Flexipool BV

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Flexipool BV

Firma bardzo dobra, lepszej nie znajdziecie w Holandii, jak ktoś chce pracować to pracę zawsze będzie miał, a jak ktoś przyjechał na wczasy zamiast do pracy to będzie siedział na hotelu, w sprawie hoteli, jak dbacie to jest super, czysto nie ważne gdzie mieszkacie, ale jak brudzicie nie sprzątacie to jest jak jest i to wina jest tylko wasza, pamiętajcie że jedzie się zarobić pieniądze i pracować a nie siedzieć i nie chodzić do pracy, sam firmę polecam i zapraszam wszystkich do pracy do tej firmy.

@AGA

Wiem nie polecam po odciagnieciu za hotel 115 euro Ubezpieczenie 34 Transport 40 A jak jeszcze ktoś nie miał ubezpieczeni dostał kartę po jakimś czasie to 139 jesszce odciagna

Thommas

Mam 17 lat, przyjechalem do Holandii by sobie dorobic, polecam agencje, poniewaz jako jedyna zapewnia Ci stawke netto (na reke) Nie nizsza jak 5,50! Gdzie na wiekowce mialem jakies 4.75 brutto, myslalem ze beda sie wykrecac, ale dostalem od Nich doplate prawie stowke ! Hotel? no coz zalezy jak Ci sie trafi, ale glownie ludzie nie potrafia po sobie sprzatac…

Nick1
@van helsing

@van helsing W Nl mozna pracowac od 15 roku zycia ;) Doinformuj sie :D

PowerFlower

Pracuje w firmie juz jakis czas, jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, jednak jak jedziesz z zalozeniem zeby pracowac, polecam ! Jest chyba jedyna agencja na rynku w ktorej jak nie pracujesz nie placisz za domek. wczesniej pracowalam w innej i mimo ze caly tydzien siedzialam w domu dostalam email ze mam do zaplaty prawie sto euro! Wiec jak dla mnie ogromny plus dla tej agencji!!!

Miki
@Matix

Jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, ja pracuje jestem zadowolona, ogromny plus dla agencji, ze jak nie pracujesz albo mniej to nie placisz za domek.. pierwsza agencja w ktorej sie spotkalam z czyms takim. I wszystko zalatwisz po polsku i od reki.

Patryk Nowy wpis

Za hotel 125 e tynk odpada okno zostaje w rękach warunki gorsze niż na bezdomne transport 49e za godziny wszystko ucinają jednym słowem (usunięte przez administratora) sprawa godna dla inspekcji pracy @Pracodawca

Sisi Nowy wpis

Nie polecam (usunięte przez administratora) i tyle wyrzucają na bruk z dnia na dzien niemożna nawet zachorować gdzie w holandi jest prawo że pracodawcą nawet niema prawa pytać się pracownika o chorobę tak więc tam się zachoruje i nawet za to ci nie zapłacą poprostu (usunięte przez administratora)

Danka Nowy wpis

Siemka. Mam pytanie, czy można się z biurem umówić na wypłaty ale miesięczne ? Nie leżą mi zbytnio tygodniówki. I o co chodzi z tym dodatkiem wakacyjnym ? Ile to mniej więcej wychodzi? No i czy znajomość holenderskiego w ogóle jakoś jest atutem czy dla nich to jedno? Lepiej jechać samemu czy w parze ?

MałaMi24
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam. Mam pytanie. Czy jest ktoś tutaj kto w najniższym czasie wybiera się do truskawki przez te firmę lub kto już pracował na truskawce?

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

QQ

Na stronie mają jasną informacje, że choć centrala jest w Venlo, to mają biuro rekrutacyjne w Polsce. Gdzie się ono mieści i czy nie potrzeba tam pracowników ds. rekrutacji? Może ktoś z tymczasowych pracowników dałby znać, czy załatwiał sprawy online lub dzwoniąc do NL, czy tu na miejscu. I gdzie :)

Kamil M.

