Opinie o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ADAMS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ADAMS Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADAMS Sp. z o.o. w Baranowo

Łucja

Wiecie może, czy jak pracuje się tutaj jako Konstruktor odzieży, to jest są możliwość na awans i przejście na lepszą posadę?? Czy firma finansuje jakieś szkolenia, aby dalej pracownik mógł się rozwijać? Czy wcale nie ma tutaj szans rozwojowych?

@Karolcia

Jeżeli chodzi o Pracowników Produkcji to mile widziane jest doświadczenie w branży poligraficznej, ale nie jest ono konieczne. Istotna jest również dla nas stałość w poprzednich miejscach pracy ponieważ zależy nam na podjęciu długofalowej współpracy. Czas, jaki jest potrzebny na awans, może się różnić w zależności od indywidualnych zdolności pracownika i dostępności wolnych stanowisk wyższego szczebla. Jednakże jesteśmy otwarci na rozwój pracowników i zachęcamy do udziału w prowadzonych rekrutacjach wewnętrznych. Wysokość wynagrodzenia związana jest z zajmowanym stanowiskiem, wykonywanymi obowiązkami oraz stopniem odpowiedzialności.

Firma zachęca do składania CV nawet jak nie ma trwających rekrutacji. Interesuje mnie stanowisko w dziale księgowym, doświadczenie powyżej 11 lat pracy. Jakie zarobki dla nowych w firmie ?

@Bożena

Dzień dobry, W naszych procesach rekrutacyjnych czas trwania etapów dostosowujemy do danego stanowiska oraz do kandydata. Liczba etapów może być różna w zależności od stanowiska. Chcemy, aby kandydaci byli dobrze poinformowani na każdym etapie. Bez względu na wynik etapu, każdy kandydat otrzymuje informacje zwrotne. Stawiamy na jasność i zrozumienie decyzji. Mimo braku aktualnych rekrutacji, zapraszamy do regularnego sprawdzania naszej strony internetowej. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i życzymy powodzenia zawodowego. Jeśli masz pytania, jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie możliwością pracy w ADAMS. Informujemy, że obecnie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych, ale zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej, na której regularnie zamieszczamy ogłoszenia dotyczące wolnych etatów oraz do przesłania nam swojego CV na adres e-mail: praca@adamsbox.com.pl W kwestii zarobków informujemy, że takie informacje przekazujemy kandydatom, którzy biorą udział w procesach rekrutacyjnych. Natomiast wszystkie szczegóły dotyczące dodatkowych świadczeń dla pracowników znajdują się na naszej stronie internetowej www.adamsbox.com.pl w zakładce Kariera. Ponadto, wszelkie dodatkowe zapytania dotyczące naszej firmy lub warunków zatrudnienia w ADAMS, prosimy kierować bezpośrednio do naszego Działu HR, który z przyjemnością udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Niko Nowy wpis
@Pracodawca

Czytam na waszej stronie o spotkaniach integracyjnych, najczęściej o charakterze sportowym. Jak często są one organizowane w takim razie? Chętnie brałbym w tym udział. Mam też zresztą nadzieję, że to pomaga budować pozytywne relacje?

Pracodawca Nowy wpis
@Niko

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie firmą ADAMS. Jeżeli chodzi o szczegóły dotyczące integrowania się naszych pracowników oraz pozostałych benefitów, które są dostępne w naszej firmie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Działem HR. Najlepiej skontaktować się z nami za pośrednictwem maila: praca@adamsbox.com.pl W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Bożena Nowy wpis
@Pracodawca

Ja chciałam zapytać odnośnie tych wszystkich etapów rekrutacji, bo jest ich kilka. Ile trwa cały proces; od momentu wysłania cv do pracy na etacie? Każde stanowisko ma 5-etapową rekrutację czy różni się to ?

