Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Aniaaaa Koszalin

Witam byłam jakiś czas temu na szparagach mieszkałam w Dulken:(((

PAWEŁ

Witam robilem jakiś czas temu w tej agencji pracy ale to była wielka pomyłka szkoda czasu i zdrowia Warunki w hotelu mizerne ludzie wiadomo różni nie jedzie się by wrazen szukać tylko do pracy Więc w skrócie kilka słów praca tragiczna wyzysk na Maxa sami Polacy (usunięte przez administratora) jak murzyni za smieszne pare euro € Najgorza robotę robią młodzi nikt im nic nie powie co jak itd tylko się podsmiac potem z kogoś albo kłody kłaść tacy są Polacy za granicą nie wszyscy ale sporo przykre że jadą w swoich rodaków na produkcji itd Potem firma jeszcze ich z kasy skubie za chorendalne opłaty i dziwne wymysły Biorą kasę za ubezpieczenie tylko nikt nie jest ubezpieczony NIE POLECAM PRACY PRZEZ TĄ AGENCJĘ SZKODA CZASU I ZDROWIA PAWEŁ Z MŁAWY

Basia

Ostre cyrki widzę robią w tej agencji totalna porażka szkoda że tak ludzi oszukują rodacy :(((( Czytałam opinie jestem w szooooookuuuuuuu ze w tych czasem takie robią przekręty i jeszcze nikt z tym nic się zrobił ?

Ewa .

Witam tylko patrzeć jak będzie ogłoszenie do pracy super warunki itd W Niemczech można mieszkanie wynająć za 250euro no niech bedzie 300 mam ciszę po pracy nikt nie chodzi w nocy po pokoju pijany czy nacpany itd Jest cisza mam swoją prywatność wiem ze nikt mi nie grzebie w walizkach czy lodówce itd Z jednego mc jak na hotelu jest komplet niech biorą od 40 osób po 560euro na mc to super kasę tula Ludzie zapierdalajaaaaaaa na nich i te biuro auta firmowe i chore wymysły Tak to właśnie działa Większość to Agencje pracy tymczasowej w NL cwaniacy myska ze sa bezkarni do czasu Pozew zbiorowy i mają pozamiatane za te przewalki Gzie sa solarisy i do skarbówki by się rozliczyć ? Itd

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Nostradamus .

Witam Joka przez tel mowia hakue sa ekstra warunki pracy mieszkaniowe itd Potem jest calkiem inna bajka rozczariwanie stracilas 600zl na busa i nie tylko ty wiekszosc z nas podobnie Znajomy Sylwek z tej smiesznej firmy sobie kase zarabia ludzi na mine pakuje i zostawia wazne ze kase przytuli za kurs w obie syrony Przelew to oni zrobili na swoje konto i skasowali Cię za dojazdy no i jeszcze materac tydzień czasu 90euro +70 dojazdy i pewnie jeszcze ubezpieczenie :(((którego i tak nie było chore ich wymysly Wiem bo byłem podobnie mnie zrobili na szaro 3tygodnie czekałem za kasą smieszne grosze mi wyplacili brak słów Moja rada dzwoń do biura i niech Ci wyślą potwierdzenie ze wplacili go kasę na konto Pozdrawiam Nostradamus Nie warto tam jechac Unikajcie tej agencji pracy !!! Szkofa czasu zdriwia i waszej kasy

JOKA

Nie polecam wyjazdu z tej firmy.Byłam ostatnio i po tygodniu zjechałam.Warunki mieszkaniowe masakra.Do pracy dowożona niesprawnym autem.Do pracy oddelegowano mnie do obierania pory ,co dowiedziałam się na miejscu,a miała być inna.Brak odzieży ochronnej takiej jak kalosze,rękawiczki gumowe,oraz rękawki,poskutkowały tym iż nabawiłam się choroby,gdyż dzień u dnia w wodzie po pachy.Mały zakład,a ludzie wredni ,bo na kontraktach,było nie miło..A sprawa taka że do dziś nie otrzymałam wynagrodzenia za tydzień pracy i nie mogę się doprosić o swoje pieniądze.Posrednik który mnie wysłał również monituje do nich o moją kasę,a Oni twierdzą że zrobili przelew.Nie wiem co z tym zrobić??Pozdrawiam oszukanych,a nowym nie polecam ;)

yuk

Odradzam ta firmę i trzymać się z dala.

