Flexipool BV

Opinie o Flexipool BV

Asia

Connectiva*

Asia

Witam. Chcialabym sie dowiedziec co powiecie o firmie Conective czy jakos tak?

Tomiii

Nie warto jechać robisz tylko na opaty za materac i dojazdu do pracy :((((Masakra

seba1984

Nie polecam tej pseldo firmy stworzonej przez polaczkow zeby dymac innych polaczkow najgorsza firma na jaka trafilem w holandii u turkow mialem lepiej he nawet ciapate lepsze od tego guwna.

Poszukuję pracy

Czy jest możliwość zatrudnienia przez tą agencje

nie

nie polecem tej firmy pokoje jak w więzieniu a nawet gorzej ja trafiłem na pokoju bez drzwi tylko firanka i z grzybem na suficie kroją 100euro za taki hotel i 60 euro zas dojazdy do pracy a zarobki 300 euro tygodniowo takie Pieniądze idzie zarobić w Polsce nie polecam !!!!

Maja

Na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy szukający pracy za pośrednictwem FLEXIPOOL? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z firmą.

Alina

Nie warto jechać w Holandii ostro oszukują Polaków większość to agencje pracy tymczasowej i wiekowka nie wartooooo !!! Robisz tylko na hotel i dojazdu do pracy smieszne groszw jak zostaną to sukces Bywa że nie mają ludzie na busa by wrócić do kraju Takie sa fakty nie dajcie sie oszukać Pozdrawiam byłam to wiem Tylko lizusy i znajomi i mają trochę lepiej tak jest porażka godz w jedną stronę się jedzie do pracy itd bez sensu

Zajmuje się organizacją wyjazdów do pracy za granicę do Holandii. Praca u legalnego zarejestrowanego pracodawcy. Praca dla kobiet i mężczyzn na szklarni oraz przy pakowaniu owoców i warzyw, wyjazd 14 marca. Wszelkie informacje pod numerem telefonu Znowu to samo!!! :((((((((((

sffg

Wiecej opinii nt. agencji Flexipool znajdziesz na stronie http://bpwh.pl Ranking Agencji Pracy w Holandii.

Basia ..

Witaj Ewo co do zarobków w tej agencji pracy to bez komentarza bym to zostawiła ale jak pytasz więc proszę kilka słów w temacie :(( Gorzej byc nie moze nie wiem czy po oplatach zostanie ci na reke 170 € w mcu i nic pewnego bo może być tak że godzin nie wyrobisz albo jakieś chore kary itp by byly na hotelu ??? Odradzam pracę przez ta firmę Barbara z Polski centralnej Poszukaj lepiej w agencjach z Holandii tam jest trochę lepiej powodzenia życzę Pozdrawiam :)

Hejka mam pytanie ile zostało wam do ręki po wsztstkich opłatach co agencja pobierala za mc pracy Dzięki za odp Dostakam propozycje pracy z teh firmy ale mam obawy jak czytałam opinie ??? pozdrawiam was Ewa z Olsztyna

KRIS

Witam no to mizerne opinie maya agencja pracy szalu nie ma Zamias pomagać rodakom jadą zarobić na chleb to jest wszystko odwrotnie dokładają do interesu zwykli ludzie Mamy chore czasy Większość pracowników w Holandii to Polacy jeszcze ściągają młodych bo wiekowka jest i grosze płacą maja tania sile robocza Jeśli praca to nie przez agencję

Kamil

Hello moje zdanie jest takie wcześniej było lepiej z pracą w Holandii teraz jest wyzysk na Maxa większość na rynku pracy w NL to śmieszne agencje pracy tymczasowej Rozmawiałem z kilkoma osobami z hotelu gdzie byłem to koło mówił że dopiero po przepracowanym roku przeszedł do Holenderskiej firmy i agencja fo nie czyscila z kasy robił po 10 godz stawka większą jak z agencji Było mniej pracy to on i tak został a wiara co była na śmiesznej umowie z Flexipoluuu wracała po 5godz na hotel żenada Osobiście do pracy jechałem godz każdego dnia w jedną stronę mieszkałem w Niemczech a praca była w Holandii Zobaczcie sa filmy na you tube jak robią nas Polaków na szaro w Holandii Tania siła robocza jesteśmy dla nich prawie jak Chiny Pozdrawiam Kamil

Jacek

Witam noca dobre ludki mam propozycje piszczę jeśli to nie problem gdzie byliście na hotelu i jakie zakłady pracy warunki atmosfera itd jakie były Dobrze by bylo wiedzieć Jak gdzie jest by inni mieli rozeznanie jak tam jest Ja byłem w Dulken syf totalny głośno muza grała cpanie picie w Weekendy i nie tylko Polowa to Rumuni i zbieranina rozni ludzie nie moje klimaty inny swiat troche pod patologiii

Zbychu

Witam mam pytanie ile można zarobić na tydzień no i jakie opłaty pobiera agencja od pracownika Czy jest sens jechać ? Czy wszedzie sa takie warunki mieszkaniowe czy tylko ten Dulken taki syf !!! Dostałem ja i znajomi propozycje wyjazdu do pracy tylko jak czytam Czytam opinie to czarno to widzę mam dykemat czy wybrac Jupiter albo Covebo z Flexipoluu mówili mi przez tel Ze pokoje dwu osobowe tv Internet wi fi dwa automaty do prania 8prysznicy wygodne lozka itd :( Proszę o zetelna opinie w temacie Dzięki za wszystkie rady i odp Pozdrowienia z Krakowa Zbyszek

Adam z Gdańska

Witaj Kamila.P masz rację jak jechałem do pracy zbieraliśmy ludzi z Dulken na Eidhoven do Gooopacka tam robiliśmy Opowiadali jaki syf i warunki tam mają a robota nie była lepsza podobnie jeden robił za dwie osoby i tylko darcie japy tempo tempo nigdy w życiu nie widziałem by tak traktować ludzi i pracować w takich warunkach Tragediaaaaaa Pozdrawiam

Kamila P

Witam. Wyjechalam z narzyczonym do tej firmy bo chcielismy sprobowac czegos nowego. I moge wam odradzic ta firmie Po pierwsze mieszkalismy w dulken stary vpsychiatryk straszy w nim pokoje tragedia 4na4 lazienka cala w grzybie mieszkalismy kolo osob ktore glosnio puszczalili muzyke i byli dilerami. Kuchnia na zewnatrz ssyff pralki tez na zewnatrzi telewizor w salonie a nie w pokoju a i gdy przyjechalismy 2 godz czekalismy na klucze weszlismy brud melina trza bylo posprzatac Po drugie ponad tydz czekalismy na umowy nie wspomne o wyplacie... Trzecie praca : sortowanie owocow mala kantyna na przerwach stoisz bo nie ma miejsca porazka Tragedia praca moj narzyczony mial nosic po 4 skrzynki a jedna 10 lub 5 kg i mial ukladac po 16skrzynek w gore i nie siegal do ostanich to skakal rzucal to mu spadalo a szefowa darla sie ciagle szybciej to nie przedszkole. Ja przekladalam owoce do innych skrzynek to dostalam prace nie dla kobiet tylko najgorsza przebieralam arbuzy gdzie skrzynki warzyly duzo strasznie nie wspomne ze trzeba bylo sciagnac z samej gory na stol to gowno ciezkie. Ogolem zapierdalasz od rana do nocy ogolem w ciagu tygodnia na owocach wyciagalo sie 55 70 godzin a kasa i tak smieszna Raz zeszlismy po 10 godz bo bylo ciezko to przez tydz pracy nie mielismy smiech na sali brak nawet kordynatorow hah odradzamy polecamy gooodmorin van kopen i ap grupa wiatrak jobs Pozdrawiamy i good job ;))

Aniaaaa Koszalin

Witam byłam jakiś czas temu na szparagach mieszkałam w Dulken:(((

Aniaaaa Koszalin

Witam byłam jakiś czas temu na szparagach mieszkałam w Dulken:(((

Janusz z Mazur

Witam dokładnie więcej straciłem jak zarobiłem na busa mi ledwo starczyło by wrócić do kraju Dziecko mam chore żona bez pracy i jeszcze taka firma oszukuje na kasę Gorzej być nie moglo ale trafiłem Szooook Wrogom nie polecam tam pracować Janusz

Zostaw merytoryczną opinię o Flexipool BV - Venlo

• Jak się pracuje w Flexipool BV?

Zobacz opinie na temat firmy Flexipool BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flexipool BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 68, z czego 15 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flexipool BV?

Kandydaci do pracy w Flexipool BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flexipool BV