Każda firma powinna zadbać odpowiednio o swoich pracowników. Motywacja działa na efektywność pracy, co z pewnością przynosi spory zysk dla przedsiębiorstwa. Jednym ze sposobów motywowania stosowanym przez pracodawców jest wręczenie pracownikowi prezentu. Sprawdź pomysły na ciekawe prezenty dla firm.

Jak motywować pracowników?

Jako przedsiębiorcy dbający o swoją firmę możemy wzmocnić działania i zaangażowanie pracowników poprzez wdrożenie odpowiedniej motywacji. Kluczem do sukcesu przedsiębiorstwa jest uzyskiwanie wysokich wyników. Pracodawcy często decydują się na uhonorowanie pracownika poprzez motywację finansową lub pozapłacową, w tym zniżki na produkty firmowe, bilety do kina, teatru czy bony świąteczne. Ciekawą opcją motywacji pozapłacowej pracowników mogą okazać się atrakcyjne vouchery, które można przeznaczyć na spełnienie najskrytszych marzeń. W sklepie internetowym https://prezentmarzen.com/ znajdziemy ciekawe propozycje na prezenty dla naszych pracowników. Nagroda może być indywidualnie dopasowana do preferencji osoby, której chcemy podarować voucher.

Jeżeli nie znamy zbyt wielu zainteresowań naszych pracowników, warto zainwestować w kartę podarunkową, która dostępna jest w wysokości od 25 do 2000 zł. Karta podarunkowa ma ważność maksymalnie 500 dni od momentu sfinalizowania zakupu. Dostawa karty podarunkowej oraz voucherów jest całkowicie darmowa. Ostateczny wybór prezentu zależy głównie od lokalizacji. Pamiętaj, motywacja pracowników sprawi, że staną się oni z pewnością bardziej wydajni i poczują się wyjątkowo. Sukces firmy leży w Twoich rękach.
kajaki

Ciekawe pomysły na prezent dla firm

W zależności od upodobań pracowników na stronie Prezenty Marzeń możemy wybrać ciekawy i oryginalny prezent na każdą okazję. Ciekawym rozwiązaniem może okazać się wspólne firmowe wyjście na gokarty lub skorzystanie z Escape Roomu. Jazda gokartami dostępna jest w wybranych miastach na terenie całej Polski. Nie trzeba posiadać prawa jazdy ani specjalnych umiejętności, aby wziąć udział w zabawie. Należy jednak pamiętać o odpowiednim przygotowaniu. Ubiór nie powinien krępować ruchów i ważne, aby był wygodny. Nie możemy również nosić dodatków, a w przypadku kobiet należy obowiązkowo mieć spięte włosy. Prędkość będzie uzależniona od kilku elementów np. umiejętności kierowcy, toru czy warunków pogodowych.

Escape Room cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. W trakcie wspólnego rozwiązywania łamigłówek pracownicy nawiązują zdecydowanie lepszy kontakt. Dzięki temu atmosfera w pracy może się rozluźnić, co pomoże we współpracy. Zagadki przygotowane przez pracowników Escape Roomu polegają na rozwiązaniu tajemnicy, która opiera się na znalezieniu ukrytych kłódek lub kluczy. Należy pamiętać, że liczy się również czas ustalony przed wejściem do pokoju.
tenis

Lot szybowcem lub motoparalotnią, jako atrakcyjny prezent dla pracownika

Wyjątkowym prezentem dla wielu pracowników będzie możliwość skorzystania z lotu szybowcem lub motoparalotnią. Bez wątpienia miłośnicy lotów powietrznych i sportów ekstremalnych będą zadowoleni z otrzymania tak niesamowitego prezentu. Sam lot trwa około 10 minut i jest całkowicie bezpieczny. Lot motoparalotnią będzie skierowany do osób odważnych, niebojących się nowych wyzwań. Widoki, jakie można zobaczyć, będą z pewnością cennym przeżyciem. Za wcześniejszą zgodą instruktora możemy zabrać ze sobą sprzęt fotograficzny w celu wykonania pięknych pamiątkowych zdjęć. W obu przypadkach nad bezpieczeństwem czuwają doświadczeni instruktorzy, którzy posiadają licencję pilota motoparalotni i paralotni.