Coca-cola HBC

3 Dodaj opinię

O nas

O Coca‑Cola HBC Polska

Coca‑Cola HBC Polska, stanowi część Grupy Coca‑Cola Hellenic i jest liderem polskiego rynku napojów bezalkoholowych.

 

Jesteśmy częścią Coca‑Cola HBC AG

Coca‑Cola HBC Polska (spółka córka Coca‑Cola Hellenic Bottling Company AG) jest rozlewcą produktów The Coca‑Cola Company w Polsce. W Polsce zatrudniamy blisko 2000 osób w Centrali w Warszawie oraz trzech fabrykach znajdujących się w Radzyminie, Staniątkach i Tyliczu. Jesteśmy odpowiedzialni za produkcję, sprzedaż i dystrybucję do naszych partnerów handlowych oraz konsumentów, marek napojów należących do The Coca‑Cola Company.

 

Wiodące marki i zróżnicowane portfolio

Rozlewamy, sprzedajemy i dystrybuujemy rozpoznawalne na całym świecie bezalkoholowe napoje gazowane takich marek jak: Coca‑Cola, Coca‑Cola Zero Sugar, Sprite, Fanta na licencji The Coca‑Cola Company. Marki te tworzą portfolio napojów bezalkoholowych jednych z najlepiej sprzedających się na świecie.

Produkujemy, dystrybuujemy i sprzedajemy również napoje niegazowane - wody, soki, nektary, herbaty mrożone oraz napoje energetyzujące. Kompleksowe portfolio z bogatą ofertą produktów czyni z nas znaczącego partnera dla naszych klientów, który dokłada wszelkich starań, aby odpowiadać na zróżnicowane potrzeby konsumentów. 

 

Coca‑Cola HBC Polska dzisiaj:

 

ok. 2000
pracowników

ok. 2200
dostawców

+120 000
klientów

 

Główna siedziba Coca‑Cola HBC Polska znajduje się w Warszawie, skąd zarządzane są trzy zakłady produkcyjne spółki: w Radzyminie, Tyliczu i Staniątkach. Główna, międzynarodowa siedziba Grupy Coca‑Cola HBC AG znajduje się w Szwajcarii, a sama spółka notowana jest na londyńskiej giełdzie (London Stock Exchange), a także na giełdach w Atenach oraz w Nowym Jorku, w ramach notowania równoległego (w ramach tzw. "secondary listing").

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Coca-cola HBC