Nie ma szans osoba , która nie przypadnie do gustu.

Na stronie internetowej GoWork.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Sprzątaczka. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Ona

Żeby dostać się na posadę sprzątaczki to ciężko coś powiedzieć, ponieważ byłam na rozmowie w Katowicach i odpowiedz dostałam negatywna ,że na chwilę obecną nie ma dla mnie oferty.To po co spotkanie ,lepiej wysłać CV i czekać na tel i pytać czy jest się przyjętym. Straciłam tylko czas i pieniądze za dojazd.Nie wiem kogo szukają ale nie powiedzą tego na rozmowie.Rekrutacja szybka i nieprofesjonalna bo byłam przyjęta na rozmowe na korytarzu w rogu stolik i dwa krzesła.Nie uzyskałam odpowiedzi co było brakiem zainteresowania.Po mimo,że zapytałam.Ktos kto ma pracę nie rozumie drugiego jak jej nie ma a bardzo by chciał.

Elżbieta
@Ona

to mają aż tak duże wymagania na takie stanowisko że nie dostałaś tej pracy ? możesz opisać jak wyglądała sama rozmowa kwalifikacyjna, o co pytali ?

ona
@Elżbieta

Ogłoszeń jest na wielu portalach , pytają się czy mam orzeczenie o niepełnosprawności , czy posiadam prawo jazdy , czy na dodatkowe zlecenia byłabym chętna np. mycie okien po remoncie , co jest moją mocną stroną,gdzie znalazłam oferte pracy.Trzeba mieć zaswiadczenie o niekaralnosci . Oferty pojawiają się co chwile a mnie powiedzianio ,że oferta nie aktualna. Szukają bóg wie kogo, jak nie przypadniesz do gustu pani rekruter to nie masz szans na pracę.

ona

Nie ,ponieważ jest duża selekcja

Sylwia
@ona

Ale w jakim sensie, jakie kryterium tej selekcji, umiejętności? To takie wysokie zarobki proponują skoro takie wymagania są? :D

Tom
@ona

Cała rekrutacja to bzdura, szukają ludzi na zapas. Na tę chwilę nie ma żadnych miejsc i dość rzadko coś się pojawia. Ludzie są im potrzebni do rozmów z potencjalnym kontrahentem.

Irena
@Tom

W jakim sensie na zapas? Osoby te wchodzą tylko jak ktoś się wykruszy? Jaki jest typ umowy w takim razie?

@Tom

Ja się zgadzam z przedmówcą

BHP Protect System Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Pracownik Ochrony. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

ewusia

Witam w Nowym Roku,poszukuję pracy na stanowisku pracownika ochrony,jestem na emeryturze,na podobnym stanowisku pracowałam 2 lata,chętnie podejmę pracę natychmiast.

Łucja
@ewusia

Próbowała Pani wysyłać cv? Jeśli tak to czy da Pani znać jak wygląda rozmowa? Czy pytali o jakieś nietypowe kwestie?

Mam kolejne pytanie czy do moich obowiązków mając orzeczenie umiarkowane należą zastepstwa za nie obecne dziewczyny lub jedna dziewczyna. Chciałam napomknąć że niczego takiego w umowie nie podpisywałam.

Witam mam pytanie dlaczego nie wszyscy pracownicy nie mogą korzystać z fryzjera czy stylisty a inni korzystają co miesiąc? Od kogo to zależy ?Koordynator czy może brygadzista? A może my zwykłe sprzątaczki .które dają się wykorzystywać?

Es ist vorbei

Nie polecam pracy tutaj a pracowałem w Katowicach, gdzie po 1,5 miesiąca wlrzucono mnie z niewiadomych mi przyczyn. Totalny brak szacunku dla pracownika, atmosfera (usunięte przez administratora) Koodynatorki kreują się na wielkie boginie a grama kultury nie mają ani podejścia. Totalny (usunięte przez administratora) i porazka. Wyzysk i współczesne perfide niewolnictwo. Dobrze ze mnie tam już nie ma.

