Passy.Pl (Pass Polska Sp. Z O.O.)

Opinie o Pass Polska Sp. z o.o.

operator

panowie czy za wrzesien sa kwity z poborow w kioskach ???

obserwatorium

Ciekawe jest to, że jak ludzie chodzili do pracy sobota/niedziela to utrzymanie ruchu miało gdzieś wyjście do pracy. Żadnego mechanika, elektryka itp nie szło uświadczyć. A teraz? Piątek i mają tyle "roboty" ze wszyscy wychodzą. I to nie tylko UR wychodzi w piątki. Inne podmioty w firmie też. BHP itp. A reszta ma wypisać urlop.

Wx
@obserwatorium

Bo to jest tak jak zawsze. Rozwiązania dotyczą tylko montażu. Kj, planiści, administracja, bhp itp obsługują teraz dużo mniej ludzi i jest ich za dużo i nie maja co robić. Ale im firma będzie płacić pensje za nic nie robienie. A montaż nie może dostać ani jednej zł za darmo. Nie ma roboty to bezpłatny albo out. Nie ma roboty dla kj to niech sobie siedzi a wyrzucimy kogos z montażu. Zawsze tak było i nic się nie zmieniło w tym wzgledzie

Mietek
@obserwatorium

Bo my som elektryki mechaniki i wynalazcy i my som mądre ludzie bo my som administracja i nawet piniadze nom szybciej placom bo my som mądre ludzie i som my potrzebne

Masturbator kiblowy
@obserwatorium

Coś w tym jest...zlecasz robotę warsztatowi , po godzinie przychodzi jakiś leń i mówi zaraz. Potem przerwa . Zjawia się o 13 i mówi , że miał inną robotę i dziś już nie zdąży. Dzień później przychodzi jego kolega i jest tak samo.

Hehe
@obserwatorium

Elektryk, automatyk bhp to jakiś normalny zawód który trzeba szanować, a zwykłego goscia od formowania gumy niekoniecznie.

Hehe
@Mietek

Dobrze powiedziałeś, elektryk automatyk osoba coś potrafiąca, skladasz jakies pierdoły na montażu które każdy z ulicy mógłby robic, jeski Ci źle zostań elektrykiem.

kierunek zagranica

nie wiem czemu tak płaczecie przecież dzieki temu niby wolnemu możecie pojechać za granice na miesiąc lub dwa i zarobić euraski.

Były

Ojojoj jak dobrze że nie przystałem na propozycje i nie wróciłem do firmy po tym jak dostałem wypowiedzenie hahah powodzenia dla dobrych ludzi których poznałem w pracy

Były

Ojojoj jak dobrze że nie przystałem na propozycje i rok temu po wypowiedzeniu umowy nie wróciłem :) powodzenia dobrym których w tej pracy poznałem

Agent

Pomału zwolnienia dotykają każdego bez wyjątku

Ktoś z daleka

Dlaczego nikt nie wyjdzie do ludzi i nie powie w prost tylko jakieś nie dopowiedzenia ludzie mają dzieci kredyty i czekają z dnia na dzień co będzie oferują pracę ale nie ma za bardzo się jak dostać a swoim autem to jest koszt 600zl nikt na to nie patrzy to nie nasza wina ze nie ma półprzewodników każdy chce pracować jak były zamówienia to byliśmy potrzebni a teraz my ją to tak odczuwam ze to jest moja wina ze jest taka sytacja to jest przykre soboty święta wyjdziesz to nie pasuje odmówić. Wszystko można zrozomiec ale niech druga strona tez nas zrozumie

