Opinie o Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci w Szczecin

Kacper Nowy wpis

Czy ta sala nie działa teraz przez covid ?

Barnaba Nowy wpis

Może ktoś z pracujących napisze jak wam się pracuje, jakie zarobki? Czy firma zatrudnia nowych?

Rafik Nowy wpis

Mój synek miał urodziny w tej sali na Zawadzkiego. Sama sala jest super ale obsługa masakra. Całkowity brak zaangażowania, zero profesjonalizmu. Uroczyste podanie tortu nie istnieje, malowanie buziek na ostatnie 15 minut zabawy, przekąski..zgroza, to że same niezdrowe to jedno, ale to że nie świeże to już dużo gorzej. Ta sama osoba pilnuje salę, obsługuję urodziny, podaje tort, maluje buźki .... Jeżeli ktoś chce zorganizować urodziny na przyzwoitym poziomie, tj. kawa/herbata dla rodziców, tacki i łyżeczki da każdego chętnego na tort (a nie zawsze przed urodzinami wiadomo ile rodziców się pojawi, może rodzeństwo),autentycznie uroczyste podanie tortu to nie na Zawadzkiego. Są inne fajne, fajniejsze sale. Zestaw MAXI nie ma tam najmniejszego sensu. Szkoda bo sala fajna.

Robert Nowy wpis

@Mika3, trzeba mieć świadomość że nie zawsze każda opinia jest w pełni zgodna z prawdą. Jak rozumiem Ty polecasz pracę w tym miejscu? Jakie macie zdanie na temat tej firmy. Polecacie pracę w tym miejscu. Jesteśmy ciekawi jakie dostrzegacie plusy pracy w Tęczowa Planeta. Czy wiecie może cokolwiek na temat nowych rekrutacji. Jacy pracownicy są poszukiwani w tej chwili. Czy pracodawca wymaga wykształcenia wyższego, kierunkowego. Zachęcam do zamieszczania swoich opinii na temat tej firmy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mika3

te forum jest tak wiarygodne jak rząd... Pracowałam w TP ale wyjazd do rodzinnej miejscowości spowodował, że musiałam zrezygnować. Szefostwo ok, płacą w terminie, kierowniczka też w porządku, a jedyne na co można narzekać to zachowanie niektórych klientów.... Pozdrawiam!

Mika

Choć już nie pracuję w tej firmie ale złego słowa nie powiem atmosfera super dziewczyny się dogadują porządek czystość do bólu ale sprzątałyśmy z uśmiechem atmosfera super szefostwo no cóż życzę wszystkim takich ludzi.żałuję że odeszłam.

Zostaw merytoryczną opinię o Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci - Szczecin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Tęczowa Planeta Sala Zabaw dla dzieci