Nie polecam agencji. Praca co 2,3 dni. Kierowcy wulgarni i nieuprzejmi szczególnie p.Kasia (usunięte przez administratora). Szczególnie nie polecam Berry Pacikng Oraz Melonów,ruda babaw okularach zniechęca do pracy i krzyczy po ludziach!!! 3x Ch Ciebie Wiedźmo !!!

Lena
@Kamil M.

A to jest chociaż ułożony strice harmonogram? Czy pracownicy się dowiadują co kilka dni o dniach pracujących?

haha
@Kamil M.

haha beka z tego jak was tam traktuja. A i tak juz zarabiacie w tej Holandii mniej niz Polak na poziomie w Polsce

JK
@haha

To jakieś sprawdzone info, że mało zarabiają? No i ile to jest mniej niż Polak na poziomie w Polsce? Ktoś mi podpowie czy podczas rozmowy o pracę przyszły pracownik jest informowany ile dni w tygodniu będzie pracował?

Grześ Grześ

Nie polecam pracy, rezerwy Praca na zakladach po 3,4 godziny Praca na arbuzach i melonach cięzkach,dźwigach jak (usunięte przez administratora) I ciagle na Ciebie sie drą,zenada za te pieniedze,coffe platna

TK
@Grześ Grześ

To ile płacą, jak już o tym wspominasz? I ciekawi mnie ile godzin miesięcznie tak srednio wypada, jak zdarza się że jest pracy na 3-4 godziny?

Brak

Warunki mieszkaniowe tragedia, było zapewniane że są to pokoje o wysokim standardzie w mieście w którym ma się pracę okazało się że pokój wygląda jak cela więzienna i jest oddalony o 30km od miejsca pracy. Co do samej pracy nie polecam, popracowałem trochę i jest to wyzysk jakiego nie widziałem wcześniej. Najgorsza agencja z jaką miałem styczność nie polecam nikomu, lepiej trzymać się z daleka

BJ
@Brak

Jak taka duża odległość od pracy to organizowali dowóz pracowników czy sam musiałeś komunikacją miejską dojechać? Pokój był w mieszkaniu wieloosobowym? Ile za niego płaciłeś?

Brak
@BJ

Niby przejazd organizowali ale za niego też brali pieniądze o czym mowy nie było, mieszkania były w obskurnych kamienicach, wieloosobowe i bardzo słabo wyposażone. Jeżeli trafiało się na pokój samemu to na spokojnie miejsca wystarczy ale jeżeli trzeba go było dzielić to tak naprawdę wszystko musisz trzymać w walizce bo nie ma miejsca. Porównując warunki w jakich mieszkałem w poprzedniej pracy które były po prostu cudowne i płaciłem 95e (dom jednorodzinny, odremontowany) to nie wiem za co tutaj chcą dostawać 115e tygodniowo bo chyba za folię podkładową co z figury wystaje

DK
@Brak

Te 115 euro to za samo mieszkanie, bez transportu? To ile ten transport wynosił, też tygodniowo trzeba było coś dorzucić? Mówisz, że warunki mieszkaniowe słabe. Dałoby się dogadać z biurem, aby załatwili przeniesienie? Czy takie coś w ogóle nie wchodziło w grę?

Dominik
@Brak

Wyzysk szczegolnie na arbuzach i borówce Czekasz za darmo na towar 1 godzinę i czasem dluzej Wredne stare i mlode baby i, krzyki i niewiedza szefowej Praca typowo dla nieudacznikow i zakladu karnego Agencja ok ,najgorsze te prace

Magda
@Dominik

Na melonach porażka. Pani w okularach bezczelna ,chamska,nie da sobie nic wyjaśnić. Dziwię się ,że Flexipool jeszcze nie zerwał umowy z melonami. Przez te firmę dużo traci pracowników. Bo agencja sama w sobie ,nie taka zła

pracujący
@BJ

Jak dowożą busem to płaci się normalnie. Nie są to duże pieniądze ale mimo wszystko nie jest za darmo.

AGA

Żenada najgorsza agęcja w której byłam,nie jeśli chodzi o pęsję masakra za wszystko odciągają tak więc na tydzień zostaję tylko 200 euro żenada nie polecam tej agęcji no chyba że ktoś nie chce zarabiać a tracić

@AGA

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Flexipool BV?

Patryk

Hahah no życzę powodzenia z Flexipoolem ciekawe ile ciebie jebią na kasę?

Patryk

Nie wiem kto zatrudnia takich ludzi w agęcjach chodzi mi o księgową w Lexipool w velbo dobry towar ma jak się ma mało godzin więcej płacą ludzie a jak już za 40 godzin masz 250 euro żenada

Patryk

Flexipool w Venlo to najgorsza agęcja która istnieje,nie życzę naj gorszemu wrogowi żeby zaczął pracę przez tą agencję (usunięte przez administratora) odciągają za wszystko a jak dzwonisz i pytasz żeby wytłumaczyli za co odciągają nie są w stanie powiedzieć za co te wszystkie odciągnięcia (usunięte przez administratora) totalne

Kamilek Kamil

Nie polecam tej agencji. Rezerwy sa na porzadku dziennym. Czekanie po pracy na busa... Wyplaty po 150-200 euro .. I okropna robota ,szczegulnie na melonach Krzyki i wyzysk za 11 euro, kawa płatna Dobrze ,ze mnie zwolnili Teraz mam inną lepsza pracę

Piotrek
@Kamilek Kamil

Długo czekałeś na transport? Musiało się uzbierać ileś tam osób żeby pojechać na kwaterę? O co chodzi z tymi rezerwami? Pomniejszali wynagrodzenie żeby było na pokrycie dnia wolnego. Czy co innego miałeś na myśli?

Aa
@Kamilek Kamil

Na busa czekałem poł godziny,a jak już przyjechał to pod innym zakładem na ludzi ,az skoncza prace Rezerwa,to brak pracy tymczasowy Są po 2,3 dni w tygodniu ..

Sandra
@Kamilek Kamil

Też pracowałam przez flexipool tragedia zarabiać 200 albo 150 euro za 40 godzin żenada oni liczyć nie umieją księgowa to tragedia nie umie liczyć zresztą tam nikt się nie nadaje (usunięte przez administratora) a nie Flexipool To najgorsza agęcja pracy w której byłam niech każdy omija szerokim łukiem od tego bagna

Życzliwa

Witam ,chciałabym wszystkich ostrzec przed firmą Flexipool ponieważ warunki to tragedia wszedzie grzyb , brud smród i ubostwo itp.. nie bylo tam garnków , poscieli NIC tam nie było - nawet pradu ( często) , ale za to byli tam sami (usunięte przez administratora) i krymilanalisci .Nie pozdrawiam rekruterki Karoliny S. Poniewaz chyba nie wie o jakiej firmie gada mówi o zarobkach 350-500 euro tygodniowo przy czym 350 ma być podobno najmniej jednak tyle nawet najwiecej nie bylo.Czesto siedzi sie na rezerwie jest malo godzin malo pracy . Transport płatny i nie raz trzeba sie użerac z kierowcami , ktorzy minute dłużej nie poczekaja tylko odjeżdżają a nie raz na nich trzeba czekac z 20 minut. Nie pozdrawiam również koordynatora wojtka który ma wszystko gdzieś i nie odbiera telefonów w pilnych sprawach. To co sie tam dzieje to cyrk na kółkach i radze wszystkim omijac ich firme jak najdalej szkoda tam jechac jest to jedna z najgorszych agencji . Nie pozdrawiam jeszcze starych i wrednych babek z Melonow i margi ani Tej blondyny z Alcopacu na produkcji slodyczy ktore same robia szybko i na (usunięte przez administratora) innych sie czepiaja .

Iza
@Życzliwa

Transport płatny, a mieszkanie też płatne? Jak za wszystko trzeba płacić to ile zostaje na rękę? Da się z tego wyżyć i coś odłożyć?

