Opinie o SFM Filtry Łuczak s.j. w Stara Wieś

Produkcja filtrów powietrza do klimatyzacji i wentylacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SFM Filtry Łuczak s.j. w Stara Wieś

Siemka, jest tu oferta na magazyn dostępna i chciałem się rozeznać w warunkach. kiedyś ktoś odnosił się tu do atmosfery na magazynie i to chyba lekko negatywnie. Czy do dziś relacje się jakoś poukładały? Chce mieć spokojna robotę a może bym się zgłosił

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie narzędzia pracy zapewnia SFM Filtry Łuczak s.j.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Nowy wpis

Cześć czy po tym wspomnianym kiedyś 3-miesiecznym okresie próbnym można już być na umowie na stale czy jednak trzeba z rok jeszcze na określonym być? Ten pierwszy wariant bardziej by mi się uśmiechał. Planuje aplikować na montera, polecacie w tym roku robotę?

SFM Nowy wpis
@…

Dzień dobry, Po okresie próbnym proponujemy umowę na czas określony.

_-_

ogłoszenie prawie co miesiac niewazne jakie masz wykształcenie i doswiadczenie , niewazne jakie sa ceny i opłaty tu chodzi o to by zatrudniać jak najtaniej 3000 netto to juz dla nich za duzo . Kadrom brakuje kultury i szacunku

Jaka umowa obowiązuje w SFM Filtry Łuczak s.j. podczas okresu próbnego?

SFM

Firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę na trzymiesięczny okres próbny.

Anka

Hej słyszałam że bez problemu zatrudniają osoby LGBT i lesbijki ? To prawda ? Podobno już są jakieś?

DIVERSITY
@Anka

Cudownie! Tak trudno w dzisiejszych czasach trafić na tolerancyjnego i otwartego na różnorodność Pracodawcę.

Twoja twarz
@Anka

Świetna wiadomość, że firma jest otwarta na wszystkich! To się chwali!

Szukam pracy na Magazynier. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy SFM Filtry Łuczak s.j.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 3600 PLN? Jaka forma umowy jest proponowana?

Halina

Nie brzmi to obiecująco, a myślałam czy wysłać CV :/ Rozumiem wypowiadasz się o atmosferze na magazynie? W sumie z czego wynika ta niechęć? Bo dziwne żeby aż tak się ludzie nie lubili...

Zofia

Dzień dobry. Można się dowiedzieć, gdzie firma obecne się ogłasza? Na stronie nie widzieliśmy zakładki z karierą i się zastanawiamy. Czy potrzebują obecnie kogoś?

DIVERSITY
@Zofia

obecne zapotrzebowanie: https://nadarzyn.lento.pl/monter-filtrow-operator-maszyny,9907073.html

Pedro

Zastanawiam się dlaczego tak bardzo lubicie oceniać pracę szczególnie zwierzchników. może trzeba spojrzeć na siebie?

Zejman
@Pedro

Opinia o zwierzchnikach jest bardzo ważna to oni tworzą atmosferę w pracy i budują stosunki między pracownikami. W myśl starego powiedzenia ,,ryba psuje się od głowy" jaka głowa taka reszta.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SFM Filtry Łuczak s.j.?

Wszyscy pracownicy zatrudnieni na stałe mają umowy o pracę.

Anka

Nie polecam , kasa kiepska, kolesiostwo włazenie w d...ę i uśmiechanie się ze wszystko jest ok. Kiedyś było fajnie teraz że względu na kadrę nową dyrektorską kiepsko

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w SFM Filtry Łuczak s.j.?

Janusz

Hej to nie opinia więc w firmiw jest cudownie super wynagrodzenie super godziny pracy po prostu jak w bajce.

Możecie wskazać jaka atmosfera panuje w firmie ?

"Umarł król, niech żyje król"! Jaki król był, każdy widział. Wyłącznie siedzenie na stołku brygadzisty przez bite 8 godzin (poza przerwą na śniadanie). To nie lada wyczyn. Nieustanne bawienie się (granie) na telefonie i skupianie się wyłącznie na nim. Przez ponad 10 lat pracy - to mistrzostwo świata. Powiedzenie, że ten się nie myli kto nic nie robi w tym przypadku sprawdza się w 100%. Pożytek z takiego rządzenia jest wyłącznie zrozumiały jedynie przez właścicieli firmy SFM Filtry Łuczak s.j..

l

a kto tam umarł?

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w SFM Filtry Łuczak s.j., o których warto się dowiedzieć przed ubieganiem się o zatrudnienie w tej firmie? W związku z tym, chciałabym zapytać również o przyszłe rekrutacje w niej. Czy wiecie coś o nowych przyjęciach? W sieci nie natknęłam się na żadne oferty pracy u tego pracodawcy, dlatego jeżeli ktoś z Was dysponuje informacjami w tej kwestii, to proszę o zamieszczenie ich na tym forum.

fc

"bydło" ? o rany - kto w tej firmie teraz rządzi?

Abcd

Witam. Odnośnie relacji w pracy, to panuje ogromna dyskryminacja kobiet. Hala z kobietami nie posiada tyle przerw w pracy, co hala z mężczyznami. Mężczyźni na swojej części hali wychodzą kiedy chcą i ile chcą za magazyn na papierosa - na legalu. Wniosek taki, że ewidentnie pan brygadzista dostał inne wytyczne niż pani brygadziska. Dlaczego jedna hala może, a druga nie ?????

@Ed, jeżeli nie zgadzasz się z treścią niektórych wpisów, to proszę Cię o pozostawienie własnego zdania na tym forum. Jak, odnosząc się do swojego dotychczasowego doświadczenia z SFM Filtry Łuczak s.j. możesz ocenić tego pracodawcę? Może wraz z początkiem roku zaszły jakieś istotne zmiany? Wiesz coś na ten temat?

Ed

Ewidentnie widać, że prawie wszystkie wpisy są autorstwa jednej chyba niezbyt rozgarniętej osoby. Mam wrażenie, że ktoś sam sobie zadaje pytania i na nie odpowiada :-)

@gosc piszesz o dobrej atmosferze w SFM Filtry Łuczak s.j. która jest bardzo ważna w miejscu pracy. Jak oceniasz warunki zatrudnienia, na których opierała się Twoja praca? Były w Twojej ocenie satysfakcjonujące?

Zostaw merytoryczną opinię o SFM Filtry Łuczak s.j. - Stara Wieś

• Jak się pracuje w SFM Filtry Łuczak s.j.?

Zobacz opinie na temat firmy SFM Filtry Łuczak s.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SFM Filtry Łuczak s.j.?

Kandydaci do pracy w SFM Filtry Łuczak s.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SFM Filtry Łuczak s.j.