FLEXIPOOL

Venlo

Opinie o FLEXIPOOL

Nicejob

https://nicejob.pl Agencja Pośrednictwa Pracy za Granicą Zapraszamy!

Pola

Miałam podpisać po przyjeździe (wszystko na pania czeka, bez obaw!). Wydaje mi sie ze to jest karalne.

K8

Jedno wielkie DNO i tyle!!!!!!!!!!!!!

użytkownik zarejestrowany

@Pola czyli warunki były całkowicie inne niż zostały ustalone. Czy podpisywałaś umowę w Polsce do działu HR czy miałaś podpisać dopiero na miejscu?

użytkownik zarejestrowany

@KarolinaR87 czyli nie zgadza się kilka kwestii, które ma się na umowie? A powiedz czy przed podpisaniem umowy były jakieś warunki pracy, noclegu ustalane? Ktoś obiecywał coś innego? Powinniśmy to wyjaśnić dla osób zainteresowanych pracą z FLEXIPOOL.

@Maja 21.09.2017, 13:07

Tak, my mieliśmy obiecywany pokój w mieszkaniu. Jak juz jechaliśmy dostaliśmy telefon, ze jednak musimy jechac chwilowo pod inny adres. Okazało sie ze to hotel o którym pisałam wyżej. Same ćpuny i rumuny. W środę W południe wszyscy siedzieli i chlali przed hotelem. Nikt nie pracuje? Na korytarzach krew, kiepy i brud. Po zwróceniu na to uwagi pan Jacek machnął ręka. Ja miałam pracować w HR, a po przyjeździe okazało sie ze to borówki. Nie zostaliśmy tam ani na chwile. NIE POLECAM NIKOMU!!!!!

KarolinaR87

OSTRZEGAM przed tą agencją. Najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na jakie trafiłam. Pracowałam przez wiele agencji, ale nigdy nie przez tak nieogarniętą. Oszukują na każdym kroku. Na solarisach nic się nie zgadza (o ile się je ma bo trudno się doprosić). Na pierwszą wypłatę czekałam 4 tygodnie, po wielkich prośbach dostałam, ale oczywiście wynagrodzenie się nie zgadzało !! Po popołudniowej zmianie (do północy) pobudka o ile można to tak nazwać bardziej walenie pięścią o 3 rano w drzwi i wydzieranie się otwierać do roboty jak nie to pakować się i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tomek koordynator czuję się królem i myśli, że może wszystkimi pomiatać. Wyzywa ludzi, mówi " i tak Cię za niedługo wypierdole". KUPE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gorszego człowieka w życiu nie spotkałam. Chore zakazy, np: pójście spać o 21 bo rano wstajesz do pracy, nikt nie może Cię odwiedzić. Odradzam bo nawet jak postanowicie odejść z tej chorej mafii to i tak ostatniej wypłaty nie dostaniecie. Zero środków czystości(obiecują w umowie), jeśli już powiesz im że niczego nie ma to i tak o tym zapomną choć będziesz przypominał o tym codziennie. Dodam, że jeden z kierowników ma duże znajomości w policji i ciężko im się dobrać do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mimo iż potrafią zmieszać Cię z błotem, ubliżać, popychać. Wyżej wymieniony tyran Tomek przyjeżdża ze swoją zgrają "ochroniarzy", którzy przyjeżdżają tylko po to żeby wyżyć się na ludziach.

użytkownik zarejestrowany

@ODRADZAM TYM KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ a na umowie nie miałaś napisane ile godzin pracy będziesz pracować? Czy zgłaszałaś to, że warunki jakie zostały Ci przedstawione na rozmowie różnią się? Może kto inny z oddziału z Polski firmy FLEXIPOOL mógłby pomóc? Czy ktoś jeszcze miał taką sytuację na wyjeździe z tą firmą? Czy jednak był to tylko jednorazowy przypadek? Ważne to jest, bo zapewne wiele osób zastanawia się nad wyjazdem.