Jaro
@Es ist vorbei

Napisz coś więcej bo mam zamiar się tam zatrudnić ale jak czytam że tam jest taki cyrk to nie wiem czy jest sens.

@Es ist vorbei

Pracowałam przez 7 lat i usunęli mnie jak (usunięte przez administratora)

Wielka lipa

Niestety mimo wcześniejszego zapewniania że się odezwą nie dotrzymali słowa. Nie polecam szkoda czasu.

maks

zwalniają ludzi po 3 miesiącach ,za nic, nie wiem co to za system,cały czas szukają pracowników na obiekt ,chociaż jest obsada. Nie polecam,zawiodłem się.

Halina
@maks

To dziwne - byłam pewna, że praca w BHP Protect System należy do tych stabilniejszych. Może w takim razie warto byłoby umówić się z Dyrekcją firmy i bezpośrednio dopytać o powody zwolnienia. Skorzystasz z mojej rady?

Hej, jakieś info o BHP Protect System Sp. z o.o.? Ogłoszenie Sprzątaczka, pojawiło się 22 stycznia na GoWork.pl, ktoś coś wie?

Asiulka

Naprawdę co to za (usunięte przez administratora) zawsze jak dzwonię mam odebrane połączenie.

Asik

Pracuję w tej firmie 5lat Panie z biura Pani Kadrowa z Katowic, Pani z rekkrutacji to są super kobiety. Nasz Pan prezes z którym każdą rzecz można obgadać i dojść do porozumienia nie jeden próbował i zawsze się udało bo to jest człowiek z którym można pogadac i zawsze wysnuje wnioski z pozytywnym wynikiem

Filip

A ja uważam, że dobry pracownik potrafi merytorycznie i kulturalnie zwrócić uwagę na błędy a przy tym dobrze pracować bo firma warta tego

Nina

Szanowni czytelnicy. Teraz zrozumiałam że jeżeli jedna osoba powie prawdę i to nie koniecznie dobrą to inni się otwierają i też zaczynają mówić. Popieram Was

Ola
@Nina

Masz rację bo ludzie się boją a opinia nie polega tylko na usłaniu różami :)

@Ola

Opinia to kulturalne słowa, a nie obelgi.

To "cukrowanie" to twoje ulubione słówko widzę, a piszesz je pod różnymi nickami. Dodaj jeszcze kapusie, lenie, a będzie wiadomo, że to jedna i ta sama osoba. Żal ściska :-)

piki
@Kasia

wolnosc slowa kobieto. rob swoje a nie dyktuj kto jak ma sie wyrazac. w tej firmie wszyscy ą ę a za plecami....... jedno i to samo brud i ubóstwo

Judyta 1970
@Kasia

Ne poleciłabym bym nikomu tej firmy żadnej osobie nawet bratu swojemu to jest banda łobuzów z tym ich kierownikiem debilem Jutka

Tola
@Judyta 1970

własnie, dobrze gadasz

Nie, nie polecam tej firmy

pani.
@Marcin

wlasnie

Pati

nie polecam pracy w tej firmie. wyzyskują ludzi a co z tego ze pieniądze są na czas. nie warto!

Ewelindusia
@Pati

A w jaki sposób Cię wyzyskują ??? Każą Ci oddawać swoje oszczędności czy płacić haracz

Ola
@Ewelindusia

Oj haracz kochana

@Ola

Śmiech na sali. Haracz? Aż szkoda słów. Niektórzy powinni mieć zakaz wypowiadania się.

Misia

Nie różni się od innych.

Tola

To tylko twoje zdanie. Ja osobiście nie narzekam. Polecam, bo warto.

Moim zdaniem w porządku, ja nie mam nic do zarzucenia. Wesołych Świąt. :-)

@Tola

Ja również, ale niektórzy widzą wszystko w ciemnych barwach...

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Mikołów

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

BHP Protect System Sp. z o.o.