Apleona FMS Sp. z o.o.

4.8 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Pracodawca

 Aktualność

Akcja Sprzątanie Świata ????

Miło nam ogłosić, że w tym roku nasza firma dołącza się do Akcji Sprzątanie Świata – Polska 2021. To już 28. edycja wydarzenia organizowanego przez Fundację Nasza Ziemia. W ramach akcji wszyscy uczestnicy po raz kolejny wyruszą w teren w celu posprzątania naszej planety.

Tegorocznym hasłem akcji jest „Myślę, więc nie śmiecę.”

Dla FM Solutions temat ekologii i troski o środowisko jest bardzo ważny. Chcemy wspólnie z Wami promować i kształtować postawy proekologiczne. Jak zapewne zauważyliście, stale wprowadzamy też zmiany i innowacje w naszej działalności tak, aby zminimalizować negatywny wpływ na środowisko.

Utrwalamy takie postawy w naszym otoczeniu, zarówno wśród Naszych Pracowników, jak i Partnerów. Dlatego serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w akcji. Jedyne co trzeba zrobić to wykazać się chęcią i zaangażowaniem.  Zachęcamy Was do zmobilizowania siebie i swoich bliskich. Dołączcie się do wydarzenia wraz z Waszą rodziną i przyjaciółmi. Wykorzystajcie Wasz wspólny, wolny czas na zrobienie czegoś dobrego dla naszej planety, a tym samym dla nas wszystkich.

Będzie nam bardzo miło jeśli zechcecie do nas dołączyć.
Akcja już trwa, dołączyć można się do niej w każdym momencie, a jej finał odbędzie się w 3 weekend września (17-19.09).
Więcej szczegółów znajdziecie pod linkiem: https://naszaziemia.pl/ssp2021/?fbclid=IwAR01_GWiVWhaKGFrnRDPPrWfE878hpYy3ZCyJ2ips88QvVtj9arbBM2sGIw

Do zobaczenia!

Pracodawca

 Aktualność

FM Solutions z nową identyfikacją wizualną
Misją FM Solutions od zawsze jest wyznaczanie najwyższych standardów w obsłudze technicznej budynków w Polsce. Najlepszą drogą do spełnienia tego celu jest ciągły rozwój. Dlatego też, mimo trudnej sytuacji na rynku, od początku roku wprowadzamy szereg zmian, dzięki którym będziemy świadczyć usługi na jeszcze wyższym poziomie.

Jedną z najbardziej zauważalnych zmian jest z pewnością nasze nowe logo. Jesteśmy organizacją, która dba o kompleksowość i jakość oferowanych usług. Nie bez znaczenia jest dla nas także dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój. Mamy więc nadzieję, że nowa identyfikacja wizualna jeszcze lepiej będzie to odzwierciedlać, a nasze nowe logo stanie się synonimem solidnej i nowoczesnej firmy, która myśli o losie Ziemi.Wierzymy również, że odpowiedzialne wypełnianie naszych zobowiązań poprzez promowanie właściwych postaw opartych na wzajemny szacunku i zaufaniu wobec naszych pracowników, klientów i partnerów to klucz do sukcesu. Naszą misję rozumiemy także jako dbałość o środowisko i społeczności lokalne. Chcemy być przykładem dla innych przedsiębiorców oraz w optymalny sposób rozwijać działania naszej firmy.

Poniżej przedstawiamy działania, które zostały wdrożone w naszej organizacji:

1.      Kodeks etyki zawodowej

Utrzymujemy najwyższe światowe standardy uczciwości biznesowej. Stosujemy takie dokumenty jak:

·      Kodeks etyki zawodowej;

·      Polityka antykorupcyjna;

·      Polityka odpowiedzialności społecznej;

·      Polityka zrównoważonego rozwoju;

·      Polityka etyki zatrudniania.

Działamy także wg Certyfikowanego zintegrowanego Systemu Zarządzania wg norm ISO 9001:2015, 14001:2015, 45001:2018. Stawiamy na ciągłe doskonalenie.

