NATEK Poland

Opinie o NATEK Poland

Natalia

NATEK Poland to całkiem niezły pracodawca takie słyszałem opinie o firmie. Może to nie jest ideał.

Lidia

W sieci pojawiła się oferta pracy na stanowisko Recruitment Coordinator - czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat procesu rekrutacyjnego w NATEK Poland? Z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? Te informacje będą cenne dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

BeataW
@Lidia 10.08.2017 16:19

Pani Lidio, Przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie NATEK uzależniony jest od rodzaju stanowiska. W przypadku Koordynatora ds. Rekrutacji będą to dwie rozmowy - piewsza z rekruterem, druga z przedstawicielem działu HR. Interview z rekruterem odbywa się w jęz. angielskim. Zadając pytania skupiamy się głównie na doświadczeniu kandydata, jego motywacji do podjęcia pracy na wybranym stanowisku i chęci rozwoju. NATEK to firma międznarodowa dlatego znajomość języka angielskiego jest jednym z kluczowych kryteriów wyboru. Pozdrawiam, Beata Węgrzyn, NATEK Poland

Luidzi

NATEK Poland w dalszym ciągu rozwija sie i dzięki temu można dostać u nich pracę. To firma z perspektywami. Myślę, że praca dla nich to naprawdę przyjemność, to są moje odczucia ale rozmawiam z ludźmi to wiem co mówią. Ostatnio mają sporą ofertę pracy.

Natalia

Mogę dołączyć sie ze swoja opinia , że NATEK Poland to fajna firma i na prawdę bardzo dobrze mi sie tu pracuje.

Marcin F

Pracuję w NATEKu ponad półtora roku, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie kariery zawodowej w IT. Kilka słów o firmie: - Atmosfera bardzo pozytywna - Kadra HR pomocna - Wysoki profesjonalizm - Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności (pay for performance) - Dużo możliwości rozwoju - W razie niezadowolenia z projektu, możliwa zmiana - Firma aktywnie się rozwija (nowi klienci, nowe oferty) Z własnego doświadczenia mogę potwierdzić, że żadna z sytuacji opisanych w negatywnych komentarzach na tej stronie nie miała miejsca. Osoby zamieszczające tego typu komentarze wykazują się zwykłym brakiem profesjonalizmu.

Natalia

Coś nowego słychać w firmie? Miło wspominam czas kiedy pracowałam w firmie i sentyment pozostał. Natek to był zespół super ludzi i jak poczytałam o nich to widać, że dalej jest super. Jeśli kiedyś wrócę to spróbuje jeszcze raz dostać się do pracy w firmie.

Robert

A ja jestem bardzo zadowolony z pracy w NATEK-u. Pracuję już tam ponad półtorej roku na umowę o pracę. Mają kilka oddziałów, ja akurat pracuję w Krakowie. O firmie mogę powiedzieć tyle: Bardzo miła atmosfera, wypłaty na czas, stawki bardzo dobre i konkurencyjne (zarówno dla QA jak i programistów oraz architektów). Coś takiego jak brak podwyżek w tej firmie czy praca tzw. "tymczasowa" to jest zwykłe kłamstwo. Zasady są proste: na sam początek umowa na czas próbny, później na rok a po roku na czas nieokreślony. Co do certyfikatów - firma je finansuje (jestem obecnie w trakcie robienia ISTQB). PS: Ostatnio pojawiły się głosy, że jeśli jakiemuś pracownikowi zostanie rozwiązany kontrakt w firmie zewnętrznej, to praktycznie od razu zostaje zwolniony. Nie wiem, kto głosi takie rzeczy, ale mogę potwierdzić (z doświadczenia), że takie sytuacje nie mają miejsca.

mankin
@Robert 16.03.2017 17:33

Hey Robert Czy moglbym prosic o jakis kontakt do Ciebie ? Pozdrawiam :)

Lidia

Nie wiesz kim jest NATEK Poland? Zapoznaj się z artykułem: http://www.forbes.pl/natek-poland-otwarcie-o-outsourcingu,artykuly,181418,1,1.html

iks 3

halo gdzie ty przyjacielu jakieś ogłoszenie od nich o pracę dla architekta widzisz? ja właśnie szukam takiej pracy. powiesz proszę czy są konkurencyjni jeśli chodzi o stawki

tomek

To jest jakaś agencja zatrudnienia, pracy tymczasowej, czy może firma IT? Kto coś wie ?

Programista

NATEK Kraków - TRAGEDIA. Szczególnie jeśli jesteś programistą Java. Stawka to jakaś totalna kpina. Inne firmy oferują nawet do 20zł netto więcej na godzinę przy współpracy B2B niż firma Natek. Firma jest jedynie idealna dla osób którym nie przeszkadza pracować za bardzo niską stawkę...

nina

A gdzie w Toruniu znajduje się Natek? Na stronie tej firmy i w internecie nie mogę znaleźć nawet wzmianki o Toruniu, oprócz ofert pracy.

kacper

tyle ludzi szukających pracy w Natek w Toruniu a ofert chyba ni widu ani słychu no nie, czy coś się może zmieniło obecnie. ciekaw jestem czy jest jakaś szansa na rekrutacje. Chociaż powiedzcie mi też czy na prawdę Natek nie ma też żadnej strony internetowej czy może ja nie mogę odszukać. Liczę na was

Nie do wiary w jakim tempie w Polsce namnażają się firmy kupy typu NATEK. Są to typowe struktury pasożytnicze, samozatrudnienie właścicieli to jedyne realne miejsca pracy wykreowane przez te twory. Firmy tego typu to typowe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od którego przybywa co najwyżej smrodu (na rynku pracy). Długo można by wymieniać negatywne aspekty tego typu rakowych narośli na rynku pracy.

@123 30.01.2015 14:11

Hmm no ale o innych outsourcingach tak samo można by mówić a jednak ludzie pracuję i nie narzekają :P

Natek frieeend

anonim - 2013-08-19 13:58:12 Natek frieeend, a te podwyżki i szkolenia rzeczywiście się zdarzają? Czy to bujda? Szkolenia płatne? Z kasą nie ma żadnych problemów?Szkolenia platne - tak, ale to Ty placisz. Podwyzki - tak ale Twojego managera Jednak musze przyznac ze wyplaty zawsze byly na czas.

Łukasz_Lampka

Dzień dobry, przykro nam, że praca w NATEK nie spełniła Pana oczekiwań. Chcemy być firmą, która jest dla swoich pracowników przyjemnym doświadczeniem i z którą planują związać swoją karierę na dłużej. Dlatego też bardzo interesuje mnie Pana/Pani opinia i chętnie dowiem się więcej - dzięki temu będziemy mogli znacznie poprawić jakość naszych usług. Będę wdzięczny, jeśli skontaktuje się Pan/Pani ze mną mailowo, pod adresem: lukasz.lampka@natek.pl. Z poważaniem, Łukasz Lampka NATEK Poland

guruguru

Odradzam. W firmie panuje bałagan, chaos, irracjonalność. Na porządku dziennym są obiecanki-cacanki. Zarobki niskie, jedyny benefit to podstawowy pakiet medyczny. Praca niepewna, wbrew temu co wpierają ludziom skończy się projekt to do widzenia. Zero szkoleń i możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego. Jeśli ktoś pracuje tam dłużej niż parę miesięcy to jest mistrzem. Zdecydowanie lepiej zatrudnić się bezpośrednio w firmie, a nie przez Natek - gwarantuje to wyższe zarobki i zyskanie większej ilości benefitów, o szkoleniach i ścieżce kariery nie wspomnę.

Byly pracownik

Pracowalem w firmie natek i szczerze nie polecam z nimi wspolpracowac. Kiedys jeszcze warunki na wstepie mieli bardzo dobre i kontakt z "gora" byl w miare ok. Pozniej zaczeli czuc wieksze pieniadze i zaczeli cisnac i olewac pracownikow. Doszlo do tego ze podsuwali niekorzystne umowy do podpisania bo wczesniejsze zapisy w umowach do czegos ich zobowiazywaly. Podsumowujac dla poczatkujacych jesli praca bezposrednio u klienta to w ostatecznosci na jakis short term. Inaczej odradzam.

GallAnonim

Praca "tymczasowa". Zatrudniają specjalistów na kontrakt,obiecują i pozbywają się w trybie ekspresowym jak tylko nie są potrzebni. Na umowę o pracę na czas nieokreślony- warto, ale kontrakt odpada.

Zostaw opinię o NATEK Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NATEK Poland