Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg

Warszawa

Opinie o Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg

........... 2012-05-08 16:35:01
To fajna firma dla ludzi lubiących te klimaty. Praca jak każda inna. Tylko że sprawami kadrowymi marketingowymi i całą resztą zajmują się często osoby które nie mają o tym pojęcia. Z punktu widzenia wykształcenia to nie wiele osób jest tam na właściwych stanowiskach. Mimo to polecam bo płacą na czas i ogólnie jest ok.
2
Pamelo 2015-08-22 16:05:53
A ja mam bardzo zle doswiadczenia z ta firma i NIE POLECAM! I popre opinie wyzej ze osoby pracujace tam na niby"wyzszych" stanowiskach nie sa kompetentne a do tego czesto bardzo niesympatyczne. Jesli chodza o platnosci to owszem wynagrodzenia sa na czas (I to chyba jedyny plus tej firmy)
1
Vv 2016-08-09 11:48:20
Będąc na rozmowie kwalifikacyjne, niesympatyczna Pani stwierdziła, ze powinnam nabyć umiejętności szycia?
Czy jest to faktycznie potrzebne aby zacząć tam prace, czy zwyczajnie jej "widzi misie"?

Rozmowa byla bardzo napięta, 12zl na godzinę, pomimo, ze nie miałam dotychczas doświadczenia w handlu, ściągnęła mnie na rozmowę, podczas której stwierdziła, ze jednak jest ono potrzebne.
wolna 2017-02-20 11:08:38
W 100% się zgodzę. Ludzie na stanowiskach kierowniczych nie znają się na swojej robocie i w dodatku wtrącają się do naszej.
1
Zostaw swoją opinię o Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kent Sp. z o.o. Sklep Firmowy Emanuel Berg