Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o. o. Inżynier Budownictwa

Warszawa

Opinie o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o. o. Inżynier Budownictwa

Okitajło 2014-10-02 13:14:08
No cóż miejsce jakich wiele, w których zbyt wiele się nie dzieje.Przepraszam , dzieje się wiele , ale nie to co powinno. Osoby , które mają na sobie 80% ciężaru pracy to Graficzka, redakcja (ale nie miesięcznika) oraz część działu handlowego ( nie wszyscy po równo). Do tego ciągłe rotacje i zwolnienia ludzi z biura reklamy - 1 osoba co 3-4 miesiące. Uroczo.Jeżeli zastanawiasz się nad pracą tam , to tylko na przeczekanie. Jeżeli jesteś inteligentną, sprytną osobą sam zorientujesz się , że coś jest nie tak po około 3 tygodniach pracy(usunięte przez administratora)Jest to przykre, ale niestety prawda.Całe życie się człowiek uczy.
1
mozaika 2014-11-09 22:48:35
Radzę uważać na tę firmę. Dają ogłoszenie na sekretarkę, a tak naprawdę szukają taniej siły roboczej do handlowego. Szkoda czasu!!!
1
eNKa 2015-01-13 20:56:33
Mam koleżankę, która twierdzi, że na pensji i prowizji zarabia tam od lat grube tysiące!
2
Ciekawostka 2015-01-30 16:50:41
Zaiste ciekawe, która koleżanka broni firmy koleżanki. Doprawdy niezwykła ripota...
2
Szarik 2015-02-16 14:58:10
Czyją naprawdę własnością jest Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o.?
3
ło rety 2015-09-01 22:22:51
Hehe, uciekają stamtąd nawet protegowane lizusy :)))
5
peroratorka 2015-11-06 15:58:11
Uuuu to skoro protegowanym jest tam źle ...to widzę , że chyba coraz gorzej się dzieje.
Całokształt tego podmiotu jest smutny i na dziwnie niskim poziomie, ponieważ mają świetny potencjał w samym dostępie do danych o specjalistach branży budowlanej , ale z ofertą nie dzieje się nic przełomowego . Kolejny tom , następnego tak samo wyglądającego tytułu....Nie tędy droga Panie Prezesie.
No i ta redakcja, która po raz kolejny rok z rzędu pisze o tym samym u tych samych autorów...Żałosne przy takiej ilości dostępnych źródłach i specjalistach.Praca silnie odtwórcza.
5
karolina777 2016-08-29 20:31:41
Może warto wiedzic przede wszystkim, że przez wydawnictwo przeszlo kilkudziesieciu (może nawet do setki) handlowców i ciagle tak się dzieje. Pytanie czy to każdy hadlowiec jest zły czy coś jest jednak nie tak z tym wydawnictwem. Co prawda pracowałam tam krótki czas, ale atmosfera , która tam panuje jest nie do zniesienia. Wielka pani szefowa to wampir energetyczny, która ciągle wzywa na dywanik i dyscyplinuje ostro z budzetu. Jej powiedzonko i "co zamierzasz z tym zrobic" odnośnie budzetu można wpisac do kanonu zachowań antymotywacyjnych. Poza tym klienci ciagle pytają o zmiany personalne handlowców, ale nikt nie śmie powiedziec im prawdy. Sprzedawac trzeba wszedzie, ale umiec motywowac czy szkolic to podstawa w każdej dobrej firmie, a w tym wydawnictwie po prostu zwalnia sie.
4
wytrych 2016-10-08 19:03:12
Bardzo przepraszam za obraźliwy wpis zamieszczony w dniu 02.10.2014 r. o godz. 13:30:29, który napisałam używając nicka wytrych. Treść mojego wpisu znieważała Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. oraz naruszała dobra osobiste tej spółki.
Komentarz zawierał nieprawdziwe informacje oraz pomówienia, które wprowadziły w błąd opinię publiczną i narażały Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. na utratę zaufania klientów oraz potencjalnych pracowników. Treść mojego komentarza jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego i oszczerczego komentarza. Renata Jaworska:)
2
Mikado 2016-10-14 16:51:54
"Bardzo przepraszam za obraźliwy wpis zamieszczony w dniu 11.08.2014 r. o godz. 22:41:32, który napisałam używając nicka Mikado. Treść mojego wpisu znieważała Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. oraz naruszała dobra osobiste tej spółki.
Komentarz zawierał nieprawdziwe informacje oraz pomówienia, które wprowadziły w błąd opinię publiczną i narażały Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. na utratę zaufania klientów oraz potencjalnych pracowników. Treść mojego komentarza jest nieprawdziwa i nie ma odniesienia do rzeczywistości. Przepraszam Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o.o. za wszelkie niedogodności wynikłe z powodu wystawienia przeze mnie nieprawdziwego i oszczerczego komentarza. Agnieszka Zielak "
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o. o. Inżynier Budownictwa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa Sp. z o. o. Inżynier Budownictwa