ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Pytania do firmy ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Arkadiusz
Kandydat
 Pytanie

Do pracowników APK podobno zakład tonie,awanse po znajomości, duże niezadowolenie z zarobków czy to prawda.?? Tylko poproszę o rzetelne wypowiedzi. Szukam pracy i nie chcę trafić na zakład oszczędzający na wszystkim w szczególności na pracowniku. Mam nadzieję że moje pytanie nie będzie usunięte.

3
halina
Inne
@Arkadiusz

Prawda jest taka na olx jest ogłoszenie z którego wynika że na początek dają 6400 brutto co nie jest prawdą dają około 5000 co na rękę daje gdzieś niecałe 4000 gdzieś 3700 , a co dzieje się z firmą tego nie wie nikt nawet jak by się coś działo to nie powiedzą na pewno nie jest dobrze szukaj gdzie indziej bo praca na 4 brygady za te pieniądze to porażka tyle dadzą ci na ochronie.

Pracownik
Pracownik
@Arkadiusz

Zarobki są kiepskie. Premii nie ma od paru miesięcy, bo zakład nie wyrabia planu. Struktura stanowisk jest maksymalnie spłaszczona aby nie zapłacic więcej. Z socjalu jest pensja urlopowa i skromna premia na Święta. Jest opieka w Medicoverze i dopłata do zajęć sportowych i to się chwali. Kadra zarządzająca mierna bez inicjatywy, wykonująca wyłącznie polecenia prezesa. Odradzam aplikowanie.

Ina
Inne
@Pracownik

A jaki jest plan żeby dostać tą minimalną premię? Na święta dostajecie typowo kasę czy przykładowo paczki dla dzieci też są?

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Ina

Na Świeta jest skromna kasa i paczki dla dzieci. Co do premii to w tym miesiącu wróciła, co jest dziwne bo maszyny nadal maja postoje z braku zamówień

VH Nowy wpis
Inne
@Pracownik

Jak często są postojowe? Mogę cię prosić o informacje ile płacą za postojowe? Wcześniej tez były takie problemy czy teraz się zaczęły ze nie ma pracy ?

Pitrek Nowy wpis
Pracownik
@Pracownik

Też odradzam. Większe pieniadze dostaniesz naokoło w firmach nie mówiac o zagranicy . Teraz jest jakaś nagonka na szukanie oszczędności i czepianie się o wszystko a jednocześnie wywalanie ogromnych pieniędzy na jakieś nikomu nie potrzebne projekty aby tylko szef projektu mógł się wykazać i utrzymać swoje stanowisko. Każda inicjatywa jest ubijana a wystarczy że jakiś Szwed coś zaproponuje idiotycznego to wszyscy przyklaskuj Dyrektorstwo siedzi cicho i wykonuje polecenia Szwedów aby nie stracić dobrej fuchy. Generalnie atmosfera jest do (usunięte przez administratora). Myślę że tak 70% albo i więcej . Ja tam powoli szukam innej pracy.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.
 Pytanie

Jak dużo osób pracuje w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Kuba
Kandydat
 Pytanie

Szukam pracy, obserwuję ten portal i oczywiście zainteresowany jestem pracą w Arctic Paper, ale zastanawia mnie dlaczego negatywne opinie są usuwane? Zakład ma średnią opinię, zarobki bardzo średnie.

Pracodawca

@Kuba

Dzień dobry, cieszymy się, że chciałbyś u nas pracować. Chętnie porozmawiamy i poznamy Twoje doświadczenie, prosimy wyślij nam swoje CV na adres rekrutacja.kostrzyn@arcticpaper.com - odezwiemy się :) Absolutnie opinie nie są usuwane, jeśli coś nie pojawiło się na forum to tylko dlatego, że nie spełniało regulaminu Gowork.pl Zarobki u nas są adekwatne do umiejętności oraz obejmowanego stanowiska, dysponujemy również ciekawymi premiami.

Emilia
Inne
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Ooo...a jesteście w stanie podać jakie są u Was widełki płacowe w firmie?:) A jeśli nie, to czy stawki wynagrodzenia są przynajmniej rynkowe? Co do tych premii też mam pytanko, za co są one przyznawane i czy pracownik dostaje taką premię co miesiąc, czy może są to premie kwartalne lub roczne? :)

Ewa
Pracownik
@Emilia

Premia jest miesięczna. Aktualnie od 5 miesięcy nie wypłacana, bo zakład nie wyrabia planu

a co tam
Były pracownik

3700 na rękę

Bella
Kandydat
 Pytanie

Witam ile kobieta w Arctic może zarobić?

