Flexipool BV

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
Kandydaci

Flexipool Personeelsdiensten BV sprawia, że osoby z Europy (Wschodniej) poszukujące pracę i holenderscy przedsiębiorcy mogą siebie wzajemnie odnaleźć.

Kandydaci

Kiedy przyjedziesz do pracy w Holandii, zaczniesz wówczas pracę u jednego z naszych zleceniodawców na podstawie umowy o pracę tymczasową. Twoim pracodawcą jest firma Flexipool Personeelsdiensten BV / Connectiva Personeelsdiensten BV/ Connectiva Packaging B.V.

 Otrzymasz od nas holenderską umowę o pracę, co oznacza, że zostaniesz również zgodnie z holenderskimi normami wynagrodzony. Flexipool Personeelsdiensten BV wypłaca Twoją pensję zawsze na czas, odprowadza podatek oraz płaci składki na ubezpieczenia społeczne. Ponadto, pośredniczymy w złożeniu wniosku o przyznanie numeru SOFI (odpowiednik polskiego NIP-u), a na Twoja prośbę regulujemy ubezpieczenie zdrowotne, Dysponujemy szeregiem pomieszczeń mieszkalnych takich jak hotele, apartamenty, domy wakacyjne oraz mieszkania. Zawsze możliwie jak najbliżej zleceniodawcy. W razie konieczności organizujemy również transport do i z miejsca pracy.

Krótko mówiąc: my organizujemy wszystko dla Ciebie. Ty masz tylko jedną rzecz do zrobienia: świadczyć rzetelną pracę u naszych zleceniodawców, dla których zostałeś przyjęty.

W okresie Twojej pracy w Holandii, osoba kontaktowa firmy Flexipool Personeelsdiensten BV będzie z Tobą w stałym kontakcie. Tak więc aktualnie będziemy wiedzieć, jak się czujesz i czy jesteś zadowolony z pobytu w Holandii.

 
Flexipool BV