Opinie o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedstawicielstwo Bofrost Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedstawicielstwo Bofrost Polska w Straelen

xxx

Nie polecam pracy w tej firmie, warunki hotelowe najtańsze i masakryczne z robakami, mrówkami w kuchni dają. Chodzisz po mrozie 9 godzin. brak czasu na zjedzenie pożywnego posiłku lub toalety :-D Jesz albo mrożonki albo chleb. :-D Wciskasz ludziom kity z firmy bofrost, że to dobre jedzenie a jest zwykłym szajsem jak inne mrożonki. Podrabiają podpisy żeby jak najwięcej kontaktów zdobyć , poprostu hit roku :-D

Marcin Litwin

Sam/Sama sobie przeczysz. :) Nie doświadczyłem nigdy robaka na mieszkaniu bo dbałem o porządek i własną higienę. Robale i inne paskudztwa ciągnie ogólnie do (usunięte przez administratora) i smrodu. Także dziękuję za opinię. Dobrze, że już tu nie pracujesz.. Oszczędzasz innym problemów, dzieciaku :))

Marcin Litwin

Witam! Praca w bofroście jest jedną z najlepszych, jakie miałem okazje poznać. Wspaniali ludzie, super szefostwo. Praca jest w systemie 3:1 (3tyg w Niemczech, tydzień urlopu w Polsce). Czasami są małe spięcia - co jest raczej normalne w pracy z obcymi ludźmi. Wypłaty są zawsze na czas i bardzo zadowalające. Mieszkanie, dojazd do Niemiec i spowrotem oraz jedzenie zapewnia nam firma. Jedyne o co trzeba się martwić to małe zakupy podczas przerwy oraz małe zaopatrzenie na weekend.. ;) moja ogólna ocena to mocne 9/10. Praca zimą może być momentami uciążliwa. Pozdrawiam i wszystkich niezdecydowanych do podjęcia tej pracy zachęcam do spróbowania.

Leszek
@Juli.......

Ok, 3 tygodnie pracy i koniec? Czy jest możliwość zahaczyć się tu na dłużej? Bo w sumie opis pracy zachęcający :)

Często pojawiają się takie oferty pracy jak ta 4 miesiące temu? Chodzi mi o roznoszenie ulotek, bo takie coś znalazłem na pracuj.pl. Była to praca na terenie Niemiec i oferowali po 3 tygodniach zjazd do kraju. A jest możliwość dłuższej współpracy i po tym tygodniu odpoczynku znów wrócić do pracy w Niemczech?

Juli....
@Grazia

1300€ tyle jest za 3 tygodnie pracy od tego jest odciągnięte tylko dodatkowe ubezpieczenie w Niemczech tj. 22€ Premie są przyznawane za ilość osiągniętych zamówień.

Tutaj nie roznosisz ulotek, tylko chodzisz z katalogami i musisz wyciągnąć numer telefonu, imię, nazwisko oraz podpis od potencjalnego Niemca. Chodzisz od domu do domu z specjalnym urządzeniem, które pokazuje gdzie są klienci a gdzie można próbować zdobyć nowych klientów.

Aaaaa ok, to wiele wyjaśnia. Ale jak tak chodzi się do domu do domu z tymi ulotkami/kalatogami, to czy kasa jest za klienta, za przechodzone kilometry, za godzinę w terenie?

Były pracownik Nowy wpis

Pieniądze są za "Czy się stoi czy się leży" Jeśli masz dobrą passe i w ciągu pierwszych kilku godzin nagromadzisz zadowalającą liczbę klientów, możesz sobie pójść i siedzieć na ławce, pozajmować się swoimi sprawami... Ponieważ nie jest nigdzie powiedziane ilu masz robić na godzinę, ale musisz mieć ten minimum dzienny żeby nikt się Ciebie nie czepiał. Czasami są takie dni, że robisz wynik do przerwy, bywa niestety też tak, że musimy ganiać do samego końca z niezbyt zadowalającym rezultatem. Wynagrodzenie jest stałe, premia przyznawana w zależności od nabytych klientów.

Grazia Nowy wpis

A jaki jest ten minimum dzienny, wie ktoś może? W ogłoszeniu właśnie odnośnie tej pracy podane jest 6-12k i się zastanawiam czy te 6k brutto to już kwota z premią. Bo nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale wg mnie 6k jest pewne od samego początku.

Juli.... Nowy wpis
@Grazia

Kryśka
@xxx

A nie zgłaszałeś do przełożonych takich warunków, może wtedy byłaby szansa na zmianę noclegu? Ludziom nie przysługuje jakaś dłuższa przerwa na śniadanie, trzeba pracować 9h ciągiem?

@Kryśka

Nie było możliwości, ewentualnie przy następnym wyjeździe. Co do przerwy można zjeść rano albo w pracy gdzieś przystanąć ale wszystko tak naprawdę robisz w biegu, jest przerwa półgodzinna ale raczej obiadu nie zdążysz zjeść normalnego tylko poprostu byle co. Polecam jechać gdzieś gdzieś oferują posiłki ciepłe w przerwie a nawet dwie przerwy, znam osobiście taką pracę. Niestety prawda boli co niektórych i próbują teraz swoje racje udowadniać ale nie tędy droga. ;) Bo jeśli Niemcy mają dość wciskania im katalogów na siłę, że zamykają drzwi przed nosem to ewidentnie coś nie gra. Może lepiej pomyśleć o zmianach. :D Dają Ci bloki po 6 rodzin gdzie nikogo nie ma przez pół dnia lub poprostu nie chcą katalogów i firma oczekuje że ma być powyżej 10 kontaktów.

@xxx

Co Ty w ogóle piszesz? Przerwa jest godzinna, czasem trwa nawet dłużej to zależy od tego gdzie umawia się grupa. Skoro znasz miejsca pracy gdzie serwują ciepłe posiłki to dlaczego Cię tam nie ma? Jeżeli ktoś przyjeżdża na przetrwanie albo sie odkuć z nadzieją że za nic nie robienie będzie miał zapłacone to sorry!!! Nie tędy droga moja kochana, widocznie nie nauczyli Cię jak pracować. Jeżeli chcesz zarobić i się nie narobić to polecam leżenie w trumnie na wystawie w salonie pogrzebowym!!! Ps Znam mnóstwo osób które pracują tutaj już kilka lat i nie narzekają tak jak Ty, biedna osóbka której nie dają ciepłego obiadku na przerwie w pracy.....

Litwin Marcin
@xxx

Pracowałem dwa lata i nigdy nie było półgodzinnej przerwy. Nieraz były nawet półtora godzinne. Były wyjazdy gdzie codziennie przez 3 tygodnie jedliśmy wyłącznie ciepłe posiłki, typu kebab, pizza, grzane bułeczki z mięskiem. Jak jest zimno to się pracuje w zimnie. Chyba logiczne. Jak jest upalne lato to się pracuje w słońcu. Jak wolisz siedzieć na hali i pracować w klimie na taśmie to nikt Ci nie broni. Niektórzy wolą inny tryb pracy. A jak i to Ci nie pasuje to było się człowieku uczyć i nie narzekaj. Bo za te pieniądze plus premie, które można z palcem w ... Zdobyć jeśli się tylko sumiennie pracuje. Możesz bez znajomości w Polsce pomarzyc. Nigdy nie znalazłem żadnego robaka w mieszkaniu. Zazwyczaj dostaje każdy swój własny pokój i Mariusz z Piotrem bardzo się starają żeby mieszkania były przyzwoite. Ludzie mogą mieszkać w willi ale zawsze będą narzekać, że albo pralki nie ma albo zmywarki albo sprzątaczki im wchodzą do pokoju (a to że wymienia ich śmierdzące pościele i ogarnia ich (usunięte przez administratora) na mieszkaniu już nie dostrzegają) Ja generalnie zawsze byłem zadowolony z tego co oferuje dla nas Bofrost. Jedyny minus to ludzie - Polacy pracujący w tej firmie. Dużo z nich się nie myje codziennie, ma problemy z nałogami i najwięcej narzekają a nic sobą nie reprezentują. Sami mieszkają w biedzie a wymagają złotych pałaców i całowania po (usunięte przez administratora) za swoją pracę. I Ty się do takich ludzi zaliczasz xxx. Praca jest naprawdę super. I nikt nikomu nie każe zapieprzac bite 8 godzin. Większość ludzi robi sobie dosyć częste przerwy na papieroska czy telefon do znajomych.. Lub po prostu siedzi na ławce z "kebsikiem" w łapie i rozmyśla o swoim życiu. Ja generalnie zawsze polecam i miło wspominam. A tak wyrozumiałych przełożonych po rękach ludzie powinni całować. Pozdrawiam

@xxx

A jeśli Ci drzwi zamykają na dzień dobry to widocznie musisz mieć "piękną" twarz. U mnie 90% odmawiających robilo to dosyć grzecznie. Wiadomo, że trzeba coś reprezentować swoim wyglądem i nie każdy się nada do takiej pracy. Kiedy wyglądasz jak (usunięte przez administratora) albo daje od Ciebie tygodniowym potem to nie dziw się, że nie chcą ludzie z Tobą rozmawiać. :)

Zainteresowana

Dobry wieczór, czy obecnie jest prowadzona rekrutacja? Jakie są warunki pracy i wynagrodzenie? Znam język niemiecki, ale nie jestem pewna, czy wystarczająco dobrze… W jaki sposób przebiega rekrutacja?

To plotki, czy sprawy zgłoszone do PIP oraz Sądu Pracy z tym rozkochanym szefem i podrabianiem podpisów? I co jest powodem, że są i tacy, którzy wbrew Twoim radą tu pracują? Jeśli dobra kasa, to ile?

Joanna
@Marcin Litwin

Zgadzam się z tym. Pracuję dwa lata w tej firmie. Krótką miałam przerwę, ale bardzo za Tą pracą tęskniłam. Polecam wszystkim bo jest naprawdę fajna praca, fajni szefowie i mieszkania są zawsze komfortowe.

To zdobywanie klientów ma wpływ na zarobki? Ile oni płacą? Bo kolega zamiast podaniem kwoty zadowolił się określeniem typu zadowalające wypłaty. I jaki jest standard tego darmowego zakwaterowania?

Juli.......

Roznosimy katalogi i zbieramy kontakty za 3 tyg pracy otrzymujemy 1300€ warunki mieszkaniowe są na poziomie, wyposażona kuchnia która jest wspólna tak jak i lazienka oraz kazdy ma swój pokój. Pracujemy 8h chodząc od drzwi do drzwi zachęcając ludzi do obejrzenia sobie katalogu, prosząc ich o nr tel by się z nimi skontaktować i dowiedzieć czy chcą coś zamówić. Droga AsA co Ci zrobili??? Trzeba pracować żeby coś zarobić! Pozdrawiam

@Juli.......

Te 1300 euro to stała kwota, zagwarantowana w umowie o pracę, czy może z doliczoną częścią prowizyjną? I w jakie dni oraz godziny pracujecie?

Leszek
@Juli.......

Brałeś udział w rekrutacji do Przedstawicielstwo Bofrost Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
szukam pracy

Witam. Mogę prosić nr telefonu na który mogę zadzwonic i porozmawiać o pracy?

Zaskoczyły mnie widełki dla pracownika roznoszące go ulotki w Niemczech, stała podstawa to 6200 brutto plus premie. Czytałem, że mieszkania 4 pokojowe, koszty takiego mieszkania pokrywa firma? Wynagrodzenie jest podane już po uwzględnieniu takich kosztów? W jakich stanach takie kwatery?

Co jest w niej fajnego? Jesteś w stanie podać jakieś powody?

Powody - fajna praca

Wysyłają Ciebie w teren przy minus 5 a Ty masz na to (usunięte przez administratora):-) każą nosić Tobie katalogi do klientów i zdobywać od nich numery telefonów ale po to są książki telefoniczne, szyldy lub można nr wymyślić żeby się nie przepracować ;) i płacą za to

Jaka atmosfera panuje w firmie Przedstawicielstwo Bofrost Polska? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 27 czerwca. Czy jest rotacja?

Serio płacą za nic nierobienie? Jak to możliwe i jak można się tu dostać? Nie mają żadnych wymagań czy to ironia co piszesz? Piszesz jeszcze o spożywaniu alkoholu, ale to nikt tego nie widzi? Albo może widzą, ale dają przyzwolenie? To ile idzie wyciągnąć kasy za takie obijanie się?

Krys

Od roku w końcu ta firma weszła na dobre tory. Pieniądze zawsze na czas. Lepsze nastawienie do pracowników i ogólnie polecam. Każdy powinien spróbować sił. Naprawdę polecam :)

Wiolka
@Krys

O, nastawienie lepsze, super. Ale tylko nastawienie? Czy też lepsze np. benefity? Albo lepsze jakieś wymierne dodatki pracownicze?

Pracujący
@Wiolka

Tak, dostajemy teraz większe pieniądze. Z zaliczkami też nie ma problemu. Wcześniej było Ciężko uprosić się o co kolwiek. Jeśli miałaś jakiś problem to po "godzinach pracy" lub na weekendzie mogłaś zapomnieć, że już na szczęście były szef odbierze od Ciebie telefon. Teraz wszystko jest wyjaśniane od razu

QWERTY
@Pracujący

Powiecie, ile taka zaliczka wynosi? To jest jakiś konkretny % od pensji całej? No i większe pieniądze, to oznacza podwyżkę, tak? Tutaj jaka jest pensja, jakie to były podwyżki?

Cinek

To chyba jeszcze ze mną nie rozmawiałeś :) ja wypełniam i jestem całkowicie po stornie kajsera ale jak się mówi „Wer zuletzt lacht , lacht am besten”

zażenowany

Nikt faktycznie pracujący kiedys z Kajzerem nie smialby sie z niego. inna sprawa jezeli ktos pracowal z piotrem. tu sytuacja wyglada zupelnie odwrotnie. i informacyjnie, bo chyba macie jakis kompleks - nie mieszkam we Wroclawiu, nie nazywam sie Kajzer i robie tutaj wpis po raz pierwszy

Mateusz

Były szef szantażuje całą firmę Bofrost i pracowników, że stracą prace oraz wysyła niektórym osobom pogróżki SMSami.

Weronika

Jestem na tak! Super wynagrodzenia zawsze na czas! Na początku było trochę ciężko, ale po tygodniu byłam w stanie samodzielnie pracować i czułam satysfakcję z każdego kolejnego dnia pracy. Jestem tu kilka wyjazdów i na pewno będzie ich wiecej

Dzień dobry. Niestety zrobiło się tu bardzo nie przyjemnie, cała firma wie, że stoi za tym były polski szef z Wrocławia. Atmosfera w pracy od kiedy zmieniło się szefostwo rzeczywiście zmieniła się również i to na lepsze. Każdy niech nie sugeruje się opiniami tych "niby byłych pracowników" ponieważ pod każdym z ich postów ukrywa się jedna mściwa osoba. Teraz są lepsze pieniądze, dużo lepsze mieszkania i warunki pracy! Pracuje tu już bardzo długo i mogę polecić każdemu kto chciałby spróbować swoich sił w tego typu pracy.

Marcin Litwin

A nieźle trzeba mieć zryty beret żeby okradać firmę, żądać od niej dodatkowych pieniędzy i na dodatek podżegać innych do podpisywania ankiet oferując im zmyślone kwoty.

Marcin Litwin

Skakałem? Udawałem kopulację na kobiecie? Całą grupą spaliśmy w aucie??? :D anonimowy bohaterze ujawnij się i opowiedz te bajeczki mi prosto w twarz. Na dach się tylko wspiąłem i zapłaciłem za to, bo mnie stać mały człowieku. Mam inne źródła dochodów i skoro jesteś tak świetnie poinformowany Mariusz to pewnie wiesz, że jestem jedyną osobą w firmie która nigdy nie żebrała o zaliczki. Napisz proszę co się działo za Ciebie i przestań udawać najlepszego Szefa na świecie

Dawidos

Dno. Okropna praca. Nie polecam. Składek faktycznie nie odprowadzają.bylem dziś w ZUS. Odradzam każdemu a to co się dzieje na miejscu w Niemczech nie skomentuje nawet

Adela
@Dawidos

Może zdażyło się firmie coś przeoczyć względem umowy. Próbowałeś rozwiązać ten problem z biurem? Chętnie się dowiem jaka umowa została ci zaproponowana i jakie warunki finansowe?

Byly pracownik
@Dawidos

A1 tez nie wyrabiają, co czyni prace trochę nielegalną. Jeżeli pracodawca zaniecha obowiązku wyrobienia zaświadczenia A1 dla pracownika, narusza w ten sposób niemieckie prawo - § 28a Sozialgesetzbuch (SGB IV), a więc dopuszcza się czynu zabronionego na terytorium Niemiec.

Krystyna

Witam serdecznie. Czy czasem jeszcze zdarzają się rekrutacje na promotorów marki ze znajomością j. niemieckiego? Zastanawiam się, jak dobrze trzeba znać język, oczekują perfekcyjnej znajomości czy komunikatywny wystarczy spokojnie?

@Krystyna

Witam. Język trzeba znać w miarę komunikatywnie. Rekrutacja odbywa się cały czas, wystarczy zadzwonić do szefa firmy. Pozdrawiam serdecznie

Irena

A jak firma weryfikuje umiejętność języka? A jakieś inne szczególne wymagania mają? Atmosfera jest okej, szefostwo w porządku? Jak można doagdać się o podwyżki w pierwszym roku pracy?

@Irena

Dzień dobry. Język jest weryfikowany rozmową z szefami po niemiecku. Szef Mariusz zna go doskonale. Szczególnych wymagań nie ma, trzeba być otwartym na kontakty z ludźmi i nie być konfliktowym. Grupy są zgrane więc mozna się szybko zaprzyjaźnić. Polecam zadzwonić i się dowiedzieć... Pozdrawiam

Gabriela

Czy firma oferuje jakieś dodatkowe kursy językowe żeby rozwijać umiejętności w niemieckim? Czy raczej nie ma takiej potrzeby? Jestem też ciekawa widełek płacowych, możesz coś na ten temat zdradzić?

obiektywny

Witam wszystkich. pracowalem kiedys dla bofrost i znam kilka osob, ktore sa aktualnie zatrudnione w bofrost przez piotra - jego tez znam i powiem tylko, ze to byl mega slaby wybor na osobe ktora ma reprezentowac swoim nazwiskiem taka firme jak Bofrost. (usunięte przez administratora), alkoholik, troche niezbyt intligentny choc wygadany, (usunięte przez administratora), kazdy sie z niego smieje jak kaze mowic na siebie "szefie" :) . z tego co wiem od pracujacych kolegow to skladki dalej maja nieoplacone, przynajmniej w zusie ich nie widac chociaz kliche z malyszczukiem zarzekaja sie, ze je zaplacili a inne (usunięte przez administratora)potwierdzaja ze je widza w pue. atmosfera slaba, duzo alkoholu i duzo (usunięte przez administratora) kto lubi pasc nieprzytomny wieczorem do wyrka to polecam mu taki wyjazd. sama praca to zalezy od grupy. kombinuje kazda. mi sie biegac juz nie chcialo, caly dzien poza chatą, bez toalety z arabami albo ddr'owcami co szczują psami jak ktos chce od nich nr telefonu. oczywiscie to ze 3 tyg wyjazd i na tydzien powrot to ok ale wiem, ze ostatnie razy kaza siedziec w niemczech po 4 tygodnie i nie pytaja sie o zdanie czy to tobie pasuje. szczerze to nie polecam

Mariusz K. Malgorzata K.

Informuje, że od 1.10.2022 firma Przedstawicielstwo Bofrost Polska jest prowadzona pod nową nazwą i przez nową osobę: Przedstawicielstwo Bofrost Polska Piotr Małyszczuk z siedziba w Toruniu i Pana Mariusza Klich.... a od czerwca 2022 roku Była prowadzona przez tylko przez firmę Bofrost. W związku z tym chce poinformować, że Pan Mariusz Ka.. i Pani Małgorzata Ka.. juz sie nie maja nic wspólnego z firmą bofrost i z niniejszym wątkiem a i wszystkie nowe opinie dotyczą nowej firmy Pana Piotra M. z którą proszę nas nie kojarzyć. Wszystkim zaś osobom, z którymi współpracowaliśmy przez wiele ostatnich lat chcieliśmy złożyć podziękowania i przy okazji życzenia noworoczne. pozdrawiamy Małgorzata i Mariusz K.

A.Erkelenz
@Mariusz K. Malgorzata K.

Tak przypadkiem trafiłem na stronę. Odżyły wspomnienia. Pozdrowienia od starego pracownika jesień/wiosna 2017/2018. Po wypadku - przygoda niestety się feralnie zakończyła. Pani Małgorzato, Panie Mariuszu - zdrówka przede wszystkim i wszystkiego dobrego. To była moja pierwsza wtedy praca w Niemczech - teraz jestem w zupełnie innym punkcie - też w Niemczech - ale tę pierwszą pracę przy katalogach - wspominam z rozrzewnieniem :-) Pamiętam pełny profesjonalizm z Państwa strony, pozdrowienia!

Marcin Litwin

Po pierwsze anonimowy bohaterze. Nikt nie wydzwania i o nic nie prosi. Może Tobie ktoś dobre pieniądze płaci za smarowanie tej firmy i nowego szefostwa. Od kiedy weszły zmiany są większe wypłaty. Pracujemy i piszemy jak jest. A, że Ciebie ktoś wyrzucił(być może) za picie alkoholu to już Twój problem. Następny urażony były pracownik. Jak się wypowiadasz i wystawiasz opinie to się chociaż przedstaw a nie oczerniasz wszystkich dookoła. Piotrek to super facet i jeden z lepszych szefów. Ale oczywiście, zawsze znajdzie się zawistna życzliwa osoba, która postanowi obsmarowywać innych gównem i fałszywymi pomówieniami. Chcesz coś powiedzieć to zadzwoń wprost do Piotra i z nim pogadaj a nie dziecinne anonimowe zagrywki na stronie. Ps. Zazwyczaj zimą jest zimno A latem ciepło. ;) Nie pozdrawiam

Pracowałem 3 lata w Bofrost
@Marcin Litwin

Pracowałem kilka lat w Bofrost w tym znam się z Piotrem. Obserwuje też to forum i od czasu do czasu rozmawiam ze starymi kolegami. Źle się dzieje w firmie a z tego co słyszałem o Panu Panie Litwin to nie wylewasz alkoholu za kołnierz i oszukujesz firmę na czasie pracy i fałszywych kontaktach. Ilu miałeś klientów w poprzednich miesiącach ? :) Nie wyleciałes ponoć jedynie za to, że nie raz piłeś z Piotrem, dlatego, że masz prawo jazdy i że dużo wazeliny używasz w kontaktach z Malyszczukiem żeby się tylko utrzymać w pracy. Nie jest to moje zdanie ale kogoś kto Ciebie zna i był z Tobą w grupie. A co do Malyszczuka to mało o nim chyba wiesz, to notoryczny klamca, (usunięte przez administratora) i alkoholik . Na dodatek wiem, że lubi popieścić pracownice a w jednej był nieszczęśliwie zakochany. Co do składek zus to nie powiem nic bo nie wiem ale jak ktoś chwali postawę Piotra Malyszczuka w pracy to powiem, że kłamie. Sam z nim oszukiwałem firmę ale Piotr jako kierowca sam narzucał to w grupie. Prywatnie dla niektórych osób bywa ok. Dla tych co stawiają mu alkohol szczególnie

Renia
@Marcin Litwin

Witam serdecznie czy mozna dostać numer tel do jakiegoś koordynatora żeby móc zadzwonić w sprawie pracy?

byly
@Renia

Unikaj jak ognia. Pracoalem kilka lat. Od pół roku jak zmienił się właściciel firmy w Polsce to nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedstawicielstwo Bofrost Polska - Straelen

• Jak się pracuje w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Przedstawicielstwo Bofrost Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedstawicielstwo Bofrost Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 10 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedstawicielstwo Bofrost Polska