Aedes Fabryka Wnętrz S.C. Dorota Lipińska Anna Chrostowska

Gdynia

Opinie o Aedes Fabryka Wnętrz S.C. Dorota Lipińska Anna Chrostowska

tomaszkrt 2012-05-10 11:36:29
Witam,

Nie wiem jakimi są pracodawcami, ale podejście do klienta i jakości mają znikome. Moja historia z nimi trwa prawie półtora roku i jeszcze się nie skończyła. Szczegóły na forum:

( usunięte przez administratora )

Pozdrawiam,( usunięte przez administratora )
xx 2012-11-13 14:47:56
Firma ta oszukuje, ma mega długi wobec wszystkich, wiem bo ściśle współpracowałam z nimi. wiszą kasę chyba wszystkim firmom w trójmieście i nie tylko. dużo ludzi zostało oszukanych w tym pracownicy, którym nie płacą. oni tylko biorą kasę od klienta i ida pic lub się zabawić a potem kombinują jak tu zrobić mieszkanie. więc szukają następnego klienta który sfinansuje ich zabawy i trochę poprzedniego klienta. dziwie się ze jeszcze istnieją ale czekam jak się to skończy.
nie pracujcie u nich, strata dla waszego CV!!!
ciekawe kiedy to usuną, tak jak wszystkie negatywne opinie w necie.
pusz 2014-08-30 02:34:10
Gorąco ostrzegam przed tą firmą i tymi ludzmi. niestety oprócz braku z ich strony profesjonalizmu, odpowiedniego wykształcenia i wiedzy z zakresu architektury lub chociażby umiejętności czytania rysunków technicznych,( które nota bene widzą nawet klienci), jako pracodawcy są niestety jeszcze gorsi. W tej firmie oprócz epitetów (typu : "zwyczajny klepacz"- tłum: osoba, która po nocach robi dla nich projekty " na wczoraj"), braku wypłaty jakichkolwiek pieniedzy za pracę, braku umowy, oraz najprościej mówiąc- wykorzystywaniu, można doświadczyć również niewyobrażalnego braku klasy ze strony włascicieli. Podejrzewam, że jest to spowodowane frustracją dotyczącą niewypłacalności oraz przygotowanych przez byłych klientów pozwów przeciw właścicielom. Moja gorąco rada: nie warto obarczać się tak przykrymi doświadczeniami związanymi z pracą u tych państwa, nawet jeśli pięknie wygląda salon z zewnątrz- jest to odwrotnie proporcjonalne do tego, co się dzieje w "środku".
1
Zostaw swoją opinię o Aedes Fabryka Wnętrz S.C. Dorota Lipińska Anna Chrostowska - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aedes Fabryka Wnętrz S.C. Dorota Lipińska Anna Chrostowska