Michal
Kandydat
@Bella

Dzisiaj 18.04 jest artykuł w Business Insider ze w Arctic Paper zarabia się średnio 24 tys zł. wiec przypuszczam ze z 20 tys pani dostanie.

Pracodawca

@Bella

Dziękujemy za pytanie. Stawki są zależne są od stanowiska i Twojego doświadczenia. Dla przykładu Operator w systemie 4 brygadowym - wynagrodzenie brutto z dodatkami wynosi do 6700 PLN.

Zbyszek
Kandydat
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

A jakie to dodatki? Premie? Są co miesiąc przyznawane bez względu na wyniki że można je wliczać do wynagrodzenia?

cygan
Inne
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

5000 brutto

zdziwiony
Inne
@Zbyszek

Najniższa krajowa + zmianowość +obecnościówka=5000 brutto czyli 3700 na rękę tyle dają

hans
Inne
@Zbyszek

3700 na rękę 4 brygadówce to wszystko

johny
Pracownik
@Zbyszek

3700 na rękę świątek piątek i niedziela

Mirek
Kandydat
@johny

Czyli powyżej tej kasy się nie podskoczy? A jakieś pozapłacowe bonusy? Oferują coś z funduszu socjalnego? Np. teraz dofinansowanie do urlopu? Chodzi mi o popularne wczasy pod gruszą.

Frania
Kandydat
@zdziwiony

I taką stawkę ma się od początku zatrudnienia, nie ma szans by za jakiś czas zapytać o podwyżkę lub dają może podwyżki inflacyjne? 3700 netto to nie jest rewelacyjna stawka, to może jakimiś nadgodzinami jest szansa sobie dorobić do podstawy?

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Dwie godziny

Pytania

Czy jest wolne miejsce

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Zaciekawiony
Pracownik
 Pytanie

Mam pytanie... Odnośnie siły wyższej i pięciu dodatkowych dni opieki,a pytanie brzmi: czy za skorzystanie stracimy premię obecności ową??? Moze ktoś coś wie? Pozdrawiam

Pracowniczek
Pracownik
 Pytanie

Od razu, na początku chciałbym zaznaczyć, że nie jestem pracownikiem administracji czy też kadr lub w ogóle pracownikiem biurowym. Związany z Arctic Paper jestem niemal dwadzieścia lat, gdzie wykonuje swoje obowiązki na stanowisku stricte robotniczym. Tak sobie czytam opinie i zauważam, że co poniektórym zaczyna od dobrobytu odbijać. Rok w rok mamy podwyżki. Czasami większe innym razem nieco mniejsze, ale zawsze są. Nie wszędzie tak jest. Czy ktoś, idąc do pracy lub tylko myśląc o pracy, odczuwa ból brzucha ze stresu? Ja nie, a zjawisko owo  było mi to dawniej doskonale znane, gdy pracowałem gdzieś indziej. Ja wiem i rozumiem, że każdy z nas chciałby zarabiać 15 może nawet 40 tysięcy miesięcznie, ale aktualnie jest to niemożliwe. A zważając na warunki, jakie panują dookoła, to myślę, że nie zarabiamy źle. Oczywiście, nie chcę tylko pisać peanów na temat naszej firmy, bo jak wiadomo nie wszystko się może podobać. Nie mniej nie wylewajmy szamba publicznie, bo tak zwyczajnie nie wypada. Szanowni koledzy i koleżanki, pracujemy w naprawdę fajnym środowisku w dobrej firmie, gdzie nawet zwykły „robol” jest szanowany — tak mi się przynajmniej wydaje.

Maria
Inne
@Pracowniczek

A czy zamiast pisania o przypadkowych kwotach jako ilustracji tego rozpasania mogłabyś napisać ile tej rocznej podwyżki u Was ostatnio wpadło?Bo ktoś tutaj pisał np. że awans wiąże się z podwyżka rzędu 300 zł. Więc ciekawa jestem, o ile więcej zarabiacie i czy pokrywa to 18proc. stopę inflacji?

Zatroskany obywatel
Pracownik
@Maria

"Podstawowej" podwyżki było coś koło 700 plus tzw. ciasteczka " czyli ten nowy system, który został wprowadzony w APK. Co z tego że skoro po zakładzie krążą plotki ( powtarzam plotki), że przez brak pracy wypłaty mają być obniżone do 60-70%.

Pracownik
Pracownik
@Zatroskany obywatel

Zatroskany obywatelu nie napisałeś, że skonczył się dodatek energetyczny 500 złotych, a więc realna podwyzka to 200 złotych brutto. Dodatkowo nie ma premii, b o nie ma wystarczającej sprzedaży. Takich wspaniałych mamy menedżerów w zakładzie.

Jan
Kandydat
@Pracownik

A z jakiego powodu ten dodatek energetyczny został zabrany i czy każdy pracownik, go dostawał czy tylko osoby na jakimś konkretnym stanowisku? Skoro spadła sprzedaż z tego, co piszesz, to pracownicy mają bać się o swoje stanowiska, czy raczej nie zdarzało się, aby firma dawała wypowiedzenia? Ja tak analizuję, bo szukam pracy akurat, więc dobrze by było czegoś się dowiedzieć.

Pracownik
Pracownik
@Jan

Dodatek energetyczny był okresowy dla każdego. W firmie nie ma zwolnień grupowych

Radek
Pracownik
@Pracownik

W wyniku obijania się sprzedawców w firmie będą a zwolnienia grupowe lub przetrzebienie stanowisk , aktualnie chodzą panowie obserwują co i jak i notują kto jest najmniej efektywny. I na bruk. Potwierdzone zobaczymy co na to związku

Pracodawca

@Radek

Radku, Proszę nie wprowadzaj nikogo w błąd. Nie ma planowanych żadnych zwolnień w APK, było to wyraźnie powiedziane przez Prezesa podczas spotkań komunikacyjnych. Działania które są podejmowane przy udziale konsultantów mają na celu znalezienie możliwości podniesienia efektywności czy to w zakresie pracy maszyn, organizacji pracy czy technologii procesu.

Pracodawca

@Pracowniczek

Dziękujemy za miłą opinie :) Cieszymy się, że doceniasz i zauważasz nasze starania. Zapraszamy do udziału w wydarzeniach organizowanych z okazji 30-lecia.

Pytanie
 Pytanie

Jaki jest wkład kierownictwa ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Demon
Kandydat
 Pytanie

Witam od 16 lat pracuje jako operator maszyn do cięcia papieru, chciał bym złożyć papiery do Arctic Paper na jakie zarobki można liczyć na początku w razie przyjęcia się jako operator ?????

Tom
Były pracownik
 Pytanie
@Demon

3200+dodatki. Tak wiem, że nie można dawać poniżej najniższej krajowej ale Arctic ładnie ominie przepisy i zabierze Ci od 4brygad na rzecz podstawy i wszystko się zgadza : D 16 lat doświadczenia? Tu będziesz miał plus. Dostaniesz informację, że będą mieli co do Ciebie duże plany i to tyle ; )

Pat
Pracownik
@Tom

Zawsze obietnice awansów podnoszenia wynagrodzenia a na końcu awans dostaje najgorsza osoba bez kwalifikacji a podniesienie wynagrodzenia to inflacyjne

Pracodawca

@Demon

Dziękujemy za pytanie. Zapraszamy do złożenia aplikacji mailowo - rekrutacja.kostrzyn@arcticpaper.com Przychodząc do firmy jesteś traktowany jak każdy Nowy Pracownik, natomiast biorąc pod uwagę Twoje doświadczenie możesz liczyć na szybszą ścieżkę awansu w ramach obecnie dostępnych stanowisk. Średniomiesięczne wynagrodzenie pracownika produkcyjnego wynosi około 6700 brutto wraz z dodatkami. Dodatki są gwarantowane przez Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami :)

Pracodawca

@Tom

Prosimy o niewprowadzanie w błąd, dodatki są gwarantowane przez Zakładowy Układ Zbiorowy Pracy.

Pracodawca

@Pat

Każdy pracownik jest traktowany na równi, pomagają nam w tym rozmowy rozwojowe przeprowadzane przez przełożonych. Mają one na celu awansowanie i docenienie osób o najwyższych kompetencjach.

Pat
Pracownik
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Te rozmowy to jakaś kpina, nie wspominając już o tym ze równość pracowników to temat bardzo odległy kierownictwu i dyrekcji. Niestety jakiekolwiek rozmowy o tym również nie pomagają. Mówisz ze plują a oni mówią ze deszcz pada!

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Czy firma oferuje możliwość pracy zdalnej lub przynajmniej hybrydowej na stanowisku biurowym?

