Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Thommas

Mam 17 lat, przyjechalem do Holandii by sobie dorobic, polecam agencje, poniewaz jako jedyna zapewnia Ci stawke netto (na reke) Nie nizsza jak 5,50! Gdzie na wiekowce mialem jakies 4.75 brutto, myslalem ze beda sie wykrecac, ale dostalem od Nich doplate prawie stowke ! Hotel? no coz zalezy jak Ci sie trafi, ale glownie ludzie nie potrafia po sobie sprzatac…

van helsing
@Thommas

Kto cię zatrudnił jeśli masz 17 lat? I piszesz pierdoły. Ogarnij się człowieku!

Nick1
@van helsing

@van helsing W Nl mozna pracowac od 15 roku zycia ;) Doinformuj sie :D

Ln

Według mnie dobra agencja, fakt faktem trochę potrącają za dojazd do pracy, ale jak się nie ma auta na miejscu, bądź nie posiada prawo jazdy to jest to zbawienne bo nie trzeba się o to martwić. No chyba, że ktoś przyjechał tu nie chodzić do pracy, a siedzieć na hotelu to już inna sprawa. Hotele i warunki mieszkalne? Powiem tak, osobiście jest bardzo ok, sam trafił mi się pokój jednoosobowy i nie mam co narzekać, wręcz powiedziałbym, że jest bardzo dobrze, lodówka w każdym pokoju itp., jak dla mnie super. Jedyne do czego można się doczepić (bądź nie) to kwestia tego, że jak ktoś przyjeżdża to trzeba wciąż ze sobą swój garnek i patelnie (mi niestety pośrednik powiedział, że to będzie więc nie mam swoich), z tego względu, że raczej tego nie ma na hotelu, a jak jest to zawsze ktoś używa. Jest mikrofalówka i kuchenki elektryczne (sporo) więc z tym problemu nie ma, żeby sobie coś ugotować czy podgrzać. Co do tej patoli o której się naczytałem to jakoś u mnie na hotelu nic takiego nie ma miejsca, osoby są w porządku. Normalni ludzie co przyjechali do pracy, nie stwarzają żadnych problemów i na luzie idzie się dogadać. Co do koordynatora Pawła to powiem tak, jak się widzę z nim twarzą w twarz to super ogarnięty, komunikatywny gość, idzie się z nim dogadać. Przez telefon troszeczkę gorzej, ale być może się nie wstrzeliłem, bo raz dzwoniłem jak miał wolne, a raz dzwoniłem i mnie przyłożył na inny dzień bo mówił, że nie ma go w biurze i nic nie załatwi (ale to akurat rozumiem bo każdy musi kiedyś odpocząć), choć pomimo tego słyszałem o nim dobre opinie. Natomiast co do planningu to tutaj trzeba pochwalić Pana Tomka, mega kulturalna, ogarnięta i przede wszystkim wyrozumiała osoba. Pan Tomek jest dobrze doinformowany i jeżeli nie mogłem się czegoś dowiedzieć u Pawła to wystarczyło przy okazji o to zapytać Pana Tomka jak z nim rozmawiałem i się wszystkiego dowiedziałem. Co do kierowców nie miałem z nimi najmniejszych problemów, zawsze byli praktycznie na czas, z tego co zauważyłem to dzwonią nawet jeżeli się chwilę spóźnią, więc to na wielki plus. Jeżeli się ktoś martwi o to jak będzie robił zakupy po pracy itp. nie mając samochodu to z góry mówię, że hotele są tak rozmieszczone, że nie ma problemu iść sobie przed/po pracy na zakupy bo dookoła są sklepy. Co do pracy to na razie się wstrzymam jeszcze z opinią bo pracowałem tylko u jednego klienta, jak popracuje dłużej dam znać. Ps. Widzę, że większość tych negatywnych opinii to żadnych plusów nie widzi, ważne, żeby negatywa wystawić, dobre obiektywne opinie xD

Czysciciel
@Ln

W pełni się zgadzam...ale też trzeba pochwalić między innymi mordeczke od transportu Łukasza...z resztą jak najbardziej się zgadzam... Pozdrawiam

Dziewczyna jakas chętna na wyjazd :)

cocochanell

Nie polecam , solarisy nie czytelne w języku holenderskim, pobierają za wszystko i jakie kwoty chcą , nie ma ustalonych stawek. Nawet za kartę pobierają co tydzień rozbój w biały dzień. W innych agencjach pobierają tylko zastaw w razie zgubienia , jeżeli oddajesz po zakończeniu współpracy oddają kasę.Za hotel możne i nie odciągają, ale za transport tak , czy jedziesz jeden dzień czy cały tydzień płacisz 70 euro , chore.Jest wiele lepszych agencji od tej . Dlatego zrezygnowałam po 2 tygodniach, zarobki śmieszne.

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

Enrike

Agencja jak agencja, nie jest zle i nie jest wybitne super, chcesz to pracujesz i zarabiaszz, nie chcesz to nie pracujesz i nie zarabiasz. Gdyby tylko dalo sie wiecej zarobic to byloby swietnie, mnie odpowiada,

Jolka

Proszę tam nie jechać!!!! (usunięte przez administratora) to mało powiedziane ito jak traktują ludzi katastrofa ????

