Flexipool BV

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flexipool BV

Thommas

Mam 17 lat, przyjechalem do Holandii by sobie dorobic, polecam agencje, poniewaz jako jedyna zapewnia Ci stawke netto (na reke) Nie nizsza jak 5,50! Gdzie na wiekowce mialem jakies 4.75 brutto, myslalem ze beda sie wykrecac, ale dostalem od Nich doplate prawie stowke ! Hotel? no coz zalezy jak Ci sie trafi, ale glownie ludzie nie potrafia po sobie sprzatac…

PowerFlower

Pracuje w firmie juz jakis czas, jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, jednak jak jedziesz z zalozeniem zeby pracowac, polecam ! Jest chyba jedyna agencja na rynku w ktorej jak nie pracujesz nie placisz za domek. wczesniej pracowalam w innej i mimo ze caly tydzien siedzialam w domu dostalam email ze mam do zaplaty prawie sto euro! Wiec jak dla mnie ogromny plus dla tej agencji!!!

Miki
@Matix

Jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, ja pracuje jestem zadowolona, ogromny plus dla agencji, ze jak nie pracujesz albo mniej to nie placisz za domek.. pierwsza agencja w ktorej sie spotkalam z czyms takim. I wszystko zalatwisz po polsku i od reki.

Firma bardzo dobra, lepszej nie znajdziecie w Holandii, jak ktoś chce pracować to pracę zawsze będzie miał, a jak ktoś przyjechał na wczasy zamiast do pracy to będzie siedział na hotelu, w sprawie hoteli, jak dbacie to jest super, czysto nie ważne gdzie mieszkacie, ale jak brudzicie nie sprzątacie to jest jak jest i to wina jest tylko wasza, pamiętajcie że jedzie się zarobić pieniądze i pracować a nie siedzieć i nie chodzić do pracy, sam firmę polecam i zapraszam wszystkich do pracy do tej firmy.

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) chyba sami zamieszczają pozytywne opinie zbysio i Krzysio braciszkowie którzy tylko potrafią (usunięte przez administratora)

AndrzejHinczykHuj Nowy wpis
@Były pracownik

Zwolniony, tak samo jak ta łajza jego kolega Andrzejek i cała reszta(usunięte przez administratora) nierobow od brania peniedzy. Powinni jeszcze przejrzec sie wielkiej flexipolowej planistce borówki co poniewiera ludzmi a sama ma duzo za uszami. Im Flexipool daje luksusu a ludzie w patologicznych hotelach nedze klepia.

Monika Nowy wpis
@AndrzejHinczykHuj

Ci co mieszkają na hotelach niech sie dowiedza jakie domy agencja daje tym co sa tymi nadzorcami w firmach. Wy mieszkacie w ujmujących godności warunkach a oni maja do dyspozycji domy po 150 metrow za te same pieniadze a jeszcze im mało, ogrody luksusy i marmury.

Mloda20

Jak dla mnie wszystko ok. Przyjechalam na 9 tygodni i nie mam sie czego czepic. Czasem maja balagan w papierach, ale takiego podejscia do pracownika nie widzialam - w sensie pozytywnym i to bardzo. Moga jedynie sie skarzyc pijaczki i cpuni, bo nie patyczkuja sie, zaraz ich wywalaja. Jak chcecie przyjechac do pracy to polecam, jak szukacie czegos na tydzien, bo nie masz za co pic, to daj spokoj, bo bedziesz musial wysrac swoje zale na forum, jak to firma zle cie potraktowala.

AndrzejHinczykHuj Nowy wpis
@Mloda20

Pracowałam w tej firmie rok i przed ten rok nie widziałam tam innych osob niż pijaki i kryminaliści. A no i niedowartościowanego planistę A. który z premedytacja wyzywał sie na ludziach a swoją własna szefowa wyzywał wśród ludzi od najgorszych.