2. Wspieranie lokalnych społeczności i inicjatyw pracowniczych

Opracowaliśmy programy, w ramach których pracownicy mogą zgłaszać swoje pomysły na doskonalenie w każdej sferze działalności firmy. Najlepsze nagradzamy i realizujemy. Angażujemy pracowników w działania na rzecz społeczności, wspieramy konkretne osoby, a nie organizacje. Organizujemy m.in. zbiórki książek, ubrań, zabawek, akcje krwiodawstwa, 1% na rzecz osób potrzebujących, w szczególności bliskich pracownikom.

3.      Współpraca z dostawcami

Współpracując  z dostawcami,  utrzymujemy etyczne kontakty biznesowe, oraz trzymamy się uczciwych praktyk rynkowych. Stosujemy takie dokumenty jak:

·      Ogólne warunki umów

·   Procedury zintegrowanego systemu zarządzania wg norm ISO 9001, 14001, 45001

4.      Klienci

Współpracujemy z klientami w celu wzajemnego doskonalenia zasad oraz działań w zakresie zrównoważonego rozwoju i odpowiadającym stawianym przed nami wyzwaniom. Tworzymy rozwiązania zorientowane na klienta.

5.      Polityka antykorupcyjna

Wprowadziliśmy politykę antykorupcyjną, dzięki której możemy poszczycić się stosowaniem i promowaniem światowej klasy uczciwości w biznesie. Uświadamia naszym partnerom i pracownikom, jak ważne dla naszej działalności są zasady „FAIR PLAY”. Niezależnie od tego, z jakim partnerem biznesowym mamy do czynienia, zawsze podkreślamy, że nie tolerujemy żadnego rodzaju korupcji.

Polityka antykorupcyjna ma zastosowanie dla wszystkich naszych pracowników i współpracowników niezależnie od pełnionej funkcji, a złamanie jej zasad jest karalne.

6.      Zrównoważone zamówienia

Od wszystkich naszych dostawców oczekujemy sprawiedliwego traktowania nas, naszych klientów i partnerów. Oczekujemy od nich przestrzegania zasad etyki  biznesu i naszej odpowiedzialności społecznej. Wymagamy zastosowania tych zasad na każdym etapie łańcucha dostaw.


Ostatnie miesiące były dla nas wszystkim wyzwaniem, ale mimo tego mamy nadzieję, że najbliższy czas pozwoli nam jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła. A nowe logo niech będzie symbolem zmian – tych, które nastąpiły i tych, które przed nami!

                                                                                

Grzegorz Gałka
Prezes zarządu FM Solutions

Pracodawca

 Aktualność

Szanowni Państwo,
 
Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i stałe podnoszenie standardów. Wiemy, jak ważna jest dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój, dlatego w naszych działaniach kładziemy coraz większy nacisk na kwestie związane z ochroną środowiska.  Wchodząc w kolejny etap naszej działalności, chcielibyśmy Wam pokazać, jakie zmiany czekają FM Solutions!
 
Zacznijmy od dodania zieleni do znanego już niebieskiego! Nowe logo, nowa kolorystyka, nowy wygląd FM Solutions – zmieniamy naszą identyfikację wizualną na taką, która lepiej odzwierciedla wartości i cele firmy.

O zmianach związanych z wprowadzeniem nowej identyfikacji będziemy informować także na Facebooku i LinkedIn. Serdecznie zachęcamy więc do śledzenia naszych mediów społecznościowych:

LinkedIn:https://www.linkedin.com/company/fm-solutions-budynki-pod-kontrolaOprócz tego chcemy opisać i usystematyzować to, co od początku działalności było ważnym elementem, czyli społeczna odpowiedzialność w FM Solutions. W załączeniu zamieszczamy komunikat, w którym zawarliśmy najważniejsze elementy naszej strategii CSR.
 
Dziękujemy Wam za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą nam świadczyć nasze usługi na jeszcze wyższym poziomie!
 
 

Apleona FMS Sp. z o.o.