KINGUIN Poland

1.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy KINGUIN Poland

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jak szefostwo w KINGUIN Poland traktuje ludzi?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy KINGUIN Poland organizuje staże dla studentów?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma KINGUIN Poland udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tonieja Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Z tego co wiem, Kinguin nie udziela pożyczek. Oprócz standardowych benefitów (zniżka pracownicza, kod 50% itd), jest też opieka psychologa (t.j. przez aplikacje). Jeśli to nie jest wystarczające to Kinguin wspiera dobrym słowem ;)

anonim Nowy wpis
Kandydat
@Tonieja

Co jeszcze należy do tych standardowych benefitów? Bo wspomniałaś/eś o zniżce, a co poza tym? Wow, wsparcie psychologa? Super sprawa! Ale przez aplikacje? Jak to wygląda? Rozmowa w formie wiadomości tekstowych?

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Maria
Były pracownik

Zglaszanie nic nie daje jesli czlowiek jest czescia kliki u gory.

:)
Inne

Dokladnie, zglaszanie do HR-u nie daje NIC.

Alicja
Pracownik
@:)

Ja mam inne doświadczenia, tylko trzeba mieć dowody, większość ludzi pewnie ma subiektywne odczucie i myśli, że to wystarczy.

Pracodawca

@:)

Jako dział People bardzo poważnie podchodzimy do zgłoszeń i ich weryfikacji, w ścisłej współpracy z naszym działem Legal. Rzetelna analiza każdego zgłoszenia jest niezwykle istotna, ponieważ naszym priorytetem jest zapewnienie uczciwego i sprawiedliwego rozwiązania sytuacji, minimalizując jednocześnie ryzyko szkody dla wszystkich stron zaangażowanych. Pierwszy krok naszego planu poprawy atmosfery i inkluzywności w firmie to przeprowadzona przez nas ankieta dotyczącą tych zagadnień, która pomogła nam zrozumieć i zidentyfikować obszary, w których możemy jeszcze bardziej się zmieniać

O.K
Pracownik
@KINGUIN Poland

Błagam was, jak wam takie bzdury przychodzą do głowy, albo, że ktoś w to uwierzy. Kolesiostwo i kilka jak cholera, ludzie, którzy ewidentnie nie powinni być na tych stanowiskach są tam bo rodzina szefa lub bo się ładnie uśmiecha, wchodzi gdzie trzeba i przypisuje sobie robotę innych. Całe szczęście, że nowy CMO bo poprzedni żenada! Zmiany są co 2 miesiące w firmie, na lepsze, dla pracownikow, i tak dalej a po miesiącu działania lepiej wracamy do punktu wyjścia. A HR to już w ogóle żart. Na pewno nie jest tam dla pracowników, mgło by go w ogóle nie być.

Programista Php
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przeprowadzana przez Skype'a z siedzibą w Koszalinie. Najpierw weryfikacja i uszczegółowienie CV (30 minut), później test merytoryczny z programowania (głównie PHP, 2,5 godziny). Test przebiegł w bardzo miłej atmosferze współpracy i dyskusji, nie było suchych pytań z odpowiedziamy dobrze-źle. Można się było nie zgodzić z rekrutującym w sprawie podejścia do problemu, trzeba było dobrze uzasadnić i obronić swoje stanowisko.

Pytania

Pytania zadawane kolejno utrudniały przedstawiony problem. Weryfikacja wiedzy związanej z programowaniem obiektowym. Nie było dziwadeł typu: wolałbyś być bobrem czy kaczką. Było kilka podchwytliwych pytań, na które dobrze znać odpowiedź od ręki, ale wszystko można znaleźć w dokumentacji. Kilka pytań z SQL'a oraz frontenadu (HTML, CSS, JS). Pytania merytoryczne, odpowiednie do rekrutowanego stanowiska.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Pytanie
 Pytanie

Czy w KINGUIN Poland są szkolenia zewnętrzne?

B.
Pracownik
@Pytanie

Tak, są

Aleksandra
Inne
@B.

w formie takiej, że firma proponuje dla chętnych coś czy samemu się trzeba zgłosić z pomysłem? budżet każdy ma na głowę ograniczony np., miesięczny lub roczny?

Asia
Pracownik
@Aleksandra

Różnie, czasem zarząd coś proponuje, czasem przełożony, a czasem samemu się coś znajduje i dostaje zgodę albo oddają kasę.