Ari

Polecam, jak chcesz wyjechać do biura, które nie będzie miało (usunięte przez administratora) na ciebie. Mi wszystko odpowiadało. Minus: zdążają się (usunięte przez administratora), co szukają szczęścia, a potem chleją. Ale to jak w każdej agencji.

yy kolega niestetty

Mam pisac nazwiskami czy nie bo to zieba mnie blokuje w waszym biurzechce cie kontrole (usunięte przez administratora) i co z kurtkom do (usunięte przez administratora) a i za te czeste kowidy ozgq

As Pik
@yy kolega niestetty

Gimbie nie wiem skąd się wziąłeś ale takiego tłumoka nigdy bym nie zatrudnił , nie strasz bo za cienki w uszach jesteś zainwestuj lepiej w słownik

Czysciciel
@As Pik

Pewnie na furanów kasę przewala to skąd tu na słownik wziąć? Pozdro

pracownik produkcyjny

• Rezultat: Dostałem pracę
Thommas

van helsing
@Thommas

Kto cię zatrudnił jeśli masz 17 lat? I piszesz pierdoły. Ogarnij się człowieku!

Nick1
@van helsing

@van helsing W Nl mozna pracowac od 15 roku zycia ;) Doinformuj sie :D

Ln

Według mnie dobra agencja, fakt faktem trochę potrącają za dojazd do pracy, ale jak się nie ma auta na miejscu, bądź nie posiada prawo jazdy to jest to zbawienne bo nie trzeba się o to martwić. No chyba, że ktoś przyjechał tu nie chodzić do pracy, a siedzieć na hotelu to już inna sprawa. Hotele i warunki mieszkalne? Powiem tak, osobiście jest bardzo ok, sam trafił mi się pokój jednoosobowy i nie mam co narzekać, wręcz powiedziałbym, że jest bardzo dobrze, lodówka w każdym pokoju itp., jak dla mnie super. Jedyne do czego można się doczepić (bądź nie) to kwestia tego, że jak ktoś przyjeżdża to trzeba wciąż ze sobą swój garnek i patelnie (mi niestety pośrednik powiedział, że to będzie więc nie mam swoich), z tego względu, że raczej tego nie ma na hotelu, a jak jest to zawsze ktoś używa. Jest mikrofalówka i kuchenki elektryczne (sporo) więc z tym problemu nie ma, żeby sobie coś ugotować czy podgrzać. Co do tej patoli o której się naczytałem to jakoś u mnie na hotelu nic takiego nie ma miejsca, osoby są w porządku. Normalni ludzie co przyjechali do pracy, nie stwarzają żadnych problemów i na luzie idzie się dogadać. Co do koordynatora Pawła to powiem tak, jak się widzę z nim twarzą w twarz to super ogarnięty, komunikatywny gość, idzie się z nim dogadać. Przez telefon troszeczkę gorzej, ale być może się nie wstrzeliłem, bo raz dzwoniłem jak miał wolne, a raz dzwoniłem i mnie przyłożył na inny dzień bo mówił, że nie ma go w biurze i nic nie załatwi (ale to akurat rozumiem bo każdy musi kiedyś odpocząć), choć pomimo tego słyszałem o nim dobre opinie. Natomiast co do planningu to tutaj trzeba pochwalić Pana Tomka, mega kulturalna, ogarnięta i przede wszystkim wyrozumiała osoba. Pan Tomek jest dobrze doinformowany i jeżeli nie mogłem się czegoś dowiedzieć u Pawła to wystarczyło przy okazji o to zapytać Pana Tomka jak z nim rozmawiałem i się wszystkiego dowiedziałem. Co do kierowców nie miałem z nimi najmniejszych problemów, zawsze byli praktycznie na czas, z tego co zauważyłem to dzwonią nawet jeżeli się chwilę spóźnią, więc to na wielki plus. Jeżeli się ktoś martwi o to jak będzie robił zakupy po pracy itp. nie mając samochodu to z góry mówię, że hotele są tak rozmieszczone, że nie ma problemu iść sobie przed/po pracy na zakupy bo dookoła są sklepy. Co do pracy to na razie się wstrzymam jeszcze z opinią bo pracowałem tylko u jednego klienta, jak popracuje dłużej dam znać. Ps. Widzę, że większość tych negatywnych opinii to żadnych plusów nie widzi, ważne, żeby negatywa wystawić, dobre obiektywne opinie xD

Czysciciel
@Ln

W pełni się zgadzam...ale też trzeba pochwalić między innymi mordeczke od transportu Łukasza...z resztą jak najbardziej się zgadzam... Pozdrawiam

Kasia

Dziewczyna jakas chętna na wyjazd :)

Jaki jest wkład kierownictwa Flexipool BV w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

cocochanell

Nie polecam , solarisy nie czytelne w języku holenderskim, pobierają za wszystko i jakie kwoty chcą , nie ma ustalonych stawek. Nawet za kartę pobierają co tydzień rozbój w biały dzień. W innych agencjach pobierają tylko zastaw w razie zgubienia , jeżeli oddajesz po zakończeniu współpracy oddają kasę.Za hotel możne i nie odciągają, ale za transport tak , czy jedziesz jeden dzień czy cały tydzień płacisz 70 euro , chore.Jest wiele lepszych agencji od tej . Dlatego zrezygnowałam po 2 tygodniach, zarobki śmieszne.

Enrike

Agencja jak agencja, nie jest zle i nie jest wybitne super, chcesz to pracujesz i zarabiaszz, nie chcesz to nie pracujesz i nie zarabiasz. Gdyby tylko dalo sie wiecej zarobic to byloby swietnie, mnie odpowiada,

Nieznajomy

Parę lat temu praca okropna codziennie gdzie indziej... Oraz postoje. Hotel tragedia co tam się nie działo pijaki awantury nawet śmierć : /. Strach mieszkać w takich warunkach. Brak osoby która by to wszystko ogarnęła... A teraz jak? Nie jest strachem mieszkać już na Lobberich?

Xoxo
@Nieznajomy

To nie wina flexipoolu tylko patopijakopracownikow.. Nie biuro odpowiada za ten, ze wypadek naje... Anego goscia na Lobberich, tylko wy drodzy wspolpijacy ????

StachuToksyna
@Nieznajomy

Nadal towarzystwo nieciekawe, w jednym domku tylko dwie osoby nie siedziały w więzieniu. Wszędzie margines społeczny, ale może akurat tak Ci się trafi ze będzie spokój

Jolka

Proszę tam nie jechać!!!! (usunięte przez administratora) to mało powiedziane ito jak traktują ludzi katastrofa ????

Łukasz

Ja powiem kruciutko ruchają na kasę jak chcą i robią z ludzi robili niewiesz gdzie do pracy trafisz codziennie coś innego praktycznie najcięższe pracę na zakładać a to że ruchają na kasę to potwierdzam dostałem niecałe 150 € za cały tydzień pracy ta agencja to jakieś żarty

Kandydat

Hej. Chciałabym się zapytać, czy ktoś z tą firmą pracował w Holandii? Mam ofertę pracy w Holandii na pakowanie słodyczy. Czy ktoś tam pracował i wie coś na ten temat? Kordynatorka to P. Basia

XiXi
@Kandydat

Przyjemna praca, sucho, cieplo a koordyantor tam jest jeden Pawel, rekuterka to pewnie Basia, ale jak masz pytania dzwon do bezposrednio do biura

Nostradamus

Nie warto :((( wyzysk szukają taniej sily roboczej parologic system

PAN K.

NIEPOLECAM SŁABE ZAROBKI RAZ PRACA JEST RAZ NIE MA NA HOTELU PODEJRZANE TYPKI ITP.....

Zdzichu
@PAN K.

Na jakiej lokacji byłeś? Proponują mi jakąś w Niemczech ale nie moge niczego o tym znalesc .

Marian
@Zdzichu

Ogolnie tragedia, ludzie na hotelach to glownie patologia, ktorej w mlodosci nie wpoili zasad zycia w spoleczenstwie. Robią tylko (usunięte przez administratora) i pija. Gdyby nie hotele to praca była by ok. Duzo godzin, da sie zarobic ale trzeba uciekac na prywate mieszkanie z tego syfu. Koordynatorek dzieciak, ktory potrafi tylko wciskac kity i straszyc ochrona. Nic dodac nic ująć

@Ruda
@Marian

Aktualnie pracuje przez ta agencje i powiem szczerze nie jest zle wyplaty na czas ,pokoj tez ok. Tak czytam te opinie i widze co sie dzieje na hotelu ludzie w pierszym tyg pracy biora po 3 dni wolnego bo pochlali albo sie nacpali i sie zle czuja a puzniej wypisuja komentarze ze agencja zle ich potraktowala lub ze koordynator jest wredny itp. Jak sie nie chodzi do pracy to sie nie dziwie lub musi sie uzerac bo patologia nie potrafi pojac niektorych ze pozbywaja sie takich ludzi.

Polska Polska i tylko Polska

Nie polecam tej firmy Rozmowy w Polsce i zapewnienia bez pokrycia nie wierzysz to zaryzykuj a się przekonasz stawka głodow kwatera ludzie to jakiś żart !!!!!!!!!

Robotnik
@Polska Polska i tylko Polska

To wróć do PL, zarób 3500, 2000 oddaj na opłaty, 500 na dojazdy i żyj za 1000 zł. A nieee. 3500 mają na wyższych stanowiskach a nie ludzie wyjeżdżający za granicę. Także nie wymagaj nie wiadomo czego bo nie jedziesz do kurortu tylko do pracy. Są ludzie którym to odpowiada i swoją kasę maja. Ludziom szukającym darmowych noclegow w dobrych warunkach polecam kierować się w kierunku zakładu karnego, tam możesz godnie żyć za pieniądze podatników ????

Pewnie
@Robotnik

Kto tam był to wie dużo

Robotnik
@Pewnie

Oczywiście, że to nie kurort i nie ma hoteli pięcio gwiazdkowych a za usługi się płaci. Jeżeli komuś nie odpowiada opłata za transport czy hotel może dostać się do pracy we własnym zakresie i mieszkać prywatnie. Nie mam prawa jazdy więc wozi mnie firma i muszę bulic, trudno. Mogłem zrobić prawko jak miałem okazję, ale człowiek głupi to teraz płaci. A będąc u innych pośrednikach widziałem gorsze rzeczy jak np spanie na paletach, pranie za 5 zł i toaleta w innym budynku, tu tu masz przynajmniej wszystko na miejscu i za darmo. Więc wszystkim niezadowolonym radzę pakować się czym prędzej i uciekać w poszukiwaniu holenderskiego raju...

Roman
@Robotnik

Musisz być nieźle zdesperowany ,że w 21 wieku zgadzasz się na wszystko co dostaniesz pod nos.Obudz się człowieku

Zadowolona

Po zmianie koordynatora z Jacka na Pawła zmiana na plus :)

@Zadowolona

Poproszę chociaż 2 przykłady, jestem starym pracownikiem i jest ale na gorsze. Pozdrawiam

Kasia

Naucz się pisać poprawnie jesteś mało wiedzaca osobą, zalazl ci Jacek za skórę, co nie dał ci zaliczki jak wszystko przepiles i cpales.

Zadowolona
@Kasia

Chociażby to że nigdy nie obierał telefonu a na hotelach nie było środków czystości. Miał każdego w (usunięte przez administratora) Wypalił się to odszedł, doszkolił Pawła i jest o niebo lepiej. Paweł odbiera ZAWSZE.

@Zadowolona

Pawel pewnie sam pisze te komentarze zeby sobie poprawic opinie :D klamca i tyle.. duzo gada a nie robi nic.

No tak to bylo

Co tu powiedzieć jak praca była to było super 45 godzin 340 euro wiec nie jest zle jeżeli ktoś nie narzeka że musi zostac 8 9 10 czy 12 godzin praca nudna robiłem przy borówce na melonach różnie stawki też byly różne od 9 72 brutto stawka 10 46brutto a najwiecej 12 brutto wiec zależy jak trafisz za domek 100 euro jak siedzisz na rezerwie nie placisz placisz za rozne karty chipy inne glupie rzeczy dużym minusem tej agencji oj dużym to że za dojazd biorą według zarobków im wiecej zarobisz tym wiecej biora do 72 euro moga wiec sie liczcie za ubezpieczenie zdrowotne 22 euro ludzie różni są (usunięte przez administratora) i czarownice ale też są spoko ludzie na hotelu jak duŻo ludzi ma rezerwe będą imprezy a co maja robic praca hotel nic więcej tyle na temat

Czy pracownicy Flexipool BV chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

Flexipool BV