Oleg
Kandydat
 Pytanie

Ludzie jaki Arctic czy ICT? Przyszłość to Niemcy.

Pytanie
 Pytanie

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. na stanowisku Automatyk? 26 listopada pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Wkurzony
Pracownik
@Pytanie

Skoro przez 5 miesięcy nie znaleźli chętnych na to stanowisko to znaczy proponowane warunki są poniżej progu akceptacji. Szkoda czasu na tą firmę. Szkoda czsu na firmę. w której proponowane zarobki są poniżej oferowanych chętnym do pracy w supermarkecie. To nie jest żart.

1
Maria
Inne
@Wkurzony

Dosłownie ani jednego chętnego nie było? Nikt nawet cv nie wysłał? A to ile zarobków dokładnie na automatyka oferowali?

Wkurzony
Pracownik
@Maria

Nie mam dostepu do takich danych. Wiem natomiast, ze sa braki kadrowe na dzialach produkcyjnych papierni. Im szybciej ktos przychodzi tym szybciej odchodzi

Pracodawca

@Wkurzony

dziękujemy za opinie, stanowisko Automatyka jest już obsadzone :) ogłoszenie nadal jest widoczne ponieważ w najbliższym czasie będziemy zwiększać nasza produkcję więc przygotowujemy się na tą sytuację. Większość rekrutacji które prowadzimy spowodowane są przejściem na emeryturę lub przeprowadzką do innego miasta. Prosimy Cię o niewypowiadanie się w kwestiach w których nie masz rzetelnych informacji, ponieważ takie działania wprowadzają w błąd i przedstawiają nieprawdziwy obraz. Jeśli chciałbyś porozmawiać i zaczerpnąć wiedzy u źródła zapraszamy do bezpośrednio do nas :)

Pracodawca

@Pytanie

Dziękuje za pytanie, chętnie na nie odpowiemy : Każdy pracownik otrzymuje miesięczną płacę zasadniczą wynikającą z umowy o pracę oraz dodatki wynikające z Układu Zbiorowego: - premię obecnościową miesięczna i roczną - bonus wynikowy - dodatek za dojazdy - dodatki wynikające z pracy w systemie czterobrygadowym, dwuzmianowym i inne - dodatek za niepalenie w miejscu pracy, dla osób które zdeklarują, iż powstrzymają się od palenia w miejscu pracy - po roku pracy, pracownicy, którzy korzystają z 2 tygodniowego urlopu otrzymują premię urlopową w wysokości 4875z Benefity pozapłacowe: - APK pokrywa koszty ubezpieczenia grupowego oraz pełnego pakietu prywatnej opieki medycznej wraz z rehabilitacją i zabiegami chirurgii jednego dni. Jako jedyni w województwie pracownicy maja zapewniony bezpłatny pakiet stomatologiczny. Praca, to również zapewnienie możliwości rozwoju zarówno poprzez finansowanie studiów jak i poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach. Poza pracą firma od lat organizuje spotkania międzywydziałowe, zawody wędkarskie, bale noworoczne czy imprezy mikołajkowe dla dzieci pracowników. Aktywni pracownicy mogą korzystać z karnetów Multisport czy z lokalnego centrum fitnessu.

Arki
Pracownik
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Fałszywe informacje,pensja urlopowa podana kwota brutto,czyli na konto to nędza. Brakuje pracowników, zakład obniża loty. Obecnie nie opłaca się angażować się w ten zakład. Nie wierzysz przyjdź, sprawdzisz to na własnej skórze i oceniasz na tym forum.

Obserwatorzy
Pracownik
@Maria

4000 brutto.

1
Gość
Pracownik
 Pytanie
@Arki

Uważasz że pensja urlopowa w wysokości 3400 zł. netto to źle?

Obserwator
Pracownik
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Ten miesięczny dodatek za niepalenie to 60 parę złotych brutto jest, bo od 20 lat nie został ualtualniony. To jest śmieszne

Pracownik
Pracownik
@Arki

Wymień mi firmę w lubuskim, która daje pracownikowi 3400 tys zl netto na wakacje.

Michał
Inne
@Gość

Jeżeli chodzi o pracę w warunkach chemicznych to żadna rewelacja.

Paulina
Inne
@Michał

te szkodliwe warunki pracy to są wpisane na umowie ?

Piter
Pracownik
@Paulina

W dokumentach żadnych szkodliwych warunków . Jak zachorujesz to twój problem. Chemia jest wszędzie,warunki tragiczne.

Obserwator
Pracownik
 Pytanie
@ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.

Karnet Multisport jest płatny, więc co to za benefit dla pracownika?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Gdzie się składa wypowiedzenie? Do działu kadr czy liderowi?

kadry
Inne
@Pracownik

kadry ale u mistrza też możesz

Piotr
Inne
 Pytanie

Hej. Jakieś zmiany nastąpiły w tym zakładzie czy dalej(usunięte przez administratora)

Pracownik
Pracownik
@Piotr

Tak. Inflacja robi swoje, a płaca stoi w miejscu.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Chej,mam pytanie.czy dalej w tym zakładzie jest taka lipa co opisywane było? Wiem że kadra , przełożeni są słabi,ale interesuje mnie zarobek. Zarobki poprawiły się? Dzięki za info.

Obserwator
Pracownik
@Kandydat

Kadra jest słaba, a zarobki niskie. to kulturalna wypowiedziana opinia. Brutalnie oceniając nie wiadomo co gorsze kadra czy zarobki

morus
Były pracownik
@Obserwator

Zgadam się w pełni z przedmówcą. Pracowałem tam zarobki były słabe ale potrzebowałem coś na miejscu bo dzieci, rodzina. Natomiast kierownicy , dyrektorzy to ludzie zasiedzeni tu od kilkunastu lat którzy od 1 do 1 czekają na wielka wypłatę. Więc aby się wykazać wymyślają co chwile jakieś projekty, projekciki kompletnie nie związane z pracą. To jest fabryka papieru a ja miałem wrażenie że pracuję w jakimś urzędzie miasta gdzie wszystko jest ważniejsze byle nie praca. Projekcik i może coś wpadnie. Połowa ludzi nadaje się do wymiany z ich mentalnością. Nie mówiąc że fabryka jest w pełni kontrolowana przez Szwecję skąd przychodzą przedziwne wytyczne . Tak że polecam kiedy w mieście nie ma objazdem cyrku wtedy można przyjść tutaj.

Robi
Kandydat
 Pytanie

Piszę jeszcze raz. Ochotnicy pracy na papierni proszę się zastanowić czy chcecie takiej pracy. Wysoka temperatura,chalas(usunięte przez administratora) psują was? 8 godzin pracy w spoconym kasku pracowniczym tego chcesz? Zastanów się kolego, koleżanko.

Pracodawca

@Robi

Warunki które podajesz odbiegają od prawdy. Kaski/hełmy są obowiązkowe ze względów bezpieczeństwa dla dobra pracownika - natomiast wymagane są tylko w wyznaczonych strefach. Prosimy nie wprowadzaj w błąd. Osoby chętne poznać nas bliżej zapraszamy na Dni Otwarte - 4 czerwca :)

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Wkurzony
Pracownik

Żaden. Każdy chodzi ubrany tak jak chce

Pytanie
 Pytanie

Czy w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Drwal
Pracownik
@Pytanie

Atmosfera jak w kanale ściekowym

Skoczek
Pracownik
@Pytanie

Zmiany zachodzą systematycznie. Płaca praktycznie stoi w miejscu, a inflacja robi swoje.

Andrzej
Inne
@Drwal

Lepiej tego ująć nie można.

Vv
Pracownik
 Pytanie

Została już poruszona kwestia atmosfery i zarobków... Może ktoś się odważy podzielić tematem BHP i czasem pracy? Bo to w arctic temat tabu nawet dla BEHAPOWCA.

PPracownik
Pracownik
 Pytanie
@Vv

Czas pracy? Jak nie masz podmiany (a zdarza się to nagminnie) to robisz 16 godzin. Później przerwa 8h i znowu 16. BHP? Jakie BHP. NAjważniejsze to mieć kask i zatyczki do uszu. 80% pracy wymaga olania przepisów, bo inaczej się nie da.

Pracownik
Pracownik
@PPracownik

Masz rację,BHP z tym człowiekiem to pomyłka. Naprawdę są lepsze zakłady.

Piotr
Kandydat
 Pytanie

Ile mogę zarobić na stanowisku przekrawacz?

Pracownik
Pracownik
@Piotr

Tyle samo co w Lidlu

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

Każdy dział to oddzielne księstwo jest. Liczy sie dobro i cele tego diału bez patrzenia na cały zakład.

Zostaw merytoryczną opinię o ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A. - Kostrzyn nad Odrą

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
ARCTIC PAPER KOSTRZYN S.A.
Przejdź do nowych opinii