Bo
@Ktoś z daleka

Bo trzeba mieć j..a żeby wyjść do ludzi i powiedzieć prawdę. Który kiero ma? Trzeba być świadkiem farsy na jedenastce i wystąpień, to byś sobie odpowiedział na wiele nurtujących pytań. Przejrzyjcie na oczy. Od całej pandemii tyle czasu, przez ostatni rok produkcja na maksa, każde ilości, praca 3 zmiany 6 dni w tygodniu, busy, samoloty, itd i co części do samochodów z Chin były! A teraz co, nagle brakuje? Do BMW idą każde ilości, a dziś nagle BMW zmniejsza zamówienia? Hehe a w przyszłym tygodniu jest audyt z BMW. Dziwne co? Jest nowy dyro, "nowa jakość". Co się dziwicie wyższym normom? Jak na kotłach robili dwie normy na jednej zmianie? Kasa na konto szła i szczęśliwi. Też bym na miejscu właściciela się wkurzył. Jak potrafią tyle robić, to coś nie tak. Co nie? A tzw "pałowanie". To dopiero wałek. Popytajcie między kolegami, co i jak wygląda. Ruszcie trochę szarymi komórkami i odpowiedzi sami znajdziecie. Tu z wami, z góry, nikt nie będzie rozmawiał o informacji nie wspominając! To co się dzieje to nic innego jak powolne zwolnienia. Przecież biznes tym się rządzi. Tu nie ma sentymentów. Tym bardziej w zagranicznej firmie. Ich nie interesuje że pracuje tu ktoś 20 czy 15 lat. A na 11 jest desant pracowników z innych wydziałów, a swoich wyszkolonych i DOBRYCH pracowników się pozbywa. Szok... Trzeba pamiętać jednak, że ta fabryka to nie jedyna...

Pracownik pass

Czy to prawda że w naszej firmie zaczynają się zwolnienia i kogo owe zwolnienia dotyczą chorobowiczów i tych co kombinują? Czy nie ma reguły zwalniają kogo chcą po koleji?

Dobre
@Pracownik pass

Dobre pytanie do naszego ukochanego Pana Roberta wycieczka do Oświęcimia jest a tu ludzi mają zwalniać moze trochę by się za biurowych wzięli wstyd

d
@Pracownik pass

NIe ma znaczenia. Nie ważne kto co i jak. Ale wiadomo, że leserka i kolesiostwo zostanie. Tak było zawsze.

@Dobre

Tak zwana administracja to nie tylko pracownice biurowca aby ich bliżej poznać wystarczy udać się do biedronki na Lipińskiego oczywiście do południa spędzają tam dużo czasu jest tych nierobów dość dużo niestety

Mroowa

Nierozumiem dlaczego firma skoro nie ma co dac do pracy nie ogłosi postoju. Najlepiej jest wypisać urlopy i zwykłego szaraka uwalić i brac ochłap na wypłat. Urlopy kiedyś się skończą i co dalej.

Facio

Czy urlop bezplatny moze byc podstawa zwolnienia pracownika?

Nie no jak
@Facio

Przeciez Ty tego urlopu nie chcesz No ale zakład sobie zrobił tak że przeciez to pracownik chce isc na urlop nie pracodawca każe bo nie wypiszesz urlopu i co Ci niby wpiszą

Facio
@Nie no jak

No nie chce, dobrze ze nagralem zebranie z brygadzista ktory mowi do wszystkich "musicie wszyscy isc do kiosku multimedialnego i na piatek kazdy musi wypelnic wniosek o urlop" (musi). Karygodne, dobrze ze nagralem:)

Zzzzzzz

Ma być postojowe czy nie na związkach piszą o zwiększaniu normy dobre nie ma co robić a tu mydla oczy ze oni niby coś robią czego się nie zajmą ludźmi i niech zaraz ktoś nie pisze ze tak dużo robią na pasie się życie nie konczy

Majster
@Zzzzzzz

Ty chyba gdzieś w ulu pracujesz, że nie wiesz, że normy idą w górę, albo robisz jak połowa ludzi... Robisz i nawet nie wiesz po co i za ile !!! Jak wykonasz jakąś czynność w tym zakładzie wyżej jak 30% normy to jak ci jeszcze nie zmienili to zrobią to w najbliższej przyszłości i będzie to twoją nową normą ponieważ nowy dyrektor tak sobie chce! I robi to teraz gdy nie ma zamówień, ale one wrócą z nowymi normami! właśnie później jest jak jest ciemnogród, narzekanie ,bo 2800 brutto i dopłata 500 ! A przecież siedziałem i robiłem .Skąd wy się bierzecie, a postojowe to sobie można zrobić na cygarze ale to już Indywidualnie we własnym zakresie

Zzzz
@Majster

Haha ty masz chyba problem z czytaniem ale dobra tez tacy żyją spoko spoko

Biedota
@Majster

I po co te normy idą w górę No jak taki mądry jestes to wytłumacz wielki pasowiec znawca taki jak by inżynier hhhhhhhhaa

Maniek
@Majster

No taka prawda, teraz mają czas by wynormowac wszystkie, nawet stare montaże, od nowa, więc jak wrócą zamówienia, plus wrócą złączki z Bośni, to myślę 70% ludzi nie zrobi normy, więc nawet na najniższa krajowa nie będzie

Sylwester

Prawda to że cały grudzien ma być wolne Sa wtedy dobre promocje by na małe wczasy pojechać Zanzibar czy Malediwy

Halo tu Reksio

a ja słyszałem że będzie wolne do czerwca 2023 roku

A8
@Sylwester

Jak będziesz na stanowisku kierowniczym to sobie kilka razy w roku pojedziesz na Zanzibar czy Malediwy.

Stefan
@Sylwester

Tak wypisz sobie urlop na ADR ,bo tak wszystkich namawiasz to w końcu sam idź

Roman

Kiedy się nowy dyrektor weźmie za te całe QS FEMA i KJ ?

Panie Romanie
@Roman

Panie kolego kontroli i tak brakuje szczególnie na a11 gdzie kj mają zawsze niewyrobke ale odbiór idzie z rączki do rączki i do rączki popijając kawą Pif-Paf

Prac
@Roman

Już poprzedni dyrektor rozmontował KJ i skutki były opłakane. Do dziś płacimy rachunki za niemądre decyzje

Num
@Roman

Chyba wszyscy na to czekają....yh

Optymista

Panie,panowie po co tyle jadu w tym wszystkim tyle nienawiści wszyscy jedziemy na tym samym wózku ,spokojnie.......zamówienia na 100%wrócą wg.róznych żródeł w tej chwili od 6 do 9mln samochodów jest już zamówionych a nie wyprodukowanych przez brak części (półprzewodniki układy z calone)jeszcze chwilę i będziemy jechać w soboty, ok jest teraz trudno ale damy radę, mamy kredyty czy inne wydatki ale kto parę lat pracuję w Passie ze wszystkim sobie poradzi .Jestem przekonany,że cała ta sytuacja da do myślenia całej Europie czym się kończy przenoszenie produkcji całych asortymentów do Chin.Niemcy już do Bosha ładują grube miliony na odbudowanie produkcji układów elektronicznych, i nie bójcie się Bośni czy innych Turków przecież oni nawet pół z tego nie robią co my(trochę nam teraz opinie popsuli Ukraińcy i inni brakoróbcy czy (usunięte przez administratora) kierownicy,ale mam nadzieję że nowy dyrektor z robi z tym porządek).Jeszcze słowo do R -chlopie bardzo Cię lubię długo się znamy daj sobie spokój z tym biurem podróży,udowodnij że nie masz z tego profitów zajmij się tylko zz ludzie sobie poradzą beż pensjonatu nad morzem albo sami sobie załatwią beż Twego pośrednictwa jest 21 wiek. Tyle dobrych rzeczy zrobiłeś wróć do tego.No tom się spisał co mi odbiło nie wiem będzie dobrze damy radę tych parę miesięcy przetrzymamy kto jak nie my .Mamy teraz dużo wolnego ,brać rodzinę i w Bieszczady odpocząć a nie syczeć tu jadem na wszystko i wszystkich dużo zdrowia passowcy 3majcie się.

Nik
@Optymista

Masz rację. To co piszesz jest ok. Jeszcze żeby porządek zrobili na jedenastce i pogonili paru obiboków. Jednego by wystarczyło i grała by muzyka :) zatem czekajmy jeszcze 6 miesięcy jak te kilka milionów sztuk będzie trzeba wyprodukować :)

podrURZnik
@Optymista

Masz kolego rację w tym co napisałeś i dobrze, że tu też są tacy POZYTYWNI ludzie bo myślałem, że sami idioci tu piszą. Tylko w jednym nie przyznam Ci racji, a otóż w namawianiu Roberta do nieorganizowania wycieczek i wczasów. To jak to nazywasz biuro podróży to zajefajna rzecz. Każdy zakład nam tego zazdrości. Masz rację, że dziś sobie każdy poradzi i pojedzie nad morze, ale za jakie pieniądze !!! Byłem w tym roku w Grecji i za 3 osoby zapłaciliśmy 3.600 zł ....fajny hotel, blisko morza, wyżywienie, 3 wycieczki po Grecji ....było super. I jeszcze raz Ci powiem, że nigdzie nie znajdziesz takich ofert za taką kasę..... Robert jak to czytasz to olej tych kilku krytyków....to tylko margines.....setki pracowników korzysta z organizowanych przez ciebie wyjazdów i dla tych ludzi warto t dalej robić. Oni wszyscy są mega zadowoleni z tego co i jak robisz.

@Nik

Mam jedno pytanie co z naszym nowym sposobem rozliczania coś ktoś kogoś znowu próbuje (usunięte przez administratora) Zresztą jak zawsze

kolo

Dla debi.......li którzy myślą, że związki coś z tym mogą zrobić .... https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-fabryka-opla-wstrzyma-prace-do-2022-r-przez-brak-czesci,nId,5552989

Nikto
@kolo

Bardzo dobry przykład. Nie ma pracy to w tej fabryce Opla jest przestój nie z winy pracownika. I tak -W czasie przestoju pracodawca nie może z własnej inicjatywy wysłać pracownika na urlop bezpłatny. Urlop taki może być udzielony wyłącznie na wniosek pracownika. Pracodawca nie może też nakazać pracownikowi skorzystania z urlopu wypoczynkowego, chyba że był on wcześniej zaplanowany.Jeśli pracownik był gotowy do wykonywania swoich obowiązków służbowych, ale nie mógł ich wykonywać z przyczyn leżących po stronie pracodawcy, wówczas za czas niewykonywania pracy przysługuje mu wynagrodzenie, a wartość wynagrodzenia nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę. W pasie przestoju nie będzie lepiej wyssać każdego pracownika na maksa a później zwolnić

SilnoRęki junio
@Nikto

Przecież to było wiadome od początku, potem będzie gadanie że przecież pracownicy wnioskowali o urlop. Przyjdą, sprawdza. No rzeczywiście, zlecenia urlopowe wysłane przez pracowników. Tak samo ma się sprawa "lisingu" pracowników do ADR. Przecież nikt nie karze, bo urlop bezpłatny jest na wniosek pracownika. A później, przecież to pracownik chciał. Dyrdymaly. Sorry wszystko ładnie pięknie, ale to zwykły robotnik jest na straconej pozycji. A od stycznia co? Kolejne piątki wolne i UW? No przecież, z urlopu cię wyczyszczą o zamiast na wakacje z biurem podróży, będzie orka...

józek

jak wygląda sytuacja na A10 ? czy polacy jeszcze pracują czy sami ua ?

Fajrncik

ja nie wiem czemu jesteście tacy żdziwieni przecież jest pandemia przez co brakuje części jak nie pasuje postojowe to się zwolnijcie praca w sanoku jest w stomilu ludzi z otwartymi rękami przyjmuje TRI szuka ludzi albo za granice jechać świat na passie się nie kończy bo ten (usunięte przez administratora) za kilka lat padnie jak będą produkować tylko elektryki.

Mistrz postoju
@Fajrncik

Zakład ci wlepił urlopy do końca roku, a ty to postojowym nazywasz :D

ZWIAZKOWIEC

CZY ZA PIATKI NIEPOWINNO BYC PLACONE POSTOJOWE ? TO JEST POSTOJ Z WINY PRACODAWCY A PRACOWNIK PISZE URLOP PYTANIE DLACZEGO CO NATO PAN ZWIAZKOWIEC ?

Lipa
@ZWIAZKOWIEC

Jakby nie ten urlop to poprostu pracował byś na 4/5 etatu.

urlop
@ZWIAZKOWIEC

A kto ci urlop wypisuje związkowiec czy ty ??? sam godzisz się na urlop, a szukasz winnych bo się zwaliłeś w majty ze strachu !!!

R.I.P. Pass Polska.

@777

Nie histeryzuj. W Europie problemy ma cała branża motoryzacyjna.

Jak zawsze, jak ptaszka łapali to mu śpiewali jak go złapano to go(usunięte przez administratora)i mieli. Naj lepiej to pozwalniać ludzi tych dobrych i pracujących już chwilę. A związki jak zawsze ogon podkulą i głowa w piasek, a w usta nabierają wody. ( .... )

Zostaw merytoryczną opinię o Pass Polska Sp. z o.o. - Sanok

• Jak się pracuje w Pass Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pass Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 639.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pass Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 559, z czego 89 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 386 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pass Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pass Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pass Polska Sp. z o.o.