Życzliwa
@Iza

Mieszkanie też płatne zarobki po 200 nie raz nawet nie euro mimo obiecanych 350-500 euro , a warunki to tragedia. Odliczyć jedzenie garnkow tez nie bylo to nie bardzo da sie wyzyc ogólnie jedna z najgorszych agencji na jaka mozna trafic...

Leo

Jak wiesz co mówisz to byłeś na takiej wyjazdowej robocie z tą agencją? Czemu tygodniówki są niższe niż obiecane? Na miejscu jest mniej roboty czy jakieś przestoje kilkudniowe?

Przyszły pracownik

Oferta pracy na melonach. Na czym polega ? Jak z godzinami? Jak stawka na wiekówce ?

Wojtek

Aż takie dźwiganie? Skrzynki ile ważą kilogramów? Nie ma do dyspozycji wózków widłowych do układania towaru na paletach? Bo tak to sobie można kręgosłup uszkodzić. W ogóle zwracają tu uwagą na BHP i stosują się do przepisów?

@Wojtek

Ha ha do jakich przepisów ? Podpisujesz tylko papier i jedziesz z koksem , i ta wózki do układania na paletę chyba śnisz , piszą że agencja fajna ta jasne wystarczy że zachorujesz nie pójdziesz dwa dni i wyrzucają Cię jak (usunięte przez administratora)na bruk bo przecież ty chory nie możesz być , oni tak

Czy w Flexipool BV zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Need Weed 1986

Nie polecam agencji Przyjechałem do pracy z moją żoną W tygodniu 3 dni w pracy,melony borówka Na melonach Arbuzach 12 godzin karolina rude wlosy wydziera sie ciongle na ludzi i traktuje zle Kawa platna problemi z toaletami Ciężko, niemila atmosfera Na boroce zimno i malo godzin Zrezygnowalismy po 2 tygodniach

Małgorzata
@Need Weed 1986

Szkoda, że Wam się nie udało, a mógłbyś powiedzieć jakie stawki za dzień pracy oferowali? Czy wypłacali tygodniówki, czy może po przepracowanym całym miesiącu?

Jan

Serdecznie nie polecam. Warunki mieszkaniowe dno, wypłaty sięgające niecałe 200 euro na tydzień z czego i tak potrącali na niewiadomo co. Na transport z pracy czekało się nawet po 2 godziny, bo większość kierowców nie chciała brać mojego hotelu. Koordynator odbierał telefony kiedy chciał. Pracownicy biura niekompetentni, planiści karali rezerwą, planowali wyjazd 2 godziny przed rozpoczęciem pracy, gdzie dojazd trwał niespełna 30 minut.

Szymon
@Jan

Nie miałeś żadnej komunikacji miejskiej żeby dojechać tylko musiałeś jeździć transportem załatwionym przez firmę? Ile płaciłeś za mieszkanie? Jak warunki słabe to chyba nie było zbyt drogo, co?

michał Młody ACAB

pracuje juz spory czas we flexi mam swoj dojazd i mieszkanie prace ciagle nie mialem rezerwy kto chce pracowac bedzie mial prace i godziny kontakt z biurem ok jedyny minus to zaklad global-melony karolina powinna zostac usunieta przez nia nie chce tam nik pracowac aroganka opryskliwa baba ,nie wie co sie dzieje kobieto tobie potrzebny psychiatra bez pozdrowien

Kamil 1986
@michał Młody ACAB

Przez nia zmienilem prace ,na moja dziewczyne sie darla

Niezniszczalna

Totalna porażka traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) bez podstawy w paruja ci do pokoju i każą ci (usunięte przez administratora) Kordynator też nie nadaje się na Kordynatora nic nie umi załatwić jeszcze nie spotkałam się z taką firma nie polecam z całego serca z pieniędzmi też (usunięte przez administratora) wykorzystują jak umia

Zuzanna
@Niezniszczalna

Ale kto wchodzi do tego pokoju? I co każe, bo chyba niecenzuralne słowo jakieś bylo bo jest wykropkowane. Możesz dać znać czego koordynator nie mógł dla ciebie załatwić? Zastanawiam się nad wyjazdem i fajnie byłoby wiedzieć co i jak

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 15 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV