AMM Transport Andrzej Macheta

Krowiarki

Opinie o AMM Transport Andrzej Macheta

pracownik 2016-05-04 18:37:09
Bardzo rzetelny pracodawca. Potrafi docenić pracowników, zawsze pomocny. Nie ma w firmie mowy o pieniądzach - bardzo pozytywna cecha, bo oznacza to, że płacone jest na czas i w odpowiedni sposób; co jest tez ważne i rzadko się zdarza wpłacane jest bezpośrednio na konto. Przejrzyste zasady płacy za prawidłowe wykonywanie swoich obowiązków. Pan Macheta również baaardzo dobrze ba o swoich pracowników pod względem wyposażenia auta oraz ubrania roboczego, co niektóre firmy w sposób nagminny bagatelizują. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Oby więcej takich pracodawców na Polskim rynku!!!
1
Zdezorientowany 2016-09-30 19:50:52
Chyba żeś tam człowieku za krótko pracował albo wcale. Może i płaci na czas, dba o sprzęt, ale jest nie do końca zrównoważony u góry. Nie polecam firmy i zachęcam do omijania z daleka.
Jak ktoś lubi głupie telefony czemu to tyle trwa, powroty na okazje z granic, dresden, czy kątów i innych to polecam, po trzech tygodniach 50h z dojazdem w domu, i w poniedziałek o 2:00 wypad z bazy bo musisz być pierwszy pod bramą.
8
Były 2016-10-09 17:12:51
Zdezorientowany przecież nikt Ciebie tam nie trzyma , zawsze możesz iść na lepsze, więc nie sraj pod siebie a jak Ciebie już tam nie ma to nie rób za siebie bo smród cie dojdzie i będziesz się źle z tym czuł. Zachowujesz się jak zasmarkany SYNEK i obrabiasz dupę porządnemu człowiekowi i dobrej firmie .
1
SYNEK 2016-10-13 05:23:20
Skoro już ktoś mnie włączył do rozmowy to napiszę coś od siebie

Każdy podwykonawca w spedycji zna tego przewoznika wystarczy haslo na M i smrod odstraszy
nie trzeba tutaj nikogo obrazac fakty są takie jak powyzej

Ten post nie ma na celu nikogo obrazac jest jedynie przestroga dla innych ludzi chcacych normalnie pracowac a nie byc numerem w/w

Bez pozdrowień SYNEK prosze sobie mną nie strzepic ryja
8
Zostaw swoją opinię o AMM Transport Andrzej Macheta - Krowiarki
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMM Transport Andrzej Macheta