Aleksandra
Inne
@Asia

oddaje jednak? czyli to nie jest tak, że każdy ma po równo tyle samo kasy do zużycia? to jak nie pójdę na szkolenie to gdzie te pieniądze znikają?

Asia
Pracownik
@Aleksandra

Nie wiem, mówię z perspektywy ludzi w moim zespole.

Aleksandra
Inne
@Asia

Nie no jasne, raczej sądziłam, że to uniwersalne mogłoby być. A o swoim zespole co powiesz? Kiedy ostatnio kogoś braliście do siebie? Jak długo już w takim komplecie jesteście?

Bartek
Pracownik
 Pytanie

Nie wiem skąd są tu aż tak złe opinie, bo naprawdę po sporym czasie spędzonym w firmie stwierdzam, że w lepszym miejscu nie pracowałem. Head jest super, kasa też fajna, dodatkowo premia, szkolenia..czego chcieć więcej?

Pingwin
Pracownik
@Bartek

Zgadzam się w 100%

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w KINGUIN Poland? Czy trudno jest zdobyć awans?

MrY
Były pracownik
@Pytanie

Da się. Sposobów jest sporo, od zgłaszania się wewnętrznie do wykazania się. Więc awansować się da. Tylko musisz pilnować, aby to nie było więcej, nowe i trudniejsze obowiązki za tą samą kasę i bez faktycznego awansu

Anna
Inne
@MrY

Świetnie, że są takie możliwości. A powiesz mi w jakim czasie od przyjęcia do firmy jest możliwy awans? Ile trzeba przepracować na pierwszym stanowisku?

Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca KINGUIN Poland motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

asdf
Pracownik
@Pytanie

nie

Mirosław
Inne
@asdf

Co tak jesteś na "nie"? Nie ma żadnych benefitów albo dodatkowych premii żeby bardziej zmotywować ludzi do roboty?

ex
Pracownik
@Mirosław

Są premie, jakieś tam benefity też (opieka medyczna, punkty benefit, dodatkowy dzień wolny za staż pracy czy premia za każdy przepracowany rok) ale bardzo mocno brakuje motywacji pozafinansowej. Coś takiego jak planowanie kariery, rozwój zawodowy czy szkolenia nie istnieją.

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z KINGUIN Poland?

ex
Były pracownik
@Pytanie

Ludzie w większości są świetni, szczególnie Ci z niższych szczebelków drabiny. Co do "góry" to jest mocno różnie. Są względnie profesjonalni managerowie, którzy wychodzą ze skóry, żeby ogarniać w tym wszechobecnym bałaganie panującym w Kinguinie. Są też tacy, którzy ewidentnie mają swoje stanowiska bo mają mieć mimo kompletnego braku kompetencji. I nie tylko kompetencji twardych związanych ze swoim obszarem ale jakichkolwiek managerskich.

Pytanie
Inne
 Pytanie

Czy można dostać numer do agenta obslugi klienta kinquin?

asdf
Pracownik
@Pytanie

nie

wojno49@gmail.com
Inne
 Pytanie

Witam! Kupiłem 5x 50 $ karte do hellcase, platnosc doszla nie dostalem kodu, dostalem jedynie wiadomosc ze jest wstrzymana. Prosze o szybka odpowiedz, oczywiscie potwierdzam platnosc. Napisalem juz 2 bilety do pomocy technicznej ale zero odzewu. Póki co wyglada to jak próba oszustwa.

Meh
Inne
 Pytanie

I jak tam w Kinguin, pracuje ktoś jeszcze w Polsce czy pracownicy tylko są w Bułgarii? I jak tam z pracą zdalną w czasie pandemii?

Pytanie
 Pytanie

Czy można się zatrudnić na UZ na niepełny etat na Customer Support? Np. praca zawsze w piątek-sobota-niedziela lub sobota-niedziela?

Pytanie
 Pytanie

Czy można pracować na Customer Support zdalnie?

M
@Pytanie

nie

X
@Pytanie

Na stałe - nie. Ale jest możliwość okazyjnego home office, nikt nie robi z tego tytułu problemów jeśli nie jest to nagminne czy długotrwałe. Regularnie jednak praca musi odbywać się w biurze.

Zostaw merytoryczną opinię o KINGUIN Poland - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
KINGUIN Poland
Przejdź do nowych opinii