Tomek masz rację tak było ja wcześniej byłem na tym hotelu ale przeniosłem się na inny bo tam było tragicznie bym musiał kogoś uszkodzić Kobiety beznadziejnie się zachowywały jak i warunki mieszkaniowe tam były brak słów :(( Żałuję że tam pojechałem Stara czasu zdrowia obecnie jestem w Szwecji mieszkam sam w domku praca jest ok jadę się zgadza więc oby tak dalej Pozdrawiam rodaków nie dajcie sie wykorzystać takim firmom na was się dorabiaja Splacają te Renoo co ludzi do pracy wioza mc 270€ od osoby itd materac 90za mc Kto był to wie jak zajebiscieeeee ludzi robil na szeroko brak słów Jedno wielkie Guuuuwnooo omijać wielkim łukiem Więcej godności trzeba się szanować A do tych cwaniaków z Fkexipoluuu napiszę tak mam nadzieję ze nikt więcej nie da się oszukać na wasze txty przez tel z biura czy Sylwka kierowcy busa z Konina tylko ludzi na minę wstawianie Może tak Ania Henk czy Zbynio Albo Tomek wielki Bodygard by kogoś z rodzinki wysłał do goopaka na produkcje czy inny balahan by go tam dojechali czy swoje dzieci ? Prawdziwe buraki z was z Polski wyjechali i rodaków oszukują wstyd jak wy możecie normalnie spać sumienia nie macie Ludzie jadą by zarobić a wy im kłody kladziecie i kosmiczne kwoty odcinacie i śmieszne kary wymysl firmy :(((((Żal mi was

Witam no ja byłem jakiś czas temu w tej firmie mieszkałem w Dulken dziewczyny tylko zmieniały łóżka piwo Cpanie i awantury starsze kobiety nie dużo lepiej Jak był Weekend to picie na Maxa i demolka potem sex i znowu kicie Firma się cieszyła bo kary dawała jak ktoś nie poszedł do pracy na kacu itd siedział potem cały tydzień albo i dwa bez pracy na hotelu Normalnie cyrk Sporo jest takich osób co tam jedzie na melanż darmowe bzykanie panienki jechały niby do pracy bo dziecko z babcią zostało w Polsce i same wychowują dziecko czy dzieci ale na lewo i prawo dawały rano nic nie pamietaly itd To była norma Potem fb i lans jaka to była super impra pustaczki

Wojtek z Olsztyna

Przykre jest to ze Polacy oszukują rodaków i jeden drugiego by utopić w łyżce wody wiadomo nie każdy taki jest ale większość zagranica Ruskii czy Turki czy Albaniczycy itd sobie pimagaja na obczyznie trzymaja sie razem a my ? Wstyd czlowiek czlowiekowi wilkiem Wracalem po pracy z zakupami do hotelu i jeszcze paru kumpli szlo Widze jakas kobieta wsiadala do auta tablice rejesteacyjne DE ale mowilala do swoich dzieci po polsku jak uslyszala ze mowimy w tym samym jezyku to zaraz zaczeka mowic do niemiecku zalosne :((( Jak to co nie ktorym w glowach sie posypało Zresztą sporo Polek jedzie tam by za Niemca wyjść czy Angola bo myślę ze są takie fajne i kariere zrobia buuaaaahaha daja na lewo i prawo zalosne narobia dzieci i na socjalu siedzą do Polski czasem wpadnę i udają jakie to gwiazdy masakra :(((((

siwy

flexipol to kur...... i zlodzieje nie polecam

Znajomi teraz pojechali do Holandii tylko przez inną agencję pracy po tygodniu dostali 150€ na rękę Domki sa 2 osobowe praca w szklarni Dojazdy kosztuja tylko 30euro bo jest blisko i rowerem sie smiga albo skuterem Internet Tv xbox w pokojach warunki sa duzo lepsze pracy jak o mieszkaniowe Moja rada nie trzeba jechać do pierwszej agenci pracy bo różnie to bywa Znajomi są tam rok czasu i sobie chwała prace dostają około 9.88euro za godz Więc całkiem kasa ok Pozdrawiam rodaków znajomych i nie polecam pracy w Flexipolu szkoda czasu

Tomaszek

Pracowałem tam też jakiś jeden miesiąc i również odradzam.Siedzą tam kryminaliści i rzucają się z pięściami do każdego. Hotel Dülken jeszcze znośny ale siedzi w nim takie ludziska co (usunięte przez administratora) robią np.zabrudzają kible i pupe se listą podcierają. A propo kryminalistów to byłem świadkiem jak jeden z nich się rzucił z pięściami do chłopaka tylko dlatego że sobie nie radził w pracy.

Adam z Mławy

Witam bylem jakies pol roku temu w tej firmie robilem 1mc i zjechalem bo jak zobaczyłem ile zarobiłem to prawie siwy się zrobiłem 230euro za dwa tygodnie to za mc ile dostałem nie całe 500 :((( 460€ tylko jeszcze na życie trzeba wydać itd Co to za pieniądze 2tyś na zagranicę robilem po 10godz prawie każdego dnia stawkę dostałem 9.88 €na godz pytam to gdzie jest reszta kasy ?Opłaty i ich chore wymysły jakieś klucze do pokoju 10€co nikt nie dostał klucza pokój był otwarty cale dnie kto chciał mógł wejść buty 25€ za materac tydzień 90euro dojazdy mc270euro itd brak słów Przez tel na początku było miło kolorowo co to nie zarobie a potem wielkie rozczarowanie Jak dojechałem na hotel to spora grupa wracała do Polski mówili mi ze nie ma co tu robic szkoda czasu pomyślałem jak jestem to dam zobaczę jak jest pracy się nie boję Teraz wiem ze mogłem ich posłuchać szkoda czasu nerw i zdrowia bo co oni tam robią z Polakami tylko darcie japy było tempo tempo itd Nikt nie jedzie tam na wczasy ale nigdzie nie widziałem by tak traktować ludzi porażka ze Polki czy Polacy w firmach Holenderskich jadą w swoich jak psów albo gorzej więcej godności Matkę ojca by za parę euro sprzedały myślą ze Pana Boga za nogę zlapaly pustaczkiii Rusek czy Turek itd pomagają sobie trzymają się razem jak sa zagranica A nie raz widziałem jak jeden drugiemu by tylko dowalil podpierdolil liniowej albo się nabijać z młodego bo pierwszy dzień robi Żal mi takich ludzi

Kinga z Gdanska

Witam ostatnio patrzyłam sobie jak Polaków oszukują w Holandii na you tube żenada ze tak jest Poprostu czlowiek tam jedzie by zarobic i wraca oszukany Szoooook Jeśli ktoś się wybiera do pracy to w pewne miejsce sprawdzone warunki mieszkaniowe płaca dojazdy itd Bo w ciemno czy Agencje pracy jakieś tam nie polecam nikomu robi sie tylko mą opłaty a jak siedzisz w hotelu jeśli mogę to tak nazwać bo nie ma pracy i malo godz To i tak Cię skazuje za materac prąd wodę itd Bywa tak ze ludzie jadą busem i nie mają na powrót do kraju Potem wpadnie jakiś opiekun niby koordynator he he w niczym nie pomaga tylko z nas jeszcze sobie trochę euro tyli Powie wam walizki brac i do domu wracac bo jada nowi Moja rada nie dajcie sie oszukac i byc tania sila robocza w NL czy DE Pozdrawiam

Ania.

W Niemczech 350euro mieszkanie 2 pokojowe kuchnia zabudowana pralką szuszarka itd wysoki komfort Cisza masz swoją prywatność a nie tak jak tam jesteś w pracy pokój otwarty każdy może co grzebać w walizce czy jedzeniu Bez sensu Jest sporo normalnych firm pokoje po dwie osoby i warunki sporo lepsze Byłem w Dulken tylko cpanie awantury i bzykanie na lewo i prawo karaluchy totalna porażka Jeszcze Ci śmieszni kierowcy młoty jedzie po pracy ludzi wiezie po calym dniu zapierdalaniaaaaaaa i sobie w yrakcie cpn zalicza siedzi tam z 30min wszyscy czekaja za pajacem i tak non stop Parodia

Ewa z Wa-wy

Witam przykre jest to ze Polacy tak oszukują rodaków w Niemczech tyle kasy tula za materac dojazdy zapewnia pracodawca mają na to dopłaty ? Chore klimaty wyzysk w biały dzień Kwestia czasu jak agencja przestanie na ludziach zarabiać Jeśli nikt więcej nie pojedzie nie będą zabierać ludziom na opłaty za ich wymysły itd takie sa fakty :)))))))))) Pozdrawiam normalnych rodaków co tam byli i zostali oszukani jak ja :(

Szukają do Velno czytam co piszą inni i jednak nie jadę do tej agencji pracy Wybrałam inną co dają forsę na czas i po tygodniu 150euro zaliczki

Jak wchodzisz do biura Flexipoolu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,Wchodzisz do biura siedzi dwóch grubasów z nogami na biurku piją kawę palą fajki wokoło nich leżyą do połowy zjedzone kanapki po stole walają się okruszki i z łaską pytają czego chcesz.

Podobnie i ja mam propozycję busa na 20stycznia za 300zł do Viersen podobno hotel w loberich czy jakoś tak pokoje 2osobowe tv Internet 6 łazienek itd Był ktoś tam proszę o info Podobno zarobki 300 euro na tydzień szału nie ma ale wiadomo trzeba robić pozdrawiam Kasia

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV