Coca-cola HBC

3 Dodaj opinię

Nasze marki

Nasze portfolio produktowe

Coca‑Cola HBC jest jednym z największych na świecie rozlewców produktów The Coca‑Cola Company. Produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy napój Coca‑Cola, najbardziej znany i najchętniej kupowany w historii.

 

Oferujemy szeroki wybór napojów słodzonych, niskosłodzonych oraz nie posiadających cukru w różnych wariantach opakowań, dostosowanych do stylu życia naszych konsumentów. Pozostałe marki, które produkujemy na licencji The Coca‑Cola Company (m.in. Fanta i Sprite), są jednymi z najlepiej sprzedających się marek w swoich kategoriach produktowych.

 

1
jesteśmy liderem branży napojów bezalkoholowych w Polsce

32%
udział naszego wolumenu sprzedaży w rynku napojów bezalkoholowych

45%
udział wartości sprzedaży w rynku gazowanych napojów bezalkoholowych

 

 

Powyżej znajduje się aktualne portfolio produktowe Coca‑Cola HBC Polska. Nasza wieloletnia działalność na rynku napojów gazowanych dała nam unikatową wiedzę i doświadczenie, którą wykorzystujemy w innych kategoriach napojów, oferując naszym klientom i konsumentom odpowiednie opakowania i kaloryczność naszych produktów. 

W sumie sprzedajemy lub dystrybuujemy ponad 100 marek napojów w różnych odsłonach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Zidentyfikowaliśmy wyraźne priorytety zarówno dla naszych kategorii, jak i dla naszych marek, aby oferować naszym konsumentom odpowiedni produkt, w odpowiednim opakowaniu, po odpowiedniej cenie.

Przez nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie napojów gazowanych zdobyliśmy know-how, które wykorzystujemy we wszystkich naszych kategoriach, co pozwala nam przygotowywać różnorodną ofertę w ramach poszczególnych marek, rozmiarów opakowań i zawartości kalorii.

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Coca-cola HBC