ODRADZAM TYM KTÓRZY CHCĄ ZAROBIĆ

Pisze zeby wasz ostrzec ludzie! Szkoda waszego czasu, pieniedzy!NA PRAWDĘ ODRADZAM WSZYSTKIM ! Pani Ada oszukala nas. Powiedziała że to firma FAZ HR pracy bardzo dużo a Po przyjeździe okazało się ze to ten syf flexipool. PRZEZ 5 dni pracowalysmy !UWAGA! 4 GODZINY! I codziennie tylko jutro na pewno pojdziecie jutro na pewno. A za pokoik ze wspólną kuchnia i łazienką BEZ CIEPLEJ WODY 100 EURO na tydzień. Pewna Pani miała POKÓJ BEZ OKNA (CAŁE ZAKLEJONE) to Pan Tomek powiedział jej " a po co Pani okno we wrześniu otwierać? Zima idzie" . ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!!! Już nie wspomnę o halach na których jest potwornie zimno i NIE MOŻNA ZAMIENIĆ NAWET SŁOWA "BO TO NIE TARG A JAK COŚ CI SIE NIE PODOBA TO DO DOMU" PS. Opinia od normalnych dziewczyn chcących zarobić a nie tylko siedzieć w hoteliku chlac i jarac.

Nostradamus

Witam wszystkich bylem tam i wiem jedno szkoda czasu i zdrowia robisz tylko na opłaty hotel dojazdy do pracy Mieszkałem w Loberich Nettendal pracowałem w Eidhoven i Velno jedno co dobre poznałem kilka fajnych osób z kraju Generalnie odradzam pracę w tej firmie i na terenie NL tam tylko agencje pracy wyzysk na maxa tempo i tempo Jestem w kraju mam prace 3.700na mc i wiem ze więcej nikt mnie nie oszuka na € kasę pozdrawiam rodaków i oszukanych jak ja Nostradamus

Wio..
@Nostradamus 27.08.2017, 11:42

A mnie pamiętasz?? Fajna blondi ciekawe. Ktura utkwiła w pamienci ci bardziej wi....

sylwia ze zwolenia

Witam nie polecam tej firmy bylam 2 tyg i zjechalam pracy nie ma i niebendzie zarobilam za tydz150 € za 58godz odrocily za hotel 100 euro i za chore dojazdy do pracy 70 € ledwo na busa mi starczyło pracowalalam 1 Tydz drugi na rezerwie bylam nie polecam tej firmy flexipool to złodzieje

Lola

Najgorsza agencja jaka znam.to nie agencja w sumie tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam.robia z ludzi wariatow.dodzwonic sie do ktoregos z koordynatorow masakra.tylko dwoch jest godnych polecenia( Jacek i Marcin). Reszta ma Cie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Tomek -hotelowy ochroniarz pozal sie boze i jego przydupasy byli pijacy i cpuni, Donat- jak trzymasz mu palec prosto w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijesz i jarasz to prace masz a tak siedzisz i nie zarabiasz a za hotel placisz.

lola
@Lola 21.07.2017, 14:16

Witam przyjechaliśmy w3 do pracy z Radomia ja po 2dniach zjechalam pracy nie miałam hotel tragedia brod syf na ścianie grzyb i 100€ kazali płacić niepolecam mój najgorszy wyjazd

lola
@Lola 21.07.2017, 14:16

OSZUKANY

WITAM, NA WSTĘPIE CHCIAŁBYM POWIEDZIEĆ, ŻE KAŻDY KTO CHCĘ JECHAĆ DO PRACY PRZEZ TE FIRMĘ NIECH POD ŻADNYM POZOREM TEGO NIE ROBI!!!. Wraz z grupą znajomych wybraliśmy się do Venlo do Fresh parku, nasza rekrutantka marzena w. wmawiała nam, że jest mnóstwo pracy ale żebyśmy się nie obrazili jeśli przepracujemy ok.38h/tydzień...To jest największa ściema na świecie, pracowaliśmy po 2, 3 h dziennie albo w ogóle. Po przepracowaniu dwóch tygodni zostaliśmy przeniesieni na baraki po czym cała firma odcieła się od nas dając nam do zrozumienia, że możemy szukać nowej pracy ...bo nie ma pracy, jednocześnie rekrutując naszych znajomych w Polsce, wmawiając im tą samą historie o zaczynającym się sezonie. NA KONIEC KAŻDY KTO MYŚLI, ŻE CHCĘ SAM PRZEKONAĆ SIĘ NA WŁASNEJ SKÓRZE, BO PRZECIEŻ KOMENTARZE PISZĄ TYLKO CI CO SĄ NIEZADOWOLENI, NIECH POSŁUCHA OSÓB, KTÓRE TU BYŁY, MOMENTAMI TO PRZYPOMINAŁO KOSZMAR.

