Opinie o Deluxe Travel Club Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Deluxe Travel Club Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deluxe Travel Club Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deluxe Travel Club Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Deluxe Travel Club Sp. z o.o.?

Czy pracownicy Deluxe Travel Club Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wania Nowy wpis

Daj sobie spokój

WłaścicielDeluxe Nowy wpis

SPAM w Deluxe Travel Club nigdy nie pracował nikt o imieniu Marcin K, powyższy wpis jest SPAM-em

Turystka

Wybralabym sie na wycieczke? Poecacie to biuro?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Deluxe Travel Club Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. turystyki indywidualnej? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
brat

profesjonalna firma

Ola

Fajne maja wycieczki, polecam Ola

Lidia

@Jakub Ciężki mi stwierdzić, czy jest to pracownik konkurencji firmy Deluxe Travel Club, czy też nie. Próbuję po prostu zweryfikować informacje napisane przez tego użytkownika. Z tego co widzę to Ty w firmie Deluxe Travel Club pracujesz, popraw mnie jeśli się mylę. Może w takim wypadku powiesz czy firma poszukuje aktualnie nowych osób do pracy? Będę Ci wdzięczna za informację.

Agata & Andrzej

Właśnie wróciliśmy z naszego niesamowitego miesiąca miodowego na Mauritiusie, który był organizowany przez Deluxe Travel Club! Profesjonalne i osobiste podejście do klienta ( Dziękujemy panie Jakubie). Doradztwo i pomoc we wszystkim co sprawia, że o nic nie trzeba się martwić podczas wakacji. Otrzymaliśmy podczas pobytu więcej niż się spodziewaliśmy - dwa masaże gratis, romantyczną kolacje na plaży oraz pięciodniowy pobyt w innym hotelu o wyższym standardzie! (w naszym hotelu odbywało się duże wesele i żebyśmy mieli spokój zaoferowano nam pobyt w tym innym hotelu..niesamowite!). Wakacje warte swojej ceny!! ;)

ehh
@Agata & Andrzej

co to za kocopały?? to jest portal dla ludzi szukających pracy a nie jakieś ściemy fałszywych klientów

@ehh

@Agata & Andrzej - Pani Agato, Panie Andrzeju, Serdecznie dziękuję za przemiłą opinię i wspomnienie o nas w tak pozytywnym świetle :) Pamiętam doskonale Państwa i Państwa wyjazd, bardzo się cieszę, że się Państwu podobało i oczywiście zapraszam ponownie :) @ehh - ach, widzę nasza nieuczciwa konkurencja nie śpi. Zajmij się najlepiej swoją pracą, bo nic pozytywnego nie wnosisz.

Lidia

@Adrian Co rozumiesz przez nieciekawą atmosferę? Mógłbyś trochę bardziej rozwinąć temat? Co się na tę nieciekawą atmosferę w firmie Deluxe Travel Club według Ciebie przekłada? Rozumiem także, że jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy, więc może napiszesz również o innych aspektach pracy tutaj, jak na przykład o warunkach zatrudnienia?

@Lidia

Nie był pracownikiem tej firmy. Jest pracownikiem konkurencji, która stosuje każdy możliwy i niski sposób, by psuć opinię naszej firmy. Po prostu bezsilne krzyki i nieuczciwa konkurencja.

Anita

Podpowiedzcie jak się pracuje w firmie? Mam zamiar aplikować

Adrian
@Anita

atmosfera nieciekawa, szukaj gdzie indziej

@Adrian

Adrian, nie było nigdy nikogo o Twoim imieniu zatrudnionego w historii tej firmy, więc bądź łaskaw nie gadać głupot i robić fałszywego, czarnego PR-u.

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Deluxe Travel Club Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Leszek

ta firma ma sprawę w sądzie o kradzież bazy danych klientów

Lidia

Dużo osób wypowiada się na temat Deluxe Travel Club Sp. z o.o. z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od jej obecnych pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia i benefity można obecnie liczyć? Jak wygląda typowy dzień pracy? Każda dodatkowa informacja może być pomocna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

??
@Lidia

Też jestem ciekawa jak wyglądają warunki pracy w tej firmie. Jaka jest atmosfera pracy, zarobki (przybliżone), itp.

efgv

no dokładnie tak poza tym jak się nie sporbuje to nie będzie można sobie tez wyrobić swojego zdania na temat firmy mam racje? nie ma co być przecież negatynie nastawionym takie jes przynajmniej moje zdanie

ert

@uak ale dlaczego uwazasz ze jest strach? przeciez ejzeli jest firma solidna i bedaca na rynku od wielu lat to raczej nie ma o co sie obawiac przeciez

Ma Pan rację. Ja trafiłem na biuro Deluxe Travel Club dzięki znajomym i jeżdżę z nimi od lat i wiem, że nie muszę się o nic obawiać. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć spokojna głowę na wakacjach.

Zostaw merytoryczną opinię o Deluxe Travel Club Sp. z o.o. - Warszawa

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 23 ocen.

Deluxe Travel Club Sp. z o.o.