Flexipool BV

2.3 Dodaj merytoryczną opinię
Oferty pracy

Flexipool Personeelsdiensten BV stale poszukuje nowych i przede wszystkim zmotywowanych talentów. Jesteś zainteresowany poniższym wakatem? Prosimy, więc o wypełnienie naszego formularza rejestracyjnego.

W tej chwili mamy następujące oferty pracy:

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w zakładach pakujących/przetwarzających/sortujacych owoce i warzywa. Zakres obowiązków obejmuje obsługę stanowiska przy linii produkcyjnej oraz kontrolę jakości pakowanych owoców/warzyw.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • dyspozycyjności i elastyczności w okresie zatrudnienia
  • sumienności, odpowiedzialności, dokładności
  • możliwości rozpoczęcia pracy od zaraz
  • dodatkowym atutem jest posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku jest mile widziane
  • zaleta jest znajomości języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w Euro
  • na prośbę pracownika ubezpieczenie zdrowotne
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatek wakacyjny
  • cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy
  • zakwaterowanie
  • dojazd do i z pracy
  • pomoc koordynatora polskojęzycznego na miejscu