Łukasz

Ja powiem kruciutko ruchają na kasę jak chcą i robią z ludzi robili niewiesz gdzie do pracy trafisz codziennie coś innego praktycznie najcięższe pracę na zakładać a to że ruchają na kasę to potwierdzam dostałem niecałe 150 € za cały tydzień pracy ta agencja to jakieś żarty

Hej. Chciałabym się zapytać, czy ktoś z tą firmą pracował w Holandii? Mam ofertę pracy w Holandii na pakowanie słodyczy. Czy ktoś tam pracował i wie coś na ten temat? Kordynatorka to P. Basia

XiXi
@Kandydat

Przyjemna praca, sucho, cieplo a koordyantor tam jest jeden Pawel, rekuterka to pewnie Basia, ale jak masz pytania dzwon do bezposrednio do biura

Nostradamus

Nie warto :((( wyzysk szukają taniej sily roboczej parologic system

PAN K.

NIEPOLECAM SŁABE ZAROBKI RAZ PRACA JEST RAZ NIE MA NA HOTELU PODEJRZANE TYPKI ITP.....

Zdzichu
@PAN K.

Na jakiej lokacji byłeś? Proponują mi jakąś w Niemczech ale nie moge niczego o tym znalesc .

Marian
@Zdzichu

Ogolnie tragedia, ludzie na hotelach to glownie patologia, ktorej w mlodosci nie wpoili zasad zycia w spoleczenstwie. Robią tylko (usunięte przez administratora) i pija. Gdyby nie hotele to praca była by ok. Duzo godzin, da sie zarobic ale trzeba uciekac na prywate mieszkanie z tego syfu. Koordynatorek dzieciak, ktory potrafi tylko wciskac kity i straszyc ochrona. Nic dodac nic ująć

@Ruda
@Marian

Aktualnie pracuje przez ta agencje i powiem szczerze nie jest zle wyplaty na czas ,pokoj tez ok. Tak czytam te opinie i widze co sie dzieje na hotelu ludzie w pierszym tyg pracy biora po 3 dni wolnego bo pochlali albo sie nacpali i sie zle czuja a puzniej wypisuja komentarze ze agencja zle ich potraktowala lub ze koordynator jest wredny itp. Jak sie nie chodzi do pracy to sie nie dziwie lub musi sie uzerac bo patologia nie potrafi pojac niektorych ze pozbywaja sie takich ludzi.

Polska Polska i tylko Polska

Nie polecam tej firmy Rozmowy w Polsce i zapewnienia bez pokrycia nie wierzysz to zaryzykuj a się przekonasz stawka głodow kwatera ludzie to jakiś żart !!!!!!!!!

Robotnik
@Polska Polska i tylko Polska

To wróć do PL, zarób 3500, 2000 oddaj na opłaty, 500 na dojazdy i żyj za 1000 zł. A nieee. 3500 mają na wyższych stanowiskach a nie ludzie wyjeżdżający za granicę. Także nie wymagaj nie wiadomo czego bo nie jedziesz do kurortu tylko do pracy. Są ludzie którym to odpowiada i swoją kasę maja. Ludziom szukającym darmowych noclegow w dobrych warunkach polecam kierować się w kierunku zakładu karnego, tam możesz godnie żyć za pieniądze podatników ????

Pewnie
@Robotnik

Kto tam był to wie dużo

Robotnik
@Pewnie

Oczywiście, że to nie kurort i nie ma hoteli pięcio gwiazdkowych a za usługi się płaci. Jeżeli komuś nie odpowiada opłata za transport czy hotel może dostać się do pracy we własnym zakresie i mieszkać prywatnie. Nie mam prawa jazdy więc wozi mnie firma i muszę bulic, trudno. Mogłem zrobić prawko jak miałem okazję, ale człowiek głupi to teraz płaci. A będąc u innych pośrednikach widziałem gorsze rzeczy jak np spanie na paletach, pranie za 5 zł i toaleta w innym budynku, tu tu masz przynajmniej wszystko na miejscu i za darmo. Więc wszystkim niezadowolonym radzę pakować się czym prędzej i uciekać w poszukiwaniu holenderskiego raju...

Roman
@Robotnik

Musisz być nieźle zdesperowany ,że w 21 wieku zgadzasz się na wszystko co dostaniesz pod nos.Obudz się człowieku

Zadowolona

Po zmianie koordynatora z Jacka na Pawła zmiana na plus :)

@Zadowolona

Poproszę chociaż 2 przykłady, jestem starym pracownikiem i jest ale na gorsze. Pozdrawiam

Naucz się pisać poprawnie jesteś mało wiedzaca osobą, zalazl ci Jacek za skórę, co nie dał ci zaliczki jak wszystko przepiles i cpales.

Zadowolona
@Kasia

Chociażby to że nigdy nie obierał telefonu a na hotelach nie było środków czystości. Miał każdego w (usunięte przez administratora) Wypalił się to odszedł, doszkolił Pawła i jest o niebo lepiej. Paweł odbiera ZAWSZE.

@Zadowolona

Pawel pewnie sam pisze te komentarze zeby sobie poprawic opinie :D klamca i tyle.. duzo gada a nie robi nic.

No tak to bylo

Co tu powiedzieć jak praca była to było super 45 godzin 340 euro wiec nie jest zle jeżeli ktoś nie narzeka że musi zostac 8 9 10 czy 12 godzin praca nudna robiłem przy borówce na melonach różnie stawki też byly różne od 9 72 brutto stawka 10 46brutto a najwiecej 12 brutto wiec zależy jak trafisz za domek 100 euro jak siedzisz na rezerwie nie placisz placisz za rozne karty chipy inne glupie rzeczy dużym minusem tej agencji oj dużym to że za dojazd biorą według zarobków im wiecej zarobisz tym wiecej biora do 72 euro moga wiec sie liczcie za ubezpieczenie zdrowotne 22 euro ludzie różni są (usunięte przez administratora) i czarownice ale też są spoko ludzie na hotelu jak duŻo ludzi ma rezerwe będą imprezy a co maja robic praca hotel nic więcej tyle na temat

Definitywnie odradzam! Pani Klaudia B. która rekrutuje ludzi do pracy umawia się na konkretny dzień wyjazdu pracowników po czym urywa kontakt, nie odpisuje i nie odbiera telefonu

@Monika

Dzieńdobry Pani Moniko, Bardzo nam przykro słyszeć że została Pani tak potraktowana niestety nie mamy wpływu na wszystkie firmy rekrutujące, dlatego w takiej sytuacji bezpośredni kontakt z nami. tel. +31 0 77 354 27 35 . Pozdrawiam.

WIOLCINKA

PODOBNO PRZYPIEPSZYLICIE SIE PEWNEGO MAOLA A Z PARKIEM SOBIE NIERADZI CIE BO KIEROWCA MA W SPUDNICY MA UKLADY I ONA MOZE , I SLUCHA I PYTA CZY KTO CZEGO NIEGADA

Kf

Witam mam okazję jechać do pracy na sortowanie warzywa i owoców i pakowanie pracował ktoś już

Iza
@Kf

Człowieku jeśli jesteś kobietą to możesz jechać praca szybka ale dasz radę za to faceci to te lepsze stanowiska obsadzone przez starych pracowników najgorzej możesz trafić na wrzucanie na początku wydaje się nie za ciężkich skrzynek lub kartonów z owocami lub warzywami które z czasem robią się ciezkie w xh*j jeśli masz problem z kręgosłupem to po tej pracy zawinie się on do du*y i tak będzie (usunięte przez administratora) ze ledwo z łóżka będziesz wstawać Miłej pracy życzę

Brak mi słów!

Hej!... brak mi słów,że pozwalacie tak się poniżać !... 5Euro za godzinę i do tego jeszcze ,opłata za hotel.Jak pomyślę jeszcze że nie ma Was w domu i nie widzicie jak dorastają Wasze dzieci ,wnuki to zadaje sobie pytanie ,czy warto?...Większość jak nie wszyscy spokojnie bylibyście w stanie w Polsce zarobić od 3000-5000 tyś zł w Polsce ,na rękę.Poniżej Ustawowa płaca minimalna brutto obowiązująca w Holandii od 1 stycznia 2020 (usunięte przez administratora)

Gosia

Dajcie spokój z tą pracą pracujesz dla nich na opłaty mieszkania i dojazdu dla ciebie zostają marne pieniądze obiecywali 300-do 350 euro a tu po tyg pracy w tym 2 dni rezerwy dostałam 99 euro maszyna jak stanie to ludzie mało co się nie pozabijaja o miotły lataja bo nie wolno stac albo trzeba leciec na inna linke zeby cos robic z domu wyjezdzasz 0 5 rano wracasz przed 17 a masz tylko 7 godzin pracy bo godzina jest odliczana na przerwe zachowanie polaków takie jakby zarabiali bóg wie ile jeden chłopak mowi zeby jutro nie miał wolnego to bedzie miał 200 euro moj boze co to jest dajcie spokój wyzysk na całego nie polecam my z mezem uciekamy z tej firmy maz za tydzien ciezkiej pracy na mrozonkach zarobił 158 euro za tydzien w tym 1 dzien rezerwy To są tylko obiecanki polaków maja za nic to jest naprawde (usunięte przez administratora) .Fakt ze duzo ludzi jest z rejonow slaska,rzeszowa podkarpacia tam nie ma pracy wiec dla nich to sa KOKOSY tylko ze pracuja jak murzyni

HYM

Kiedy wuzkowy przestanie prowadzac ludzi za rence niech lepiej to poodkreca bo I na szezonach jest,,,,,s

Witam,pracuje ktoś przez tą agencję na pakowaniu owocach/warzywach,może ktoś powiedzieć jak z godzinami czy opłaca się jechać.

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 15 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV