Opinie o PPHU "METAROL" LUBIN w Lubin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PPHU "METAROL" LUBIN. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PPHU "METAROL" LUBIN o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU "METAROL" LUBIN w Lubin

METAROL LUBIN Nowy wpis

Ja pracowałem na tej Myjni Samochodów na starym Lubinie !!!! Było SUPER od samego rana Klienci już myli samochody a my mieliśmy rece pełne pracy i super !!!!!! Dostawaliśmy spore napiwki !!!!!!!! Klienci mówili że to Najlepsza Myjnia w całym Lubinie - Bardzo dokładnie umyty samochód - Chłopaki Bardzo się starali i Spore Napiwki zawsze dostawali !!!!! Jednak Myjnie zlikwidowali !!!! DURNA Kogoś Decyzja bo do dzisiaj by klienci jezdzili myć samochody !!!!!! Szkoda niema już nic !!!!!!!!!!

Bacha Lubin

Tak Najlepsza była Myjnia w całym mieście !!!!!! Chłopaki Bardzo się starali - Doskonale umyli samochód !!!!! w łapę zawsze dostali !!!!! Bardzo dokładnie myli wszystkie Samochody - Było Super do nich jezdzić !!!!!! SZKODA - Niema już NIC !!!!!!

Halina
@Bacha Lubin

Naprawdę ludzie w łapę im dawali? Ile?

Halina Nowy wpis

Em, żeby na przyszłość wiedzieć ile dawać na innych myjniach chłopakom za dobrą robotę? Co Pan taki nerwowy? Chyba, że serio tak Panu smutno, że ich już nie ma. :(

Kolo Nowy wpis
@Halina

Nawet 20 złotych na łeb dla chłopaków za dobrze umyty samochód !!!!! Na pewno się ucieszą !!!!!

Ryszard Nowy wpis
@Kolo

Czyli według ciebie to taki napiwek za dobra pracę? Powiesz kiedy zamknęli myjnie? A co z pracownikami? Ciekawe czy dostali jakieś odprawy?

Metarol

Najlepsza Była Myjnia Samochodowa !!! Najlepiej umyty samochód Tylko w Metarolu !!!! Szkoda już niema !!! Było Super do nich jezdzić myć samochody od samego rana kolejki jak cholera !!!!!! Doskonale pamiętam tamte czasy !!!!!!!! SUPER Umyte Auta Doskonale !!!!!!!!!

Były Pracownik

Najlepsza Była Myjnia Samochodów !!!!!! Jednak myjnie sprzedali a potem zlikwidowali !!!!!!! Szkoda Najlepiej Umyty Samochód w całym Lubinie na Myjni w Metarolu !!!!!!!! BYŁO SUPER na Tej MYJNI - Szkoda że już nie ma !!!!!!!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PPHU "METAROL" LUBIN? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Julia

A wiesz może czemu sprzedali połowę firmy? Zastanawiałam się nad tym ostatnio.

Janusz

Opinie nieciekawe. Myślałem, żeby złożyć tam cv, bo roboty szukam, jako ślusarz. Poprawili się już może z zarobkami, umowami i całą resztą? Czy zapewniają już ubiór, mydło i porządne narzędzia pracy? No i czy jest gdzie w spokoju zjeść kanapki? Fajnie jak ktoś zorientowany odpowie, bo nie wiem, czy iść i pytać w Metarolu o robotę?

Kacper

A co powiecie na temat podwyżek ?

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w PPHU "METAROL" LUBIN?

Lubinianin

Z tego co wiem, obecnie firma PPUH już nie zatrudnia pracowników, teraz produkcyjnie działa firma PWM Metarol Sp. z o.o. ale zajmują się tym samym i raz na jakiś czas wrzucają ogłoszenia o pracę.

Dawid

Konkurencja robi wrzutki na forum??

@ON95 dostałeś pracę?

@anonymous

Bo ja dostalem

Dominika

@anonymous podłączę się do Twojego pytania. Czy @ON95 udało Ci się dostać pracę w firmie PPHU "METAROL" LUBIN? Byłeś na rozmowie? Jeżeli tak, to dobrze byłoby gdybyś podzielił się informacjami jak wygląda. Cały proces może zainteresować innych użytkowników.

Dominika

@ON95 rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w firmie PPHU "METAROL" LUBIN? A jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Na stronie firmy nie widzę żadnych ofert pracy. Może po prostu zaaplikujesz i sprawdzisz czy Ci praca odpowiada?

ON95

I jak zmieniło się coś ? bo firma chyba nadal istnieje i się zmienia ?

Misiewicze :)

Jakoś mam wrażenie że piszą tu tylko osoby z bliskiego otoczenia prezesa albo którzy dobrze wazeline używają. Wszystko fajnie pięknie?! nie do końca jak się z wypłatami spóźniają płacą najniższa krajowa umowa zlecenie niczego nie ma podstawowych rzeczy jak mydło rękawice. To gdzie tu dobrze. Co do komentarza doświadczonego realisty to się zgodzę tylko z jednym tak pracownicy dają radę starają się bo niektórzy mają nadzieję że coś z tej firmy jeszcze będzie ale ona niestety sama się zabija od środka. Drogi Henryku składają cv to cie przyjmą zawsze szukają pracowników bo jest duża rotacja nowi przychodzą i zaraz odchodzą. Podsumowując to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

dawnotemu
@Misiewicze :)

jak widzę, od lat dziewięćdziesiątych się nie zmieniło wiele w Metarolu. Brak rękawic, brak wody, mydła, brak narzędzi, brak wszystkiego. Wynagrodzenie żadne i po terminie, maszyny jeszcze po POMie. Syf, brud i nędza. Dziwne, że ktoś tam jeszcze pracuje dzisiaj.

Dominika

@AS dobra uwaga, że zarobki są zależne od stanowiska, ale też o kwalifikacji i doświadczenia, więc zawsze warto określić o co pytamy. Niestety nie wiem jakie są zarobki i jakie trzeba mieć kwalifikacje na operatora wózka widłowego, ale na rozmowie rekrutacyjnej na pewno wszystkiego byś się dowiedział. Próbowałeś?

AS

wiadomo przeciez ze na kazdym stanowisku sa inne zarobki oferowane a wiadomo jak jest jako operator wozka widlowego w Belgii? zapewne trzeba miec kwalifiakcje

Doświadczony_realista

Mistrzowie - pracują, wszytsko źle, ale się nie zwolnią :) moim zdaniem każdy powinien popracować na najniższym stanowisku, na stanowisku odpowiedzialnym i też założyć sobie firmę/spróbować pociągnąć np 5 pracowników albo też 50 wtedy będzie miał pełen obraz ;) kiedyś z nimi współpracowałem i wydaję mi się, że wszystko grało i gra nadal zarówno z firmą jak i z pracownikami

Hjjj

Jak sytuacja wygląda odnośnie pracowników prpgramujacych cnc ? Opłacalna praca i czy ciężka ?

Park maszynowy

Majkel chyba metarol mylisz z jakąś inną firmą jaki park maszynowy do tego nowoczesny maszyny z lat 60-80 to na pewno nowoczesne które ledwo co dają radę. Trzeba ci przyznać jest jakaś tam obróbka cnc ale tyle w tym temacie. A jak dla Ciebie poślizg 2 tygodni z wyplatami to mało to po myśl o tych młodych ludziach co mają kredyty do 10 każdego miesiąca a wypłata przychodzi po 20. Jestem tego zdania że jak by traktowali pracowników jak normalnych ludzi którzy też chcą żyć zapewnić jakiś byt swojej rodzinie to ta firma była by jedna z lepszych bo młodzi by po miesiącu nie odchodzili tylko swoje umiejętności i wiedzę zostawili w tej firmie.

Heven

Nie płacą w terminie spóźniają się z 2 tygodnie a dla lizusów to w terminie. Ogólnie to wielki (usunięte przez administratora) premi nie ma bo ciężka sytuacja firmy niczego nie ma bo ciężka sytuacja firmy i tak za każdym razem jak się o coś pyta.

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU "METAROL" LUBIN - Lubin

• Jak się pracuje w PPHU "METAROL" LUBIN?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU "METAROL" LUBIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU "METAROL" LUBIN?

PPHU "METAROL" LUBIN