Flexipool BV

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Flexipool BV

Lukas

Witam,jestem państwa byłym pracownikiem,potrzebuję informacji odnośnie ubezpieczenia,konkretnie tego w jakiej firmie ubezpieczeniowej byłem przez was ubezpieczony?

@Lukas

Dzien dobry, Prosze napisac w tej sprawie na adres email: kontakt@flexipool.nl . Posredniczymy w ubezpieczeniu w firmie Zorg en Zekerheid, od 01.01.2022 zmienila ona nazwe na ZEM. Nie wiem, w jakim terminie Pan u nas pracowal, ale jak Pan napisze do nas emaila, to damy konkretna odpowiedz. Pozdrawiam, Flexipool

@Lukas

Nie zdźiw się gdybyś nie był wcale ubezpieczony,w moim przypadku tak było,w dodatku pobierali pieniądze za ubezpieczenie,sprawa jest rozwojowa.Dojazdy do pracy też mi zabierali 39 euro choć jeździłem własnym autem.Dofinansowanie do dojazdów do pracy to standard w NL.

@Andrzej Świtacz

Dzien dobry, Panie Andrzeju, nie wiem czy Pan zdaje sobie sprawe z tego, ze podaje Pan nieprawdziwe informacje.. Jesli chodzi o ubezpieczenie, to sprawdzilam jeszcze raz i nie poniosl Pan zadnych kosztow. Jesli chodzi o transport, to zaczal Pan prace dojezdzajac naszym autem, pozniej dopiero przeszedl Pan na prywatny. Myslalam ze w korespondencji e-mail wszystkie kwestie zostaly Panu jasno wyjasnione. W razie dalszych pytan, prosze o wiadomosc na kontakt@flexipool.nl . Moze Pan rowniez przeslac tam salarisy, na ktorych wedlug Pana jest potracona skladka za ubezpieczenie. Chetnie odpowiem. Pozdrawiam.

@Flexipool BV

Nie wieszam wszystkich na wieszaku,pracując też na Fortaplant nie dostałem dniówki za 2gi dzień Mają i nawet ten pracowawca dzwonił do mnie zaniepokojony.Pacując na borówce nie dostałem pieniędzy za sobotę 15go Mają.Zaprzeczą Państwo że mam solarisy które nawet nie zgadzają się z wpłatą na moje konto.Proszę mi wierzyć,lób nie,nie dam się okradać.Ja w przeciwieństwie do innych podaję imię i nazwisko.

@Flexipool BV

Przepraszam 14 Mają nie dostałem za dzień pracy wynagrodzenia

@Andrzej Świtacz

Dzien dobry, Panie Andrzeju 14.05.2022 mial Pan zaplacone. Wysylam do Pana emaila z salarisem gdzie jest to ujete. Ze wzgledu na ochrone danych nie bede umieszczala tego tutaj. I jeszcze raz bardzo prosze o nie wystawianie nieprawdziwych informacji, a w razie pytan odsylam Pana na kontakt@flexipool.nl Pozdrawiam.

Czy pracownicy Flexipool BV mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Niezadowolona
@Pytanie

Nie tu jesteś sam sobie jesteś radź se sam rób sam dbaj o wszystko sam a wypłata się nie wystrasz bo ja się przerazilam .

Andrzej Świtacz

Witam czytających,dziś dowiedziałem się że firma nie chcę że mną współpracować.Owszem tydzień temu złożyłem wypowiedzenie ale się wycofałem .Chłopie rób co chcesz choć pracujesz jak osioł.Wypłaty się nigdy nie zgadzały,nigdy,brak godzin.Załatwiłem prawnika,kto chętny +48537392254

Porażka!!!!! Zacznijmy od warunków panujących na "hotelu" totalna melina,wszedzie syf,pokoje wraz z kuchnią wyglądają jak na jakiejś opuszczonej mecie dla ćpunów (z reszta roi się ich tam od groma),utrudniony kontakt z biurem,zero odpowiedzi na ważne zapytania. Na transport po pracy zdarzało się czekać nawet do 1.5h nie wspominając o tym,że czasem nie było wystarczająco miejsc w busie i ludzie musieli się wciskać jak sardynki zeby sie kazdy pomieścił były dni gdzie ludzie siadali sobie na kolana zeby pojechać co jest niezgodne z przepisami bezpieczej jazdy!!!! Po zakończeniu współpracy oczerniaja pracowników i nieodpowiadaja na maile. Co do pracy godziny są Ale to co się dzieje w zakładach porazka,puszki po piwach porozwalane między wózkami,pijani mężczyźni, palenie papierosów na halach.... Nic dobrego was w tym biurze nie czeka omijajcie szerokim lukiem

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Poszukuję pracy

Pytania

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Johnny

Przyjechałem z myślą wyjazdu do Holandii, od godziny 6 rano nikt się nie zjawił, nie można się skontaktować. Porażka

Byłamwiem
@Johnny

Ja czekałam od 2w nocy do 11az ktoś przyjedzie a do biura jedziesz 10 min tylko mają na ciebie (usunięte przez administratora) Bo te luje tej firmy tak ludzi traktują a jak pyskujesz to jesteś wróg nr jeden uciekaj z tamtąd ile sił zanim cię wywala na ulicę jupiter lepszy chociaż dba o swoich flexipool porażka .A o wypłacie nie wspomnę te podatki od podatków itp wypłata mniej niż się spodziewasz

dlugoletni michael
@Byłamwiem

Powinniscie stac na dworze od 3 w nocy a nie w jakis poczekalniach was goszcza. Jak przyjechalem 3 lata temu to zadnej poczekalni nie bylo. Stalem od 4.30 bo tak mnie bus wysadzil i co mialem zrobic. Teraz (usunięte przez administratora)lozka gwarantuja zeby mietek co w nocy przyjedzie mial jeszcze gdzie flaszke owalic i wytrzezwiec do rana. co firma winna ze ludzie to teraz najgorsze (usunięte przez administratora)(zamiecie sobie sylaby :)) mieszkam na hotelu i widze co sie przyjmuja do pracy. Pracy mamy duzo chcemy odpoczac a cala ta patologia ktora sie przyjmuje tylko pisze takie komentarze Po trzech dniach lezycie zabajenii w wymiocinach albo robicie awantury. Wymierladac gdzie indziej i nie zawracajcie glowy nam ktorzy chcemy tu pracowac i jakos egzystowac. A jak Cie boli ze musiales czekac do 11 pod dachem to trzeba bylo wyjsc na zewnatrz i marznac :) ps zeby zarobic trzeba pracowac

Ty
@dlugoletni michael

Jesteś nie normalny my pracowaliśmy po 56 h tygodniowo a wypłaty 280 euro co tu jest normalnego zjebie o pjiusach nie mówię tylko o normalnych ludziach i nie madruj się bo już wiem że siedzisz za biurkiem jeden (usunięte przez administratora) i nic więcej ( i oceniacie ludzi po wyglądzie obgadujecię gorzej niż dzieci i traktujecie jak nie powiem kogo bo nie będę się zniżac do twego poziomu .

Killer

Nie polecam koordynator Łukasz juz powinien wylecieć piniedzy nie wypłacono

Bob
@Killer

Bo ten Łukaszek to totalna porażka nie nadaje się na kordynatora nic ci nie załatwi i nie pomoże jest od brania kasy tylko

Kandydat
Kandydat

Witam mam zamiar wyjechać do pracy w Holandii Venlo przez agencję Flexipool do pracy przy sortowaniu i pakowaniu owoców I warzyw.Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są tam warunki pracy ile można zarobić przez tydzień po odtrąceniu kosztów mieszkania.Mieszkać mam w hotelu w Niemczech Nettetal I jak z transportem do pracy jakie koszty.

Hsiz
@Kandydat

Odradzam

Byłamwiem
@Hsiz

Bo taka prawda odradzam rowniez

Bob
@Kandydat

Odradzam ta firma zagarnia sobie dodatki do wynagrodzenia za soboty i niedziele a poza tym w Belno wykonujesz pewnie na pakistanie

Matix

Witam wszystkich może mi ktoś szczerze coś napisać o tej agencji za dwa dni mam zamiar wyjechać do Holandii właśnie do tej agencji.

Miki
@Matix

Jak kazda agencja ma swoje plusy i minusy, ja pracuje jestem zadowolona, ogromny plus dla agencji, ze jak nie pracujesz albo mniej to nie placisz za domek.. pierwsza agencja w ktorej sie spotkalam z czyms takim. I wszystko zalatwisz po polsku i od reki.

Ja
@Miki

Bo liczą i to podwojnie

Była pracownica

Powiem tak pracowałam tam jakiś czas nie było zle kasa tez nie najgorsza całkiem spoko wszystko ale tego Łukasza pseudo koordynatora powinno już dawno zwolnić. Cham i (usunięte przez administratora) tyle w temacie!!!!!!

Hendeho

Ozga a covid na jednej firmie to pies wszyscy to będą czytać ze złośliwie covida fałszuje cir

Masakra. Koordynator nieogarnięty, nic nie potrafi pomóc, warunki pracy krytyczne , zakwaterowanie w melinie a cena jak za hotel 4ro gwiazdkowy

Antoni
Inne
@Były pracownik

To ile biorą za mieszkanie? Pisałeś że warunki były krytyczne, opowiesz coś więcej na ten temat?

Niepowiem
@Antoni

Prawie 100 euro tyg,za dosłowne (usunięte przez administratora)

Skrzat
@Antoni

To ja Ci wyjaśnię przyjechałem z żoną donpracy przez tą firmę miał być hotel 3 gwiazdowy a była melina mydlenie oczu że jak coś będzie nie tak pomogą dadzą inna lokacje a wrzeczywistosci (usunięte przez administratora)

Wyzysk , drogie przejazdy , brak zwrotu za dojazd . Zakwaterowanie na melinach . Niepłatne przerwy , niepłatne przerwy spowodowane postajem maszyny , Polska kadra nieprzyjazna pracownikom

Aktualność
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

oraz zbliżającego się Nowego Roku

pragniemy serdecznie podziękować

za dotychczasową współpracę

oraz złożyć Wam

najserdeczniejsze i szczere życzenia:

szczęścia, wiary, radości

oraz Pomyślności i Sukcesów

w Nowym 2022 Roku.

Flexipool & Connectiva