Pola

Nie jedzcie! Brak organizacji, kłamią i obiecują super prace i mieszkanie, po przyjeździe okazuje sie ze jednak nie ma dla was miejsca i zakwaterują was w obskurnym hotelu. Pracy praktycznie nie ma. W hotelu rumuny, żule i jakaś patologia

użytkownik zarejestrowany

@Kasia K25 rozumiem, że miałaś już doświadczenie w wyjazdach do pracy za granicą. Co sprawia, że tak negatywnie oceniasz swoje doświadczenie z FLEXIPOOL?

Kasia K25

Najgorszy wyjazd w moim życiu. Nie polecam nikomu.

Asia

Connectiva*

Asia

Witam. Chcialabym sie dowiedziec co powiecie o firmie Conective czy jakos tak?

Tomiii

Nie warto jechać robisz tylko na opaty za materac i dojazdu do pracy :((((Masakra

seba1984

Nie polecam tej pseldo firmy stworzonej przez polaczkow zeby dymac innych polaczkow najgorsza firma na jaka trafilem w holandii u turkow mialem lepiej he nawet ciapate lepsze od tego guwna.

nie

nie polecem tej firmy pokoje jak w więzieniu a nawet gorzej ja trafiłem na pokoju bez drzwi tylko firanka i z grzybem na suficie kroją 100euro za taki hotel i 60 euro zas dojazdy do pracy a zarobki 300 euro tygodniowo takie Pieniądze idzie zarobić w Polsce nie polecam !!!!

użytkownik zarejestrowany

Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy szukający pracy za pośrednictwem FLEXIPOOL? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z firmą.

Alina

Nie warto jechać w Holandii ostro oszukują Polaków większość to agencje pracy tymczasowej i wiekowka nie wartooooo !!! Robisz tylko na hotel i dojazdu do pracy smieszne groszw jak zostaną to sukces Bywa że nie mają ludzie na busa by wrócić do kraju Takie sa fakty nie dajcie sie oszukać Pozdrawiam byłam to wiem Tylko lizusy i znajomi i mają trochę lepiej tak jest porażka godz w jedną stronę się jedzie do pracy itd bez sensu

Kasia

Zajmuje się organizacją wyjazdów do pracy za granicę do Holandii. Praca u legalnego zarejestrowanego pracodawcy. Praca dla kobiet i mężczyzn na szklarni oraz przy pakowaniu owoców i warzyw, wyjazd 14 marca. Wszelkie informacje pod numerem telefonu Znowu to samo!!! :((((((((((

sffg

Wiecej opinii nt. agencji Flexipool znajdziesz na stronie http://bpwh.pl Ranking Agencji Pracy w Holandii.

Basia ..

Witaj Ewo co do zarobków w tej agencji pracy to bez komentarza bym to zostawiła ale jak pytasz więc proszę kilka słów w temacie :(( Gorzej byc nie moze nie wiem czy po oplatach zostanie ci na reke 170 € w mcu i nic pewnego bo może być tak że godzin nie wyrobisz albo jakieś chore kary itp by byly na hotelu ??? Odradzam pracę przez ta firmę Barbara z Polski centralnej Poszukaj lepiej w agencjach z Holandii tam jest trochę lepiej powodzenia życzę Pozdrawiam :)

Ewa

Hejka mam pytanie ile zostało wam do ręki po wsztstkich opłatach co agencja pobierala za mc pracy Dzięki za odp Dostakam propozycje pracy z teh firmy ale mam obawy jak czytałam opinie ??? pozdrawiam was Ewa z Olsztyna

KRIS

Witam no to mizerne opinie maya agencja pracy szalu nie ma Zamias pomagać rodakom jadą zarobić na chleb to jest wszystko odwrotnie dokładają do interesu zwykli ludzie Mamy chore czasy Większość pracowników w Holandii to Polacy jeszcze ściągają młodych bo wiekowka jest i grosze płacą maja tania sile robocza Jeśli praca to nie przez agencję

Kamil

Hello moje zdanie jest takie wcześniej było lepiej z pracą w Holandii teraz jest wyzysk na Maxa większość na rynku pracy w NL to śmieszne agencje pracy tymczasowej Rozmawiałem z kilkoma osobami z hotelu gdzie byłem to koło mówił że dopiero po przepracowanym roku przeszedł do Holenderskiej firmy i agencja fo nie czyscila z kasy robił po 10 godz stawka większą jak z agencji Było mniej pracy to on i tak został a wiara co była na śmiesznej umowie z Flexipoluuu wracała po 5godz na hotel żenada Osobiście do pracy jechałem godz każdego dnia w jedną stronę mieszkałem w Niemczech a praca była w Holandii Zobaczcie sa filmy na you tube jak robią nas Polaków na szaro w Holandii Tania siła robocza jesteśmy dla nich prawie jak Chiny Pozdrawiam Kamil

Jacek

Witam noca dobre ludki mam propozycje piszczę jeśli to nie problem gdzie byliście na hotelu i jakie zakłady pracy warunki atmosfera itd jakie były Dobrze by bylo wiedzieć Jak gdzie jest by inni mieli rozeznanie jak tam jest Ja byłem w Dulken syf totalny głośno muza grała cpanie picie w Weekendy i nie tylko Polowa to Rumuni i zbieranina rozni ludzie nie moje klimaty inny swiat troche pod patologiii

Zbychu

Witam mam pytanie ile można zarobić na tydzień no i jakie opłaty pobiera agencja od pracownika Czy jest sens jechać ? Czy wszedzie sa takie warunki mieszkaniowe czy tylko ten Dulken taki syf !!! Dostałem ja i znajomi propozycje wyjazdu do pracy tylko jak czytam Czytam opinie to czarno to widzę mam dykemat czy wybrac Jupiter albo Covebo z Flexipoluu mówili mi przez tel Ze pokoje dwu osobowe tv Internet wi fi dwa automaty do prania 8prysznicy wygodne lozka itd :( Proszę o zetelna opinie w temacie Dzięki za wszystkie rady i odp Pozdrowienia z Krakowa Zbyszek

Adam z Gdańska

Witaj Kamila.P masz rację jak jechałem do pracy zbieraliśmy ludzi z Dulken na Eidhoven do Gooopacka tam robiliśmy Opowiadali jaki syf i warunki tam mają a robota nie była lepsza podobnie jeden robił za dwie osoby i tylko darcie japy tempo tempo nigdy w życiu nie widziałem by tak traktować ludzi i pracować w takich warunkach Tragediaaaaaa Pozdrawiam

Kamila P

Witam. Wyjechalam z narzyczonym do tej firmy bo chcielismy sprobowac czegos nowego. I moge wam odradzic ta firmie Po pierwsze mieszkalismy w dulken stary vpsychiatryk straszy w nim pokoje tragedia 4na4 lazienka cala w grzybie mieszkalismy kolo osob ktore glosnio puszczalili muzyke i byli dilerami. Kuchnia na zewnatrz ssyff pralki tez na zewnatrzi telewizor w salonie a nie w pokoju a i gdy przyjechalismy 2 godz czekalismy na klucze weszlismy brud melina trza bylo posprzatac Po drugie ponad tydz czekalismy na umowy nie wspomne o wyplacie... Trzecie praca : sortowanie owocow mala kantyna na przerwach stoisz bo nie ma miejsca porazka Tragedia praca moj narzyczony mial nosic po 4 skrzynki a jedna 10 lub 5 kg i mial ukladac po 16skrzynek w gore i nie siegal do ostanich to skakal rzucal to mu spadalo a szefowa darla sie ciagle szybciej to nie przedszkole. Ja przekladalam owoce do innych skrzynek to dostalam prace nie dla kobiet tylko najgorsza przebieralam arbuzy gdzie skrzynki warzyly duzo strasznie nie wspomne ze trzeba bylo sciagnac z samej gory na stol to gowno ciezkie. Ogolem zapierdalasz od rana do nocy ogolem w ciagu tygodnia na owocach wyciagalo sie 55 70 godzin a kasa i tak smieszna Raz zeszlismy po 10 godz bo bylo ciezko to przez tydz pracy nie mielismy smiech na sali brak nawet kordynatorow hah odradzamy polecamy gooodmorin van kopen i ap grupa wiatrak jobs Pozdrawiamy i good job ;))

Janusz z Mazur

Witam dokładnie więcej straciłem jak zarobiłem na busa mi ledwo starczyło by wrócić do kraju Dziecko mam chore żona bez pracy i jeszcze taka firma oszukuje na kasę Gorzej być nie moglo ale trafiłem Szooook Wrogom nie polecam tam pracować Janusz

PAWEŁ

Witam robilem jakiś czas temu w tej agencji pracy ale to była wielka pomyłka szkoda czasu i zdrowia Warunki w hotelu mizerne ludzie wiadomo różni nie jedzie się by wrazen szukać tylko do pracy Więc w skrócie kilka słów praca tragiczna wyzysk na Maxa sami Polacy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak murzyni za smieszne pare euro € Najgorza robotę robią młodzi nikt im nic nie powie co jak itd tylko się podsmiac potem z kogoś albo kłody kłaść tacy są Polacy za granicą nie wszyscy ale sporo przykre że jadą w swoich rodaków na produkcji itd Potem firma jeszcze ich z kasy skubie za chorendalne opłaty i dziwne wymysły Biorą kasę za ubezpieczenie tylko nikt nie jest ubezpieczony NIE POLECAM PRACY PRZEZ TĄ AGENCJĘ SZKODA CZASU I ZDROWIA PAWEŁ Z MŁAWY

Basia

Ostre cyrki widzę robią w tej agencji totalna porażka szkoda że tak ludzi oszukują rodacy :(((( Czytałam opinie jestem w szooooookuuuuuuu ze w tych czasem takie robią przekręty i jeszcze nikt z tym nic się zrobił ?

Ewa .

Witam tylko patrzeć jak będzie ogłoszenie do pracy super warunki itd W Niemczech można mieszkanie wynająć za 250euro no niech bedzie 300 mam ciszę po pracy nikt nie chodzi w nocy po pokoju pijany czy nacpany itd Jest cisza mam swoją prywatność wiem ze nikt mi nie grzebie w walizkach czy lodówce itd Z jednego mc jak na hotelu jest komplet niech biorą od 40 osób po 560euro na mc to super kasę tula Ludzie zapierdalajaaaaaaa na nich i te biuro auta firmowe i chore wymysły Tak to właśnie działa Większość to Agencje pracy tymczasowej w NL cwaniacy myska ze sa bezkarni do czasu Pozew zbiorowy i mają pozamiatane za te przewalki Gzie sa solarisy i do skarbówki by się rozliczyć ? Itd

Nostradamus .

Witam Joka przez tel mowia hakue sa ekstra warunki pracy mieszkaniowe itd Potem jest calkiem inna bajka rozczariwanie stracilas 600zl na busa i nie tylko ty wiekszosc z nas podobnie Znajomy Sylwek z tej smiesznej firmy sobie kase zarabia ludzi na mine pakuje i zostawia wazne ze kase przytuli za kurs w obie syrony Przelew to oni zrobili na swoje konto i skasowali Cię za dojazdy no i jeszcze materac tydzień czasu 90euro +70 dojazdy i pewnie jeszcze ubezpieczenie :(((którego i tak nie było chore ich wymysly Wiem bo byłem podobnie mnie zrobili na szaro 3tygodnie czekałem za kasą smieszne grosze mi wyplacili brak słów Moja rada dzwoń do biura i niech Ci wyślą potwierdzenie ze wplacili go kasę na konto Pozdrawiam Nostradamus Nie warto tam jechac Unikajcie tej agencji pracy !!! Szkofa czasu zdriwia i waszej kasy

