Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia

Szczecin

Opinie o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia

COMgraph sp. z o.o. 2011-09-09 10:38:30
Nie jest miło czytać takie opinie. Łatwo anonimowo krytykować, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa i krzywdzić na oślep. Podawane informacje są zniekształcone i nieprawdziwe. Właściciel.
9
Anna 2013-09-24 21:16:04
nie pracowałam w tej firmie, lecz przeglądając czasem ogłoszenia o pracę widzę wciąż te same stanowiska do obsadzenia. Mierżą mnie takie firmy. Widać, że duża rotacja. Współczuję pracownikom.
1
Pracownik 2013-09-26 17:07:15
Ja nie wiem kto pisze takie opinie ale chyba osoba, której nie chce się pracować a najlepiej by siedziała na necie i narzekała na wszystko.
Pracuję tam parę dni i złego słowa nie powiem. Ludzie są spoko, kierownik trochę zabiegany ale jest wporządku. Generalnie nikt Cię nie pogania, robisz po swojemu, czasami jest nawet pare chwil na kawę czy pogaduchy. Jak ktoś ma okazję tam pracować to polecam, bo praca jest lekka i jest dobry dojazd.
Mogli by tylko lepiej płacić bo zatrudniaja przez agencje i jak wiaodmo- niepotrzebnie dają zarobić jakimś agencjom zamiast nam- pracownikom
4
pracowita 2014-09-10 16:02:29
W COmgraphie panuje jeden wielki mobbing !!! Nie radzę nikomu tam iść... rotacja pracowników jest strasznie duza i płacą straaaaaaaaaasznie mało... zarzucą ci masę obowiązków których nie jesteś w stanie czasowo wykonać a potem popędzają jak konia i wiecznie mają pretensje czemu jeszcze wszystko nie jest zrobione. Masakra... strzeżcie się przed tym pracodawcą. aaaa i kierownicy tych zakładów mają tajemnicze długopisy których pismo można zetrzeć jak gumkę... kiedy jest jakaś wpadka na dokumentach.... uciekajcie !!!
1
anonim 2015-05-30 07:09:57
Do właściciela: opinie te piszą ludzie,którzy tam kiedyś pracowali i zostali potraktowanie we frajerski sposób. Pracowałem tam kilka lat a z dnia na dzień mi podziękowali. praca może nie jest zbyt ciężka i rzeczywiście jest czas na przerwę ale to jak traktują ludzi na umowę zlecenie to szok. A poza tym niektórzy pracownicy chyba mają małe poczucie własnej wartości.
3
Anuluje zgloszenie 2017-01-05 11:12:12
widze ze to w modzie kasowanie negatywów na Goworku, nowey sposób na zarobek handlowców tego super portalu z pracą :D

Dzień dobry dzwonie do Pana w związku z propozycja usunięcia negatywnych komentów z naszego portalu :D
Kolejna kasztaniada.... ehhh
Zostaw swoją opinię o Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Comgraph Sp. z o.o. Drukarnia