Pracodawca Nowy wpis
@Bożena

Na produkcji czytam o 3 zmianach w tym nocnej. Macie dodatek z tytułu pracy w nocy? Nowy pracownik wyciągnie na produkcji minimum 22 złote netto?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w ADAMS. Odpowiadając na Państwa pytania: Na stanowiskach pracujących w systemie 3-zmianowym, oczywiście przewidujemy dodatek z tytułu pracy w godzinach nocnych, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie netto na stanowisku Pracownika Produkcji, zachęcamy do śledzenia zakładki "Kariera" na naszej stronie internetowej: https://adamsbox.com.pl/kariera gdzie publikujemy informacje o aktualnych wakatach. W ogłoszeniach znajduje się również informacja o przewidzianym wynagrodzeniu na danym stanowisku. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym Działem HR, pisząc na adres e-mail: praca@adamsbox.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

@Pracodawca

Niestety na Państwa stronie nie ma aktualnych ofert pracy. Czytam jednak o procesie rekrutacyjnym i zastanawiam się ile czasu mus minąć od etapu 1 do etapu 5. Na każdym etapie kandydat jest informowany o dalszych krokach, nawet gdy nie przejdzie się dalej?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Obecnie nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych, jednak cieszymy się z gotowości do zapoznania się z naszą ofertą. Czas trwania etapów w procesie rekrutacyjnym jest dostosowywany indywidualnie do kandydata i zależny od wielu czynników. Ilość etapów może się różnić w zależności od stanowiska, na które aplikowano. Naszym priorytetem jest zapewnienie kandydatom pełnej informacji na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Bez względu na rezultat danego etapu, każdy kandydat otrzymuje informacje zwrotne dotyczące swojej aplikacji. Stawiamy na transparentność i zrozumienie co do decyzji podjętych w trakcie procesu rekrutacyjnego. Mimo braku otwartych rekrutacji, zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie publikujemy aktualne oferty pracy. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i życzymy powodzenia w życiu zawodowym. W przypadku dodatkowych pytań pozostajemy do dyspozycji. Z poważaniem, Dział Rekrutacyjny ADAMS

Klarysa

Kobiety znajdą pracę w firmie? Czy zatrudniani są wyłącznie mężczyźni? Żadna praca mi nie straszna a mam firmę w zasięgu ręki. Na produkcji ile macie zmian i czy są zmiany nocne? Godziny praca mają dla mnie akurat znaczenie. Jako nowy pracownik po jakim czasie mogłabym oczekiwać umowy o pracę? Planuje wziąć kredyt na remont mieszkania więc bez tego się nie obejdzie...

@Klarysa

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą ADAMS. W naszym zespole zatrudniamy zarówno kobiety, jak i mężczyzn na różnorodnych stanowiskach. Jesteśmy przekonani, że każda osoba ma szansę znaleźć satysfakcjonującą pracę w naszej organizacji. Praca na produkcji odbywa się w systemie trzech zmian w godzinach 6-14, 14-22 oraz 22-6. Już od pierwszego dnia zatrudnienia zapewniamy umowę o pracę, bezpośrednio z naszą firmą. Więcej informacji o naszym przedsiębiorstwie znajdziesz na stronie internetowej: www.adamsbox.com.pl W razie dodatkowych pytań związanych z pracą w ADAMS, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem HR, pisząc na adres e-mail: praca@adamsbox.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Zastanawiam się, czy nie wysłać swojego cv na posadę operator automatycznej linii produkcyjnej, bo obecnie trwa rekrutacja. Ale widziałem, że na liście z wymaganiami są umiejętności fizyczne. Czyli jakie, co trzeba umieć? Chodzi o ogólną sprawność ciała i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej? Znacie konkrety?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w ADAMS. W kontekście wymagań dotyczących umiejętności fizycznych na stanowisku Operatora automatycznej linii produkcyjnej, podkreślamy ogólną sprawność ciała oraz brak przeciwwskazań do pracy fizycznej. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące ogłoszenia lub chcielibyście uzyskać więcej informacji na temat pracy w ADAMS, serdecznie zachęcamy do kontaktu z Działem HR pod adresem e-mail: praca@adamsbox.com.pl. Dodatkowe informacje o firmie dostępne są na stronie www.adamsbox.com.pl. Zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 7 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy ADAMS Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Inżynier Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Dowiem się od kogoś, jak wygląda sprawa dress codu? Jako obowiązek na posadzie inżynier sprzedaży są wizyty u klientów czy reprezentowanie na różnych targach. I czy wymagany jest strój? Firma zapewnia uniform firmowy albo daje pieniądze, aby odpowiednie ubranie do pracy kupić?

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. W naszym przedsiębiorstwie istnieje dresscode obowiązujący wszystkich pracowników administracyjnych, jednak głównym założeniem jest to, aby strój był elegancki, schludny, skromny oraz dopasowany do zajmowanego stanowiska oraz okoliczności. Firma nie zapewnia uniformów i nie przyznaje ekwiwalentu koniecznego do zakupu ubioru. Więcej szczegółów dotyczących dresscodu oraz pracy w ADAMS można uzyskać podczas spotkania rekrutacyjnego. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.adamsbox.com.pl lub bezpośredniego kontaktu z naszym Działem HR. Pozdrawiamy, ADAMS

Agacia

Mąż również rozważa kontakt z firmą w sprawie pracy na stanowisko pracownika produkcji. Czy oprócz wynagrodzenia i premii oprócz tego dochodzą jeszcze jakieś dodatki w postaci socjalu? Multisport, bony na święta, ubezpieczenia itp? Można sobie dorobić nadgodzinami, jak są płatne?

@Agacia

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w ADAMS. W zakresie dodatków socjalnych i benefitów oferujemy wiele korzyści dla naszych pracowników. Oprócz wynagrodzenia i premii, zapewniamy następujące świadczenia: • Bezpłatny dojazd dla pracowników z 3 kierunków: z Poznania (Rondo Kaponiera, Ogrody), Obrzycka (Szamotuły, Pamiątkowo, Kaźmierz) oraz Buku (Duszniki, Tarnowo Podgórne) • Możliwość wykupienia karty Multisport. Nasza firma wspiera aktywny tryb życia, dlatego oferujemy dostęp do programu, który umożliwia korzystanie z różnych obiektów sportowych i rekreacyjnych. • Bony na święta: W okresie świątecznym zapewniamy pracownikom bony upominkowe, które mogą być wykorzystane podczas zakupów świątecznych. • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie, aby zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników. W kwestii nadgodzin – zdarzają się one bardzo rzadko, ale jeśli są to wypłacamy wynagrodzenie zgodnie z obowiązującymi przepisami i naszymi wewnętrznymi zasadami. Jeśli będą Państwo mieli więcej pytań zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dalszych informacji. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Dora

Witam, szukam pracy takiej jak tutaj ogłaszają pracownika produkcji, niestety poprzednia firma się nas pozbyła i jestem na lodzie, pilnie muszę coś nowego znaleźć. Te widełki 4310 - 5460 to przepraszam są już z wliczoną premią czy to sama podstawa? Bo tak to by mi pasowała stawka, ale no jest różnica. Ktoś z Was zarabia te 5460?

@Dora

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w ADAMS. Warunki finansowe podane w ogłoszeniu uwzględniają wszystkie składniki wynagrodzenia tj. wynagrodzenie zasadnicze + premie. Oczywiście mamy pracowników, którzy otrzymują pensje podane w ogłoszeniu jak i wyższe, jednakże wysokość otrzymywanego wynagrodzenia jest zależna od kilku czynników, m.in. doświadczenia w branży, posiadanych umiejętności w zakresie obsługi maszyn oraz rodzaju obsługiwanej maszyny itp. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś pytania chętnie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do obserwowania wszystkich naszych ofert pracy, które na bieżąco udostępniamy na nasze stronie internetowej w zakładce Kariera. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS.

Paulina
@Pracodawca

Ile konkretnie wynosi premia netto? Ilu letnie doświadczenie trzeba mieć żeby w ogóle myśleć o jakiejkolwiek podwyżce?

@Paulina

Kwota premii jest uzależniona od zajmowanego stanowiska i wykonywanych obowiązków, w związku z czym nie możemy jednoznacznie podać kwoty premii. Podwyżki nie są zależne tylko i wyłącznie od lat doświadczenia. Liczy się dla nas całokształt pracownika, czyli m.in. jego osiągnięcia, wyniki w pracy oraz posiadane umiejętności. Dodatkowo cyklicznie przeprowadzamy analizy wynagrodzeń, które mają na celu weryfikację trendów płacowych na rynku pracy. Zależy nam również na tym, aby wynagrodzenia były satysfakcjonujące oraz sprawiedliwe dla wszystkich pracowników. W razie dodatkowych pytań oraz chęci podjęcia pracy w ADAMS zachęcamy do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Zapraszamy do odwiedzenia zakładki Kariera na naszej stronie internetowej. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny ADAMS

Jakie warunki pracy są w ADAMS Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Klienta?

ADAMS

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Pytanie o warunki pracy jest niestety zbyt ogólne i nie jesteśmy w stanie na nie odpowiedzieć. Jeżeli chodzi o pomieszczenia socjalne to każdy pracownik ma zapewniony dostęp do szatni, w której może się swobodnie przebrać oraz przechowywać swoje rzeczy osobiste. Również każdy pracownik ma możliwość korzystania z jadalni, w której może spożywać posiłki. Zapewniamy również podstawowe wyposażenie kuchni. Jeżeli chodzi o dojazd do pracy to oferujemy dojazd dla pracowników z trzech kierunków niezależnie od zajmowanego stanowiska, jednak szczegóły ustalane są w późniejszym czasie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o szczegóły pracy zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Działem HR, który z chęcią odpowie na pytania i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Mario

Zastanawiam się nad pracą w Sadach jako Magazynier,Operator wózków. Moje pytanie jaka zmiana jest najlepsza tzn sobie pomaga na wzajem.Tzn jest ekipa zgrana.

@Mario

Cieszymy się, że zainteresowałeś się akurat naszą firmą i chciałbyś podjąć z Nami współpracę. Na chwilę obecną nie prowadzimy procesów rekrutacyjnych na stanowisko Magazynier/Operator wózków widłowych. Jednakże zachęcamy do obserwowania naszej strony www i zakładki Kariera, w której zamieszczamy aktualne ogłoszenia. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

Łucja

@Łucja

Dzień dobry, w firmie ADAMS nie ma stanowiska Konstruktor Odzieży. Jesteśmy producentem opakowań z tektury falistej i jest możliwość pracy u nas na stanowisko Konstruktora Opakowań. Jesteśmy otwarci na rozwój pracowników i zachęcamy do udziału w rekrutacjach wewnętrznych.

Jan
@ADAMS

Dobrze wiedzieć i dzięki za wyjaśnienie :) Jakie kwalifikacje są potrzebne by dostać tę posadę i na ile rozbudowany system rekrutacji macie? Mam pracę, więc nie mogę chodzić na nie wiadomo ile spotkań, tym bardziej, że nie wiem nawet, czy dostałbym jakąkolwiek odpowiedź od Was?

Karolcia
@ADAMS

A ja bym chciała wiedzieć jakie wymagania są na produkcje, przyjmujecie każdego chętnego? Po jakim czasie można awansować z produkcji na wyższe stanowisko? Z każdym awansem jest wzrost pensji?

@Jan

Podstawowym kryterium wymaganym na takim stanowisku jest minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość oprogramowania CAD. Proces rekrutacyjny składa się z kilku etapów, natomiast spotkania zwykle są 2 w przypadku rekrutacji na stanowisko Konstruktora. Jeżeli chodzi o odpowiedź to kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy w największym stopniu spełniają nasze wymagania. Natomiast jeżeli nawiążemy kontakt z danym kandydatem to zawsze, niezależnie od wyniku procesu rekrutacji dostaje on odpowiedź zwrotną. Na chwilę obecną nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na stanowisko Konstruktora, jednak polecam śledzić naszą stronę www i zakładkę Kariera, w której udostępniamy aktualne ogłoszenia o pracę. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

@Karolcia

Wiki

To jaka zmiana jest najlepsza wg Ciebie? Jakieś podwyżki się szykują w niedalekim czasie? Szefowa wyciąga konsekwencje za niezrobienie 100 %?

Znajomy

Trzeba miec znajomosci by w ogole odpowiedzieli na cv. Osoby rekrutujace to porazka.

@mlodszy_specjalista_ds_adm

Witam serdecznie, pojawia się nowa oferta pracy na stanowisko Młodszy Specjalista ds. administracji. Czy ktoś z Państwa wie w jaki sposób jest prowadzona rozmowa kwalifikacyjna? Czy praca jest w Sadach czy w Baranowie? Jakie jest proponowane wynagrodzenie na tym stanowisku? Czy zespół jest pomocny? Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję

Zuzanna

Dobrze u was zarabia przedstawiciel handlowy na ten rynek papierniczy, mam na myśli stanowisko z tego ogłoszenia, co wstawili jakiś czas temu? Najlepiej jakby ktoś miał jakieś pojęcie o tym, jak w okolicy płacą ogółem, żeby porównać.

Darii

Witam serdecznie Jakie pytania na rozmowie ?? Zamierzam aplikować czy dziewczyny tez dadzą radę….? Jaka atmosfera na produkcji

Zakręcona
@Darii

Oczywiście, że dziewczyny dają radę! Dzięki nam to tak szybko idzie! :D Praca na produkcji jak każda inna, 1 przerwa przerwa - 20 min, ale ekipa na sklejarce najlepsza!

Czerwony
@Zakręcona

Oczywiście ,że dziewczyny muszą dać radę bo mężczyźni to nygusy..... Szczerze odradzam pracę w tej firmie byłam tam tydzień i zero pomocy z męskiej części strony...

om
@Czerwony

kolejna księżniczka nadająca się do pchania karuzeli? niesamowite że nikt nie chciał Cie wyręczyć w pracy.

@om

Chyba pomoc koleżance w pracy nie jest dla ciebie a takim poświęceniem? Nie musisz przecież nikogo wyręczać w pracy ale trochę uprzejmości by się przydało. Faceci i kobiety mają takie same obowiązki czy panie mają lżejszą robotę?

On
@Marcin

Powiedziałbym że lżejszæ.

Zuzanna
@On

Powiedziałbyś? Ale tak „chyba” czy na pewno? Myślałam, że takie rzeczy są omawiane albo chociaż w regulaminie jakimś zapisane?

Ka-ma
@Zakręcona

Fajnie jak jest zgrany zespół :)

@Ka-ma

Do którego działo to odnosisz i co ciekawego się tam na nim dzieje? Jakie warunki i stawki?

Ksiezniczka
@om

Jedna ksiezniczka juz tu pracuje

Ona/on

Nie polecam firmy ...Jak miałbym się rozpisać ,to byłoby tego dużo ... Jesteś bystry /bystra , omijaj z daleka..... Jedyne co to "dobrze" płacą. Jak będzie czas to dam większą opinie...

@Ona/on

Czyli nie ma szans na szersze wyjaśnienie obecnej sytuacji tutaj? Czemu względnie dobrze na Twoje oko tu płacą, co na to wpływa?

Bartek
@Ona/on

Ale nie podobały Ci się zadania? Czy to przez kogoś? Ja właśnie złożyłem CV bo słyszałem bardzo pozytywne opinie, a kredyt na głowie.... W obecnej firmie troszkę zwolnień, więc lepiej znaleźć coś stabilniejszego...

@Bartek

ostatecznie jesteś już może do dziś po rozmowie? pytam, bo sama ciekawa jestem jak to w rzeczywistości ostateczne wygląda. Faktycznie trzeba omijać?

Bartek
@Danuta

Jestem po. Zacznę za 2 mc bo mam wypowiedzenie u obecnego. Cieszę się, że poszedłem na rozmowę - wielu rzeczy się dowiedziałem. Poszedłem z Panią od rekrutacji na halę produkcyjną i obejrzeć szatnię i stołówkę. Podoba mi się ich podejście. Praca jak poprzednia, przy maszynach, na 3 zmiany. Kasa podobna (może troszkę większa niż obecnie) i mam dojazd bezpłatny. Dla mnie spoko. Okazało się że kumpel tu pracuje i potwierdził mi, że stabilnie jest. Nie ma tylko dodatkowej opieki zdrowotnej, ale to co zyskam na paliwie zrekompensuje.

Witam , jakie stawki na start proponują? Czy praca kobiet jest ciężka? Planuje złożyć podanie do pracy i może ktoś z pracowników by się wypowiedział na ten temat ? Pozdrawiam :)

Jak wygląda praca na stanowisku Brygadzista w firmie ADAMS Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 10900 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Jak Łukasz

Na tyle liczyć nie możesz, ale możesz np na tym stanowisku przekimac se nockę

Dawid
@Jak Łukasz

To ile się realnie zarobi tu? Podaj jakieś kwoty. :)

lubie nocki
@Jak Łukasz

Jak masz nocke to głównie śpisz :D a inni musza za....

ronin
@Dawid

5 tys na reke

@ronin

I to już jest całkowity max, więcej nie da rady?

Agata
@lubie nocki

To co, brygadzista nic nie robi na nocnej zmianie? Pozazdrościć.

@Agata

śpi w swoim biurze co ma innego robic ? nikt go nie pilnuje

Agata
@lubie nocki

A na innych zmianach jak jest? Bo na nocce widzę że luzy, a jak na reszcie?

Mafis

Wypłata to jałmużna za miskę ryżu ludzie czy wy macie muzg bo mi się wydaje że nie dobre zarobki to są 20000tyś netto miesięcznie

Profesor Miodek
@Mafis

Mam nadzieję, że Twoja wypłata wystarczy Tobie na zakup słownika ortograficznego ;)

Zostaw merytoryczną opinię o ADAMS Sp. z o.o. - Baranowo

• Jak się pracuje w ADAMS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ADAMS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADAMS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ADAMS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ADAMS Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ADAMS Sp. z o.o.