JOKA

Nie polecam wyjazdu z tej firmy.Byłam ostatnio i po tygodniu zjechałam.Warunki mieszkaniowe masakra.Do pracy dowożona niesprawnym autem.Do pracy oddelegowano mnie do obierania pory ,co dowiedziałam się na miejscu,a miała być inna.Brak odzieży ochronnej takiej jak kalosze,rękawiczki gumowe,oraz rękawki,poskutkowały tym iż nabawiłam się choroby,gdyż dzień u dnia w wodzie po pachy.Mały zakład,a ludzie wredni ,bo na kontraktach,było nie miło..A sprawa taka że do dziś nie otrzymałam wynagrodzenia za tydzień pracy i nie mogę się doprosić o swoje pieniądze.Posrednik który mnie wysłał również monituje do nich o moją kasę,a Oni twierdzą że zrobili przelew.Nie wiem co z tym zrobić??Pozdrawiam oszukanych,a nowym nie polecam ;)

yuk

Odradzam ta firmę i trzymać się z dala.

Marek

Tomek masz rację tak było ja wcześniej byłem na tym hotelu ale przeniosłem się na inny bo tam było tragicznie bym musiał kogoś uszkodzić Kobiety beznadziejnie się zachowywały jak i warunki mieszkaniowe tam były brak słów :(( Żałuję że tam pojechałem Stara czasu zdrowia obecnie jestem w Szwecji mieszkam sam w domku praca jest ok jadę się zgadza więc oby tak dalej Pozdrawiam rodaków nie dajcie sie wykorzystać takim firmom na was się dorabiaja Splacają te Renoo co ludzi do pracy wioza mc 270€ od osoby itd materac 90za mc Kto był to wie jak zajebiscieeeee ludzi robil na szeroko brak słów Jedno wielkie Guuuuwnooo omijać wielkim łukiem Więcej godności trzeba się szanować A do tych cwaniaków z Fkexipoluuu napiszę tak mam nadzieję ze nikt więcej nie da się oszukać na wasze txty przez tel z biura czy Sylwka kierowcy busa z Konina tylko ludzi na minę wstawianie Może tak Ania Henk czy Zbynio Albo Tomek wielki Bodygard by kogoś z rodzinki wysłał do goopaka na produkcje czy inny balahan by go tam dojechali czy swoje dzieci ? Prawdziwe buraki z was z Polski wyjechali i rodaków oszukują wstyd jak wy możecie normalnie spać sumienia nie macie Ludzie jadą by zarobić a wy im kłody kladziecie i kosmiczne kwoty odcinacie i śmieszne kary wymysl firmy :(((((Żal mi was

Tomek

Witam no ja byłem jakiś czas temu w tej firmie mieszkałem w Dulken dziewczyny tylko zmieniały łóżka piwo Cpanie i awantury starsze kobiety nie dużo lepiej Jak był Weekend to picie na Maxa i demolka potem sex i znowu kicie Firma się cieszyła bo kary dawała jak ktoś nie poszedł do pracy na kacu itd siedział potem cały tydzień albo i dwa bez pracy na hotelu Normalnie cyrk Sporo jest takich osób co tam jedzie na melanż darmowe bzykanie panienki jechały niby do pracy bo dziecko z babcią zostało w Polsce i same wychowują dziecko czy dzieci ale na lewo i prawo dawały rano nic nie pamietaly itd To była norma Potem fb i lans jaka to była super impra pustaczki

Wojtek z Olsztyna

Przykre jest to ze Polacy oszukują rodaków i jeden drugiego by utopić w łyżce wody wiadomo nie każdy taki jest ale większość zagranica Ruskii czy Turki czy Albaniczycy itd sobie pimagaja na obczyznie trzymaja sie razem a my ? Wstyd czlowiek czlowiekowi wilkiem Wracalem po pracy z zakupami do hotelu i jeszcze paru kumpli szlo Widze jakas kobieta wsiadala do auta tablice rejesteacyjne DE ale mowilala do swoich dzieci po polsku jak uslyszala ze mowimy w tym samym jezyku to zaraz zaczeka mowic do niemiecku zalosne :((( Jak to co nie ktorym w glowach sie posypało Zresztą sporo Polek jedzie tam by za Niemca wyjść czy Angola bo myślę ze są takie fajne i kariere zrobia buuaaaahaha daja na lewo i prawo zalosne narobia dzieci i na socjalu siedzą do Polski czasem wpadnę i udają jakie to gwiazdy masakra :(((((

siwy

flexipol to kur...... i zlodzieje nie polecam

Marek

Znajomi teraz pojechali do Holandii tylko przez inną agencję pracy po tygodniu dostali 150€ na rękę Domki sa 2 osobowe praca w szklarni Dojazdy kosztuja tylko 30euro bo jest blisko i rowerem sie smiga albo skuterem Internet Tv xbox w pokojach warunki sa duzo lepsze pracy jak o mieszkaniowe Moja rada nie trzeba jechać do pierwszej agenci pracy bo różnie to bywa Znajomi są tam rok czasu i sobie chwała prace dostają około 9.88euro za godz Więc całkiem kasa ok Pozdrawiam rodaków znajomych i nie polecam pracy w Flexipolu szkoda czasu

Tomaszek

Pracowałem tam też jakiś jeden miesiąc i również odradzam.Siedzą tam kryminaliści i rzucają się z pięściami do każdego. Hotel Dülken jeszcze znośny ale siedzi w nim takie ludziska co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robią np.zabrudzają kible i pupe se listą podcierają. A propo kryminalistów to byłem świadkiem jak jeden z nich się rzucił z pięściami do chłopaka tylko dlatego że sobie nie radził w pracy.

Adam z Mławy

Witam bylem jakies pol roku temu w tej firmie robilem 1mc i zjechalem bo jak zobaczyłem ile zarobiłem to prawie siwy się zrobiłem 230euro za dwa tygodnie to za mc ile dostałem nie całe 500 :((( 460€ tylko jeszcze na życie trzeba wydać itd Co to za pieniądze 2tyś na zagranicę robilem po 10godz prawie każdego dnia stawkę dostałem 9.88 €na godz pytam to gdzie jest reszta kasy ?Opłaty i ich chore wymysły jakieś klucze do pokoju 10€co nikt nie dostał klucza pokój był otwarty cale dnie kto chciał mógł wejść buty 25€ za materac tydzień 90euro dojazdy mc270euro itd brak słów Przez tel na początku było miło kolorowo co to nie zarobie a potem wielkie rozczarowanie Jak dojechałem na hotel to spora grupa wracała do Polski mówili mi ze nie ma co tu robic szkoda czasu pomyślałem jak jestem to dam zobaczę jak jest pracy się nie boję Teraz wiem ze mogłem ich posłuchać szkoda czasu nerw i zdrowia bo co oni tam robią z Polakami tylko darcie japy było tempo tempo itd Nikt nie jedzie tam na wczasy ale nigdzie nie widziałem by tak traktować ludzi porażka ze Polki czy Polacy w firmach Holenderskich jadą w swoich jak psów albo gorzej więcej godności Matkę ojca by za parę euro sprzedały myślą ze Pana Boga za nogę zlapaly pustaczkiii Rusek czy Turek itd pomagają sobie trzymają się razem jak sa zagranica A nie raz widziałem jak jeden drugiemu by tylko dowalil podpierdolil liniowej albo się nabijać z młodego bo pierwszy dzień robi Żal mi takich ludzi

Kinga z Gdanska

Witam ostatnio patrzyłam sobie jak Polaków oszukują w Holandii na you tube żenada ze tak jest Poprostu czlowiek tam jedzie by zarobic i wraca oszukany Szoooook Jeśli ktoś się wybiera do pracy to w pewne miejsce sprawdzone warunki mieszkaniowe płaca dojazdy itd Bo w ciemno czy Agencje pracy jakieś tam nie polecam nikomu robi sie tylko mą opłaty a jak siedzisz w hotelu jeśli mogę to tak nazwać bo nie ma pracy i malo godz To i tak Cię skazuje za materac prąd wodę itd Bywa tak ze ludzie jadą busem i nie mają na powrót do kraju Potem wpadnie jakiś opiekun niby koordynator he he w niczym nie pomaga tylko z nas jeszcze sobie trochę euro tyli Powie wam walizki brac i do domu wracac bo jada nowi Moja rada nie dajcie sie oszukac i byc tania sila robocza w NL czy DE Pozdrawiam

Zostaw opinię o FLEXIPOOL - Venlo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLEXIPOOL